Подать объявление

Индикаторы рынка недвижимости Киева за прошедшую неделю от 15.10.2007

124. . .10
17 окт 2007 07:15
Цитата:
Предлагаю пари – встречаемся и забиваем договор о динамике цене жилья в Киеве (по индексам «Домика», например)…Упадет к концу 2008 по отношению у нынешнему периоду на …% ( в ГРН.!!!) – я плачу …грн., ежели вырастет – прошу делать взносы…!


Ага умник :) по индексам «Домика». Давай я сделаю сайт где будет публиковаться индекс покупателя, т.е. то сколько покупатель готов заплатить за м2. Домик продавец - лицо заинтресованное.
Готов на другое пари. Я нахожу хату ценник, которой сейчас ну скажем 140к, а к концу года эта хата продается за 120к. Ты готов будеш выплатить 20к?
17 окт 2007 07:37
Цитата:

Господи, да какая там фраза!?
Что при застое у всех возникают проблемы?
Это что, новость?
Так мы давно уже говорим, что рынок болеет.
В августе пошел, правда, на поправку; в сентябре-октябре, вроде как оклемался. Но проблем и сейчас немало.


Владимир,зачем Вы такое пишете.На РН все прекрастно - цены растут,потенциал спроса высокий,кредиты дешевеют,показатели в норме,в банках очереди за кредитами,работники БТИ в шоке от очередей...Это же все пропагандируется агенствами недвижимости.Не давайте слабинки.Не будьте белой вороной...
17 окт 2007 07:39
Цитата:

Во -во я ще рік тому казав, до чого йдемо. Мало хто вірив.
Тепер це стало переважною думкою на форумі.
Так що масова свідомість вже готова до обвалу.
Хоча тепер всім повіг, крім банків і інвестоів.
Я перестав звертати увагу на індекси нерухомості ще рік тому.
Пропав Apple зів своєю лінійкою. А як гарно в нього виходило.
Зникло море народу, що вірило у вічний в ріст цін.

Зато "прибило до нашого берегу кучу песимімтів".
Шкода що це не трапилось два роки тому, наслідки були б не такі жахливі.

Мій прогноз, до Нового Року 2008, ще якось буде. А там прийдеться затягнути пояси. Питання наскільки. По моєму, зайшли вже занадто далеко, так що бачу, що мій проноз, що цінова яма $700 за м2 у Києві, був оптимістичний. Падіння буде ще значнішим. Давайте організуємо "конкурс-опитування", яка ціна м2 буде у березні 2009 року. моя ціна - $650.


Здоров, здоров, небораче!
Зайти вирішив на форум, хоча і так деколи почитую, а тут все одне і теж.
Переважна думка на форумі - круто, аби ще і ціни таку думку мали! А поки що падіння лише в головах. Мій же прогноз про +10/-10 (в залежності від сегменту) справджується. Нікуди народ не зник, просто набридло, мені в тому числі, а ви хваліть себе один з одним, відтерміновуйте ще на місяць-другий, і так не один раз.

Де криза, флуман? Де політична криза? За якою мала наступити банківська, де вона? Подивись на резерви НБУ і динаміку депозитів фізосіб, подивись як банки купують іноземці.

А чого поміняв другий, якщо не помиляюся був другий через рік до 1000 у.е., а тепер якось буде?

Масова свідомість - це ті, хто поки що без квартири, серед них може і масова, а решта?

Навіщо толочити воду в ступі? Вже було одне опитування, де ти свій прогноз показав, де його справджування? Таке ж буде і в новому.
До березня 2009 ще півтора роки, половина з виданого тобою терміну вже сплила, жодних зрушень нема.

Скільки в тебе коштує оренда? На скільки виросла за рік? На скільки виросли заощадженя?
А тепер перевір свій кеш-флов і внеси зміни.

На цьому віссон латташо.
17 окт 2007 07:52
Цитата:

Здоров, здоров, небораче!
Зайти вирішив на форум, хоча і так деколи почитую, а тут все одне і теж.
Переважна думка на форумі - круто, аби ще і ціни таку думку мали! А поки що падіння лише в головах. Мій же прогноз про +10/-10 (в залежності від сегменту) справджується. Нікуди народ не зник, просто набридло, мені в тому числі, а ви хваліть себе один з одним, відтерміновуйте ще на місяць-другий, і так не один раз.

Де криза, флуман? Де політична криза? За якою мала наступити банківська, де вона? Подивись на резерви НБУ і динаміку депозитів фізосіб, подивись як банки купують іноземці.

А чого поміняв другий, якщо не помиляюся був другий через рік до 1000 у.е., а тепер якось буде?

Масова свідомість - це ті, хто поки що без квартири, серед них може і масова, а решта?

Навіщо толочити воду в ступі? Вже було одне опитування, де ти свій прогноз показав, де його справджування? Таке ж буде і в новому.
До березня 2009 ще півтора роки, половина з виданого тобою терміну вже сплила, жодних зрушень нема.

Скільки в тебе коштує оренда? На скільки виросла за рік? На скільки виросли заощадженя?
А тепер перевір свій кеш-флов і внеси зміни.

На цьому віссон латташо.


Здоров, радий чути тебе.

У мене оренду уже півтора роки хозяїн не піднімає (тьху-тьху, стукаю по дереві).
Заощадження просіли. Трохи до хати мебелі купив та побутової техніки, син пішов до школи + змінив роботу, то два місяці був без з/пл.
Але до Новго Року сподіваюсь відновити баланс.
З кешфлов ОК. З Нового року буду коректувати. Буду міняти стиль, тобто свої заощаджувальні процедури припиню.

Почну вкадатись знову в бізнес або освіту. Ще не знаю. Може в те і друге.
А може зберу валізи і майну в Чехію або до Німців, а може і за океан.
Побачу по обставинам.

Ти може памятаєш що я раз так зробив: нашкріб грошей тай пішов на 2 роки на МВА. Поки що не шкодую.

Тезко. Може ти не замітив, але форум змінився не тільки по формі.
Я читаю, і в мене складається враження, що я оптиміст у прогнозах.
17 окт 2007 08:06
Цитата:

Здоров, радий чути тебе.

У мене оренду уже півтора роки хозяїн не піднімає (тьху-тьху, стукаю по дереві).
Заощадження просіли. Трохи до хати мебелі купив та побутової техніки, син пішов до школи + змінив роботу, то два місяці був без з/пл.
Але до Новго Року сподіваюсь відновити баланс.
З кешфлов ОК. З Нового року буду коректувати. Буду міняти стиль, тобто свої заощаджувальні процедури припиню.

Почну вкадатись знову в бізнес або освіту. Ще не знаю. Може в те і друге.
А може зберу валізи і майну в Чехію або до Німців, а може і за океан.
Побачу по обставинам.

Ти може памятаєш що я раз так зробив: нашкріб грошей тай пішов на 2 роки на МВА. Поки що не шкодую.

Тезко. Може ти не замітив, але форум змінився не тільки по формі.
Я читаю, і в мене складається враження, що я оптиміст у прогнозах.


Тобто нової, ближче до роботи ти таки не зняв (прочитав твої останні повідомлення), то де ж одна з переваг?

Тобто до арендованої квартири треба купувати меблі і техніку? Де ж ще одна з переваг?

Платиш по 250 у.е.?

В бізнес - то в бізнес, ушьпіхів, як кажут у вас. А про Чехію я вже чув і не лише від тебе, і що на роботу там масово кличуть, і що доктора там отримати раз плюнути, та результат той самий, що в тебе, що в інших.
Я не впевнений, що там одразу стає мед. Я стараюсь реалізовати себе тут, і я патріот. України, а не лише Києва, попрацював в 4 облцентрах. Ти ж колись прогнозував массове повернення спеців в регіони, де воно? Всі патріоти Києва?
Хочеться лише столицю, а чому не вчителем в село - де цілу хату сільрада дає, є різниця де вчителювати?

МВА має зміст, коли після того тобі пропонують роботу на 100000 у.е. в рік, це я так грубо, а просто листочок, ну хіба потішити своє самолюбство, хоча не сперечаюся знання - сила, тут ти правий. Ти ж не закінчив МВА?

Та не змінився він, хто хоче обвалу - каже про обвал, хто реально дивиться на речі як я каже правду в прогнозах в тому числі. Де криза, флуман? Де вона? А чого вартує нині бакс ти і сам бачиш. То як там твої заощадження, що ти виводив в доляри і клав під пОдушку?

Робити висновки про оптимізм на основі тільки того, що хтось прогнозує 300 у.е. за метр, за 1к квартиру 30 цифрових фотоаппаратів (в твому випадку 60), смішно.

Я ще деколи почитую ВіД, подивись останні пости, де люди описують як притиснули орендою, а обвала який масово прогнозували все нема.

Буде час, попишу ще, давно не спілкувався.
17 окт 2007 08:40
Гтвщ он же yuroimous ты не просто иногда почитываешь ВиД, ты там просто поселился))Так что поговрим о росте цен на недвижимость?)))
17 окт 2007 08:55
Цитата:

Гтвщ он же yuroimous ты не просто иногда почитываешь ВиД, ты там просто поселился))Так что поговрим о росте цен на недвижимость?)))


Доказательства, плиз. Ага, насколько я помню вы там определили ник как какую-то Юлю, а теперь уточни у Флумана, мое имя и возраст, о которых я писал ему еще весной. Можешь запросить у админов айпи-шники, если сам определить не в силах, да и логику подключи.
Твои дурацкие вопли и нападки от великого ума? Как там тебя называли - фрешеватель лавелов для рулевых, вот и фрешуй, а ко мне с дурацкими закидонами не приставай. Свободен.
17 окт 2007 08:57
Гтвщ он же yuroimous так поговорим наконец-то о росте?
17 окт 2007 09:00
Цитата:

Доказательства, плиз. Ага, насколько я помню вы там определили ник как какую-то Юлю, а теперь уточни у Флумана, мое имя и возраст, о которых я писал ему еще весной. Можешь запросить у админов айпи-шники, если сам определить не в силах, да и логику подключи.
Твои дурацкие вопли и нападки от великого ума? Как там тебя называли - фрешеватель лавелов для рулевых, вот и фрешуй, а ко мне с дурацкими закидонами не приставай. Свободен.


Бачиш, Флуман, наскільки шкідливі навязливі ідеї. Людина починає жити фантазіями, кидається на уявних ворогів.

ВВС, ерідь о пічабо, те болонь фію, тудом?
17 окт 2007 09:01
Цитата:




Бачиш, Флуман, наскільки шкідливі навязливі ідеї. Людина починає жити фантазіями, кидається на уявних ворогів.

ВВС, ерідь о пічабо, те болонь фію, тудом? Почему ти такой дурной?
17 окт 2007 09:09
Undo ты мне просто льстишь говоря такие чудесные слова, значит я прав и доставляю твоей манипулятивной сути много задач. Мне приятно. Честно)
17 окт 2007 09:15
Цитата:

Undo ты мне просто льстишь говоря такие чудесные слова, значит я прав и доставляю твоей манипулятивной сути много задач. Мне приятно. Честно)

ВВС, ты достал. Ты можешь тешить себя сколько душе угодно, чем бы дите не тешилось, лишь бы не руками. Я повторяю еще раз, ты ошибаешься, и в упрямой дури своей смешон, проветрись.
Я рад, что доставил тебе удовольствие, а теперь плиз доказательства, айпишники, похожие слова, фразы, что-небудь, логически или фактически обоснованое. Пока я оставляю за собой право пожаловаться админу на твое неадекватное поведение, аренда поприжала, али как?
По-этому не надо дешевых понтов, успокойся пожалуйста.

Раскажи об обвале через, неделю, месяц-два, год. Раскажи как прекрасно снимать, этого достаточно. Ибо аналитик или вычислитель в паутине двойников из тебя как из говна пуля.
Не обращайся ко мне больше, пожалуйста.
17 окт 2007 09:20
Гтвщ ну так поговорим наконец-то о росте? вроде бы нормальный вопрос тебе задал, а ты так сразу раздражаешься, айпишникам будешь жаловаться за то что я тебе задал такой вопрос?
17 окт 2007 09:26
Flyman, розкажи свої враження від МБА, чи воно варте того, щоб платити там так багато грошей. До речі, в якому вузі ти отримав МБА і яка там ціна? Наскільки МБА має значення для роботодавців, чи готові вони платити ну не 100000, як казав Гтвщ, але все ж більше, ніж без МБА?
17 окт 2007 09:30
Цитата:

Гтвщ ну так поговорим наконец-то о росте? вроде бы нормальный вопрос тебе задал, а ты так сразу раздражаешься, айпишникам будешь жаловаться за то что я тебе задал такой вопрос?

Хватит строить из себя дурачка, как видно это тебе нравиться. Жаловаться за то, что ты свои дурости выпячиваешь за какое-то сверхразоблачение. Не умеешь себя вести, по-этому админу я пожаловался. Доказательств твои бредней нет, пока не будет их, или извинений, отношение мое к тебе как к дурачку и останется.

О росте на год я высказался в опросе, который проводился в начале этого года по-моему, можешь поднять и проверить в какой строке ник Гтвщ - +/- 10% в зависимости от сегмента. Все точка!

Обвала нет, политического кризиса нет, краха банковской сферы, экономики тоже нет. Все, тоже точка.

А теперь уволь меня от своих глупостей. "айпишникам будешь жаловаться" - я понимаю, что это не фрешевать лавелы, на что такое айпи адрес, узнать уже можно было.
17 окт 2007 09:36
Цитата:

Flyman, розкажи свої враження від МБА, чи воно варте того, щоб платити там так багато грошей. До речі, в якому вузі ти отримав МБА і яка там ціна? Наскільки МБА має значення для роботодавців, чи готові вони платити ну не 100000, як казав Гтвщ, але все ж більше, ніж без МБА?


нормальне МБА зараз коштує близько 17000 у.е. В нашій країні відношення до українського МБА таке ж як і до диплому вузу, якщо не крута західна компанія, але все одно українське МБА - питання!

100000 - це я образно. Але приклад Флумана показовий, великих з/п він не отримує, на послуги його як спеціаліста, наскільки розумію, попит є, але не через МБА в основному. Флуман, виправи, що не так.

Знання завше добре, але може спершу спробувати отримати другу вищу в сфері економіка/управління, щоб відчути взагалі що це таке.
17 окт 2007 09:41
Цитата:

Flyman, розкажи свої враження від МБА, чи воно варте того, щоб платити там так багато грошей. До речі, в якому вузі ти отримав МБА і яка там ціна? Наскільки МБА має значення для роботодавців, чи готові вони платити ну не 100000, як казав Гтвщ, але все ж більше, ніж без МБА?

Взагалі-то наші роботодавці платити не готові і користі мало для кар"єрного і зарплатного росту, якщо нема зв"язків. Але це є + особисто для себе, бо стає зрозуміло звідки беруться гроші і куди зникають, куди/коли можна вкладатись.

Давай свій e-mail в "персонал", десь тут було таке на сайті, я відповім.
17 окт 2007 09:44
Цитата:

Гтвщ он же yuroimous так поговорим наконец-то о росте?

Единственный, кто есть на Виде с похожим ником, это yuriymos. Его АйПи: 62.ххх.ххх.67. Валяйте, сравнивайте. Не думаю, что ГТВЩ это он.
17 окт 2007 10:04
Цитата:

нормальне МБА зараз коштує близько 17000 у.е. В нашій країні відношення до українського МБА таке ж як і до диплому вузу, якщо не крута західна компанія, але все одно українське МБА - питання!

100000 - це я образно. Але приклад Флумана показовий, великих з/п він не отримує, на послуги його як спеціаліста, наскільки розумію, попит є, але не через МБА в основному. Флуман, виправи, що не так.

Знання завше добре, але може спершу спробувати отримати другу вищу в сфері економіка/управління, щоб відчути взагалі що це таке.

В принципі все так і є.
МВА більш для себе, щоб розуміти де брати гроші і що з ними робити.
Часи рейдерів і гопників пройдуть, а менеджерів, які щось реально можуть працювати при ринкових механізмах мало.

Ще плюс в тому, що покращив інгліш.

Так що я чекаю свого часу. Може вернуся знову на держслужбу, як змінится кервництво. Бо як прийшли кінахи, то працювати стало неможливо.

Так як памятаю соцалістичний уряд Юлі і її методи, то не сподіваюсь на лбералізацію економіки.
Скоріше за все їй знову прийдеться витягувати економіку з штопора, як після виборів 2004. Як тіко вона зробить це, її уряд розженуть.
Що далі, не ясно, так як янеки просто так не здадуть свої капітали.
Єдине. в чому не маю сумніву, то вона буде наступним Президентом.
По цій же причині при її уряді не буде лібералізації і жорстких реформ.
Трохи затягне гайки.
Залишається питання за НБУ. Останнім часом він не виконує нормально функцій регулятора. Ставку рефінансування пора було підняти ще в серпні. Кому це вигідно, не знаю. Може льоні космосу, може шоколадному нашому зайцю.
Цікаво, що буде з банками, якщо пропадуть канали дешевих фінансів від НБУ та ззакордону. Депозити від населення не є дешевим і надійним ресурсом. В один день паніки банки можуть впасти нижче плінтуса.




З ЮТ

Може
17 окт 2007 10:10
Флуман, як маєш натхнення прокоментуй, щодо оренди.

Тобто нової, ближче до роботи ти таки не зняв (прочитав твої останні повідомлення), то де ж одна з переваг?

Тобто до арендованої квартири треба купувати меблі і техніку? Де ж ще одна з переваг?

Платиш по 250 у.е.?

Чи насправді ти вважаєш, що квартира в столиці України 1к метражем в 30 м.кв. повина бути еквівалантом 60 цифрових фотоапаратів?

Ще одне питання, Флуман, де ти такі роботи знаходиш, що 2 місяці без з/п? Що за херня?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
124. . .10
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее