Подать объявление

Два миллиона за участок

21 апр 2010 06:23

На Киевщине поймали сразу двоих взяточников, которые в общей сложности вымогали 4 млн. грн.



Читать дальше >>

21 апр 2010 06:23
"Садоводство" - це містіфікація. Насправді посадовці, як ГоловКРУ, МЗС та інші ловкачі, за зговором із Михайлівсько-Рубежівським сільським головою Рябчуком та головою Києво-Святошинської РДА, зареєстрували у сільраді громадські організації з назвамти "Садове товариство "Росавка", "Садове товариство "Світанок", "Садове товариство "Михайлівські сади" тощо і під це незаконне дійство розікрали майже 400 га продуктивних земель. Садові товариства - це форма кооперативів, на які не розповсюджується дія зЗакону про обєднання громадян" навіть тоді, коли у назву обєднання входять слова "Садове товариство Росавка" МЗС України. Для росавки не хватило земель запасу, тому ці посадовці, зловживаючи службовими звязками, викрали 15 га земель, які належать на праві власності членів КСП "Рубежівське". Навіть рішення суду протягли через Святошинський раісуд Києва щодо скасування акту про державну власність членів КСП на цю землю. Зараз цб справу "мурижить" Києво-Святошинська райпрокуратура, а декілька років "мурижили" хлопці з УБОЗУ ГУ МВС Київської області. Я подав заяву пану Бродському щоб він перевірив законність створення субєктів господарювання на законі про громадські організації, та законність отримання ними сотень гектарів плодоносних земель. Я думаю, що усе це беззаконня робилося за скаженні гроші.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее