Подать объявление

Идеи по ремонту. Отрадный 2

1. . .57. . .12
17 март 2018 15:23
Цитата "sirko":
То він радив якусь конкретну технологію чи просто?

технологію ще не обговорювали, а саму ідею що треба це робити.

по ТБ - думаю є варіанти як це грамотно оформити.
17 март 2018 16:47
То по всіх стінах чи лише на стіні, що межує з 1 кім?
Щодо Вашого макету планування. Ви також плануєте санвузол переформатувати у кладову/гардеробну?
Моя дружина передумала мати окремий санвузол і теж пропонує щось на зразок Вашого варіанту :)
17 март 2018 17:45
Цитата "sirko":
То по всіх стінах чи лише на стіні, що межує з 1 кім?

на стіні, що межує з сусідами. Додатково бажано також звукоізолювати стелю і підлогу, бо з цим в більшості випадків є проблеми.

Цитата "sirko":
Щодо Вашого макету планування. Ви також плануєте санвузол переформатувати у кладову/гардеробну?
Моя дружина передумала мати окремий санвузол і теж пропонує щось на зразок Вашого варіанту :)

так, інший варіант важко придумати, кладова в 100 разів потрібніша ніж другий санвузол. Ще в нашому плануванні є питання з ванною. Ваша дружина пропонує варіанти що робити в цій області? :)
17 март 2018 18:05
:)
Та ще не визначилися з матеріалом самої ванни.
Друзі живуть у будинку де ванна чавунна від забудовника. Неймовірно задоволені. На іншій квартирі акрилова, то нічого приємного.

А так то нічого особливо не плануємо. Гігієнічний душ поруч з унітазом. Якщо місце дозволить, то біде.
Мабуть потрібно електричну полотенцесушарку вішати.
У родичів на Урлівській у будинку ЖІБ ще й батарея маленька виведена у ванну кімнату.
17 март 2018 18:37
Цитата "sirko":
А так то нічого особливо не плануємо. Гігієнічний душ поруч з унітазом. Якщо місце дозволить, то біде.
Мабуть потрібно електричну полотенцесушарку вішати.

якщо душова кабіна то проблем нема, але хто хоче ставити ванну то ширина кімнати 1,5м не дуже цьому сприяє.

Про полотенцесушарку не знаю яка краща.
17 март 2018 19:36
Ну так, на такій ширині не розженешся. Ще будемо думати над цим.
Ми донедавна ще думали над другим санвузлом, а тут в одну мить все переграли :)
18 март 2018 08:13
Цитата "sirko":
Ну так, на такій ширині не розженешся. Ще будемо думати над цим.
Ми донедавна ще думали над другим санвузлом, а тут в одну мить все переграли :)

нам показали просте але геніальне рішення, не розумію як самі не здогадались.
Пора уже думати, щоб не вийшло як в казці - літо пролетіло озирнутись не успіли )) Планую уже у вівторок бути на об'єкті робити заміри.
18 март 2018 08:47
Як варіант може бути.
Але тоді зайві виступи у кімнаті.
А як там зараз з переглядами квартир? Раніше було з 12 до 13 години у середу і п'ятницю ніби?
Я навіть знайшов у товариша лазерну рулетку, а от на об'єкт так і не потрапив
18 март 2018 08:57
Цитата "sirko":
Як варіант може бути.
Але тоді зайві виступи у кімнаті.
А як там зараз з переглядами квартир? Раніше було з 12 до 13 години у середу і п'ятницю ніби?
Я навіть знайшов у товариша лазерну рулетку, а от на об'єкт так і не потрапив

виступ легко закривається пристосованою до цього шафою (навіть двома окремими вздовж обох стін, які все закриють).
Ключниця на місці увесь день (крім неділі), ми приїдемо на 10 ранку, казала що в цей час уже буде.
18 март 2018 11:38
Цитата "Barre":


HelgaM,дуже цікаве рішення. Підскажіть, в цьому варіанті Ви також розмістили гардеробну в спальній чи вона займає частину кухні?



Гардероб в спальне.Я планирую балкон присоеденить в спальне.В итоге огромная комната и личный гардероб.В детской гардероб в стене,скрытый.
18 март 2018 11:39
По звукоизоляции стен от соседей,чем рекомендуете сделать стену? У меня одна спальня примыкает к залу однокомнатной квартиры соседей.Не хочу быть в курсе их личной жизни.
20 март 2018 11:07
Цитата "HelgaM":
По звукоизоляции стен от соседей,чем рекомендуете сделать стену? У меня одна спальня примыкает к залу однокомнатной квартиры соседей.Не хочу быть в курсе их личной жизни.

зі слів дизайнера зрозумів що самий ефективний варіант (і для стін і для стелі/підлоги) це спеціальна акустична мінеральна вата. Більшість робить з допомогою звичайної мінвати, Стіродура (це екструзійний пінополістирол), гіпсокартону та ін, але реально хорошої шумоізоляції з цими матеріалами не досягнути. Акустична вата відрізняється тим, що вона товста, близько 5 см на відміну від 2-3 у звичайних матеріалів, тобто вона більше з'їдатиме площу, але зі звуками справиться, тому кожен має сам виставити собі пріоритети. По статистиці кажуть що через це дуже рідко замовляють акустичну вату, але я думаю люди просто не приділяють цьому питанню достатньо уваги а коли вже ремонт зроблений то міняти щось уже пізно.

По ізоляції розеток - як мені пояснили там все робиться чотко, є спеціальний вкладиш, звукоізольований, в який уже монтується розетка, і по ТБ там ніби все окей.
20 март 2018 13:40
Ramms_eta0 то як пройшли обміри? Площа зійшлася з проектними цифрами?
20 март 2018 17:00
Цитата "sirko":
Ramms_eta0 то як пройшли обміри? Площа зійшлася з проектними цифрами?

ще не знаю, міряли дизайнери. Запитав лише висоту стелі - сказали 2,82, але ще нема стяжки, тому вийде десь 2,72-2,75. Думаю в п'ятницю, коли порахують всю площу, зможу сказати точніше.
20 март 2018 20:22
такде сделала замеры 2.82 высота без стяжки.
2 секция 3- а.Сеголня сделаю раскладку сравню с замерами застройщика.
20 март 2018 20:23
Цитата "Ramms_eta0":

ще не знаю, міряли дизайнери. Запитав лише висоту стелі - сказали 2,82, але ще нема стяжки, тому вийде десь 2,72-2,75. Думаю в п'ятницю, коли порахують всю площу, зможу сказати точніше.



какая у вас квартира?
покажете работу дизайнеров?
20 март 2018 20:28
и еще заметка.
Ходила с оконщиком на замеры .3 А
Оценка окон на 3
Большие окна с тяжелыми стекламм,фурнмюитура слабая.Тоемтт 2 года и перекосы от тяжести нам обеспечены.
Прремы в ванной и туалете маленькие 700.Тоемтт двери надо 69з
20 март 2018 20:29
Цитата "HelgaM":
какая у вас квартира?
покажете работу дизайнеров?

секція 2, планування 2Б.
дизайни, коли будуть готові, покажу.
20 март 2018 20:29
Двери ставить в санузлах 600 надо что очень куцо.
Если есть вопросы,отвечу.
21 март 2018 19:10
Цитата "sirko":
Ramms_eta0 то як пройшли обміри? Площа зійшлася з проектними цифрами?

порахували площі, вийшло що спальня співпала, інші приміщення по факту на 0,04-0,1 м.кв більше, балкон вийшов на 1м більший (фактична площа, без коефіцієнту) але його ще будуть утеплювати мінватою тому площа зменшиться. В загальному збудували десь на півметра більшу квартирку.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .57. . .12
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее