Подать объявление

Индикаторы рынка недвижимости Киева за прошедшую неделю от 17.01.2011

1. . .57. . .9
19 янв 2011 06:46
Цитата:

А в разделе "продам" выставили квартиру на Сталинграда 168м за 340тыщ. Нет у меня столько, а можно было бы посмотреть.

Там, увы, 2-й этаж... Сам живу на 2-м в Аязисе, подо мной паликмакхерская... задрали своими кондишенами и прочим... Так что я 2-й этаж с недавних пор не рассматриваю...
19 янв 2011 06:54
Цитата:

Продовжую "розважати" та "дивувати" тих, хто чекає, що забудовник прилізе до нього на колінах з низькими цінами на житло 6-) .

Є в мене інший знайомий - іноземець, спец по продажу нерухомості в своїй країні. Так от, він наїзжає в Україну і консультує київських забудовників про те, як ефективно продавати їхні квадратні метри: від того, яким повинен бути запах в salesroom до вигляду будівельного майданчику та хто що провинен говорити потенційному покупцю... З ним багато хто співпраціює... :call:

Зверніть увагу, що забудовники з готовністю несуть витрати на заморського комерсанта, замість того щоб надавати дорогоцінні знижечки покупцям.

Цей дядя підтверджує, що у забудовників немає цінової паніки. Обстановка робоча, продажі йдуть нормальним темпом.

Звичайно, в це можна не вірити, хто дуже не хоче... 8-)

Видимо, хреновый консультант... не продается же... или запах не тот...
19 янв 2011 07:16
Цитата:

...у меня родственница работает в КГС, и говорит что ПОЛНЫ ПУШНОЙ ЗВЕРЕК.И что опять 25% сокращение персонала и ужимание СМУ. Вот что скажите на это?


Скажу, що в мене є бонус для тих, хто дочитав до цієї сторінки - ще один смішний ужастик для песімістів-обвалістів... Третя баєчка, в яку, мабуть, точно ніхто не повірить... 6-)

Є в мене ще один знайомий - унікальна особистість, що має звязки в Європі та "кришу" в Донбасі. :-B Директор невеликого ТОВ з іноземними інвестиціями (зовсім не Київстар чи Проктер енд Гембл).
Так от, всю кризу аж до січня 2011 року у нього була зарплата $ XX,000 на місяць (не вказую точну цифру, щоб вберегти читачів від сердечних та психічних розладів 6-) ). З січня йому з/п урізають наполовину... (бо чомусь думають, що в нього вона надто висока) :smoke: .
Як ви здогадуєтесь, це дуже образило гідність нашого героя <:( . Тому, його план - не полишаючи поточної роботи, знайти іншого іноземного інвестора і "укатати" запустити бізнес в Україні під його керівництвом. І я дуже вірю, що в нього все вийде...

Підводимо риску. У мене дуже вузьке коло спілкування - не більше 30 людей. Серед них немає депутатів чи чиновників чи їх родичів. Але серед них є троє, які підтверджують, що у цей важкий час дороге житло має покупців.

Нікого ні за що не агітую (хіба можна тут когось переконати? 6-) ). Але якщо ви оглянетесь навколо, то серед своїх знайомих обовязково знайдете когось, хто навіть зараз відгрібає баблос великою лопатою...
19 янв 2011 07:38
Цитата:

Скажу, що в мене є бонус для тих, хто дочитав до цієї сторінки - ще один смішний ужастик для песімістів-обвалістів... Третя баєчка, в яку, мабуть, точно ніхто не повірить... 6-)

Є в мене ще один знайомий - унікальна особистість, що має звязки в Європі та "кришу" в Донбасі. :-B Директор невеликого ТОВ з іноземними інвестиціями (зовсім не Київстар чи Проктер енд Гембл).
Так от, всю кризу аж до січня 2011 року у нього була зарплата $ XX,000 на місяць (не вказую точну цифру, щоб вберегти читачів від сердечних та психічних розладів 6-) ). З січня йому з/п урізають наполовину... (бо чомусь думають, що в нього вона надто висока) :smoke: .
Як ви здогадуєтесь, це дуже образило гідність нашого героя <:( . Тому, його план - не полишаючи поточної роботи, знайти іншого іноземного інвестора і "укатати" запустити бізнес в Україні під його керівництвом. І я дуже вірю, що в нього все вийде...

Підводимо риску. У мене дуже вузьке коло спілкування - не більше 30 людей. Серед них немає депутатів чи чиновників чи їх родичів. Але серед них є троє, які підтверджують, що у цей важкий час дороге житло має покупців.

Нікого ні за що не агітую (хіба можна тут когось переконати? 6-) ). Але якщо ви оглянетесь навколо, то серед своїх знайомих обовязково знайдете когось, хто навіть зараз відгрібає баблос великою лопатою...


Шановний, ви вважаєте своє житло на Троєщіні дорогим? Воно дороге тільки в вашій уяві, але ж на нього не претендують дійсно багаті особи, це звичайне житло для звичайної сім"ї, і воно дуже дороге!
І ще, в мене приблизно 500 знайомих, яких я бачу кожен день. Так от, середній доход в них десь 1 500 у.о. Відсотків 20 з них має своє житло (чи куплене в кращі часи, чи подароване бабусею, чи приватизоване), десь 40% теж мають "своє" житло (куплене в "кращі" часи в іпотеку), і 40% "відкладеного попиту"... А відкладений він зовсім не тому, як кажуть забудовники, із за дефіциту якісного житла, а із-за неможливості його купити по таким цінам...
19 янв 2011 07:43
Цитата:
Иными словами: если снизить цены на жилье В ДВА РАЗА, то оно перестанет быть фантастически недоступным и станет просто охрененно дорогим.




В яблочко :super:



Исходя из текста он обычный продавец, возможно кредитчик :@-:
19 янв 2011 07:58
Цитата:

Исходя из текста он обычный продавец, возможно кредитчик :@-:


Нечемно говорити про присутніх в третій особі. Я зовсім нє обичний продавєц - а звичайний собі службовець.
На форумах, як правило не пишу. Просто зараз захворів - от і сижу біля компьютера. Скоро видужаю і попрощаюсь... :) Хто тоді буде вас розважати?
19 янв 2011 08:05
Цитата «Иными словами если снизить цены на жилье В ДВА РАЗА, то оно перестанет быть фантастически недоступным и станет просто охрененно дорогим.»

Это позиция человека, у которого кроме денег за душой больше ничего нет.
У тех, у кого есть недвижимость, взгляды совершенно другие.
Для большинства их жилье доступно. Продал одну недвижимость, купил другую. Из центра переезжает на окраину. С окраины – в город-спутник или в областной центр. Из областного центра в райцентр или в село. Улучшая при этом жилищные условия.

На параллельных ветках советуют менять мешки с сахаром или с картошкой на недвижимость.
А вы все деньги и деньги. Не в деньгах счастье. Разумеется, если есть недвижимость в Киеве. Или гора мешков сахара на складе. Или земля в пригородной зоне.
Если же ничего этого нет, то жилье очень дорогое.
19 янв 2011 08:55
Цитата:

Є в мене інший знайомий - іноземець, спец по продажу нерухомості в своїй країні. Так от, він наїзжає в Україну і консультує київських забудовників про те, як ефективно продавати їхні квадратні метри: від того, яким повинен бути запах в salesroom до вигляду будівельного майданчику та хто що провинен говорити потенційному покупцю...


Я прошу прощения, но запах розлагающегося тела РН замаскировать освежителем воздуха не возможно.
19 янв 2011 08:59
Цитата:
Хто тоді буде вас розважати?


Тут как мёдом помазано... один растишка с заскочил.. второй. Самое интересное, что наверное они проходили тренинг "для успешных риэлторов" в одного и того же, т.к. последовательность действий один в один.

______________

Кстати, в помощь продавцам и риэлторам:

//domik.ua/mod/main/news/ipoteka/news113 889.html
19 янв 2011 11:22
Цитата:

Скажу, що в мене є бонус для тих, хто дочитав до цієї сторінки - ще один смішний ужастик для песімістів-обвалістів... Третя баєчка, в яку, мабуть, точно ніхто не повірить... 6-)

Є в мене ще один знайомий - унікальна особистість, що має звязки в Європі та "кришу" в Донбасі. :-B Директор невеликого ТОВ з іноземними інвестиціями (зовсім не Київстар чи Проктер енд Гембл).
Так от, всю кризу аж до січня 2011 року у нього була зарплата $ XX,000 на місяць (не вказую точну цифру, щоб вберегти читачів від сердечних та психічних розладів 6-) ). З січня йому з/п урізають наполовину... (бо чомусь думають, що в нього вона надто висока) :smoke: .
Як ви здогадуєтесь, це дуже образило гідність нашого героя <:( . Тому, його план - не полишаючи поточної роботи, знайти іншого іноземного інвестора і "укатати" запустити бізнес в Україні під його керівництвом. І я дуже вірю, що в нього все вийде...

Підводимо риску. У мене дуже вузьке коло спілкування - не більше 30 людей. Серед них немає депутатів чи чиновників чи їх родичів. Але серед них є троє, які підтверджують, що у цей важкий час дороге житло має покупців.

Нікого ні за що не агітую (хіба можна тут когось переконати? 6-) ). Але якщо ви оглянетесь навколо, то серед своїх знайомих обовязково знайдете когось, хто навіть зараз відгрібає баблос великою лопатою...


Скажіть будь-ласка, скільки, на Вашу думку, людей в Києві отримують зарплату хх000 доларів на місяць?
А також з цієї маси - скільки хочуть переїхати на Троєщину, вул. Данькевича, моноліт без оздоблення? Чи купити таку квартиру у інвестора (у Вас) задля інвестицій? Чи хоча б взагалі знають про існування Троєщини?

Не подумайте, що хочу Вас образити - мені дійсно цікаво.
Якщо хочете - перефразую запитання - кого Ви бачите покупцем своєї квартири? Так би мовити накресліть мені таргет-групу.

А з приводу зарплатні - повірте, на ПроктерАндГембл і т.д. давно вже топ-менеджмент не має таких прибутків.
Знаєте, яка зарплатня у директора виробничого підприємства у Києві? Від 1500 До 5000 доларів.
Я не заперечую можливість інсування зарплати хх000 долларів, але, якщо вона існує, людей з такими зарплатами 0,0ХХ% і на вартість монолітів на Троєщині на сьогодні вони не впливають. А тим більше на вартість економ-класу, якого, за Вашим твердженням, в Києві більше 80% і який власне і створює основний вплив на формування цін.

PS. Порадьте своєму знайомому із зв'язками у Европі сидіти тихенько - краще ворого хорошого. Забагато таких хитрунів я бачив останнім часом, які не могли змиритися із зниженням доходів і лишилися взагалі ні з чим.
19 янв 2011 11:27
Послухайте, забудьте Ви про моноліт на Троєщині. Якщо захочу його продати, то зроблю це в будь-який момент, трохи скинувши ціну. Якщо цікаво, по цьому будинку таргет група - житель Троєщини чи некиянин, який має 75+ тис долл заощаджень + стару квартиру.
19 янв 2011 11:38
продать зараз неможливо...Хоч медом помажеш і в попу поцілуєш. Олені стали розумні, розсудливі, зняли собі галявину у лісі і показують усім продавцям великий болтик
19 янв 2011 11:54
Цитата:

Тут как мёдом помазано... один растишка с заскочил.. второй. Самое интересное, что наверное они проходили тренинг "для успешных риэлторов" в одного и того же, т.к. последовательность действий один в один.

Вы полагаете, что на Домике могут выступать лишь адепты веры в снижение цен?
Каждый волен следовать своей вере. Или колебаться в своих сомнениях.
Изгонять инакомыслящих (только лишь потому, что у них иные взгляды и устремления) – не правильно. Тогда это будет не форум, а политический митинг.

Если человек не нарушает правила общения, не пытается унизить других, то имеет такое же право приводить свои взгляды и аргументы, как и «хомяки». На то и форум, чтобы были разные мнения и споры.
- - - - - - - - - -
«Хомяки» стремятся повлиять на общественное мнение, вновь и вновь повторяя одни и те же тезисы?
- Стремятся. И Домик им в этом помогает, предоставляя трибуну и обеспечивая достаточно обширную аудиторию..
Потому (ИМХО) обязаны предоставить слово оппонентам «хомяков» (а при необходимости, даже защитить их от личностных нападок). Например, таких, как предположения о том, что кто-то из них ходил на курсы «для успешных риэлторов». Вряд ли у Вас есть об этом информация, потому и не стоит делать подобных публичных предположений.
ИМХО. Если у человека есть дорогостоящая недвижимость, которая дешевеет (а кроме недвижимости больше ничего нет), то он и без всяких курсов найдет аргументы почему недвижимость должна быть в цене.
- - - - - - - - -
Что же касается учебы риэлторов, то их, насколько я знаю, учат тому, как сблизить позиции продавца и покупателя.
Учитывая, что у подавляющего большинства покупателей денег не хватает, основной способ сближения – убедить продавца снизить цену. Вот этому и учат.
19 янв 2011 11:54
Цитата:

Послухайте, забудьте Ви про моноліт на Троєщині. Якщо захочу його продати, то зроблю це в будь-який момент, трохи скинувши ціну. Якщо цікаво, по цьому будинку таргет група - житель Троєщини чи некиянин, який має 75+ тис долл заощаджень + стару квартиру.


Дякую. Забув.

А з приводу кількості людей, що заробляють ХХ000 доларів?
І яким чином вони на сьогодні впливають на ринок нерухомості?
19 янв 2011 11:58
Дорогой Владимир, не надо обольщаться на тему уникальности Домика - трибуну для "хомяков" на сегодняшний день предоставляют практически все вменяемые финансовые форумы страны, и в отличии от Домика, растишки себя чувствуют на них далеко не так вольготно.
Что до вашего заявления
"«Хомяки» стремятся повлиять на общественное мнение, вновь и вновь повторяя одни и те же тезисы?
- Стремятся.(С)
то не надо перекручивать.
Хомяки не повторяют тезисы, а анализируют РЕАЛЬНУЮ ситуацию на рынке недвижимости, причем аргументов в пользу их позиции с каждым днем все больше и больше.
Растишки - же в отличии от них, за неимением аргументов в пользу своей, как правило прибегают к откровенной лжи, манипуляциям и перекручиваниям.

Дорогой Владимир, вас история репрессий Домика по отношению к хомякам ничему не научила? Хотите занести растишек в "Красную книгу"?
Да ради бога!
Есть масса адекватных ресурсов, где у оппонентов абсолютно равные права.
19 янв 2011 12:04
Цитата:

А з приводу кількості людей, що заробляють ХХ000 доларів?
І яким чином вони на сьогодні впливають на ринок нерухомості?


Може повторюсь, але я ділю ринок натроє:
А) старе житло - з перспективою зниження цін на 5-10% щорічно.
Б) нове економ житло (гарненькі панельні) - приблизний баланс попиту та пропозиції (цінова стабільність) і
В) нове якісне житло (київські моноліти) - його хочуть 90% киян (але мало хто має стільки грошей :notsure: без кредиту...). Я б навіть сказав, що його хочуть мати 90%+ всіх жителів України. Втім, це найменша категорія - будують мало, на вторинному ринку майже нема. ДУмаю, на нього ціни будуть рости на 5-7% щорічно (тільки не кидайтесь лайном :) ).

До питання. В будь-який час (навіть в кризу) є люди, кому нікуди дівати гроші... У них є депозити, дачі і.т.д. От вони й купляють моноліти. Навіть зараз. Це так само, як зараз в Америці хтось купляє акції на біржах...
19 янв 2011 12:11
AD2009 писал(а)
"Втім, це найменша категорія - будують мало, на вторинному ринку майже нема. ДУмаю, на нього ціни будуть рости на 5-7% щорічно "(С)

Еще раз
Озвучьте, будь ласка, хотя-бы пару адресов и цены на сегодняшний день на це саме житло.

Я не прошу аргументов - как мы уже выяснили аргументировать свои "прогнозы", помимо предположений, вы ничем не можете.
Но, надеюсь, хотя-бы озвучить цены вам по силам?
19 янв 2011 12:27
Будь ласка, це, наприклад, житлові комплекси "Времена года" та "Park Avenue". Ціни там 1,800-2,200 за метр.

Є моноліти і на масивах, з ціною від 1,300 за метр. Це готові. В процесі будівництва можна знайти нижче - але це ризики...
19 янв 2011 12:34
Говорите, что

Цитата:

Есть масса адекватных ресурсов, где у оппонентов абсолютно равные права.


и при этом

Цитата:

трибуну для "хомяков" на сегодняшний день предоставляют практически все вменяемые финансовые форумы страны, и в отличии от Домика, растишки себя чувствуют на них далеко не так вольготно


Так какие ресурсы Вас все-таки больше устраивают? :)

Помню в 2007 году на этом форуме была противоположная ситуация... Больше "доставалось" как раз нынешним "хомякам" от "растишек". А политика модерства тогда была жестче: "растишек" за переход на личности чаще банили, чем сейчас "хомяков". ИМХО, конечно.
19 янв 2011 12:42
Якщо ми вже заговорили про нове житло, то звертаю увагу, що наш уряд, дуже піклуючись про добробут громадян, з 1.1.2011 увів 5% податок на продаж житла (коли воно було у власності менше 3х років).

Це, в першу чергу, б'є по операціях продажу нового житла його інвесторами. Хто заплатить ці 5%? 6-) Відповідь обидва - інвестор і покупець... От вам і перша ознака "здешевшання" житла "вже сьогодні" новим урядом. ???
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .57. . .9
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее