Подать объявление

ЖК "Новодарницкий", ул. Юрия Пасхалина, 17

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 21 300 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 98.
25/26%
14/14%
27/28%
22/22%
10/10%
1. . .138139141
08 май 2019 15:32
ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ ТА ІНВЕСТОРИ,будь ласка ознайомитесь з інформацією.
08 май 2019 17:39
Цитата "KatyaKaterina ":
ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ ТА ІНВЕСТОРИ,будь ласка ознайомитесь з інформацією.

Вы уже получали форму собственности?
08 май 2019 17:54
Право собственности получили.
08 май 2019 19:04
Цитата "KatyaKaterina ":
Право собственности получили.

Через кого оформляли? Я на этапе оформления.
08 май 2019 19:39
ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ ТА ІНВЕСТОРИ

будинку № 17, що знаходиться за адресою: місто Київ, вулиця Юрія Пасхаліна

Повідомляємо, що 18 травня 2019 року о 10:00 на подвір’ї перед будинком відбудуться Загальні збори співвласників, на які запрошуються ВСІ співвласники, інвестори та користувачі.

Порядок денний Загальних зборів:

Обрання Голови, Секретаря і Лічильної комісії Загальних Зборів.

Визначення управителя багатоквартирного будинку.

Визначення уповноваженої особи для підписання договору із управителем багатоквартирного будинку з подальшим правом контролю виконання його умов.

Визначення виконавця послуг із утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Затвердження переліку послуг із утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Затвердження Правил добросусідства.

З повагою, робоча група
09 май 2019 09:04
Люди ау, кто через кого оформлял право собственности , нотариус или ЦНАП?
09 май 2019 11:27
Цитата "Kapitan America":
Люди ау, кто через кого оформлял право собственности , нотариус или ЦНАП?

Я оформив через нотаріуса, цнапи відмовляють, і після відмови нотаріуси не хочуть брати документи в роботу.
09 май 2019 16:36
Цитата "МихаилК":

Я оформив через нотаріуса, цнапи відмовляють, і після відмови нотаріуси не хочуть брати документи в роботу.

Через якого нотаріуса, Гуцол скільки коштувало? Ви купляли від Житлоінвест? І ще питання, де Ви ключі забирали , в Житлоінвечт кажуть що в Жек після заключення договорів забирати ключі.
09 май 2019 18:39
Оформляли через нотариуса, нотариус сам регестрирует право собственности от 3 до 5 дней, после подачи документов. По ЦНАП сейчас все отказы, и после них не каждый нотариус возьмётся оформлять, так как для них это влечёт проверку, если зарегестрировал после отказа ЦНАП. Стоимость 2500. После оформления правительства собственности в Житло-сервіс Днепровская набережная 25б, 203 кабинет (договора по возмещению холодной воды, тепло, электроэнергии)
Ахматовой 44, 7 кабинет (договор по холодной воде, постоянный, подпишите, но Ваш экземпляр отдадут когда будут счётчики пломбировать), с собой иметь :
2 копии витяга
2 копии договора купли-продажи
1 копия акта прийома-передачи
1 копия тех паспорта
2 копии паспорта и инд. кода.
Ключи забирать возле дома у прораба (при себе иметь договора с жеком и право собственности)
09 май 2019 19:52
Цитата "Kapitan America":

Через якого нотаріуса, Гуцол скільки коштувало? Ви купляли від Житлоінвест? І ще питання, де Ви ключі забирали , в Житлоінвечт кажуть що в Жек після заключення договорів забирати ключі.

Будь який нотаріус, ключі після договорів з жеком забрати на будівництві в вагончику.
Але треба всім бути на зборах, щоб обрати управителя, бо тільки після цього жек буде управителем і дасть нам воду/електрику
10 май 2019 04:21
Цитата "KatyaKaterina ":
Оформляли через нотариуса, нотариус сам регестрирует право собственности от 3 до 5 дней, после подачи документов. По ЦНАП сейчас все отказы, и после них не каждый нотариус возьмётся оформлять, так как для них это влечёт проверку, если зарегестрировал после отказа ЦНАП. Стоимость 2500. После оформления правительства собственности в Житло-сервіс Днепровская набережная 25б, 203 кабинет (договора по возмещению холодной воды, тепло, электроэнергии)
Ахматовой 44, 7 кабинет (договор по холодной воде, постоянный, подпишите, но Ваш экземпляр отдадут когда будут счётчики пломбировать), с собой иметь :
2 копии витяга
2 копии договора купли-продажи
1 копия акта прийома-передачи
1 копия тех паспорта
2 копии паспорта и инд. кода.
Ключи забирать возле дома у прораба (при себе иметь договора с жеком и право собственности)

Спасибо за развенутый ответ. Скажите ещё если можно у какого нотариуса Вы оформляли? Тот который от ЖИБа 3000. Может хоть 500 грн сэкономлю, на данный момент каждая копейка на счёту. Спасибо.
19 май 2019 06:09
Шановні інвестори з правами власності, нам не вистачає голосів для затвердження керуючої компанії. Набрали 60% з необхідних 75%.
Дуже прошу, тих хто не міг бути присутнім на зборах, приїхати та підписати протоколи. Це можна зробити 19.05 та 20.05 біля будинку о 19:00.
Чим раніше ми наберемо більшість, тім швидше отримаємо можливість почати ремонти!
22 май 2019 05:54
За результатами голосування зібрали більшість, передаємо протоколи в житлосервіс.
Житлосервіс в свою чергу почав повторно оглядати будинок та перевіряти усунення попередніх зауважень.
Сподіваємось на отримання ключів вже в наступному місяці!
30 июнь 2019 16:14
"КОРЗУН ВІТАЛІЙ ВІЛЕНОВИЧ - это папа нашего Михаила Корзуна - борца за справедливость и большого противника ОСББ! Теперь понимаю - каждый судит по себе.
Дані на цій сторінці зібрано по співпадінню імені, прізвища та по-батькові.
Зверніть увагу — записи можуть стосуватись різних осіб зі співпадаючими ПІБ.
Організації (5)Виконавчі провадження
Керівник (2)Засновник (2)Керівник (РГО) (1)
Назва ЄДРПОУ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІФТМОНТАЖ-1" #32920553 Київ
Керівник
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСЛІФТБУДСЕРВІС" #33145705 Київ
Керівник
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІФТМОНТАЖ-1" #32920553 Київ
Засновник
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСЛІФТБУДСЕРВІС" #33145705 Київ
Засновник
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ЛІФТОВИКІВ УКРАЇНИ" #35222990 Вишгород
Керівник (РГО) (Історичні дані)". Совпадение - не думаю! Теперь все стало на свои места. Оказывается папа самого "справедливого" члена инициативной группы Михаила Корзуна заведует лифтами! Вот поэтому и ОСББ плохо, а хорошо только Житло-сервис и Житлоинвестбуд! Интересно, а кто в нашем доме ставил лифты, которые не работают? Еще немножко и напишу о всех активистах, думаю, будет очень много интересного!
30 июнь 2019 17:13
https://clarity-project.info/person/c27f96fd6a70de82c95a1f9b77313eb6 Это про лифты. Очень интересно!
30 июнь 2019 20:28
Так держать, Людмила! После этого разоблачения мы все увидели какой Вы редкой адекватности человек! Про Бальжирова-мужа, главу кооператива не забудьте, мочите их всех!
Да здравствует кооператив! Да здравствует ОСББ под руководством Людмилы Бальжировой, Левады и других жуликов! Ура, товарищи!
30 июнь 2019 20:46
Ничего личного, просто факт! Факты - они вещь такая!
01 июль 2019 05:21
Цитата "Расмус":
"КОРЗУН ВІТАЛІЙ ВІЛЕНОВИЧ - это папа нашего Михаила Корзуна - борца за справедливость и большого противника ОСББ! Теперь понимаю - каждый судит по себе.
Дані на цій сторінці зібрано по співпадінню імені, прізвища та по-батькові.
Зверніть увагу — записи можуть стосуватись різних осіб зі співпадаючими ПІБ.
Організації (5)Виконавчі провадження
Керівник (2)Засновник (2)Керівник (РГО) (1)
Назва ЄДРПОУ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІФТМОНТАЖ-1" #32920553 Київ
Керівник
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСЛІФТБУДСЕРВІС" #33145705 Київ
Керівник
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІФТМОНТАЖ-1" #32920553 Київ
Засновник
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСЛІФТБУДСЕРВІС" #33145705 Київ
Засновник
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ЛІФТОВИКІВ УКРАЇНИ" #35222990 Вишгород
Керівник (РГО) (Історичні дані)". Совпадение - не думаю! Теперь все стало на свои места. Оказывается папа самого "справедливого" члена инициативной группы Михаила Корзуна заведует лифтами! Вот поэтому и ОСББ плохо, а хорошо только Житло-сервис и Житлоинвестбуд! Интересно, а кто в нашем доме ставил лифты, которые не работают? Еще немножко и напишу о всех активистах, думаю, будет очень много интересного!


Нажаль ні, якби ліфти робив батько то вже давно б працювали і були б введені в експлуатацію
01 июль 2019 06:06
І ще раз стосовно моєї позиції що до керуючої компанії. Житлосервіс є комунальним підприємством. Відповідно до законодавства всі закупівлі житлосервіс проводить через систему prozorro тому всі закупівлі/торги/підписані договори я можу бачити на офіційному сайті і вони там будуть завжди. Цій системі витрати моїх коштів я довіряю.

І що до осбб яке вона хоче створити, як вона планує його створювати якщо на зустрічі привселюдно принижувала соціальників які отримали ордери на квартири в нашому будинку, називала їх не платоспроможними і проблемою нашого будинку і таке інше.
Я особисто всіх не знаю але ж там явно є люди які воювали за нашу незалежність, можливо навіть мають каліцтва. І після цього зневажливого відношення, пані бальжирова, ви розраховуєте зібрати підписи людей на ваше осбб?
01 июль 2019 13:32
Не шановний - ви брехун! Причому типовий брехун! Ще трошки і все з"ясується, що ви відпрацьовуєте, чекати не довго. Все таємне стає явним. Не розповідайте мені про систему прозоро, торги на все інше. Когось іншого можете дурите, мене не треба. Я не юрист, але спроможна знайти в ЄДР юридичних осіб всі дані про підприємство, і на жаль, підпримство, яке ви нав"язали, має купу виконавчих впроваждень, які підприємство повинно виконувати. Крім того підприємство, яке ви вибрали менше ніж 25 % мешканців, оподатковується, я впевнена, на загальних умовах і сплачувати податки будуть мешканці нашого будинку - це приблизно 20-30 тис. грн в місяць. Я не маю наміру створювати ОСББ, вже є Хоріс, який наразі вже повноцінний голова правління ОСББ, проводить відповідну роботу, а міг би проводити її як голова правління ОСББ з зовсім іншими повноваженнями. Я добро розумію, чому ви та себе поводите, брешете, як базарна баба, ображаєте, пишете всякий бруд.. Будинок на баланс вже прийнято, мешканці можуть укладати прямі договори з постачальниками?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .138139141
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее