Подать объявление

ЖК "Новодарницкий", ул. Юрия Пасхалина, 17

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 21 300 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 98.
25/26%
14/14%
27/28%
22/22%
10/10%
1. . .125127. . .141
05 июль 2018 14:49
Цитата "fufnf":
Добрый день.
Сегодня в 19:30 возле стройки будет встреча с инициативной группой. Они расскажут все результаты. Подходите.


Добрый день
А можно к вам на встречу инвестору из другого объекта ЖИБа, у которого ситуация со строительством очень плохая?
05 июль 2018 15:02
Я там не решаю :-) Думаю, Вас никто не выгонит, если прийдете :-)
05 июль 2018 20:34
Уважаемый застройщик!
Ваши работники (подрядчки) про прокладке коммуникаций на перекрестке Ю.Пасхалина и Заслонова разрезали асфальтное покрытие, но после выполненных работ покрытие не восстановили. Асфальт недавно перекладывали, но ваши исполнители все испортили.
Убедительная просьба, восстановите до изначального состояния!!!!
06 июль 2018 14:57
Коротко за результатами зустрічі в КМДА, інформація від Непопа В.І.:

- гроші на будівництво нашого будинку є (без кредитів)
- затримка була в технічній документації, яка на завершальному етапі
- планують подавати на сертифікат в середині серпня, обіцяли, що з присвоєнням адреси проблем не буде.
- кожного тижня наш представник буде зустрічатися безпсередньо із першим заступником директора - Числовським П.П.
07 июль 2018 03:50
А что касательно ремонтов в июле?
07 июль 2018 06:14
Большинство среди активных инвесторов (26 против 12) проголосовали за то, что доступ к ремонтам раньше завершения строительства дома им не нужен.
07 июль 2018 08:04
ЖАЛЬ...Странно.. Вроде все хотят побыстрее заселиться. Финансовый вопрос и так далее. Только как сушить осенью штукатурку, пока отопление не включат? Смысл всей этой беготни, миттингов, активности.
11 июль 2018 10:03
Цитата "Olad":
ЖАЛЬ...Странно.. Вроде все хотят побыстрее заселиться. Финансовый вопрос и так далее. Только как сушить осенью штукатурку, пока отопление не включат? Смысл всей этой беготни, миттингов, активности.


Спробую пояснити логіку наших майбутніх сусідів (з якою я в корені НЕ погоджуюсь, але заручником якої стали прихильники "ранніх" ремонтів, моя сім*я в тому числі):

- як тільки ми зайдемо на ремонти до отримання документів Петрович знімає з себе будь-яку відповідальність за стан будинку(бо він так сказав!!!), підрядник "повісить на чужих робочих усіх собак" щодо неякісно виконаних робіт;
- як тільки ми зайдемо на ремонти, забудовник не буде спішити підключити будинок до мереж на постійній основі;
- на будівництві буде хаос: все покрадуть (в тому числі сусідські стіни), все розтрощать, а ніхто не нестиме жодної відповідальності, неможливо буде знайти винних;
- як тільки ми погодимося на ремонти без документів, забудовник буде мати важіль/аргумент тиску, щоб не виконувати свої зобов*язання.

Ну якось так...
Ще раз повторюсь, що це не моя позиція, пишу це, тільки, тому, що люди, які є прихильники усього вищенаписаного, не вважають за потрібне вам відписатися, посянити чому проголосували саме так.
Брати участі в жодних дискусія з цього питання більше не буду, в мене і так опускаються руки від того, що пишеш звернення/скарги, зустрічаєшся з депутатми, журналістами, бігаєш на планьорки з двома дітьми, береш безпосередню участь в огранізації мітингів, і коли вже є надія хоча б на пару місяців пришвидшити заслення в своє житло, за тебе приймає рішення віртуальна більшість.
От вам і демократія, у всій красі... :chillout:
11 июль 2018 11:14
Дякую за відповідь!
Можливо Ви знаєте, чи були обміри квартир?
11 июль 2018 13:37
Раніше була інформація що техпаспорти вже готові, значить обміри вже були.
11 июль 2018 16:28
Цитата "МихаилК":
Раніше була інформація що техпаспорти вже готові, значить обміри вже були.


Дякую!
23 июль 2018 07:00
Скажите, пожалуйста, когда планируется сдача дома? Хотелось бы уже ремонт начать делать.Есть какие то сроки?
23 июль 2018 09:42
Как то странно сайт Житлоинвеста вообще не загружатся. Может кто-то сможет зайти дайте знать! А то наталкивает на какие то не хорошие мысли!
23 июль 2018 16:03
Цитата "rizi":
Как то странно сайт Житлоинвеста вообще не загружатся. Может кто-то сможет зайти дайте знать! А то наталкивает на какие то не хорошие мысли!

Только что зашла без проблем
25 июль 2018 07:52

Ситуація наступна: п.Числовський клянеться, що гроші є і п.Володченко їх отримав, а робочі на будівництві (яких там ДУЖЕ мало) кажуть, що не бачили зарплати уже декілька місяців, фінансування нема...

От і ще новина:
https://informator.news/novyim-zamestytelem-klychka-stanet-chelovek-eks-rehyonala-stolara/

26 июль 2018 17:59
информация на сайте УКБ житлотнвест: Жилой дом ул. Юрия Пасхалина, 17
г. Киев, Дарницкий р-н., (Новая Дарница), ул. Пасхалина Юрия, 17
Квартирыот 17 990 грн за м2
Срок сдачи: Сдан
27 июль 2018 07:03
надо хотя бы оформлять документы на право собственности если уже сами написали что дом сдан!
27 июль 2018 08:54
Цитата "викандр":
информация на сайте УКБ житлотнвест: Жилой дом ул. Юрия Пасхалина, 17
г. Киев, Дарницкий р-н., (Новая Дарница), ул. Пасхалина Юрия, 17
Квартирыот 17 990 грн за м2
Срок сдачи: Сдан



Де ви знайшли таку інформацію?? на сайті і далі висить ІІ квартіл 2018 року
27 июль 2018 17:06
Цитата "Gala Mais":



Де ви знайшли таку інформацію?? на сайті і далі висить ІІ квартіл 2018 року



Сайт Новостройки Реaлт Юа, действительно указан текущий дом как сдан!
30 июль 2018 14:34
В КП «Житлоінвестбуд–УКБ» сьогодні сказали, що вони чекають на сертифікат, потім ще потрібно їм отримати документ про присвоєння адреси і технічні паспорти. Щодо замірів БТІ, співробітник повідомила, що у них точної інформації ще немає.
По строку вводу в експлуатацію - сказали осінь, точний місяць не називають.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .125127. . .141
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx