Подать объявление

Доступ в подъезды - ЖК "Ярославичи"

Тема закрыта

1. . .1820. . .23
02 март 2015 08:19
Цитата "Капа":
Домофоны в подъездах нужны для того, чтобы консьержки спокойно спали ночью :rolleyes:

Чтобы их никто не украл :)
02 март 2015 14:57
На домофоны надежды очень мало, всего существует примерно 6-8 видов домофонов. Знаю где продаются к каждому из них сервисные ключи, которые открывают ВСЕ двери, цена вопроса 300 грн. Считаю макс. безопасным комплекс домофон + консьерж + бдительность соседей. Или вместо домофона видеонаблюдение на входе в подъезд, цена вопроса 200 дол на 120 квартир.
02 март 2015 15:17
Цитата "Valera3977":
На домофоны надежды очень мало, всего существует примерно 6-8 видов домофонов. Знаю где продаются к каждому из них сервисные ключи, которые открывают ВСЕ двери, цена вопроса 300 грн. Считаю макс. безопасным комплекс домофон + консьерж + бдительность соседей. Или вместо домофона видеонаблюдение на входе в подъезд, цена вопроса 200 дол на 120 квартир.

я с самого начала писал что оптимальный вариант, это домофон + камеры...
в принципе с видео действительно в 200 долларов вписаться можно...
Около 60 долларов регистратор пару камер по 35 долларов. Винчестер за 50 долларов. 10 долларов бп для камер ... Ну и на провода с коннекторами.
Если делать все на чистом энтузиазме то в 200 вложиться без проблем. Если нанимать кого-то кто будет устанавливать то придется еще доплачивать...
Если ставить один регистратор на несколько подъездов может получится дешевле...
02 март 2015 17:18
Дорогие соседи, консьержи все таки люди, которые по могут по меньшей мере отбить желание у недоброжелателей гадить и творить беспорядок в парадном (хотя-бы даже просто своим присутствием).
Так что 50 грн. в месяц не такая большая плата за безопасность своего жилища :super:
02 март 2015 17:53
так никто не против консьержей,домофоны только в помощь им!
03 март 2015 11:59
Цитата "марго40":
нет консьержи нужны однозначно,по поводу их обязанностей считаю,что нужно просто расписать им обязанности я против,чтобы они убирали*это обязанность человека который числится в ЖЕКЕ и получает зарплату почему мы два раза оплачиваем одну и ту же услугу?Консьерж должен по моему мнению не допускать посторонних без ведома хозяина(,я в кв...не должно проходить),жилец должен подтвердить ,что ждет гостя или работника только после этого милости просим!А ДЛЯ ЭТОГО одного домофона на двери мало,еще раз повторюсь должна быть связь обратная И еще я за видеокамеры в лифте Консьержи в нашем парадном хорошие,но ночью дверь открыта света у них нет ходи не хочу не утверждаю,что это закономерность,но....

це не консьєрж вирішує кого впускати , а кого ні!!! Це не гуртожиток(хоча там хоть паспортні дані відвідувачів записують)Виршую я сама , а для цього домофона достатньо і впускаю тільки тих кого чекаю, а ,кого ні , то і трубку не піднімаю)))
03 март 2015 12:03
Цитата "Butterfly_if":

це не консьєрж вирішує кого впускати , а кого ні!!! Це не гуртожиток(хоча там хоть паспортні дані відвідувачів записують)Виршую я сама , а для цього домофона достатньо і впускаю тільки тих кого чекаю, а ,кого ні , то і трубку не піднімаю)))





Звісно, що вирішує не консьєрж. Але він потрібен, щоб ви спокійно користувались домофоном, адже "умельцев" стирить пристрій разом з вхідними дверима в під"їзд достатньо.
03 март 2015 12:04
Цитата "Serros":

Чтобы их никто не украл :)

і 50 грн будем їм за це доплачувати)))
03 март 2015 12:06
Цитата "марфа васильевна":





Звісно, що вирішує не консьєрж. Але він потрібен, щоб ви спокійно користувались домофоном, адже "умельцев" стирить пристрій разом з вхідними дверима в під"їзд достатньо.

невже ви думаєте, що коли захочуть стиряти ,то бабуля їм зможе помішати?!та "сплячу бабулю" з собою за компанію заберуть)
Поділюсь досвідом: жила довгий час на Лук,янівці,потім на Оболоні, ні в одному будинку не було консьєржів , тільки домофони з трубкою в квартирі, і все було прекрасно ,ніхто нічого не виносив, прибирали прибиральниці , яких наймав Жек, якому ми платили за прибудинкову територію, а за весь інший порядок відповідали самі жильці, які ,повірте, більшу несуть відповідальність за чистоту і порядок ,чим консьєржі. Тому починати треба з себе!!!!
03 март 2015 12:09
Цитата "Butterfly_if":

невже ви думаєте, що коли захочуть стиряти ,то бабуля їм зможе помішати?!та "сплячу бабулю" з собою за компанію заберуть))



Можливо, на лопатки їх не покладе, а от міліцію викликати зможе.
03 март 2015 12:22
Цитата "марфа васильевна":



Можливо, на лопатки їх не покладе, а от міліцію викликати зможе.

Нормальні броньовані двері не так легко зняти!!! І, повірте, ви почуєте, як їх будуть знімати,а зрештою, це Ваша справа! Платіть задурно консьєржам+ ЖЕКУ, за послуги ,які вони не виконують!!!
03 март 2015 12:29
До тих пір поки консьєржі не будуть офіційно числитися в ЖЕКу і там отримувати зарплату, НІЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСЬІ ВОНИ НЕ НЕСУТЬ НІЗАЩО!!! і , якщо , когось пограбують , то вона перша скаже ,що нічого не знає і не бачила, бо тут не працює, тому що зарплату отримує не офіційно і з неї не можна буде спитати! І ви нічим не докажете, що вона тут працює і ви оплачуєте її послуги , так як вона не розписується у відовості Вам за отримані гроші!
03 март 2015 12:32
Цитата "Butterfly_if":

Нормальні броньовані двері не так легко зняти!!! І, повірте, ви почуєте, як їх будуть знімати,а зрештою, це Ваша справа! Платіть задурно консьєржам+ ЖЕКУ, за послуги ,які вони не виконують!!!


Можливо, у Вас у підїзді і броньовані, а у нас - звичайні пластикові, ткни - і розсипляться.
03 март 2015 12:34
Народ, коли вам піднімають квартплату або теплоенергію на декілька гривень, то ви обурюєтеся, а задурно 50 грн. платити консьєржам, то це для вас не гроші!!! Подумайте добре!
03 март 2015 12:36
Цитата "igor440":


Можливо, у Вас у підїзді і броньовані, а у нас - звичайні пластикові, ткни - і розсипляться.

так чим платити в рік по 600 грн з квартири консьєржу за ніщо, то ліпше би один раз скинулися по 600 грн і купили нормальні двері, які не розсипаються, домофони і трубки і спали спокійно!!!
03 март 2015 12:55
Не сприймайте все всерйоз. Звісно, що про двері було написано з гумором. А от, щодо вирваних металевих пристроїв з дверей, так це правда. В багатьох будинках де немає консьєржа пристрій тримається не довго.
Не думаю, що сума 50,0 грн в місяць сильно б'є по бюджету.
Інша справа, що консьєрж має пересвідчитись куди, коли і до кого....
А для цього ми самі маємо попереджати консьєржа, що до нас прийдуть. А консьєрж не пропускати, без попередження квартировласника/квартиронаймача.
03 март 2015 13:49
Цитата "Butterfly_if":
Народ, коли вам піднімають квартплату або теплоенергію на декілька гривень, то ви обурюєтеся, а задурно 50 грн. платити консьєржам, то це для вас не гроші!!! Подумайте добре!


Консєрж потрібен як один із рівнів захисту помешкання. І чим більше таких рівнів буде, тим спокійніше можна буде себе почувати. Зі свого досвіду проживання в Броварах у будинку з домофоном, але без консєржа, можу сказати, що за три роки проживання була посеред дня пограбована спочатку квартира сусідів, потім - наша.

А ще хочу відмітити, що в Україні за останні два роки суттєво змінилися обставини з точки зору суспільної безпеки. На жаль, ми з вами, хочемо того чи ні, увійшли в епоху посиленої суспільної небезпеки. У далекому минулому залишилися часи, коли самий великий теракт - це підірвана урна у Дніпропетровську чи плани повалення памятника Леніну у Василькові. На разі ми повинні звертати увагу на будь-які залишені без нагляду великогабаритні речі - від сумки до невідомих ящиків чи мішків, та будь-яких підозрілих осіб.

Наприклад, що ви будете робити, якщо вийдете перевірити лічильник енергії та побачите біля нього складені 10 - 20 мішків із написом, наприклад, "Церезіт"? або велику зачинену сумку? Мабуть, подумаєте, що сусіди залишили. А якщо це зловмисники під виглядом будівельників принесли вибухівку із дистанційним запалом для скоєння теракту? Гадаєте, фантастика? А от я у цьому не впевнений.

Так що і консєрж,і відеонагляд - необхідні ступені захисту, на мій погляд. Просто як роботу консєржів, так і роботу технічних засобів безпеки необхідно наладити максимально ефективно.
03 март 2015 13:59
Цитата "Butterfly_if":

... ліпше би один раз скинулися по 600 грн і купили нормальні двері, які не розсипаються, домофони і трубки і спали спокійно!!!


Доведеться скидатися і на двері, і на відео, і на домофони або щось аналогічне. І платити консєржу. Тому що, проживаючи у будинку з домофоном без консєржів, не раз посеред ночі просипався від дзвінка домофону - то якийсь перегулявший товариш без ключів пробував таким чином потрапити усередину будинку. Причому ти не знімаєш, а він ще й декілька разів набирає. Потім переходить до інших. Уявляєте стан? А якщо у вас маленька дитина від цього дзвінка прокинеться? Особливо у зоні ризику таких дій квартири з номерами на кшалт 111, 222, 333, 444...
03 март 2015 14:58
Тел. наших установщиков домофонов 0635316521 Алексей.

При общении с установщиком выяснил, что стоимость домофонов на две двери 8500 грн. Хотя собирают по 100 грн с квартиры = 12 000 грн.
От установки домофона на вторую дверь, на лестничный проем толку никакого. За ней почти ник то не следит, а ночью так 100% никто не смотрит. Открыть её сервисным ключом может кто угодно, ходи выноси, никто и не заметит. Без видео наблюдения нам не обойтись + можно влепить камеру на уровне 2-го этажа, которая запишет всех кто паркуется на пешеходной зоне и что происходит во дворе.
03 март 2015 16:37
Домофон+брони-дверь+камера+консьерж+шлагбаум :super: с охраной!
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1820. . .23
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx