Подать объявление

Дом "Синевир" ( № 23 ), ЖК "Патриотика"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 48.
12/25%
2/4%
6/13%
13/27%
15/31%
1. . .9799. . .169
02 апр 2018 16:07
Добрый вечер.
Сегодня перечитывала техн.хар-ки и обратила внимание
Система вентиляції:
примусова, на кухні та в санвузлах встановлюються настінні вентилятори. Для кожної квартири передбачена можливість встановлення та підключення зовнішнього блоку кондиціонера. Кондиціонери не встановлюється(с сайта Аркады).
Значит нам тоже будут делать выводы и кронштейны для кондиционеров?!
02 апр 2018 17:59
Цитата "Synevka23":
Значит нам тоже будут делать выводы и кронштейны для кондиционеров?!

Теоретически, должны быть. Читал на форумах аналогичных домов, выводы вроде как есть. Это делается что б люди не нарушали фасад здания. Ну и кондиционеры стояли красиво друг по другом, посмотрим как они это реализуют :)
02 апр 2018 19:05
Смотрела фото 17го дома,там видны выводы под кондиционеры.
Надеюсь,что у нас тоже так будет)))
03 апр 2018 07:26
Сегодня
03 апр 2018 18:22
Сегодня в 6 часов
04 апр 2018 16:21
04.04
04 апр 2018 16:24
Хорошо работают😀
04 апр 2018 19:28
Цитата "Nata Liya":
Хорошо работают😀

Спасибо за фото)
06 апр 2018 07:45
Хто підкаже,на якій камері видно наш дім (23), я його не бачу😢
06 апр 2018 11:13
Цитата "Nata Liya":
Хто підкаже,на якій камері видно наш дім (23), я його не бачу😢

Его уже не видно(((, вырос дом Кодацька Фортеця#19 и закрыл наш домик
06 апр 2018 11:55
Немного сегодняшних фото
06 апр 2018 12:47
Цитата "HelenkaSinevir":

Его уже не видно(((, вырос дом Кодацька Фортеця#19 и закрыл наш домик


Дякую😀, добре що проживаю через дорогу.
06 апр 2018 13:04
Цитата "filbi":
Немного сегодняшних фото

Спасибо, крутые фото
06 апр 2018 14:13
Цитата "filbi":
Немного сегодняшних фото

Красивые фото, радуют глаз)))
06 апр 2018 16:10
Цитата "Nata Liya":


Дякую😀, добре що проживаю через дорогу.

Скажіть якщо ви проживаєте в цьому раені то як вам подобається в цьому раені? Які плюси і сінуси?
06 апр 2018 21:21
Цитата "ццц":

Скажіть якщо ви проживаєте в цьому раені то як вам подобається в цьому раені? Які плюси і сінуси?

Я вже проживаю в цьому районі десь 10 років :) З самого початку, як він почав з"являтись. Ну із плюсів я хотів би відмітити великую кількість різноманітних магазинів, часних лікарень, спортзалів і тд. все можна знайти в 20-30хв від дому. Як на мене гарна розвязка, маршрути автобусів вже продовжили, метро поруч. Є озера, раніше активно ходив купитась та смажити м"ясо. Зараз трішки страшнувато купатись, із-за великої кількості людей і сміття, але якийсь мінімум природи є. Район позняків називають "Бетоні джунглі", дійсно дерев, кущів тут майже не має, але все залежить від будинку і активної спілноти, є дуже зелені дворики. Ще позняки славляться своїм сміттє спалюючим заводом, дійсно запах є, але не все так погано як пишуть. Запах активно відчувається ввечері декілька днів, влітку, але не круглий рік. Закрити вікна і все впорядку.
07 апр 2018 05:30
Цитата "Mar9i":

Я вже проживаю в цьому районі десь 10 років :) З самого початку, як він почав з"являтись. Ну із плюсів я хотів би відмітити великую кількість різноманітних магазинів, часних лікарень, спортзалів і тд. все можна знайти в 20-30хв від дому. Як на мене гарна розвязка, маршрути автобусів вже продовжили, метро поруч. Є озера, раніше активно ходив купитась та смажити м"ясо. Зараз трішки страшнувато купатись, із-за великої кількості людей і сміття, але якийсь мінімум природи є. Район позняків називають "Бетоні джунглі", дійсно дерев, кущів тут майже не має, але все залежить від будинку і активної спілноти, є дуже зелені дворики. Ще позняки славляться своїм сміттє спалюючим заводом, дійсно запах є, але не все так погано як пишуть. Запах активно відчувається ввечері декілька днів, влітку, але не круглий рік. Закрити вікна і все впорядку.

Дякую за відповідь.Головне що запах пару днів і не так кретично, озера справді хороші тільки трохи прибрати навколо групою активістів Патріотики в майбутньому коли будинок здадуть.
07 апр 2018 11:56
07.04.18
07 апр 2018 12:19
Всем спасибо,что держите нас в курсе и радуете свежими фоточками)
07 апр 2018 13:40
Всем привет.
Вроде ваш домик?
Пофоткал его для вас.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .9799. . .169
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее