Подать объявление

Идеи по ремонту. Отрадный 2

1. . .68. . .12
21 март 2018 19:22
Щиро дякую 8-)
У нас мабуть +/- так само має бути, але тепер хоч є уявлення скільки прийдеться доплатити Толоці.
Ви я бачу серйозно підійшли до питання ремонту із залученням дизайнерів.
21 март 2018 19:42
Цитата "sirko":
Щиро дякую 8-)
У нас мабуть +/- так само має бути, але тепер хоч є уявлення скільки прийдеться доплатити Толоці.

взагалі-то мені цікаво як БТІ рахує площі квартир. Якось сумніваюсь що вони все вимірюють, в мене більше години бігали з рулетками. Думаю вони рахують одну квартиру десь посередині, а далі прив'язуються до двох-трьох розмірів в інших квартирах і прописують площі +/- по якомусь коефіцієнту. Тому важливо знати свою реальну площу, на випадок якщо БТІ накине забагато ))
Хочу уточнити - перерахував, в мене фактична житлова площа (навіть враховуючи майбутню мінвату) вийшла десь на цілий метр більша, але найбільший приріст дав балкон, а його треба множити на 0,3 тому розрахункова площа більша десь на 0,7.

Цитата "sirko":
Ви я бачу серйозно підійшли до питання ремонту із залученням дизайнерів.

для власної квартири це не те, на чому варто поекономити, якщо сам не спеціаліст в цих справах. Мені пару роликів про дизайн в ютубі і відгуків знайомих які робили ремонт "самсклепав" вистачило, щоб навіть не думати про якийсь самостійний ремонт, бо диван став би в туалеті а ліжко на кухні ))
21 март 2018 20:16
Так, якби обміряли кожну квартиру окремо, то це була б довга пісня.
Інше питання, що ті хто купують квартири із оздобленням. Там обмір проходить вже по оздобленим стінам.
21 март 2018 21:34
Ramms_eta0
Ви свою концепцію перепланування (поєднання кухні з кімнатою) лишаєте чи ще остаточно не визначилися?

А щодо дизайнерів, то не маю нічого проти них.
Але вже давно перечитав на форумі окрему тему про дизайнерів, то зрозумів, що лотерея ще та. Хоча більше все ж таки негативу люди пишуть.
22 март 2018 07:16
Цитата "sirko":
Ramms_eta0
Ви свою концепцію перепланування (поєднання кухні з кімнатою) лишаєте чи ще остаточно не визначилися?

А щодо дизайнерів, то не маю нічого проти них.
Але вже давно перечитав на форумі окрему тему про дизайнерів, то зрозумів, що лотерея ще та. Хоча більше все ж таки негативу люди пишуть.

визначилися що будемо поєднувати, але нам дизайнер намалює 5 різних проектів, один з яких буде спроба якось відділити частину кімнати біля панорамного вікна під дитячу, а другу частину з'єднати з кухнею, але в цьому випадку студія вийде близько 20-22 м.кв, тому цей варіант малоймовірний. Зате була інша, дуже крута ідея - змістити стіну між кухнею і балконом на півметра в кухню, від цього балкон стане ще на 1,5 м.кв більшим що дозволить в майбутньому його перепланувати в дитячу, і мені ця ідея зараз дуже подобається.

скиньте посилання на тему про дизайнерів плз, аж цікаво який тут можна знайти негатив, крім додаткових витрат. Ні, звісно можна найняти студента який за 2000 грн щось намалює і скаже що це проект дизайну, але хто професійно цим займається халтурити не буде. Ще багато залежить від ремонтної бригади - можуть робити не строго по проекту а як уже вміють, тоді будуть розбіжності а замовнику скажуть що це поганий дизайн, в нашій фірмі навіть є окремий пакет "авторський нагляд" за додаткові гроші, це коли дизайнер періодично навідується в квартиру,перевіряє роботу бригади і каже де що переробити.
22 март 2018 08:44
Цитата "Ramms_eta0":

визначилися що будемо поєднувати, але нам дизайнер намалює 5 різних проектів, один з яких буде спроба якось відділити частину кімнати біля панорамного вікна під дитячу, а другу частину з'єднати з кухнею, але в цьому випадку студія вийде близько 20-22 м.кв, тому цей варіант малоймовірний. Зате була інша, дуже крута ідея - змістити стіну між кухнею і балконом на півметра в кухню, від цього балкон стане ще на 1,5 м.кв більшим що дозволить в майбутньому його перепланувати в дитячу, і мені ця ідея зараз дуже подобається.

скиньте посилання на тему про дизайнерів плз, аж цікаво який тут можна знайти негатив, крім додаткових витрат. Ні, звісно можна найняти студента який за 2000 грн щось намалює і скаже що це проект дизайну, але хто професійно цим займається халтурити не буде. Ще багато залежить від ремонтної бригади - можуть робити не строго по проекту а як уже вміють, тоді будуть розбіжності а замовнику скажуть що це поганий дизайн, в нашій фірмі навіть є окремий пакет "авторський нагляд" за додаткові гроші, це коли дизайнер періодично навідується в квартиру,перевіряє роботу бригади і каже де що переробити.

На перепланировку дизайнеров нанимать точно не буду. Так как никто, кроме меня и семьи лучше не знает, что именно нам надо. Тем более есть опыт в полной перепланировке новой квартиры исключительно своими силами (только санузел не затронули), и уже 1 год как здесь живем и всем довольны. Лучшей планировки этого типа квартир не встречала. А вот на дизайн, на цветовое решение, на отделочные работы, потолок, шторы и т.д. очень даже задумываюсь над помощью дизайнера. Не хватает мне творческой жилки.
Очень многие недовольны работой дизайнеров как раз из-за того, что не хотят задумываться на этапе планирования функционально ли то, что предложил дизайнер, будет ли удобно в этом помещении жить, картинка красивая, все, делайте. А по факту ожидания не оправдываются. А если задумываться над каждой мелочью, по 20 раз перемерять все стены, соотносить эти замеры с размерами планируемой мебели, думать над функциональностью каждой розетки, и все это озвучивать дизайнеру, говорить, что это и то не так надо, а вот так, то какой смысл в дизайнере?
22 март 2018 09:06
Flaff
ми би раді були задуматись про всі дрібниці, але справа в тому що ми їх просто не знаєм. Наприклад придумали знести і переставити пару стін, потім дивишся а тут шафа уже не стає, а тут диван чи стіл не вписується і воно все тягне за собою. А дизайнер зразу цими стінами грається з розумінням і дає комплексні рішення, плюс питає всі побажання що хоче клієнт і сам уже думає як це втілити. Тому мені здається першим треба обдумувати саме дизайн, зонування, а вже від цього робити перепланування.
22 март 2018 09:14
Цитата "Ramms_eta0":
Flaff
ми би раді були задуматись про всі дрібниці, але справа в тому що ми їх просто не знаєм. Наприклад придумали знести і переставити пару стін, потім дивишся а тут шафа уже не стає, а тут диван чи стіл не вписується і воно все тягне за собою. А дизайнер зразу цими стінами грається з розумінням і дає комплексні рішення, плюс питає всі побажання що хоче клієнт і сам уже думає як це втілити. Тому мені здається першим треба обдумувати саме дизайн, зонування, а вже від цього робити перепланування.

Да, расстановка мебели и техники планируется первой, и от них как раз и зависят стены и розетки.
22 март 2018 09:20
Цитата "Flaff":

Очень многие недовольны работой дизайнеров как раз из-за того, что не хотят задумываться на этапе планирования функционально ли то, что предложил дизайнер, будет ли удобно в этом помещении жить, картинка красивая, все, делайте. А по факту ожидания не оправдываются. А если задумываться над каждой мелочью, по 20 раз перемерять все стены, соотносить эти замеры с размерами планируемой мебели, думать над функциональностью каждой розетки, и все это озвучивать дизайнеру, говорить, что это и то не так надо, а вот так, то какой смысл в дизайнере?

Саме так. Невдоволення людей переважно полягало у тому, що на макеті красива та яскрава картинка. Дизайнер намалював і пішов, а людям там жити. Це не лише читав на форумі, а й бачив на деяких youtube-каналах про ремонти. І там вже починається, що те що дизайнер запропонував у повсякденному житті не є зручним, функціональним тощо. І так далі.
Ramms_eta0 постараюся відшукати тему про дизайнерів

upd: https://forum.domik.ua/nuzhen-li-dizajner-dlya-remonta-t23719.html - це власне на нашому форумі.
22 март 2018 09:50
Цитата "sirko":
Ramms_eta0 постараюся відшукати тему про дизайнерів

upd: https://forum.domik.ua/nuzhen-li-dizajner-dlya-remonta-t23719.html - це власне на нашому форумі.

//forum.domik.ua/nuzhen-li-dizajner-dlya -remonta-t23719.html#p364501
Магдалена розказала
воно десь так ))
22 март 2018 10:23
Згоден, що то все питання смаку.
Тут прочитавши про Вашу ідею змістити стіну і з балкону зробити дитячу, то скажу, що цікаве рішення :) . Хоча з точки зору практики, що вхід до кімнати через кухню, то поки що важко розумію як то буде.
До речі дружині показав, як Ви вирішили питання з ванною. Вона зацінила :) .
22 март 2018 10:38
Цитата "sirko":
Згоден, що то все питання смаку.
Тут прочитавши про Вашу ідею змістити стіну і з балкону зробити дитячу, то скажу, що цікаве рішення :) . Хоча з точки зору практики, що вхід до кімнати через кухню, то поки що важко розумію як то буде.
До речі дружині показав, як Ви вирішили питання з ванною. Вона зацінила :) .

через кухню не вийде ))
тут гарно робиться студія, за яку вирішив з самого початку і інші варіанти не розглядав. Але не сумніваюсь з двох кімнат теж можна щось придумати. Вважайте Ви попали на дизайн, дружина тепер Вам спуску вже не дасть ;)
22 март 2018 10:59
з кухні - мав на увазі вхід "умовно" зі сторони кухні)). Ви ж двері будете ставити там де двері на балкон?

Ми об'єднувати нічого не плануємо. Дальню кімнату віддамо дитині, центральна буде нашою спальнею. А от з кухнею будемо гратися. Кухню (гарнітур) великий робити не плануємо. Вхід до кухні зробимо зі сторони стіни, що межує з кімнатою. Бо ж там від туалету будемо мабуть таки робити гардеробну чи кладову.
Тим самим зможемо зробити на кухні кутовий варіант гарнітуру. А далі під вікном плануємо невеличкий розкладний диван всунути.
Ще виношую ідею придумати своєрідну приховану барну стійку. Але не знаю чи все ж таки вийде цю ідею реалізувати чи будуть затрати відповідати кінцевому результату. Поки що піддивився цю ідею у фб на сторінці Anova :)
22 март 2018 11:15
Цитата "sirko":
з кухні - мав на увазі вхід "умовно" зі сторони кухні)). Ви ж двері будете ставити там де двері на балкон?

звичайно будем. Ідея балкона замінити втрачену від об'єднання кімнату.

Цитата "sirko":
Вхід до кухні зробимо зі сторони стіни, що межує з кімнатою.

чому не зі стіни яка ближче до входу в квартиру?

Цитата "sirko":
Ще виношую ідею придумати своєрідну приховану барну стійку.

цю ідею неможливо не виношувати. Питання барної стійки лише в розмірі :)
22 март 2018 11:58
Цитата "Ramms_eta0":

визначилися що будемо поєднувати, але нам дизайнер намалює 5 різних проектів, один з яких буде спроба якось відділити частину кімнати біля панорамного вікна під дитячу, а другу частину з'єднати з кухнею, але в цьому випадку студія вийде близько 20-22 м.кв, тому цей варіант малоймовірний. Зате була інша, дуже крута ідея - змістити стіну між кухнею і балконом на півметра в кухню, від цього балкон стане ще на 1,5 м.кв більшим що дозволить в майбутньому його перепланувати в дитячу, і мені ця ідея зараз дуже подобається.

скиньте посилання на тему про дизайнерів плз, аж цікаво який тут можна знайти негатив, крім додаткових витрат. Ні, звісно можна найняти студента який за 2000 грн щось намалює і скаже що це проект дизайну, але хто професійно цим займається халтурити не буде. Ще багато залежить від ремонтної бригади - можуть робити не строго по проекту а як уже вміють, тоді будуть розбіжності а замовнику скажуть що це поганий дизайн, в нашій фірмі навіть є окремий пакет "авторський нагляд" за додаткові гроші, це коли дизайнер періодично навідується в квартиру,перевіряє роботу бригади і каже де що переробити.



Пожалуйста дайте контактик дизайнера. Могу я вас набрать? или вы меня. 0505646736.
22 март 2018 12:01
Цитата "Ramms_eta0":

чому не зі стіни яка ближче до входу в квартиру?

Таким чином:
22 март 2018 12:14
Цитата "sirko":

Таким чином:


так норм, і напевно шафа підійшла б такої форми:

щоб і двері відкривались і одягу більше влізло

Цитата "HelgaM":
Пожалуйста дайте контактик дизайнера. Могу я вас набрать? или вы меня. 0505646736.

відіслав Вам смс з назвою сайта
22 март 2018 13:05
Цитата "Ramms_eta0":


так норм, і напевно шафа підійшла б такої форми:
[attachment=0]shafa.jpg[/attachment]
щоб і двері відкривались і одягу більше влізло


відіслав Вам смс з назвою сайта

Спасибо, уже смотрю работы. А у вас по ней есть рекомендации? каким образом выбор пал на нее.?
Есть опыт работы с дизайнерами. Это рулетка, поэтому ищу на вторую часть квартиры нового, Хорошего человека!!!
22 март 2018 13:15
Цитата "HelgaM":
Спасибо, уже смотрю работы. А у вас по ней есть рекомендации? каким образом выбор пал на нее.?
Есть опыт работы с дизайнерами. Это рулетка, поэтому ищу на вторую часть квартиры нового, Хорошего человека!!!

дружина на роботі підняла тему дизайну (ну а про що їй зараз ще говорити :) ), і співробітник згадав що з ним вчилась дівчина, яка передумала ставати хіміком і пішла вчитись на дизайнера (для нас це показник що людина реально любить цю справу). Ми її знайшли в інтернеті, зустрілись, показали планування і вона за пару хвилин показала як можна вирішити деякі важливі питання. Поки що я бачу діловий підхід.
25 март 2018 11:10
При объединении комнаты с балконом необходима дополнительная кирпичная кладка. Иначе даже вынос батарее на стену балкона не помогает. Большие тепловые потери выходят. На пол и потолок неплохо вкладывать твердый утеплитель.
Марку силовых проводов нужно выбирать с осторожностью. Много случаев, когда через годы вдруг пропадает питание в розетках. Я знаю в Одессе делали раньше качественный провод.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .68. . .12
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее