Подать объявление

ЖК "Новодарницкий", ул. Юрия Пасхалина, 17

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 21 300 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 98.
25/26%
14/14%
27/28%
22/22%
10/10%
1. . .8587. . .141
21 окт 2016 14:19
Цитата "Ynka":
Ааааа...не верю своим глазам...на секции В льют бетон..... :pray: :pray: :pray:


не знаю где там идет заливка......по моему проводят бомбардировку 5-ти килограммовыми мешками с лазерным наведением с высоты 6 км.

опалубку нигде не ставят, арматура как была в том состоянии месяц назад, так и есть.

по поводу письма, ответ от жиба будет вроде того - сроки не пропущены, рано бить панику.
21 окт 2016 17:03
О 14:30 кран вже не працював.
Дякую Gala Mais за шаблон, надрукувати та надіслати лист займе у вас 5 хвилин часу, та 3 грн за конверт та марку. Але якщо у нас буде 50 листів то може хтось в ЖІБ підійме свій зад та почне щось робити.
У крайньому випадку ви щодня більше часу витрачаєте на черги у супермаркетах чи стояння у київських корках.
21 окт 2016 19:20
пропоную в листі писати інакше.....


.......я_____ являюсь інвестором за договором №___від___, станом на _____занепокоєний(на) тим яким чином просувається хід будівництва НАШАГО БУДИНКУ.
прошу Вас, в найкоротший термін надати письмове роз'яснення стосовно орієнтовного терміну закінчення будівництва, оскільки той об'єм робіт та строк здачі не співпадають між собою, що для мене як інвестора є неприємним та неприпустимим.
отже, враховуючи вище викладене, надайте письмову відповідь про наступне:
- якій перелік робіт необхідно виконати задля своєчасного (якщо таке можливе) здачі та введення будинку в експлуатацію.
- чи достатнє фінансування на вказаному об'єкті, якщо ні то будь ласка вкажіть розмір недофінансування.


Ну как то так ))))
22 окт 2016 10:31
Проходя мимо сегодня около 12 часов было замечено, что в секции А идет облагораживание *холодного перехода* и все......в остальном все тихо......
22 окт 2016 19:29
Сегодня звонил и сказали что за два дня завезли 2 машины бетона и что снова начинают лить
22 окт 2016 19:47
Цитата "Kazakov_85":
Сегодня звонил и сказали что за два дня завезли 2 машины бетона и что снова начинают лить


Номер телефона по которому звонили можно ?

две машины ??!!!!! а почему они не сказали что 22-е......

я снимаю квартиру рядом, почти каждый день прохожу мимо и вижу что реально делается, выйдя на балкон я могу видеть наш дом, так что....вот так.

К чему это я, да просто деньги перекинули на Урловскую, чтоб вовремя сдать с задержкой......
22 окт 2016 21:37
Цитата "Thomsen":


Номер телефона по которому звонили можно ?

две машины ??!!!!! а почему они не сказали что 22-е......

я снимаю квартиру рядом, почти каждый день прохожу мимо и вижу что реально делается, выйдя на балкон я могу видеть наш дом, так что....вот так.

К чему это я, да просто деньги перекинули на Урловскую, чтоб вовремя сдать с задержкой......
Звонил по номеру сайта Слая
23 окт 2016 15:36
Как по мне так это задержка в квартал не проблема, главное чтоб сдали вообще....
24 окт 2016 12:18
Цитата "Thomsen":
пропоную в листі писати інакше.....


.......я_____ являюсь інвестором за договором №___від___, станом на _____занепокоєний(на) тим яким чином просувається хід будівництва НАШАГО БУДИНКУ.
прошу Вас, в найкоротший термін надати письмове роз'яснення стосовно орієнтовного терміну закінчення будівництва, оскільки той об'єм робіт та строк здачі не співпадають між собою, що для мене як інвестора є неприємним та неприпустимим.
отже, враховуючи вище викладене, надайте письмову відповідь про наступне:
- якій перелік робіт необхідно виконати задля своєчасного (якщо таке можливе) здачі та введення будинку в експлуатацію.
- чи достатнє фінансування на вказаному об'єкті, якщо ні то будь ласка вкажіть розмір недофінансування.


Ну как то так ))))


Звичайно, що можна і так)).
Я виставила свій варіант, а ви запитуйте як/що вважаєте за потрнібне.
Головне нагадувати їм, що МИ Є і нас не влаштовує затримка строків навіть на 1 квартал.
Я розумію, що це звичайна практика по Києву, але це не означає, що це НОРМАЛЬНО. Ми свої обов'язки за договором перед забувдовниками виконали - сплатили 99,90% від вартості квартир, чому ж вони можуть собі дозволяти порушувати терміни, зазначені в тих же договорах?? Те, що в них не передбачена відповідальність, це не означає, що на нас можна не зважати.
24 окт 2016 14:32
Цитата "Kazakov_85":
Как по мне так это задержка в квартал не проблема, главное чтоб сдали вообще....

Согласен, что задержка на квартал не проблема.
Проблема в том, что, если мы не начнем активно "давить" на ЖИБ, то задержка в лучшем случае будет два квартала.
Пока стройка идет для в темпе "замыливания" глаз инвесторов.
25 окт 2016 08:35
Шановні інвестори!
КП «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє, що у зв’язку із коригуванням проектно-кошторисної документації та збільшенням вартості будівництва житлового будинку на вул. Ілліча, 17 у Дарницькому районі м. Києва проведена повторна експертиза і здійснена процедура відкритих торгів на завершення будівництва зазначеного будинку. Укладено підрядний договір на виконання робіт з завершення будівництва житлового будинку на вул. Ілліча, 17 із визначенням запланованого терміну введення в експлуатацію будинку.
Враховуючи викладене, запланований орієнтовний термін введення в експлуатацію житлового будинку на вул. Ілліча, 17 у Дарницькому районі м. Києва, перенесено на І квартал 2017 року.

Дякуємо за розуміння.
З повагою
адміністрація КП «Житлоінвестбуд-УКБ»
25 окт 2016 08:36
Цитата "Sasha_543":
Шановні інвестори!
КП «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє, що у зв’язку із коригуванням проектно-кошторисної документації та збільшенням вартості будівництва житлового будинку на вул. Ілліча, 17 у Дарницькому районі м. Києва проведена повторна експертиза і здійснена процедура відкритих торгів на завершення будівництва зазначеного будинку. Укладено підрядний договір на виконання робіт з завершення будівництва житлового будинку на вул. Ілліча, 17 із визначенням запланованого терміну введення в експлуатацію будинку.
Враховуючи викладене, запланований орієнтовний термін введення в експлуатацію житлового будинку на вул. Ілліча, 17 у Дарницькому районі м. Києва, перенесено на І квартал 2017 року.

Дякуємо за розуміння.
З повагою
адміністрація КП «Житлоінвестбуд-УКБ»

Надеемся что не позже этих сроков!!!! :protest: :protest:
25 окт 2016 08:40
Я глянул все ихние переносы их 5!!!и все связаные с подорожанием стоимости строительства!
25 окт 2016 08:53
Цитата "Sasha_543":

Надеемся что не позже этих сроков!!!! :protest: :protest:

В общем-то это было очевидно. Но настораживает фраза "запланований орієнтовний термін". )
25 окт 2016 16:11
Цитата "Sasha_543":
Шановні інвестори!
КП «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє, що у зв’язку із коригуванням проектно-кошторисної документації та збільшенням вартості будівництва житлового будинку на вул. Ілліча, 17 у Дарницькому районі м. Києва проведена повторна експертиза і здійснена процедура відкритих торгів на завершення будівництва зазначеного будинку. Укладено підрядний договір на виконання робіт з завершення будівництва житлового будинку на вул. Ілліча, 17 із визначенням запланованого терміну введення в експлуатацію будинку.
Враховуючи викладене, запланований орієнтовний термін введення в експлуатацію житлового будинку на вул. Ілліча, 17 у Дарницькому районі м. Києва, перенесено на І квартал 2017 року.

Дякуємо за розуміння.
З повагою
адміністрація КП «Житлоінвестбуд-УКБ»


А у меня есть информация, что сдача дома 2 квартал 2017 года.
25 окт 2016 16:25
Надеюсь, из проверенных источников? :winky:
25 окт 2016 18:14
Цитата "InvestorS":


А у меня есть информация, что сдача дома 2 квартал 2017 года.

Сомневаюсь!!!1 кв. мне по душе))но может все случится!!!можно судить после нового года!!успеют или нет. :umnik: :umnik:
26 окт 2016 09:06
А Мы надеемся, что хоть в 2017 году дом сдадут 100%. :pray:
26 окт 2016 10:29
Будинок то здадуть у 17, а коли дадуть ключі - хз.
https://forum.domik.ua/images/orig/full/0000613d0b532f88cc99.jpg
https://forum.domik.ua/images/orig/full/0000613cff9b4b6b1e80.jpg
Проект Венеція від КМБ, здали у липні, адреса вже є, а ввечері жодна квартира не світится, ремонти так і не розпочали (
27 окт 2016 06:28
ЖК Венеция строит вроде как Лико Холдинг а не Житлоинвест
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .8587. . .141
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее