ЖК "Новодарницкий", ул. Юрия Пасхалина, 17

Дарницкий р-н

Обсуждение новостроек на левом берегу Киева. Мониторинг строительства. Отзывы о Застройщиках. Форумы жильцов.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
21
23%
Плохо
13
14%
Нормально
24
26%
Хорошо
22
24%
Отлично
11
12%
 
Всего голосов : 91
користувач форуму
Ответов: 27
Профиль
Репутация:    0
Aleks71 писал(а):
Кто был на планерке, что слышал?
Вот пост одного из инвесторов с другого интернет ресурса.
:
Зустріч вийшла дещо неорганізовано - в кінці розбились на окремі групи, можливо, щось пропустив.
Сьогодні почали робити підключення до існуючих зовнішніх мереж води і каналізації. Обіцяють до 1 липня подати документи на будинок для отримання сертифіката, до жовтня віддати ключі.
Треба визначатись, кому на баланс буде передаватись будинок, це пришвидчить процес. Лесик обіцяв ближче до кінця місяця привести на зустріч представника їх ЖЕКу КП Житлосервіс (якщо правильно почув назву), який розкаже, які документи треба оформляти.
Володченко в черговий раз пообіцяв, що з 1 липня ще до отримання документів можна буде робити ремонт в квартирах. Для цього треба буде написати заяву і платити по тарифам для промисловості. Проте всі інші будівельники з ним не погодились і говорили, що пізніше будуть його відмовляти.
Дехто з будівельників казав, що реальний строк готовності будинку - серпень.
Дивлячись на сьогоднішні темпи роботи, до 30.06.2018 навряд чи встигнуть.
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 8
Профиль
Репутация:    0
КП Житлосервсі це не ЖЕК, а кооператив. Якщо судити з їх статуту, то члени кооперативу не мають взагалі ніяких прав. Це не державний ЖЕК з якого можна вийти заснувавши ОСББ. Ще рабство назавжди.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 44
Профиль
Репутация:    0
Почитайте форумы других строек по вопросу их жек или осбб. Заодно обратите внимание на вопрос вахтерша или охрана.
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 8
Профиль
Репутация:    0
Обязательно почитаем.Спасибо. КП Житлосервис- это комунальне предприятие или тот кооператив через какой Слайд продаёт квартиры?
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 27
Профиль
Репутация:    0
Lana12345 писал(а):Обязательно почитаем.Спасибо. КП Житлосервис- это комунальне предприятие или тот кооператив через какой Слайд продаёт квартиры?
насколько я знаю СЛАЙ продаёт через кооператив Новодарницкий.А КП Житлосервис это вообще отдельная контора, Житлосервис вроде как с житлоинвест буд укб в одной упряжке.КП Житлоинвестбуд УКБ строит а Житлосервис обслуживает.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 44
Профиль
Репутация:    0
К общим размышлениям...
Родители живут в доме, который обслуживает Житлосервис. Из плюсов- чистый двор, в подъезде не грязно и, пожалуй, все. Подьезды разрисованы и расписаны, двери скрипят, лифты работают с переменным успехом, вонь от канализации с подвала. Вахтерши раздают квитанции, собирают сплетни, "бронируют" за определенную благодарность своим "жильцам" табуретками места под авто на ночь, посторонние заходят в дом без проблем...
Но, выбирая Житлосервис, мы быстрее получим ключи, а без вахтерш хотя бы первые месяцы из дома вынесут все, что лежит и хорошо и плохо.
Сейчас живем в 5-летней новостройке. Пригород, окраина, рядом жд станция. Осбб с первого дня, толковый управляющий, доступны отчеты по уплаченным деньгам, чистота в доме и во дворе. Кодовый замок на двери. Все, что сломано, дело рук самих жильцов и детей. Чужие не ходят.
На счет кооператива, однозначно нужен совет юриста. И если есть упомянутый устав, давайте дружно почитаем
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 4
Профиль
Репутация:    0
И насчет аренды земли,которая кончается,тоже очень интересно.
Статут.doc
(154.5 Кб) Скачиваний: 112
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Профиль
Репутация:    0
и каков размер паевого взноса, членского и ежегодных взносов для асоцииированых членов?или порядок его расчета его размеров что-то в уставе этого не читается
Вобщем не видно кем и когда зарегистрирован устав и какова редакция действующая,на сегодня какие преимущества для членов кооператива в отличие от собственника квартиры не члена ЖКи т.д.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 44
Профиль
Репутация:    0
Если застройщик приведет человека из Житлосервиса, значит, ему интересно, чтобы дом был у него на балансе. Что такое этот кооператив с чудным уставом и как с ним жить, не понятно. Старое знакомое "зло" в любом случае лучше нового.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 112
Профиль
Репутация:    7
Шановні майбутні сусіди!
За результатами чергової зустрічі під будинком на так званій "планьорці" було прийняте рішення виходити 03.07.2018 року під КМДА, так як зі слів Лесика і Володченка строки здачі уже плавно переносятья на серпень, але враховуючи сьогоднішні темпи, то і серпень - це дуже оптимістично.
Наше завдання їм "допомогти" пришвидшитись, інакше вони працювати не вміють/не хочуть.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 27
Профиль
Репутация:    0
Монтируют варила на ТП.
IMG_20180614_145341.jpg
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 67
Профиль
Репутация:    3
Оновлена інформація на сайті ЖІБу:

Цитата:
Шановні інвестори будівництва житлового будинку на вул. Ілліча, 17 у Дарницькому районі м. Києва!

КП «Житлоінвестбуд – УКБ» повідомляє, що роботи із будівництва об’єкта перебувають на завершальній стадії. Прийнято рішення, що до кінця липня інвестори отримають можливість розпочати в своїх помешканнях ремонтні роботи. В усіх квартирах та приміщеннях будинку буде налагоджено повноцінне водопостачання та електропостачання.

Станом на середину червня на об’єкті інтенсивно виконуються роботи з облаштування зовнішніх інженерних мереж, які будуть завершені у перших числах липня. До цього часу також буде проведено благоустрій прилеглої території та упорядкування місць загального користування.

Просимо інвесторів утриматися від неконструктивних конфліктів з представниками комунального підприємства та підрядниками, які сконцентровані зараз на тому, щоб своєчасно виконати зобов’язання перед інвесторами. Дякуємо за розуміння і співпрацю!

З повагою
адміністрація КП «Житлоінвестбуд-УКБ»


Навіть не парилися з тим, щоб стерти свої минулі "КП «Житлоінвестбуд–УКБ» зобов’язується завершити всі роботи та ввести будинок в експлуатацію до кінця червня 2018 року". Що таке честь і вартість слова "зобов'язуюсь", мабуть, не знають. Навіть без елементарного вибачення. 3 липня 9:00 - під КМДА.
Вернуться к началу
Пред.

Вернуться в Новостройки Киева. Левый берегdsf

Обсуждение новостей 

 • ЖК Корфу

  22 320 грн./м2

  Многоэтажный новострой в Приморском районе

 • ЖК Миллениум State

  10 400 грн./м2

  Первый спортивный жилой комплекс в регионе

 • ЖК Клубный 4

  22 310 грн./м2

  Новый жилой комплекс в Одессе

 • ЖК Пролисок

  13 500 грн./м2

  Жилой комплекс "Пролисок" в Жовтневом районе Днепропетровска

 • КГ Лебедевка

  от застройщика

  Новый коттеджный городок в Киевской области.