Подать объявление

ЖК "Новодарницкий", ул. Юрия Пасхалина, 17

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 21 300 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 98.
25/26%
14/14%
27/28%
22/22%
10/10%
1. . .136138. . .141
22 ноя 2018 17:53
Цитата "Gala Mais":
Шановний п.Расмус, скажіть, будь ласка, ви є інвестором ЖК "Новодарницький"?
Ви зареєструвалися на цьому форумі місяць тому і ціленапрямлено топите за ОСББ. Якщо ви такий активний і маєте свою точку зору і так наполегливо її відстоюєте, на що безперечно ви маєте право, у нас демократична держава, то чому ви її почали проявляти тільки зараз, коли у нас без 5ти хвилин будуть правоустановчі документи на руках. Де ж ви були ці два з половиною роки, коли ми штурмували ЖІБ, бігали по депутатах, писали звернення, скарги, виходили тричі під КМДА?
Якщо ви такий обізнаний в питаннях ОСББ, то ви б мали знати, що для його створення треба бути ВЛАСНИКАМИ свох квартир, а ми такими ще не є. І для його створення треба зібрати 50% власників, в нашому випадку це більше 190 осіб!!! Це не є реальним, ці власники розкидані по всьому Києву, а деякі і по інших регіонах. Ви б мали це розуміти.
До питання створення ОСББ ми обов*язково повернемось через рік-два після отримання ключів на свої квартири.
У мене все, в дискусію з Вами вступати не буду.
Всього найкращого!


Вельминашановна пані Gala Mais! Розглянувши Ваш допит повідомляю наступне. Я є інвестором ЖК "Новодарницький" і мною придбана двокімната квартира менше року назад, тому, на жаль, приймати участь у всіх штурмах ЖІБа та інших заходах два с половиной роки тому назад у мене не було змоги. Як тільки з"явилась можливість, мій підпис також стоїть під зверненням до депутатів. Як ви вірно зазначили, у нас демократична країна і кожна людина може висловити свою думку. Але, як з"ясувалась, на форуме не можна висловлювати думку протилежну вашій. Право висловлювати свою думку можуть тільки обрані. Я за ОСББ тому, що знаю, як живуть в тих будинках, де створено об"єднання, де мешканці хазяї свого будинку. Ніяк не можу зрозуміти, чому моя думка чи як ви висловилися "...ціленапрямлено топите за ОСББ..." викликає у вас такий негатив, такій опір, навіть лють! Чи тільки ваша думка має право на життя? Візьму на себе сміливість і зауважу, на українській мові пишеться ...цілеспрямовано...". Візьму на себе ще раз сміливість і задам питання. Про які "без 5-ти хвилин правоустановчі документи" йде мова?
Р.S. Я так розумію, ваш допит написаний вами у стані емоційного збудження, тому я вас пробачаю. Маю надію, що мої свідчення на ваш допит вас задовольнили. Вступати зі мною в дискусію чи не вступати - це ваше право. Дякую за побажання всього найкращого. Навзаєм.
23 ноя 2018 15:34
Добрый вечер всем, хотя какой он добрый..ожидаемого сегодня сертификата так и НЕТ!!! :blah: :blah:
вот вся сегодняшняя информация.
23 ноя 2018 16:36
Цитата "baiyun":
Добрый вечер всем, хотя какой он добрый..ожидаемого сегодня сертификата так и НЕТ!!! :blah: :blah:

Це заява що до дозволу, а не сертифікату
23 ноя 2018 16:43
Цитата "МихаилК":

Це заява що до дозволу, а не сертифікату
о каком разрешении идёт речь?
23 ноя 2018 16:51
Цитата:
Вельминашановна пані Gala Mais! Розглянувши Ваш допит повідомляю наступне. Я є інвестором ЖК "Новодарницький" і мною придбана двокімната квартира менше року назад, тому, на жаль, приймати участь у всіх штурмах ЖІБа та інших заходах два с половиной роки тому назад у мене не було змоги. Як тільки з"явилась можливість, мій підпис також стоїть під зверненням до депутатів. Як ви вірно зазначили, у нас демократична країна і кожна людина може висловити свою думку. Але, як з"ясувалась, на форуме не можна висловлювати думку протилежну вашій. Право висловлювати свою думку можуть тільки обрані. Я за ОСББ тому, що знаю, як живуть в тих будинках, де створено об"єднання, де мешканці хазяї свого будинку. Ніяк не можу зрозуміти, чому моя думка чи як ви висловилися "...ціленапрямлено топите за ОСББ..." викликає у вас такий негатив, такій опір, навіть лють! Чи тільки ваша думка має право на життя? Візьму на себе сміливість і зауважу, на українській мові пишеться ...цілеспрямовано...". Візьму на себе ще раз сміливість і задам питання. Про які "без 5-ти хвилин правоустановчі документи" йде мова?
Р.S. Я так розумію, ваш допит написаний вами у стані емоційного збудження, тому я вас пробачаю. Маю надію, що мої свідчення на ваш допит вас задовольнили. Вступати зі мною в дискусію чи не вступати - це ваше право. Дякую за побажання всього найкращого. Навзаєм.


1. Я не маю жодних повноважень для проведення допитів, у нашій демократичній державі на для цього існують правоохоронні органи, органи прокуатури і суди.
Ми з вами тут ведемо не надто конструктивну переписку, і не білше...
2. Мабуть, в тому-то і справа, що ви пізніше приєдналися до інвесторів і пропустили тривалі дискусії і обговорення на цю тему, на яких було прийняте СПІЛЬНЕ рішення жильців, а не, як ви собі дозволили висловитись, обраних осіб, що ОСББ ми обов*язково створимо, але після заселення будинку. Ви не хочете почути, що НІХТО НЕ Є ПРОТИ ОСББ, але не на даному етапі, тому що зібрати біля 200 людей це вкрай важко.
Дозволю собі зауважити, що якби ви не тільки ставили підписи під зверненнями, а спробували б їх зібрати, то ви б розуміли про що я пишу. Ми обдзвонювали інвесторів і просили, щоб вони прийшли оглянули СВОЇ квартири, і в результаті ми маємо біля 150 оглядів за місяць часу, а на останні збори прийшло близько 60-ти людей.
3. І так, порівняно з тим, що ми вже пройшли за цей час, я вважаю, що ми без 5-ти хвилин власники квартир. Пару тижнів туди-сюди для мене ролі не грають.

P.S. Дякую за виправленя. Якщо ви вже почали слідкувати за чистотою мови, то прошу звернути увагу, що участь не приймають, а беруть.
Всіх благ!
23 ноя 2018 17:21
Цитата "baiyun":
о каком разрешении идёт речь?

Понятно, я прочитал ваш комментарий на другом ресурсе.Спасибо Миша.
23 ноя 2018 21:07
Цитата "Gala Mais":


1. Я не маю жодних повноважень для проведення допитів, у нашій демократичній державі на для цього існують правоохоронні органи, органи прокуатури і суди.
Ми з вами тут ведемо не надто конструктивну переписку, і не білше...
2. Мабуть, в тому-то і справа, що ви пізніше приєдналися до інвесторів і пропустили тривалі дискусії і обговорення на цю тему, на яких було прийняте СПІЛЬНЕ рішення жильців, а не, як ви собі дозволили висловитись, обраних осіб, що ОСББ ми обов*язково створимо, але після заселення будинку. Ви не хочете почути, що НІХТО НЕ Є ПРОТИ ОСББ, але не на даному етапі, тому що зібрати біля 200 людей це вкрай важко.
Дозволю собі зауважити, що якби ви не тільки ставили підписи під зверненнями, а спробували б їх зібрати, то ви б розуміли про що я пишу. Ми обдзвонювали інвесторів і просили, щоб вони прийшли оглянули СВОЇ квартири, і в результаті ми маємо біля 150 оглядів за місяць часу, а на останні збори прийшло близько 60-ти людей.
3. І так, порівняно з тим, що ми вже пройшли за цей час, я вважаю, що ми без 5-ти хвилин власники квартир. Пару тижнів туди-сюди для мене ролі не грають.

P.S. Дякую за виправленя. Якщо ви вже почали слідкувати за чистотою мови, то прошу звернути увагу, що участь не приймають, а беруть.
Всіх благ!


Вельминашановна пані Gala Mais! Я взагалі не розумію ваші претензії до мне вас і вашого кола обраних. Один звинувачає мене в агресії, інший - я навіть не знаю в чому:
"A.Petrovi4 23.11.2018 13:22
агрессивен
МихаилК 14.11.2018 11:06
Задовбав флудити про ОСББ."
Все більше маю впевненість в тому, що висловлювати свою думку на цьому форумі мають тільки обрані, ті, хто став інвесторами пізніше не мають права на особисту думку. Разом з тим підтримую вашу думку, що не надто конструктивна переписка. В той же час хочу зазначити, що коли висловлюється думка, що не подобається колу обраних, то по відношенню до цієї людини коло обраних поводить себе як зграя поганих школярів. Довожу до вашого відома, що питання ОСББ мною закрито. Як і інші. Я не маю бажання проводити дискусій з цього питання, як і з інших. І тут з якось дива, ви знову піднімаєте це питання. І що мною повинно бути почуте? Я більше не хочу чути ні вас, ні когось іншого. Маю право - країна у нас демократична. В одному коментарі ви пишите, що мешканців не можливо зібрати, в другому, що спільне рішення мешканців прийнято.
1. "І для його створення треба зібрати 50% власників, в нашому випадку це більше 190 осіб!!! Це не є реальним, ці власники розкидані по всьому Києву, а деякі і по інших регіонах." - це ваше перше висловлювання.
2. "Мабуть, в тому-то і справа, що ви пізніше приєдналися до інвесторів і пропустили тривалі дискусії і обговорення на цю тему, на яких було прийняте СПІЛЬНЕ рішення жильців, а не, як ви собі дозволили висловитись, обраних осіб, що ОСББ ми обов*язково створимо, але після заселення будинку." - це ваше друге висловлювання.
Перше протиричіть другому. Що правда?
Ви, напевне, винаймаєте квартиру. Я розумію. Це дуже затратно. Тому я вас пробачаю. Але не розумію, чому ви вирішили, що маєте право зривати свій поганий настрій на мені? Мої діти і онуки також винаймають квартиру і я також маю зацівленність в тому, щоб будинок ввели в експлуатацію як найскоріше.
Так, до відома. Сертифікат на будинок отримають в цьому році, це обов"язково. Але, будь які дії з будинком щодо введення його в есплуатацію будуть проводитися не раніше квітня-травня 2019 року, через півроку. І документи на власність будуть видаватися в цей же час. Тому ми без півроку власники квартир. А що там буде далі, життя покаже.
Я вам бажаю всього найкращого.
30 ноя 2018 13:15
Шановні, пропоную жити дружньо, ми ж майбутні сусіди)) Так, інвестори нашого ЖК, в т.ч. і я, дуже завдячуємо нашим активістам за сприяння у введенні нашого будинку в експлуатацію. Але пропоную поважати один одного і будти стриманими у висловлюваннях. Дійсно нерви у всіх на межі, проте, було б краще наш "запал" направити у правильне русло для майбутнього об'єднання, з метою вирішення подальших питань, що стосуватимуться нашого будинку))
02 дек 2018 07:34
Добрый день мне предлагают квартиру в этом доме но я переживаю за Документы
02 дек 2018 12:39
Цитата "Vivienne":
Шановні, пропоную жити дружньо, ми ж майбутні сусіди)) Так, інвестори нашого ЖК, в т.ч. і я, дуже завдячуємо нашим активістам за сприяння у введенні нашого будинку в експлуатацію. Але пропоную поважати один одного і будти стриманими у висловлюваннях. Дійсно нерви у всіх на межі, проте, було б краще наш "запал" направити у правильне русло для майбутнього об'єднання, з метою вирішення подальших питань, що стосуватимуться нашого будинку))


Дуже слушна думка - ми найбутні сусіди. Мудрі люди говорять, що купляючи житло, ти ще здобуваеш сусідів. Дуже важливо, який сусід живе поруч. Тому, я маю дуже велику надію, що не
буду мати поруч нікого із активістів, особливо з таких, які поводят себе як зграя поганих школярів, по відношенню людини, яка має протилежну їм думку: ні "A.Petrovi4, ні МихаилК.
Активістами зазвичай є люди, які пропагують чи реалізують певну ідею безкорисливо для себе. Деякі активісти намагаються змінити поведінку людей, інші спрямовують зусилля на зміни законодавства. В ширшому розумінні громадський діяч може бути: політичний або громадський активіст (англ. political or community activist)

Вікіпедія говорить, "що активізм має такі форми активності, як агітація, бойкоти, мітинги, демонстрації, страйки тощо. Додайте до цього ще пости у Фейсбук, виступи перед журналістами, «свої» майданчики на телеканалах, друкованих/інтернет-виданнях – і ось вам «робота» середньостатистичного активіста, а ще непоганий засіб впливу на думку суспільства. Саме за рахунок останнього вони лобіюють свої – підкреслю, СВОЇ, а не СУСПІЛЬНІ інтереси."
Я розімую, працювати з людьми дуже тяжко, зібрати, пояснити, чому необхідно діяти так чи іншим чином неймовірноа справа. Скільки людей - стільки і думок. У кожного своя правда. А до цього ж необхідно додати супротив чиновників всіх рангів. Але, якщо людина вирішила взятися за цю справу, вона повинна набратися мужності, терпіння, говорити правду, а не маніпулювати правдою, пристосовуватись до ситуації.
Навожу приклад. Є така активістка пані Gala Mais, я не знаю цю людину. Чомусь у неї та її кола до мене дуже великі претензіції з ознаками типового хамства.
"A.Petrovi4 23.11.2018 13:22
агрессивен
МихаилК 14.11.2018 11:06
Задовбав флудити про ОСББ."
Пані Gala Mais пише :"Ви зареєструвалися на цьому форумі місяць тому і ціленапрямлено топите за ОСББ." Що означає "топите"
Почитайте мої коментарі. Наведіть мені приклади моєї агресії. Може мною щось пропущено, в житті буває всяко. Це можна, як ви говорите, нерви у всіх на межі, можна зрозуміти і забути.
Але є інше. Неправда.
В одному коментарі пані Gala Mais пише, що мешканців не можливо зібрати, в другому, що спільне рішення мешканців прийнято.
1. "І для його створення треба зібрати 50% власників, в нашому випадку це більше 190 осіб!!! Це не є реальним, ці власники розкидані по всьому Києву, а деякі і по інших регіонах." - це перше висловлюванняпані Gala Mais.
2. "Мабуть, в тому-то і справа, що ви пізніше приєдналися до інвесторів і пропустили тривалі дискусії і обговорення на цю тему, на яких було прийняте СПІЛЬНЕ рішення жильців, а не, як ви собі дозволили висловитись, обраних осіб, що ОСББ ми обов*язково створимо, але після заселення будинку." - це друге висловлювання пані Gala Mais."
Перше протиричіть другому. Що правда?
Тому, як на мою думку, необхідно створювати середовище, яке буде комфортне для життя своєї родини, не зважаючи на хамство будь яких активістів.
06 дек 2018 12:35
Появилась новая информация на сайте ДАБІ.
Появилась новая информация на сайте ДАБІ.
06 дек 2018 13:43
И что это значит? Кто в этом разбирается?
06 дек 2018 14:55
Цитата "rizi":
И что это значит? Кто в этом разбирается?
значит до 12 декабря 2018 года нашему дому должны присвоить сертификат либо очередной отказ.
07 дек 2018 14:30
Все буде Україна!
13 дек 2018 07:42


Продолжают потешаться над нами...
13 дек 2018 07:54
Они как издеваются? В чем проблема, что не выдают сертификат? Может кто-то знает? Ребята, инициативная група, что делать?
13 дек 2018 12:05
Нет слов, одни эмоции.... Какие наши дальнейшие действия?
13 дек 2018 12:44
Цитата:
Сейчас в ДАБІ, только что встречалась с Першим заступником голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України господином Филончуком
В общем отказ в чем: была проектная документация в 2006 году, согласно которой застройщик получил все разрешения, потом в 2016 было коригування, и согласно него они должны были повторно получить документы разрешительные , не хватает листа про погодження проекту чи листа що погодження не потрібно, від Державіаслужби та від Управління руху, в 2006 эти погодження были, и Слай считает,, что не должны их опять получать или специально тянут, но из-за корректировки в 2016 году это обязательно, без этого не дадут сертификат, сказали что это вообще лёгкое дело и делается в течении месяца и был бы у нас сертификат, никаких больше проблем нет.
Це пише людина з ініціативної групи, яка була сьогодні в дабі
13 дек 2018 13:23
Сегодня была в ДАБІ, встречалась с Першим заступником голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України господином Филончуком
В общем отказ в чем: была проектная документация в 2006 году, согласно которой застройщик получил все разрешения, потом в 2016 было коригування, и согласно него они должны были повторно получить документы разрешительные , не хватает листа про погодження проекту чи листа що погодження не потрібно, від Державіаслужби та від Управління руху, в 2006 эти погодження были, но из-за корректировки в 2016 году это обязательно, без этого не дадут сертификат, сказали что это вообще лёгкое дело и делается в течении месяца и был бы у нас сертификат, никаких больше проблем нет.
После этого общались с представителем Слай, говорят "Мы то по договору функции заказчика передали на ЖИБ. И при вводе принимаем участие формально по документам."
13 дек 2018 13:55
Короче говоря сертификата нам не видать до Нового Года! Так и не случилось чуда от Житлоинвеста! Еще полгода будут бумажки получать от других организаций и так прийдет 2020!Практически 5 лет строить 2 секции дома! Позор! Я так понимаю ЖИБ просто умирает потихонечку, посмотреть на сайте что было построено за 2018 год это школа за сумашедшие бюджетные деньги и ВСЕ!
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .136138. . .141
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее