Подать объявление

Идеи по ремонту. Отрадный 2

1. . .79. . .12
25 март 2018 11:16
Внутренний утеплитель на балконе переносит так называемую точку росы и от этого собирается много влаги на окнах.
25 март 2018 15:13
Цитата "Torri09":
При объединении комнаты с балконом необходима дополнительная кирпичная кладка. Иначе даже вынос батарее на стену балкона не помогает.

ми плануєм просто збільшити балкон за рахунок кухні, без об'єднання. Батарея при цьому опиниться на балконі а мінвата з прикухонної стіни переклеїться на зовнішню стіну балкона.

Дивіться яку космічну нанотехнологію сьогодні помітив на Микитській Слободі

В нашому будинку перша секція в сторону парку буде найбільше освічена сонцем, може хтось собі теж таке змонтує :)
25 март 2018 16:36
Таку технологію бачив ще на старій панельці по вул. Т.Яблонської. Правда там не так воно в очі кидається, бо панелі змонтовані на балконі.
25 март 2018 16:58
Цитата "Ramms_eta0":
Дивіться яку космічну нанотехнологію сьогодні помітив на Микитській Слободі
[attachment=0]IMG_20180325_173422.jpg[/attachment]
В нашому будинку перша секція в сторону парку буде найбільше освічена сонцем, може хтось собі теж таке змонтує :)

Весь фасад испоганили :faceoff: :faceoff: И судя по комментариям, эти панели вряд ли когда-нибудь себя окупят.
26 март 2018 18:09
Наш первоначальный вариант дизайна двушки в первой секции.
Решили не делать из уборной кладовку и поменяли местами спальню и гостинную.
26 март 2018 18:17
Цитата "luckyfin":
Наш первоначальный вариант дизайна двушки в первой секции.
Решили не делать из уборной кладовку и поменяли местами спальню и гостинную.

здається вам треба добре подумати на рахунок спальні. Ліжко стоїть проти всіх можливих правил.
У вас широка квадратна гостьова, там шикарно вивалюється стіна і з'єднується з кухнею ))
26 март 2018 18:46
Цитата "Ramms_eta0":

здається вам треба добре подумати на рахунок спальні. Ліжко стоїть проти всіх можливих правил.
У вас широка квадратна гостьова, там шикарно вивалюється стіна і з'єднується з кухнею ))


Согласна.

А про правила спальни,расскажите.У меня никак не сходится,куда кровать ставить?
Может по правилам))
26 март 2018 18:56
Цитата "HelgaM":


Согласна.

А про правила спальни,расскажите.У меня никак не сходится,куда кровать ставить?
Может по правилам))

Якраз у Земского огляд схожої спальні:
https://youtu.be/ygC2buvnjkE?t=4m9s
якщо вже сильно хочеться мати зі спальні вихід на балкон (напевно по цій причині поміняли кімнати місцями), то ліжко треба розвертати і ставити під балкон, вхід на балкон змістити в верхній кут, і навпроти ліжка тоді стає телевізор/проектор (зараз вигляд на балконні двері).
Ну це я так, думки вслух, я не спеціаліст і не дизайнер.
26 март 2018 19:27
Цитата "luckyfin":
Наш первоначальный вариант дизайна двушки в первой секции.
Решили не делать из уборной кладовку и поменяли местами спальню и гостинную.

У нас такая же планировка. Кухню планируем делать как у Вас, с удлиненным подоконником. Только еще не планировали что где ставить (плита, посудомойка и т.д.). По поводу спальни тоже думали в квадратной комнате делать и шкаф купе на всю стену, но кровать становится не очень удобно. Поэтому еще в раздумьях. А в длинной комнате может будем делать зонирование, еще не решили. Идею с объединением кухни сразу отбросили. Мы не фанаты такого решения. Пар, запахи должны быть изолированы.
26 март 2018 20:09
Цитата "Ramms_eta0":

Якраз у Земского огляд схожої спальні:
https://youtu.be/ygC2buvnjkE?t=4m9s

Я теж багато відео на його каналі передивився). Відео про спальню також і тут він дійсно кротко і аргументовано все пояснює.
29 март 2018 07:47
Цитата "sirko":
Ми об'єднувати нічого не плануємо. Дальню кімнату віддамо дитині, центральна буде нашою спальнею. А от з кухнею будемо гратися. Кухню (гарнітур) великий робити не плануємо. Вхід до кухні зробимо зі сторони стіни, що межує з кімнатою. Бо ж там від туалету будемо мабуть таки робити гардеробну чи кладову.

пане Сірко, тут мені один з варіантів зробили, який здається підходить у вашому випадку. Острів з кухні звичайно треба прибрати, бо там мало місця.
29 март 2018 08:49
:)
Ну да, такий острів з'їдає багато корисного простору.
А що виграли від того, що стіна під кутом буде у кладовій?
Бачу на кухні дверей не плануєте. Я ось ще не вирішив чи нам двері ставити чи ні. Різні думки в голові крутяться
29 март 2018 09:11
Цитата "sirko":
:)
Ну да, такий острів з'їдає багато корисного простору.
А що виграли від того, що стіна під кутом буде у кладовій?
Бачу на кухні дверей не плануєте. Я ось ще не вирішив чи нам двері ставити чи ні. Різні думки в голові крутяться

ширину входу в кухню можна виграти. У вашому варіанті вузький вхід 0,6-0,7м, в цьому варіанті вже 0,9м, причому доступ до комори буде як з прихожої (дістати/закинути речі на виніс - коляски, санки, лижі і тд) так і з кухні (картопля і тещині закрутки). Кухонний гарнітур тут можна повернути під стіну комори, місце під балконом звільниться для дивана чи що ви там хотіли.


на кухню в мене дверей не буде, я ж робитиму студію.
29 март 2018 09:38
Ми ж вхід на кухню думали перенести на інший бік, щоб максимально використати стіну, що межує з санвузлом, для кухонного гарнітуру. А тут ще 0.9 м треба відкинути на вхідний проріз. І скільки у такому варіанті лишається довжина стіни в кухні?
29 март 2018 09:46
Цитата "sirko":
Ми ж вхід на кухню думали перенести на інший бік, щоб максимально використати стіну, що межує з санвузлом, для кухонного гарнітуру. А тут ще 0.9 м треба відкинути на вхідний проріз. І скільки у такому варіанті лишається довжина стіни в кухні?

лишається 2,2
якщо вам достатньо 0,6-0,7м ширини входу або розмір кладовки в пріоритеті то цей варіант пролітає.

п.с. а як у вашому випадку влізе більше кухонного гарнітуру під стіну? Вам же треба якось зайти в кухню, для цього відкинути тих же 0,9м. Питання лише в розмірі кладовки.
29 март 2018 10:16
Ну звісно гарнітур впритул до входу не поставити. Але якщо Ви кажете, що лишається 2.2 м, то такий варіант може бути).
Ми тут з дружиною думаємо над холодильником :)
Брати звичайний чи типу side-by-side. У плані того, що в останнього морозильна камера більша. Звичайний звісно компактний.
Але перший ширший і тоді ще плюс проблема з його розміщенням. Так що ребусів по кухні вистачає :) :) :)
У кладовій розсувні двері теж гарна ідея.
29 март 2018 15:09
Цитата "sirko":
Ми тут з дружиною думаємо над холодильником :)
Брати звичайний чи типу side-by-side. У плані того, що в останнього морозильна камера більша. Звичайний звісно компактний.

так, після бару наступний пункт це холодильник. Я був за звичайний (але глибокий, у батьків такий і не можуть нарадуватись), але дружина настояла на side-by-side обіцявши що морозилка вся буде забита. Перевірку я буду влаштовувати без попередження :)

Цитата "sirko":
У кладовій розсувні двері теж гарна ідея.

саме так.
ось ще ідея як оформити при вході, у знайомих цей варіант, досить зручна штука, не треба ковриків і легко протирається.
29 март 2018 15:36
Цитата "Ramms_eta0":
дружина настояла на side-by-side

:) :) :) схожа історія

Цитата "Ramms_eta0":

ось ще ідея як оформити при вході, у знайомих цей варіант, досить зручна штука, не треба ковриків і легко протирається.

Це метал? Ми плануємо вініловий ламінат стелити.
29 март 2018 15:46
Цитата "sirko":

:) :) :) схожа історія

вся фішка в тому, що цей варіант спочатку треба сильно не любити, а потім погодитись і виторгувати собі те що треба. Тим більше сайд чи не сайд - яка різниця.

Цитата "sirko":
Це метал? Ми плануємо вініловий ламінат стелити.

так, металічна пластина. Причому має поверхневу структуру (горбики) щоб вода і бруд дуже не розтікались. На ламінат напевно прийдеться кидати коврик (і періодично його промивати).
29 март 2018 16:31
Це ж яке брудне взуття має щоб був бруд і вода стояла.
Пвх ламінат води не боїться. Ще ж при вході дехто робить підігрів підлоги
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .79. . .12
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее