Галичане не торгуются. Львовский рынок жилой недвижимости не только не стабилизировался, как в других городах, но и демонстрирует очередные ценовые рекорды

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профайл
Дороговизна жилья во Львове все чаще заставляет местных жителей рассматривать возможность переселения за городскую черту. Тем более что сейчас по цене однокомнатной квартиры там можно приобрести участок и построить скромный дом. Учитывая, что проблема с дефицитом жилплощади в самом городе разрешиться не скоро, риэлторы прогнозируют настоящий коттеджный бум и стремительный рост стоимости земли в регионе.

Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профайл
Будують мало нових будинків, в старих будинках купляти квартиру - це не поважати себе. Такі квартири не гідні того , що за них просять. В центрі житло дійсно дороге, будинки красиві, разом з тим центр не гумовий. Як на мене краще будинок за містом, чим на даний момент і займаюся, земельку прикупив. А квартири нехай собі дорожчають - в панельному будинку на окраїні 60 т. у.о. і не комфортно і проблеми з транспортом.
Вернуться к началу
Anonymous
Профайл
А на рахунок інвестицій в житло - як роблять заробітчани , на мою думку - злапають облизня, оскільки купляють переважно в кредит, після сплати відсотків вартість житла відповідно зросте і виникне проблема кому продати панель чи хрущовку за 60 000 у.о. + %% + вік будинку = захмарна ціна . Наскільки я знаю - квартирантів ці інвестори не сильно полюбляють.
Вернуться к началу
Anonymous
Профайл
також той факт , що заробітчани відірвані від ситуації в Україні, оскільки більшість часу проводять на заробітках, відробляють %% :)) і економічно неграмотні, оскільки переважного старшого віку і більшість часу прожили в СССР.
Вернуться к началу
Anonymous
Профайл
Таріку Львівянину: Конечно, в СССР люди были безграмотные, работали на Электроне, ЛАЗе, строили жилья в 5-10 раз больше, чем сейчас. Зато нынешние грамотные галичане выносят горшки за португальскими-итальянскими стариками, работают чернорабочими на стройках, домохозяйками, зарабатывают проституцией (тоже, конечно, люди "переважного старшого віку"). Тарік Львівянин, Ви пишите:"Будують мало нових будинків, в старих будинках купляти квартиру -це не поважати себе." Чому ж це нацiонально свiдомi патрiоти не можуть себе житлом забеспечити на рiднiй батькiвщинi, будують в декiлька разiв меньше, нiж при окупантах, та пiдробляють на малоквалiфiкованiй працi? "Хто зараз заважае будувати у Львовi? Москалi? Чи жиди? Чи може поляки?
Вернуться к началу
Anonymous
Профайл
Галичане - редкостные подонки, я бы с ними даже за бесплатно рядом не поселился...
Вернуться к началу
Anonymous
Профайл
для los : Звичайно сумно , що людям приходиться носити горшки маючи вищу освіту. На рахунок проституції - тут Західна частина України в одинаковому становищі , якщо не кращому від решти регіонів країни. Я ж не написав, що людям які зараз на заробітках легко і що вони дурні. Якраз навпаки. До речі, для порівняння працювати домохазяйкою (чи навіть виносити горшки) за 1000 євро і мати постійну роботу з медичним та пенсійним страхуванням і працювати на Україні за 200-300 євро (1300-2100грн.) з щоденними менінгітами і не бути впевненим чи тебе не скоротять найближчим часом - це різні речі. Нажаль поки нам до Европи далеко. А на рахунок того чи заважають будувати - так на заході дуже розвинутий приватний сектор, в цьому секторі кількість забудов надзвичайно велика і за попередні роки (коли не будувався тільки лінивий чи кому землю не вдалось придбати) і на цей час. "Во Львовской области ввели в эксплуатацию 19,4 кв. м жилья на 100 жителей. Для сравнения: в Ивано-Франковской области этот показатель составил 28,3 кв. м, а в Киевской — 44,8 кв. м на 100 человек." - це стосується квартир і то міста Львова , який є багатонаціональний, і проживають тут різні люди. Франківсь, Рівне, Тернопіль, Стрий для порівняння будують більшу кількість житла. Крім того заводи по виробництву будівельних матеріалів на Західній Україні не належуть місцевому населенню, а в період кучмівської прихватизації продані у власність "великого бізнесу" (в переважній більшості російському). Так що цінова політика та доступність до ресурсів не є вільною і контролюється зі сторони того самого "великого бізнесу".
Вернуться к началу
Anonymous
Профайл
Мститель - та ні ми добрі ... поки з нами по доброму :))) Та й безплатно і не пропонує ніхто , бачите ціни на житло і далі ростуть.
Вернуться к началу
Anonymous
Профайл
To: Тарік Львівянин. Это ты себе льстишь, дорогой ;) Я с галичанами жил очень долго... все на себе попробовал: уровень культуры вобще никакой, из сел повылезали в город а ведут себя как будто в никуда и не уезжали... Обязательно найдется какая-то ведьма, которая будет лить тебе под дверь всякую гадость. При этом если с ними похорошему, то они начинают срать тебе на голову. А если по-плохому, то сразу все налаживается и тебя начинают уважать. Эта публика с психологией холопов и быдла.
Вернуться к началу
Anonymous
Профайл
to Мститель. За себе можу сказати, що і сам двері не підливав гидотою і мені поки ще такі випадки не траплялися. Якщо не секрет скажіть де саме Ви проживали. Дійсно цікаво. Як в анекдоті - верх наглості - покакати під двері сусіда, подзвонити і попросити рулон туалетного паперу, щоб підтертися :) Тому я наголошую, що жити краще у власному будинку. Крім того останнім часом - вартість побудови котеджів практично зрівнялася з вартістю квартири. З.І. За село погоджуюсь.
Вернуться к началу
Anonymous
Профайл
то: Тарік Львівянин Жил я на ул. Левицького. А по поводу подливания - это не просто дерьмо подлить - это ворожба на смерть... это не шутки.
Вернуться к началу
Закрыто

dsf

Обзоры рынка новостроек 

 
цена: от 20 300 грн./м2
тел: (044) 355 55 53
 
цена: от застройщика
тел: (044) 495 44 44
 
цена: 50 800 грн./м2
тел: (044) 290 73 70
 
цена: от 23 500 грн./м2
тел: (044) 333 42 33
 
цена: 18 492 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: 21 185 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: 18 500 грн/м2
тел: (067) 814 97 30
 
цена: 14 983 грн./м2
тел: (044) 379 46 97