Подать объявление

Элита-центр

Тема закрыта

1. . .46. . .96
28 янв 2006 09:45
Нас снова просто хотят использовать и попытаться в этой ситуации придумать нечто новенькое, и бессовестно заманивают для закрытого обсуджения.
Достаточно нам закрытых обсуждений! Дообсуждались! Опять хотят по тихому!Не выйдет, обманутых уже достаточно!
28 янв 2006 10:09
А как же презумпция невиновности? То, что они злодеи - не доказано, а значит и ярлык вешать преждевременно. А вдруг завтра возьмут и всё построят? Да, дурень думкою багатіє..
28 янв 2006 10:19
В тот день,когда только пресс-секретарь Я. Мушка внесла протест,(ведомости).и оно появилось в интернэте,я поехала в прокуратуру и написала заявления на безответственные действия райгорисполкомов и других государственых структур при подписании решений или их отмене(вообщем,все то ,что на предыдущих страницах этого форума в моих выступлениях )и зарегистрировала.Но там ответили ,что будут выяснять,возможно,это пока проект .а не протест и еще неутвержденный, возможно. Поэтому,я прошу всех небезразличных,пойти в прокуратуру и тоже написать ,чем больше заявлений,тем вес больше--привлечем внимания---может и не утвердят -или проверят ,А по телефону я с ней говорила тогда же ,но думаю,что ее информация неточна.

ПОЭТОМУ КТО БЫЛ ВЧЕРА НА СОБРАНИИ,---ОТЗОВИСЬ--О ЧЕМ ВЫ РАЗГОВАРИВАЛИ В ЭЛИТЕ!??????????? А-У-!!!!!!!!!
28 янв 2006 10:46
Нужно в прокуратуре попросить Копию документа проекта или протеста (протест, если он был, то должен пройти регистрацию) - заинтересованным лицам - инвесторам они должны дать такую информацию.
28 янв 2006 10:55
Я, например, к Элите отношусь абсолютно спокойно. И не считаю ее пока ни в чем виноватой!

При этом очень мне не нравится вся эта конспирация - закрытые форумы, неразглашение сути договоров ...
28 янв 2006 11:33
КТО БЫЛ НА СОБРАНИИ ?

В ЭЛИТЕ---О ЧЕМ ТАМ ГОВОРИ ЛИ?
28 янв 2006 11:40
И об этом ,и с просьбой дать список для выяснен --2000-х чел.-немертвые ли души и т. д.я и написала. чтобы получить любую бумажку -надо писать заявления-его регистрируют--через день передают в канцэлярию---потом в отдел,где расписывают,..кто будет заниматься --и опять в канцелярию--и только на этом этапе можно,узнав фамилию,пойти на прием и попросить" бумажку"---а это 14 дней, МЫ ТЕРЯЕМ БЕЗЦЕННОЕ ВРЕМЯ---нельзя же только "говорили-балакали----наступило время действовать-надо идти писать в ПРОКУРАТУРУ ИСПОЛКОМ, ГОРИСПОЛКОМ,пока еще не поздно ,может еще что-то остановить! Ant?! вЫ,ТОЛЬКО С ЮРИДИЧЕСКОЙ СТОРОНЫ---это прекрасно--но общественные мероприятия ,письма,акции,обращения---не меньше важны.
28 янв 2006 12:02
------------------,А ,ЧТО ВЫ ХОТИТЕ,ЧТОБЫ КТО ПОПАЛО заходил подделывал договор на вашу квартиру,знал,где вы будете жить?дРУГОЕ ДЕЛО-ЖИЦЫ конкретно одного будущего дома.
28 янв 2006 12:09
КТО БЫЛ НА СОБРАНИИ ?

В ЭЛИТЕ---О ЧЕМ ТАМ ГОВОРИ ЛИ?
28 янв 2006 13:04
Полностью согласен с Вами. Но мне кажется проще написать одно письмо и собрать подписи, потому что мало людей самостоятельно начнут писать письма.
28 янв 2006 13:34
Якщо вірити результатам опитування, то 38% киян найбільшою проблемою столиці вважають забезпечення житлом. І нехай пробачать мене дослідники (фонд "Демократичні ініціативи" і фірма "Юкрейніан Соціолоджі Сервіс"), чию цифру я запозичила, але кияни, які протестують проти будівництв, примушують сумніватися, що нам насправді настільки болюче не вистачає житла. Адже десятки будівництв на території Києва викликають таке безмірне обурення мешканців і відверту злість, що всерйоз починає здаватися, ніби у нас не одружуються молодята, не виростають діти і нам взагалі не потрібні нові квартири. Ми звикли жити у старих „хрущовках” і нам не тісно пакуватися по сім’ї у кожній кімнаті. Головне – у наших дітей є спортивний майданчик, а бабусі з сусіднього під’їзду висотка не затіняє сонце у вікні. Зате і діти, і батьки тимчасово-безстроково живуть у одній кімнаті, бо немає окремих...
Нам байдуже і те, що ми власноруч розлякуємо людей, які хочуть вкласти гроші і щось там збудувати. Звісно, вони матимуть з цього зиск і альтруїзмом тут не пахне! А ви б інвестували що-небудь, знаючи, що ніколи не отримаєте дивіденди? А тут така справа, що отримуючи земельну ділянку під будівництво в Києві, інвестор-забудовник практично грає в рулетку проти мешканців, які проживають поблизу облюбованого майданчика. Причому найважче вклинится лише на ті ділянки, де вже є усталена інфраструктура інженерних мереж і побутових послуг. Водночас будівництво на майданчиках, розташованих подалі від цивілізації і таких, що потребують більшого капіталовкладення для облаштування житла, найближчі мешканці сприймають на ура, розуміючи, що завдяки новоселам у них під боком рано чи пізно з’явиться новий супермаркет, перукарня, дитсадок і решта благ.
У черзі на відміну
Отакі безрадісні думки мимоволі повзли в голову після цілого дня об’їзду, коли міський голова разом з головами фракцій, столичними архітекторами, землевпорядниками та депутатами відповідних округів відвідав конфліктні ділянки, де протестують проти будівництва.
У результаті Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО пообіцяв мешканцям, що Київрада скасує власні рішення про землевідведення і будівництво на 8 конфліктних земельних ділянках. Зокрема, на повну відміну землевідводів пропонується винести ділянки на Володимирському проїзді, вулиці Костьольній, 6а, перетині проспекту Маяковського і вулиці Каштанової, на вулицях Білоруській, 3, Чорнобильській 9а-11а, Воровського, 41, Немировича-Данченка, 5, і проспекті Правди, 80-82.
Натомість, наприклад, на Костьольній буде облаштовано сквер, на Маяковського – недобудовану споруду спортивно-розважального комплексу замінять РАГСом, змістивши будівлю вбік, на Білоруській – підлітковий клуб та спортивний майданчик, на Чорнобильській – за поданням сесії райради місто виділить близько 400 тисяч гривень на перекладання теплотраси, а коштом району зроблять благоустрій цієї території, на проспекті Правди, на Воровського і на Володимирському проїзді – сквери або дитячі майданчики.
Водночас щодо земельної ділянки на вулиці Жукова, 26, де на місці гаражів мали звести соціальне житло для виділення під молодіжні кредити, столичний голова затребував скласти списки власників гаражів. „Доки не приберуть гаражі, рішення по ділянці прийматися не буде”, – відзначив ОМЕЛЬЧЕНКО.
Рішення про відміну будівництва на Дарницькому бульварі, 1-3, також прийматиметься після повторного висновку Київзему, Головкиївархітектури, Держекспертизи та районного керівництва, а тим часом будівництво буде призупинене. „При такому настрої людей будівництво житла тут неможливе, тому до кінця жовтня чекаю від району пропозиції по доцільності використання цієї території”, – сказав міський голова.
У свою чергу будівельний конфлікт на вулиці Солом’янській, 15а-17а, вирішився позитивно. Як повідомив ОМЕЛЬЧЕНКО, посилаючись на слова голови Солом’янського району, 12 жовтня тут відбулися громадські слухання за участі інвесторів, мешканців і представників району, на яких було досягнуто домовленості, тому будівництво триватиме без претензій. Позитивно залагодилися також будівництва на вулицях Ірпінській та Індустріальній.
Але, як на око цілковитого непрофесіонала, мені здається, що принаймні на половині з цих майданчиків можна спокійнісінько починати будувати. Нехай не такі надвисотки, як затверджені проектувальниками, але нижчі – можна. Так, наприклад, у конфлікті на Жукова відверто шкода молоді сім’ї, котрі сподівалися, що нарешті отримають пільгове житло. Адже у майбутній новобудові (слідів якої, до речі, тут немає зовсім) планувалося виділити квартири 400 родинам. Тобто черга пільговиків Деснянського району посунулася б на третину (зараз у черзі на житло через отримання пільгового кредиту тут перебуває 1200 родин).
Рівноцінний льодяник
Зате замість відібраних у інвесторів земельних ділянок столична влада запропонує їм компенсації у вигляді рівноцінних майданчиків. Тому найближчим часом місто підшуковуватиме заміни, а там, де будівництва вже розпочаті і зроблено чималий шмат роботи, то місто йтиме шляхом викупу майданчика. Але чесно кажучи, дивлячись на інвесторів, які були присутні під час об’їзду і виявили, що програли в рулетку, мало вірилося, що їм подобається такий безстроковий варіант. Адже конкретні терміни компенсаційного відшкодування не береться назвати ніхто. Та й затрати, понесені інвестором, ймовірно, бувають не лише фінансовими, а й моральними та фізичними. А нерви, на жаль, інвестору не відшкодує ніхто.

– Інвестора нам треба берегти, дати йому можливість працювати, щоб він не втратив інтерес і надію, тому він повинен вийти з положення без втрат у першу чергу фінансових. Влада повинна подумати, як найближчим часом, днями, тижнями, місяцями, але не далі, запропонувати інші рівноцінні земельні ділянки і допомогти отримати погодження. Там де вже зроблена велика робота, наприклад на Каштановій, то треба йти шляхом викупу – відкупити у інвестора майданчик з усіма затратами, а тоді район запропонує проект, погодить його з мешканцями, ми профінансуємо і буде комунальне підприємство або потім продамо його під ключ іншому інвестору, а першому інвестору надамо інший майданчик, не гірший. Якщо всі будуть так налаштовані: і депутати по округах, і інвестори, і робота проведеться з мешканцями, що їх не обманули, я впевнений, що ми жовтнем місяцем закінчимо ці всі конфліктні ситуації, а будувати треба, тому що від будівництва залежить розвиток міста, – відзначає Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО/ ----'бред--надо не отменять,а исправлятьсвои решения .1!1
28 янв 2006 15:28
C Вашего позволения я разместил это сообщение (полное) на форуме "Комфорт", для того чтобы большее число людей подключились к Вашему предложению.
29 янв 2006 09:32
Да, согласен.... и обсуждать эти вопросы в приниципе тоже не следует с кем попало. Ведь Вы как партнеры по бизнесу - договора о долевом участии. Ведь так? А партнеры конечно не должны себя так вести. Кстати, если я правильно понял, то при договорах о долевом участии Вы даже не попадаете под закон о защите прав потребителя???

При этом все что происходит находится в рамках закона и требования обсуждать тему на закрытых форумах и т.п. тоже в принципе нормальные требования.
29 янв 2006 13:43
Господа ,а есть ли шансы вообще ,что дом на Татарке достроят?
29 янв 2006 16:33
я так понимаю, что с Запорожца тут никого нет?...
29 янв 2006 18:38
Я с Курнатовского, если это согреет душу -)
29 янв 2006 19:31
Я с запорожца мы не одиноки у кого какая инфа колитесь у меня просто информационный голод
29 янв 2006 19:34
((
29 янв 2006 19:35
и что обо всей этой ситуации с бесконечными отсрочками и отговорками думаете?
29 янв 2006 19:49
Уже не знаю что думать сильно на кидалово похоже они в такой нам договор подсунули что получается при любом раскладе они невиновны, нет толковой информации жду от друзей из киева
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .46. . .96
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx