Подать объявление

Дом "Синевир" ( № 23 ), ЖК "Патриотика"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 48.
12/25%
2/4%
6/13%
13/27%
15/31%
1. . .9193. . .169
30 янв 2018 09:28
Наконец-то на форуме стали появляться толковые посты.
Итак, форум потихонечку оживает и становится веселее.
Жгите еще :leb:
:clap:
30 янв 2018 09:29
Цитата "avrros":


Всім майбутнім сусідам мої вітання! :hi:

Щодо потуг одного з форумчан щодо створення ініціативної групи хочу трішки додати по питанню "стимулювання" Аркади до присткорення будівництва та здачі будинків у визначені терміни.
Єдине на що Ви можете вплинути та у який спосіб - виключно законним шляхом, а це подача претензії та позову про невиконання взятих Аркадою зобовязань за договором.
для прикладу можете перечитати умови договору та особливо звернути увагу на розділ "відповідальність сторін". Так от - почнете "воняти" (вибачаюсь) щодо неналежного виконання зобовязань - банк вам поверне сплачені вами кошти і на цьому все. Жодних штрафних санкцій там як таких не передбачено. Максимум, що зможете через суд вибити це 3% річних за неправомірне користування чужими грошовими коштами і, можливо, пеню.
А тепер порахуйте витрати на супровід справи в суді (послуги адвоката, судовий збір та інші поточні витрати) із "прибутком" по справі + інфляційними втратами...
якщо раніше 560 000 грн було майже 30 000 (чи 27 - не принципово) баксів, та зараз ці ж кошти не тягнеть і на двадцятку. А повернувши кошти, Аркада квартиру перепродасть по сьогоднішнім цінам. І хто в плюсі?
Ну жодного натяку на інтелект і логіку при писанні повідомлень щодо ініціативної групи та пресингу забудовника!!!!

І так, я адвокат. Але ні в якому разі не буду для такої ініціативної групи писати жодного запиту, звернення чи листа!

Я все сказав.....

Що ж Ви так швидко здалися? Був такий солодкий потенційний клиєнт, якій не читає те, що підписує и ледь вміє писати, а Ви... Замість того, щоб сказати - приходьте, незадорого все Вам розтлумачу, Ви здали контору:)... Де ж тепер буде збиратися вельмишановна/ний працівник якогось СК з послідовниками? Зіпсували таку цікаву дискусію ні про що:)
30 янв 2018 09:30
30 янв 2018 09:44
Цитата "Mzee Alex":

Що ж Ви так швидко здалися? Був такий солодкий потенційний клиєнт, якій не читає те, що підписує и ледь вміє писати, а Ви... Замість того, щоб сказати - приходьте, незадорого все Вам розтлумачу, Ви здали контору:)... Де ж тепер буде збиратися вельмишановна/ний працівник якогось СК з послідовниками? Зіпсували таку цікаву дискусію ні про що:)


Вибачаюсь, каюсь)))))
Але ж треба дотримуватись вимог адвокатської етики, яка в першу чергу зобовязує бути чесним, добросовісним. І ставити інтереси людей на перше місце своїм майновим інтересам)
30 янв 2018 09:52
Цитата "avrros":


Вибачаюсь, каюсь)))))
Але ж треба дотримуватись вимог адвокатської етики, яка в першу чергу зобовязує бути чесним, добросовісним. І ставити інтереси людей на перше місце своїм майновим інтересам)

Ви змінили мою думку з приводу того, з ким мені прийдеться жити у цьому будинку:) Сподіваюся, ми з Вами будемо сусідами по поверху:)
30 янв 2018 11:43
Цитата "Mzee Alex":

Ви змінили мою думку з приводу того, з ким мені прийдеться жити у цьому будинку:) Сподіваюся, ми з Вами будемо сусідами по поверху:)


Приємно таке чути!
Але нажаль жити в квартирі я не буду - придбавав для інших цілей. Ну Ви мене розумієте...

З дозволу форумчан додам ще декілька слів з приводу ініціативних груп та інших подібних потуг активних інвесторів:
Нажаль великою проблемою сьогодення в Україні є вже усталена практика вирішувати питання / відстоювати інтереси / стимулювати можновладців і бла бла бла шляхом мітингів у різних його варіаціях та проявах. Потуга до створення ініціативної групи - це як різновиж паскудного мітингу.
Який не який але закон треба поважати. І він передбачає безліч механізмів до відстоювання інтересів. Однак для більшості це складно включити мізки, почитати, розібратись і підготувати правильно документи, зібрати доказову базу... Легше ж вивалитись толтою і горлопанити. А от коли ти ставиш підпис під документом - то вже інша річ! За незаконні дії (втручання в діяльність, шантаж і т.п.) можна і відповісти по закону (адмін, крим відповідальність).
Пропрацював в штатх певний час і бачив як там вирішуються питання. Якщо сусіди із чимось незадоволені в районі де є певні складності із отриманням належної адмін послуги чи приїзду поліції - останні тихенько готують відео, документи, покази свідків, правильно готують документи і давлять по процесу. Оце я розумію виваженість та адекватність розуміння проблеми та мети, до якої треба рухатись. А не ото аби погорлопанити...
Вибачаюсь якщо кого образив, але то моя сформована думка. Можливо в чомусь і не правильна - визнаю, не геній пролетаріату. Однак висловитись маю повне право! При цьому не зачіпаючи інтересів та гідності інших осіб.....
30 янв 2018 12:06
Доброго всім дня, з приводу групи погоджуюся, для отримання інформації, а не бігти в банк, оббивати пороги "здайте в терміни". Якщо буде затримка, то можливо треба буде дійсно написати звернення до банку, на скільки затримка, коли чекати здачу будинку, скільки взагалі ще чекати. І де цю інформацію ми будемо отримувати???? Говорю за себе, що не збираюся бігати в банк і вимагати, чому такий негатив і образи??? Я новачок в цьому питанні, не знаю як правильно, але ж хочу володіти інформацією.
30 янв 2018 12:25
Цитата "LesyaGresko":
Доброго всім дня, з приводу групи погоджуюся, для отримання інформації, а не бігти в банк, оббивати пороги "здайте в терміни". Якщо буде затримка, то можливо треба буде дійсно написати звернення до банку, на скільки затримка, коли чекати здачу будинку, скільки взагалі ще чекати. І де цю інформацію ми будемо отримувати???? Говорю за себе, що не збираюся бігати в банк і вимагати, чому такий негатив і образи??? Я новачок в цьому питанні, не знаю як правильно, але ж хочу володіти інформацією.

По-перше, до здачі будинку в експлуатацію за договором ще аж 9 місяців, який сенс вистрибувати зі штанів на даному етапі? По-друге, наскільки мені відомо, згідно чинного законодавства, аркада може затримати здачу будинку на 3 місяці абсолютно без будь-яких для себе наслідків, чим вони, звичайно, скористаються. По-третє, думаю, не дуже важко подзвонити в аркаду і просто задати ці, досить прості питання і отримати на них відповіді. А не слинявити стіни інтернету з ідіотичними гаслами - Собираемся, нас обманывают, кругом враги, а-а-а-а-а!
31 янв 2018 19:18
Я инвестор двух квартир в синевире и богуславе.
Мое мнение по поводу инициативных групп и ещё других глупостей. Ну занимайтесь ерундой. От того что вы будете бегат и только мешать ходу строительства смысла нет. Быстрее не будет и не имеет мысла. Не переживайте это не первый мой опыт инвестирования. А по поводу инициатив если есть такое рвение и куча энергии то лучше заранее подумайте чем вы можете помочь после того как начнётся заселение . На пример поставить камеры в лифте (чтобы было с кого спрашивать когда во время ремонтов лифты просто убивают и строители справляют там нужду) установить магнитные замки на каждом этаже с доступом по карточке. Найти хороших консьержей. И самое главное внимательно следить за установкой Кондиционеров и строго штрафовать тех кто портит фасад дома после установки. Вот это называется инициативная группа ! А бегать и контролировать то в чем нет смысла это бред.
P.S это чисто мое мнение. Спасибо )))
01 фев 2018 08:47
Цитата "abrealt":
Я инвестор двух квартир в синевире и богуславе.
Мое мнение по поводу инициативных групп и ещё других глупостей. Ну занимайтесь ерундой. От того что вы будете бегат и только мешать ходу строительства смысла нет. Быстрее не будет и не имеет мысла. Не переживайте это не первый мой опыт инвестирования. А по поводу инициатив если есть такое рвение и куча энергии то лучше заранее подумайте чем вы можете помочь после того как начнётся заселение . На пример поставить камеры в лифте (чтобы было с кого спрашивать когда во время ремонтов лифты просто убивают и строители справляют там нужду) установить магнитные замки на каждом этаже с доступом по карточке. Найти хороших консьержей. И самое главное внимательно следить за установкой Кондиционеров и строго штрафовать тех кто портит фасад дома после установки. Вот это называется инициативная группа ! А бегать и контролировать то в чем нет смысла это бред.
P.S это чисто мое мнение. Спасибо )))


краще і не напишеш)
єдине мабуть треба додати, що така ініціативна група додатково нехай активується стосовно завчасного збору підписів та підготовки документів на оформлення ОСББ з усіма витікаючими моментами...
01 фев 2018 13:51
Чому всі так хочуть ОСББ . Яка з нього користь. Платить комуналку за ті квартири які не платять.
05 фев 2018 09:43
Цитата "Алекссс86":
Чому всі так хочуть ОСББ . Яка з нього користь. Платить комуналку за ті квартири які не платять.


але осбб може і ініціювати питання відключення за неуплату, звертатись із позовами до таких неплатників. окрім іншого, осбб може визначати на які цілі витрачати кошти.
ідеального нічого не має, але плюсів в осбб все одно більше.
це моя особиста думка)
05 фев 2018 16:47
На основной ветке ИзАркады планы выставил))
И ещё, вроде как камера перестала работать у нас на домике с утра((
05 фев 2018 17:48
Я вижу,что наша камера работает,а вот камера,которая смотрит на львовский,помоему вчера зависла ночью.
05 фев 2018 18:50
План на февраль с общей ветки
05 фев 2018 19:22
А що за тех.поверх?
05 фев 2018 20:39
Цитата "фываолдж":
Я вижу,что наша камера работает,а вот камера,которая смотрит на львовский,помоему вчера зависла ночью.

Уже вижу, что ок. Может страницу не обновила)))
06 фев 2018 05:51
Что за тех этажи на обеих секциях? А на 1й 25го нет в плане зато тех этаж есть, кто знает что это? Такое ощущение что план копировали на каждый дом :)
06 фев 2018 07:02
Цитата "DanteDog":
Что за тех этажи на обеих секциях? А на 1й 25го нет в плане зато тех этаж есть, кто знает что это? Такое ощущение что план копировали на каждый дом :)


Думаю это просто опечатка, и в плане подразумевался монтаж 24,25 и техэтажа. Техэтаж нужен и есть везде, по идее там разводка труб и оборудования для систем водоснабжения/отопления/дымоудаления и т.д...
06 фев 2018 08:52
Цитата "кхал":


Думаю это просто опечатка, и в плане подразумевался монтаж 24,25 и техэтажа. Техэтаж нужен и есть везде, по идее там разводка труб и оборудования для систем водоснабжения/отопления/дымоудаления и т.д...

Для чего он нужен я представляю :) не понятна последовательность, в планах других домов как я понял что-то похожее
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .9193. . .169
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее