Подать объявление

Дом "Полонина" (№17) - Бориса Гмирі, 16-А

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
4/21%
1/5%
6/32%
2/11%
6/32%
1. . .46. . .44
14 май 2017 16:16
Состояние 14.05.17. Начали ставить окна.
19 май 2017 08:52
:hi:
24 май 2017 13:44
На 14:00
15 июнь 2017 19:37
15,06,2017
16 июнь 2017 09:08
Всем добрый день! Я тоже инвестор Полонины. Смотрю наша ветка самая "тихая")) Подскажите у нашего дома есть аналог уже построеный? Хочется знать примерный план строительства) Уже больше месяца назад начали ставить окна, это продлилось 3 дня... и все(((
16 июнь 2017 11:52
Цитата "PolInvest":
Всем добрый день! Я тоже инвестор Полонины. Смотрю наша ветка самая "тихая")) Подскажите у нашего дома есть аналог уже построеный? Хочется знать примерный план строительства) Уже больше месяца назад начали ставить окна, это продлилось 3 дня... и все(((


Аналог, 29 дом " Горинь".
16 июнь 2017 12:58
Хмм. За год до срока сдачи в эксплуатацию на Горыне уже висели люльки на доме и начинали утепление.....
19 июнь 2017 13:55
Цитата "PolInvest":
Хмм. За год до срока сдачи в эксплуатацию на Горыне уже висели люльки на доме и начинали утепление.....


Спеціально зайшла на форум Горині. Здача в експлуатацію 30.09.2017. Подивилася на фото за 09.2016, як Ви кажете, за рік до терміну здачі в експлуатації. Ось воно. Жодних люльок і ніякого утеплення не бачу. Ситуація схожа на нашу зараз, тільки трішки більше вікон встановлено.
Звідки у Вас інформація?
19 июнь 2017 15:20
Да вы правы... Видимо я смотрела фотографии за ноябрь месяц за год до передачи под заселении. Начиталась на других ветках о проблемах со сдачами домов, и под впечатлениями научила кипишевать 6-)
21 июнь 2017 10:18
Подскажите как быть??Пришло письмо об изменениях в договоре.Пошла на разведку,хотя до этого почитала что к чему.Консультант глаза круглые,мол ничего такого,просто меняем "житловий масив" на "житлові масиви".Спрашиваю-кроме этого еще что то меняли-нет!
Прошу копию додатка к договору для рассмотрения.Мол подписывать пока не буду.НЕТ!!!!Нельзя!Читаем и подписываем на месте!
Теперь разбераемся..То что они меняют масив на масиви-это наша поддержка для застройки озера..А вот что такое внешние инженерные комуникации?Почему про них ни слова?
Чем грозит если мы не подпишем данные изменения??
кто из Полонини уже с этим столкнулся?
21 июнь 2017 17:52
Цитата "Вапр":
Подскажите как быть??Пришло письмо об изменениях в договоре.Пошла на разведку,хотя до этого почитала что к чему.Консультант глаза круглые,мол ничего такого,просто меняем "житловий масив" на "житлові масиви".Спрашиваю-кроме этого еще что то меняли-нет!
Прошу копию додатка к договору для рассмотрения.Мол подписывать пока не буду.НЕТ!!!!Нельзя!Читаем и подписываем на месте!
Теперь разбераемся..То что они меняют масив на масиви-это наша поддержка для застройки озера..А вот что такое внешние инженерные комуникации?Почему про них ни слова?
Чем грозит если мы не подпишем данные изменения??
кто из Полонини уже с этим столкнулся?


Писала уже в загальній темі 13.06.2017 свою історію про похід в Банк. Скопіюю сюди для Вас.
"Усім доброго дня!
Сьогодні їздила в Аркаду з приводу листа "щастя".
Відразу скажу, що писала відмову, і це все було зробити не так вже й просто.
Звернулася до співробітниці банку з проханням проконсультувати мене щодо листа, на що вона попросила присісти і почекати. Повернулася до мен вже з роздрукованим новим Договором і сказала, що все що змінилося - це фраза "багатоповерхові будинки" була замінена на фразу "житлові масиви", і я повинна підписати новий договір. Я уточнила, чому відбулися зміни, на що відповіді не отримала. Далі я запитала, чи це єдині зміни і мені сказали, що так. На що я їй кажу "А як же зміни в правилах ФФБ стосовно нового визначення об'єкту будівництва?". А мені співробітник банку каже: "Я нічого не знаю, з новими правилами можете ознайомитися на першому поверсі" моя відповідь "Я вже вдома з ними ознайомилася і яким чином вони вже стали новими правилами, якщо я своєї згоди на їх зміну не давала?" На що мені співробітник Аркади відповідає:" я нічого не знаю. Правила ФФБ були змінені забудовником"
ЩО? :faceoff: перепрошую, а яким чином їх могли змінити без моєї згоди???? Від цього питання вона просто впала в ступор і мовчки на мене дивилася.
Некомпетентність працівників просто вражає. Я повідомила їй, що відмовляюся підписувати нові папери, адже не згодна змінами в Договорі та в Правилах ФФБ, і запитала, які будуть наслідки. Мені відповіли, що я не зможу здійснити наступну проплату, адже договір вже новий, а у мене буде старий, і по старому я заплатити не зможу. 6-) дурня повна
Далі мені запропонували написати заяву, що я і зробила, де написала, що не розумію, яким чином була затверджена нова редакція Правил ФФБ без моєї згоди і що я не даю згоди на будь-які зміни як в договорі, так і в Правилах. Далі процедура стандартна: мене відправили кинути заяву в скриньку на першому поверсі, я попросила покликати представника канцелярії і зареєструвати зараз мою заяву. Інша співробітниця банку сказала, що до мен ніхто не вийде, бо у них ТАКА ПРОЦЕДУРА і вхідний номер мені скажуть пізніше по телефону. Слів немає.... У Аркади якісь свої правила і процедури, які не відповідають Закону України . І як після цього можна довіряти Банку, якщо від самого початку намагалися обдурити, приховуючи усі зміни як в Договорі, так і в Правилах, а потім ще й не хотіли прийняти заяву так як належне.
Я таки домоглася того, щоб мою заяву прийняли в канцелярії, на ній поставили печать і винесли мені копію, сказавши що відповідь я отримаю через 30 днів. З розчаруванням та сумом я пішла додому. Дуже не сподобалися некомпетентні співробітники банку, які ще й обманюють.

Тепер питання до юридично компетентних відвідувачів форуму:
- Чи дійсно я не зможу здійснити наступну проплату за своїм договором, бо Аркада вже самовільно змінила Договір?
- Це правда, що Аркада вже змінила Правила ФФБ без нашої згоди чи вони просто таким чином намагаються впливати на нас і змушувати підписувати нові Договори?"
23 июнь 2017 11:12
Уважаемые ИИванович и изАркады! Проинформируйте пожалуйста по состоянию дел по нашему дому. Как видим план на Июнь (крыша и Машинные отделения) выполнен не будет. Какая причина и когда продолжиться монтаж остекления дома?

Заранее спасибо. :)
23 июнь 2017 13:04
...крыша: в работе - металлоконструкции выполнены, накрывают профлистом - готовят под армирование. болле детально пройду на неделе.

окна скорее всего продолжат скорее всего с начала июля - отделочники и так жалуются - впереди на 7 этажей
23 июнь 2017 13:17
Спасибо большое за информация и оперативность 😉
23 июнь 2017 13:17
Цитата "ииванович":
...крыша: в работе - металлоконструкции выполнены, накрывают профлистом - готовят под армирование. болле детально пройду на неделе.

окна скорее всего продолжат скорее всего с начала июля - отделочники и так жалуются - впереди на 7 этажей


Спасибо за информацию! И пожалуйста не забывайте про наш дом))) очень радуют разные фото) ждем с нетерпением новых!))
23 июнь 2017 16:51
Добрый вечер! Может кто уже отказывался от ремонта? Как "словить" прораба? Охрана перед Полесьем уж очень принципиальная и ничего не знает((( заранее, спасибо!)
25 июнь 2017 19:10
Доброго вечора!
Не знаю, чи підіймалося вже це питання, але може хтось може пояснити: чому немає камери на наш будинок?
26 июнь 2017 08:18
Как вы могли заметить, камеры нет не только на наш дом. На прошлой неделе, Иванович озвучивал планы о установке камер на 29-й дом. Тогда и будет видно и наш дом и многие другие. 😉😉
30 июнь 2017 08:57
Вид со двора 15-ого и 16-ого домов. Сегодня отказывались от отделки и заодно сфотографировали домик :)
30 июнь 2017 10:14
Цитата "Mary_czeresnia":
Вид со двора 15-ого и 16-ого домов. Сегодня отказывались от отделки и заодно сфотографировали домик :)


Какие планы когда ремонт планируют начинать делать в квартирах не спрашивали?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .46. . .44
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее