Подать объявление

Довірче управління нерухомістю: у кого є досвіт?

07 окт 2015 09:02
Довірче управління нерухомістю, а точніше - поки гуглю інформацію по темі управління орендованою нерухомістю.
Суть, знаходити власників нерухомості, заключати з ними договора управління нерухомістю на 1 рік. Ми знаходимо орендонаймачів, контролюємо оплату компослуг, ітд. отримуємо 10% (як варіант) від місячної вартості оренди.
Поки тільки вглиблююся в тему, та цікавить думка тих, хто уже стикався на практиці - гра варта свічок, чи кількість підводних каменів принеме лиш головну біль?
07 окт 2015 09:22
Кто будет устанавливать плату? Как будет при простоях? Кто будет делать текущий ремонт?
07 окт 2015 09:46
Халепа, почав з помилки в заголовку - "досвіт", а зредагувати не можу)

1)власник ставить свій мінімум, кінечна ціна оренди на наш розсуд.
2)треба, напевно, вибирати ті об'єкти, по яких не буде простою.Це і є наша основна робота.
3) також обирати ту нерухомість, де, як мінімум, на 1 рік не буде потрібен ремонт. А різні дрібні деталі можна узгодити з наймачем.
Це все приблизно, тема для мене ще досить сира.
07 окт 2015 10:42
Знаю риєлтора, которая без договора управляет арендой: нескольких квартир (хозяева в России и Польше, при сдаче приезжают). Арендную плату конвертирует в $ и переводит собственникам (как не знаю).
Одни арендаторы уже 4 года, цена прежняя (риэлтор не влияет).
Думаю, если б собственникам не надо было приезжать при сдаче и кто-то от их имени мог отрегулировать арендную плату и решить текущие потребности, им было бы удобней.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее