Експерти департаменту економічної політики Львівської міськради вважають, що капіталізація майна та землі у Львові лише зростатиме

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профиль
Експерти департаменту економічної політики Львівської міської ради вважають, що капіталізація майна та землі у Львові лише зростатиме. Про це повідомив керівник департаменту Олег Синютка сьогодні, 1 лютого, на прес-конференції.

Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Тобто департамент економічної політики Львівської міської ради зацікавлений у зростанні ціни на житло??? "У 2014 році один квадратний метр нерухомості буде коштувати 1130 євро, а землі – 178 євро...при вищому зростанні ціни ми отримуємо ще кращу дельту ефективності використання запозичень" Ганьба керівнику Департамент економічної політики міськради Олегу Синютці!!! Це так ви дбаєте за народ??? Скільки вже нерухомості придбали??? Мільйонерами та мільярдерами вже поставали??? Ну, багатійте, все вам віддасться сторицею.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 1133
Профиль
Репутация:    8
В этой же ленте новостей с неделю назад этот же кадр был возмущен, что они задирают цены на львовские земли на аукционах, а покупатели не покупают... Типа "цены у нас правильные, а покупатель дурак - не готов еще. Но если он не купит сегодня, то завтра будет дороже, т.к. мы в бюджет 2007 заложили еще больший объем поступлений, чем в 2006" Вообще мне всегда нравились экспериментаторы, как тот "ветеринар" из анекдота - пробуют все пробуют свои светлые идеи на живых людях...
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Здивований! я хочу сказати що у Львові як для другої культурної столиці україни смішні ціни нажитло! у києві середня вартість метра ужесягає до 2800 у.о. а ви хочете жити у дишевому житлі. і щоб вас могли купити усі хто забажають! 1130 євро це навіть не 1500 у.о. такщо поки ми самі не піднімемо наші прибуки і вартість житла з нами навіть ніхто рахуватись не буде! і виїхати з місталева хіба у село і те не київськоїобласті можна буде! працювати і ще раз працювати, а не плакати що нас ніхто ьнелюбить ніхто не п.........!
Вернуться к началу
Закрыто

Вернуться в Новости и статьиdsf