Подать объявление

ЖК "Новодарницкий", ул. Юрия Пасхалина, 17

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 21 300 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 98.
25/26%
14/14%
27/28%
22/22%
10/10%
1. . .118120. . .141
19 янв 2018 11:42
Я так понимаю планируется организовать встречу инвесторов одновременно с отчетом представителя ЖИБ на следующей неделе.
19 янв 2018 13:33
Когда планируется данная встреча?
19 янв 2018 14:18
Медвідь на лікарняному, тому поки про зустріч конкретно не домовились.

Інвесторами розглядаються і обговорюються наступні варіанти наших дій:
- добиватися зустрічі у мера (підготовка і підпис відповідного чергового зверенння);
- влаштування акції на відкритті чергового садка/школи, коли будуть присутні мер, Непоп і журналісти;
- скарги (не знаю куди їх ще писати);
- перекриття дороги для привернення уваги до наших проблем.
- ваш варіант
20 янв 2018 07:23
Цитата "Gala Mais":
Медвідь на лікарняному, тому поки про зустріч конкретно не домовились.
Нам инвесторам ЖК Крушельницкая он сказал что в понедельник уже будет на работе .Удачи!
22 янв 2018 20:30
коли планується зустріч?
25 янв 2018 16:33
https://drive.google.com/open?id=11fXdlkSjj7aKRmEcpVQJ6yAerDGouUNH

Зустріч 25.01.2018, діючі особи: КП "Житлоінвестбуд" Лесик М.І., ПП "Еталон буд" - Володченко і Мосійчук.
25 янв 2018 18:32
Цитата "Gala Mais":
https://drive.google.com/open?id=11fXdlkSjj7aKRmEcpVQJ6yAerDGouUNH

Зустріч 25.01.2018, діючі особи: КП "Житлоінвестбуд" Лесик М.І., ПП "Еталон буд" - Володченко і Мосійчук.


Як же хочеться "потримати їх за горло".Знову казки дідуся Панаса.Чому вікна неможна встановлювати взимку,якщо для цього є зимова монтажна піна. Пропонують КП "Житлосервіс",нехай буде,аби вже дали нам доступ до квартир!
25 янв 2018 20:01
Спасибо большое за запись.
На встречах к сожалению не были, но знайте вас не 50, а 51)
Надеюсь на следующую встречу сможем приехать, только главное чтобы здесь писали о датах встреч.
Спасибо.
26 янв 2018 18:21
Аудіозапис зробив пан Володимир, за що йому дяка, я тільки залила сюди.
Про зустріч не писали, бо домовленість була, щоб від інвесторів було 2-3 чоловік. Нас було 6-ро, і то ледве влізли в той вагончик. Надворі в такий мороз довго не постоїш. Надіюся, що через місяць буде значно тепліше і зможемо провести зустріч, як завжди на подвір*ї будинку з усіма.

Ну про результати ви і самі все чули: документи ЩЕ НЕ УСІ ГОТОВІ, вони ще намагаються собі спростити життя, зима-морози, робити нічого не можна, ну і "заслужений будівельник", якому дуже невдобно.... :faceoff: :blah: :down:

Садок, який вони мали здати 30.12, вони не закінчили, тому думаю, що це дуже хороший шанс заявити про себе, на урочитсому відкритті із Кличком і Непопом, інакше нам не бачити ключів в цьому році.

По КП Житлосервіс: так це не фонтан, це той же ЖЕК, але з ними є вищі шанси отримати ключі в цьому році. Коли заселимося, поробимо ремонти, роззнайомимося, можемо організувати ОСББ, все в наших руках.
Але у нас є ще одне "але", Слай з 2016 року продавав квартири через ЖБК "Новодарницький", в тих договорах є "цікаві" пункти. Ви могли б зголоситися, хто купував через таку схему, буду вдячна!
29 янв 2018 06:34
У мене є текст такого договору. Які пункти в ньому ви вважаєте "цікавими"?
29 янв 2018 10:50
Цитата "Lana12345":
У мене є текст такого договору. Які пункти в ньому ви вважаєте "цікавими"?


П. 6.1.4
29 янв 2018 12:05
Перечитала. Дійсно цікавий пункт. Код КВЕД 68.32 Дає підстави здійснювати управління нерухомим майном за винагороду. От іще б подивитись їх Статут. Найгірше те що діяльність кооперативів "регулюється" законодавством совкових часів. Тобто практично нічим. Я думаю, що тут потрібна консультація відповідого юриста. Бо можливо отримати проблеми з обслуговуючою організацією.
29 янв 2018 14:27
Цитата "Lana12345":
Перечитала. Дійсно цікавий пункт. Код КВЕД 68.32 Дає підстави здійснювати управління нерухомим майном за винагороду. От іще б подивитись їх Статут. Найгірше те що діяльність кооперативів "регулюється" законодавством совкових часів. Тобто практично нічим. Я думаю, що тут потрібна консультація відповідого юриста. Бо можливо отримати проблеми з обслуговуючою організацією.


Так, можуть бути і це може нам ДУЖЕ затягнути процес отримання ключів.
Статут вони жодному із інвесторів не показували, навіть тим, хто вступив в ЖБК. Тому принципово розуміти скільки людей стали "асоційованими членами" ЖБК "Новодарницький"
29 янв 2018 14:46
Статут я смотрел и где есть отсканированая версия. О количестве людей, которые стали "асоційованими членами" ЖБК "Новодарницький" сказать ничего не могу.
30 янв 2018 09:16
Цитата "ramzuy":
Статут я смотрел и где есть отсканированая версия. О количестве людей, которые стали "асоційованими членами" ЖБК "Новодарницький" сказать ничего не могу.

А можна скан Статуту:
Дякую!
30 янв 2018 09:38
Мы покупали через Слай одними из первых, когда предложили перейти на новый договор (вступить в кооператив), мы отказались. Так, что мы с Вами.
30 янв 2018 14:22
30 янв 2018 16:21
добрый вечер!напишите телефон Слайда?заранее спасибо
30 янв 2018 16:51
Нефігово хлопці на бумазі мільйонами ворочають
По факту статутні внески 0
02 фев 2018 13:16
Доброго дня!
Завтра на 10:30 біля будинку збираються інвестори для вирішення подальших дій.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .118120. . .141
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее