Подать объявление

Госкомзем уже выдал более 200 тыс. актов на землю

16 ноя 2009 10:33

На сегодня по новой схеме органами Государственного комитета Украины по земельным ресурсам выдано 200 тысяч 703 земельных акта. Наиболее активно заявки подают в Автономной Республике Крым, Винницкой, Черниговской, Черкасской и Одесской областях. Об этом сообщил глава Госкомзема Олег Кулинич на заседании, посвященном вопросам выдачи государственных актов на землю в Житомире.



Читать дальше >>

16 ноя 2009 10:33
Зміст тої частини промови на засіданні ЦВК, що не дали промовити

Шановний Володимире Миколайовичу, шановні члени ЦВК, моя передвиборна програма – програма побудови Софократичного суспільства у формі держави Розуму. Софократія – щасливе буття українського народу, істинний шлях людства у Сферу Розуму. Ви маєте змогу, силу і право відкрити еру Софократії, еру Мудрості і стати першими софократами у майбутній історії людства. Зареєструйте мене кандидатом на пост Президента України. Вступивши у виборчу кампанію, я переможу у виборчих перегонах і стану істинним Президентом України! Прошу Вас, я; просить Вас, обездолений український народ; Вас закликає Мати-Україна!
Відмовили – немає грошової застави. Очевидно, що члени ЦВК невільні у своєму виборі, залежні від своїх хазяїв, знаходяться під тиском. Бідолаги не знають, що шкодять собі, бо йдуть проти свого сумління. Йти проти сумління, це рівнозначно, що йти проти Бога, а хто йде проти Бога, тому нема оправдання…

Іван Ярославський

Дерибаньте.., Скоро прийду - шкури поздераю!
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx