Подать объявление

Идеи по ремонту. Отрадный 2

1. . .35. . .12
04 фев 2018 14:24
Цитата "sirko":

Цікаво просто як така підлога по шумоізоляції у порівнянні з ламінатом чи паркетною дошкою. Останні кладуть на підкладку все ж таки, а пвх-плитку просто на клей.
1. На це прості користувачі відповіді не дадуть, тільки фахівці-дослідники.
2.ПХВ плити з замками кладуться на підкладку, як ламінат чи паркетна дошка.
04 фев 2018 20:41
Схоже у Вас інше виконання (наявність замків як у ламіната) і розмір більший самих плит.
Те що я бачив, то це гнучка планка розміром 91*15 см і приклеюється на підлогу спеціальним клеєм.
15 фев 2018 14:52
Друзі, а хто і що думає з приводу ідеї влаштування дерев'яних підвіконь? Можливо хтось має власний досвід.
Щось на зразок того, як на фото:
28 фев 2018 21:55
Владельцы 3-а вторая секция 14 и 16 этаж отзовитесь? На основном форуме вижу вы есть.Планируете ли стеклить лоджию в спальне?
01 март 2018 06:33
14 этаж У нас лоджия на кухне. И балкон в самой большой комнате.
01 март 2018 08:15
Да.вы правы.это я согласно своей перепланировке написала.В большрй комнате.стеклить будете балкон?
Я планирую внести балкон в комнату,поэтому остро стоит вопрос с утеплением.
И вопрос еще личного характера.Вы планируете сразу ремонтировать и заселяться,или повремените.Тоже с целью сохранения тепла спрашиваю.
01 март 2018 08:22
Прошу еще подсказочку.
Есть опыт под ламинат ложить теплый пол? Не пленочный инфракрасный.а обычный электро.
Нужен совет из личного опыта,сомневаюсь ложить ли плитку на кухню.Скажите свои за и против.
01 март 2018 09:02
Я думал кухню увеличить за счет лоджии.А по балкону в комнате просто застеклить.
Ремонт буду делать как только предоставят доступ в квартиру. Вопрос переезда для нашей семьи очень важен.
01 март 2018 20:01
Мы думаем в разном направлении.
Остеклите,это уже хорошо.Я БУДУ ВАМ ГРЕТЬ ПОТОЛОК))
У вес есть замеры проемов дверных.Санузлы и 2 комнаты рядом с ними.
Может проемы вообще стандартые у всех?
01 март 2018 20:04
Цитата "evgenije":
Я думал кухню увеличить за счет лоджии.А по балкону в комнате просто застеклить.
Ремонт буду делать как только предоставят доступ в квартиру. Вопрос переезда для нашей семьи очень важен.


Вы сами продумываете планироку и дизайн?
02 март 2018 09:09
Цитата "HelgaM":
Мы думаем в разном направлении.
Остеклите,это уже хорошо.Я БУДУ ВАМ ГРЕТЬ ПОТОЛОК))
У вес есть замеры проемов дверных.Санузлы и 2 комнаты рядом с ними.
Может проемы вообще стандартые у всех?

Я заміняв, санузла 71.5, кімнати кухня 91,5. Є розбіжності в 1см.
02 март 2018 09:36
Давайте ділитися переплануванням.
02 март 2018 10:58
Интересно.кардинально другое решение.Кучу вопросов хочу задать.
Пркритикуйте мое видение
02 март 2018 11:00
Спальни не завершены.Сейчас над санузлами работаю.
02 март 2018 11:02
схема странно грузит
02 март 2018 14:34
Цитата "makar47":
Давайте ділитися переплануванням.

Доволі цікаві рішення. Щодо гардеробу у спальні, то також вивчаю це питання. Нещодавно почув думку одного фахівця. Так от він вважає, що вхід у гардероб краще робити з коридору. Але ж то питання смаку і все ж таки окремі клієнти не дослухаються до його порад).
У кухні підвіконня поєднано з барною стійкою? Чи то я не так розумію малюнок?)
02 март 2018 16:30
Цитата "sirko":

Доволі цікаві рішення. Щодо гардеробу у спальні, то також вивчаю це питання. Нещодавно почув думку одного фахівця. Так от він вважає, що вхід у гардероб краще робити з коридору. Але ж то питання смаку і все ж таки окремі клієнти не дослухаються до його порад).
У кухні підвіконня поєднано з барною стійкою? Чи то я не так розумію малюнок?)

Я спочатку теж намалював проект гардеробу з коредору (коридор поєднаний з кімнатою), але хочу два санузла, душеву і дуже не хочу шкафів в квартирі(монолітний гардероб). Плюс двері в гардероб можна роздвижні з зеркалами, це дуже збільшить простір спальні.
Барна стійка має бути вища за кухню, але хочу поєднати. Вид не супер але мені підходить.
Вид з вікна лоджиї - барної стойки. Не каскад озер, але краще ніж в телевізор дивитись.
Гардероб з коредору
Гардероб з дверима купе
02 март 2018 17:09
Хоча не можу зрозуміти чи передбачаєте десь вішати телевізор? Все ж таки кухня-вітальня.
02 март 2018 18:20
там на фото 1 телевизор.
у меня есть еще альтернатива.
лумаю над вторым вариантом
02 март 2018 19:50
а где душ? не пойму.
Почему комната ребенка самая большая?У вас осталось 13 кв.это очень мало,а вас двое.
И вид с кухни со стойки.ну прямо скажем ужасный.Людям в окна смотреть (((
Я именно поэтому оставила эту лоджию .для белья и шкафов.
зато вид с балкона шикарный
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .35. . .12
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее