Подать объявление

Дом "Полісся" (№15) - вул. Бориса Гмирі, 18

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 25.
7/28%
3/12%
10/40%
4/16%
1/4%
1. . .7375. . .104
01 дек 2017 20:31
Цитата "Mistik":

Не поняла, что имелось ввиду?? Что сдача дома в феврале, передача под заселение в марте, а жить можно с 1 января??
Не понятно только какого года...

2019 :drink:
01 дек 2017 20:54
Что значит встретить Новый Год дома? Нам что дадут ключи? Дом когда сдадут?
02 дек 2017 08:56
Цитата "n_n_k":
Вот и неприятная новость. Сдача и заселение опять переносятся.
Введення в експлуатацію 28.02.2018 p.
Передача під заселення 31.03.2018 p.

Цитата "йожа":
Поздравляю всех
Перенесення термінів:
Заплановано:
в експлуатацію - 28.02. 2018 року
під заселення - 31.03. 2018 року
Вот и тепло и обмеры- дождались!!!

Цитата "MARIKH":
Ииванович, почему перенесли сроки опять?!!!!!! Когда можно посмотреть свою квартиру? Вы так спокойно констатируете про сырость.. "Она в доме уже давно..." ПОЧЕМУ ДОПУСТИЛИ ЭТО? мы требуем встречи с застройщиком и объяснения сложившейся ситуации.Кто ответит за срыв сроков сдачи?


Доброго дня, я абсолютно не підтримую Аркаду в перенесенні термінів здачі, але люди.. якого фіга ви тут орете дві сторінки що знову терміни перенесли?? У вересні приходив всім лист щастя що переноситься на 28 лютого 2018!! Це було офіційно повідомленно всім! Про який листопад розмова і вонь на форумі? Опустіться на землю, хочете боротись давайте збирати АДЕКВАТНУ ініціативну групу і в письмовій формі звертатись для отримання офіційних відповідей. А пустозвонити на форумі як показує дана гілка всі вміють. Особливо кричати про перенесення термінів які мабуть приснились.... Ще раз повторюсь в вересні місяці всім офіційно був наданий лист про перенесення на лютий і березень.
Я не підтримую дане перенесення і не захищаю Аркаду, але я за АДЕКВАТНИХ сусідів, які не будуть кричати примаренні якісь факти...

Плануємо сімєю жити... а не здавати....

p.s. Ви де всі у вересні були коли було повідомлено про перенесення термінів?
02 дек 2017 09:11
Доброе,сосед.
Тут другой вопрос. В сентябре Аркада не тянула и перенесла заселение на 28.02 , а сдачу дома в эксплуатацию на 30.11, тобеж сразу на 3 месяца. И этих 3-х месяцев было бы вполне достаточно, если бы они работали.
Виктор Михайлович обещал что западную сторону по фасаду сделают до 15 сентября! Смотрим на фасад и на лист календаря. В совокупности фасад 2 месяца не делался.
На письма просто отписки о нехватке рабочих, и вилами по воде,что дом строится.
Опять таки в октябре нам обещали обмеры,а в ноябре пай и договор.
Где это? Аркада не отвечает за свои слова и обязанности.
02 дек 2017 09:16
Цитата "Bron1Slav.":
Доброе,сосед.
Тут другой вопрос. В сентябре Аркада не тянула и перенесла засел
ение на 28.02 , а сдачу дома в эксплуатацию на 30.11, тобеж сразу на 3 месяца. И этих 3-х месяцев было бы вполне достаточно, если бы они работали.
Виктор Михайлович обещал что западную сторону по фасаду сделают до 15 сентября! Смотрим на фасад и на лист календаря. В совокупности фасад 2 месяца не делался.
На письма просто отписки о нехватке рабочих, и вилами по воде,что дом строится.
Опять таки в октябре нам обещали обмеры,а в ноябре пай и договор.
Где это? Аркада не отвечает за свои слова и обязанности.


Повністю згоден з Вами, але від цього форума і деяких персон толку нуль, якщо дійсно більшість хоче правди і якихось здвигів, потрібно збирати адекватну ініціативну групу, писати лист і вимагати зустрічі і йти з чим листом. А потім вже отримувати відповіді і офіційно проявляти своє недовольство через Банк а не форум.
02 дек 2017 09:25
Боюсь що коли вже заселимось і будуть виникати питання які потрібно буде вирішувати колективно, то будемо десь на форумів одні одне писати а другі інші. А толку від цього буде НУЛЬ.

Я ЗА адекватну зустріч, обговорення, без криків та істерик та за адекватні звернення. І також хотілось щоб вже після заселення все продовжувалось і проблеми вирішувались колективно, люди дорослі і багатьом там жити, компроміси потрібно знаходити і тоді буде все добре.

Я наприклад працюю архітектором систем безпеки одного з Банків (не Аркади), і можу запропонувати дуже класні рішення щодо безпеки підїздів та інше, і навіть розробити ТЗ а потім узгодивши вже хтось інший зможе знайти того хто реалізує це, а я готовий провести аналіз і перевірку всього та реалізацію інтелектуальних модулів. Але це все реально робити тільки з адекватними сусідами, хоча я вірю що таких буде більшість =)

p.s. в всякому випадку надіюсь на 24му поверху всі адекватні і ми це зробимо на поверху)
02 дек 2017 13:24
Цитата "АLEXANDER":


" я за АДЕКВАТНИХ сусідів, які не будуть кричати примаренні якісь факти"...

Форум для обсуждения стройки, а не личностей. Но не ответить не могу. Судя по цитате, я как сосед вам не нравлюсь. Так вы мне тоже, который не умеет читать, а умеет нюхать. Своими оценками вы только наруку недобросовестным исполнителям, не сплачиваете, а разделяете, а они властвуют. Читайте форум- люди предлагают- встреча,работы, график, контроль. Вам может не горит, а у других перенос- деньги. Безопасность хорошо, но сейчас не об этом
02 дек 2017 13:39
Цитата "йожа":


" я за АДЕКВАТНИХ сусідів, які не будуть кричати примаренні якісь факти"...

Форум для обсуждения стройки, а не личностей. Но не ответить не могу. Судя по цитате, я как сосед вам не нравлюсь. Так вы мне тоже, который не умеет читать, а умеет нюхать. Своими оценками вы только наруку недобросовестным исполнителям, не сплачиваете, а разделяете, а они властвуют. Читайте форум- люди предлагают- встреча,работы, график, контроль. Вам может не горит, а у других перенос- деньги. Безопасность хорошо, но сейчас не об этом


Ну і толку що ви рік тут пропонуєте зустрітись, оцінити роботи, графіки, контроль? Ви хоч раз щось зробили? Окрім того що пишите на форумі? Думаю абсолютно всіх інвесторів, перенесення термінів не влаштовує, і мене також, але тільки деякі їздили в Банк щось робили, взнавали, отримували коментарі, а інші окрім як на форумі підбивали... нічого не робили, бо і організувати нічого не вміють.
І от скажіть толку тоді от таких постів таких людей? Даний форум навіть ніякого відношення до нашої будови та банку немає, це просто хостінг, тому тут вимагати від когось щось.. це просто... як кажуть "у нас кожен таксист.. та двірник може правити країною краще ніж влада... кожна продавщиця в сотні раз краще знає, як організувати економіку.. і всі тільки про це говорять і говорять"
02 дек 2017 15:39
Я лично благодарна всем, кто писал и пишет на форуме, размещает фото, делится новостями, отвечает на вопросы, т.к. сама нахожусь далеко, и нет другой возможности получить информацию с места событий. Я считаю, польза есть от каждого, находящегося здесь, люди обмениваются мнениями,есть возможность услышать ответы на свои вопросы от застройщика, и вообще для меня форум- это в какой-то степени и моральная поддержка. Большинство инвесторов отмалчивается или вообще не знает о форуме, или вот, как ALEKSANDER, появился здесь, чтобы отнести некоторых соседей к разряду неадекватных и объяснить тут всем, що потрiбно робити. Так ніхто вам не заважав і зараз не заважає, даруйте, тільки чим відрізняється мій ноль від вашого величезного вкладу, мені поки що незрозуміло. Від таких опусів толку навіть не ноль, а скоріше мінус. Аркада хоть и не молодец, но все равно молодец, она же заранее оповестила о задержке, а вы возмущаетесь! Это был основной тезис.
02 дек 2017 16:17
Цитата "MARIKH":
Я лично благодарна всем, кто писал и пишет на форуме, размещает фото, делится новостями, отвечает на вопросы, т.к. сама нахожусь далеко, и нет другой возможности получить информацию с места событий. Я считаю, польза есть от каждого, находящегося здесь, люди обмениваются мнениями,есть возможность услышать ответы на свои вопросы от застройщика, и вообще для меня форум- это в какой-то степени и моральная поддержка. Большинство инвесторов отмалчивается или вообще не знает о форуме, или вот, как ALEKSANDER, появился здесь, чтобы отнести некоторых соседей к разряду неадекватных и объяснить тут всем, що потрiбно робити. Так ніхто вам не заважав і зараз не заважає, даруйте, тільки чим відрізняється мій ноль від вашого величезного вкладу, мені поки що незрозуміло. Від таких опусів толку навіть не ноль, а скоріше мінус. Аркада хоть и не молодец, но все равно молодец, она же заранее оповестила о задержке, а вы возмущаетесь! Это был основной тезис.


Основний тезіс в тому, що коли Аркада всіх оповістила у вересні всі збирались в групу, щоб вияснити що і як.... але ніхто так і не зібрався, тільки наскільки я памятаю Броніслав чи Алекс їздив, або помиляюсь в Банк. Хоча всі так же бажали зробити ініціативну групу, але окрім опусів на форумі більше нічого ніхто не зробив. Мого вкладу для Вас абсолютно немає і я про нього нічого і не писав. Всі вклади я лише роблю для себе та своєї сімії.
Як ви написали, "есть возможность услышать ответы на свои вопросы от застройщика" як виявилось, як ви замітили, всі відповіді були від застройщика на форумі або обіцянками або брехнею. Навіть по відсоткам готовності щомісяця.. відсотки не сходились бо брались від балди і списувались на фактор людської помилки. Тому, якщо Вас дійсно цікавить Ваша будова, де Ви є інвестором, ви як мінімум можете зробити декілька речей:
1) просто чекати
2) читати форум і чекати
3) читати форум... відписувати щось "вангуюче" і чекати
4) запланувати зустріч, поїхати в Банк, отримати коментарі по Вашому обєкту інвестиції, потім контролювати дане виконання і чекати
5) зібрати інвесторів, написати листа, звернутись, отримати відповідь, діяти

Який варіант Ви для себе оберете? чи обрали?
Я для себе обрав один з варіантів, отримав всю інформацію що мене цікавила і тепер чекаю. Якщо все таки кимось буде ініційований збір інвесторів для обговорення болючих для нас питань, я з радістю приєднаюсь і підтримаю кожного інвестора нашого будинку.
02 дек 2017 16:54
Я теж не писала про Ваш вклад для мене, де Ви таке побачили? Якщо Ви себе вважаєте "адекватною" людиною, могли б і вибачитися за той тон, що Ви собі тут дозволили по відношенню до інших інвесторів, щоб з"явилося бажання з вами спілкуватися. Щодо Ваших запропонованих варіантів, я здогадуюсь,Ви вибрали четвертий, КПД від всіх чотирьох рівні нулю, "отримав інформацію і чекаю" - нічим не відрізняється від інших "почекунів", щоб тут когось повчати. П"ятий варіант Ви теж не вибрали, ага.
02 дек 2017 18:45
торец со стороны Эпицентра готов, ура, товарищи!!!
02 дек 2017 18:49
Цитата "Люк_1977":
торец со стороны Эпицентра готов, ура, товарищи!!!

А он разве не готов был?? Вроде проблемы с торцом со стороны Черемоша??
02 дек 2017 19:32
Цитата "MARIKH":
"Я лично благодарна всем," .

Не тратте на алексдр эмоции. Он узнал и ждет, но почему-то на форуме не делится информацией(я заходить в Аркаду увы не могу)а кантер взвешивает 0, не 0.
Спасибо PANDA2015 за регулярные фотки. В этот раз смотрел их не с радостью, а с сожалением (перенос, передоз(((
Согласен с Mistik - облицовка от Черемоша.


А вообще,-Иваныч, В чем задержки с нашим домом? Без политики, а по работам?
03 дек 2017 10:43
Учасник "Тетя Мотя" на ветке Дом "Черемош"писал
" Аркада не выполняет свои обязательства по контролю застройщика и не выполняет требования закона "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла". В соответствии со ст.18 этого Закона Аркада должна осуществлять контроль за выполнением условий застройщиком при строительстве жилья с целью своевременного предотвращения рисков , которые могут привести к УВЕЛИЧЕНИЮ СРОКОВ СТРОИТЕЛЬСТВА БОЛЕЕ, ЧЕМ НА Д Е В Я Н О С Т О ДНЕЙ. Аркада, вы не выполняете взятые на себя обязательства и НИЧЕГО не предспринимаете уже более ШЕСТИДЕСЯТИ дней. Сдача дома затянута более чем на СТО ПЯТЬДЕСЯТ дней. у инвесторов возникли основания для предъявления исков о взыскании с вас сумм, переданных вам как ваше вознаграждение и взыскания с вас штрафных санкций, предусиотренных гражданским кодексом за невыполнение договорных обязательств. Кроме того, в связи с недобросовествен вынолнением вами условий договора инвесторы вынуждены будут жалобы в НАЦБАНК за нарушение вами законодательства Украины. Инвесторы, жалобы КЛИЧКО Аркаде "до фени". Жаловаться надо в НАЦБАНК. Это законом предустренным /читай выше каким/".
03 дек 2017 13:30
и что?
03 дек 2017 13:59
Мне кажется информативно, может и понадобится
03 дек 2017 15:34
могут понадобится действия.а не писание на форуме :'(
03 дек 2017 20:59
особенно о нацбанке фантазии порадовали. долго смеялся
04 дек 2017 08:38
Цитата "bibliary":
особенно о нацбанке фантазии порадовали. долго смеялся


Ну в деяких тут форумчан, головне пошвидкому скопіпастить нелогічну і брєдову інфу із інших гілок і швидко НЕ АНАЛІЗУЮЧИ перекинуть сюди. Це мабуть великий вклад, як дехто тут думає.
Хотів би я побачити на звернення в НБУ і через скільки кварталів його розглянуть)
Та і взагалі хоча б почитали б статтю 18 цього закону,там описані відносини між управителем та забудовником, якщо ви вже хочете деталей то поцікавтесь в когось, а не копіюйте сюда брєдові лінки на закони. Ця стаття регулює між Аркадою і Будівельниками - Аркада їм заплатила за будівництво і згідно цього законодавства може вимагати щось.

А наша сторона інвесторів регулюється договірними відносинами, які описані в договорі який ми підписали між фізичною особою (нами) і банком (Аркада).
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .7375. . .104
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx