Подать объявление

пер. Тбилисский, 1 (ул. Шулявская, 32) - "Житлоінвестбуд-УКБ"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 60.
7/12%
4/7%
15/25%
15/25%
19/32%
1. . .6264. . .68
19 апр 2017 14:21
Прозванивал сегодня 2 разных департамента ЖИБа, пока у них подтверждения нет. Ждем...
19 апр 2017 17:24
Я так-же просматривал все распоряжения Шевченковской райрады за 11 апреля, там не нашел что дому присвоен почтовый адресс.
20 апр 2017 08:02
Мне в ГАСКе подтвердили, что Тбилисский.
21 апр 2017 16:28
Цитата "3D Max":
Я так-же просматривал все распоряжения Шевченковской райрады за 11 апреля, там не нашел что дому присвоен почтовый адресс.

А Вы и не увидите распоряжения, потому что в департаменте градостроения на 20.04 о нашем доме ничего не слышали. Читайте вложение...
21 апр 2017 17:03
Как такое может быть, я вчера была на Владимирской в офисе, сказали сегодня завтра получат. Дали договор доплатить 1%, в конце месяца сказали будут обзванивать на приём квартиры
22 апр 2017 12:10
Друзья а кто в курсе? Я так понял - после оплаты нужно ждать зачисления на счет средств в размере 1% и после этого ЖИ выдает справку о 100% оплате или типа того...Как я понял эта процедура день в день не происходит скорее всего... Вопрос - можно ли приехать, подписать и забрать свой экземпляр ДУ, оплатить остаток а забрать справку уже при след визите к примеру, при подписании Акта приёма-передачи или т.п... Может кто в курсе? Заранее спасибо!
22 апр 2017 12:26
Мне сказали что справка о полной оплате будет вместе с пакетом документов, после оплаты 1% перезвонить и уточнить зачислились ли деньги
24 апр 2017 12:10
Свежая информация: в Департаменте градостроения письмо-обоснование зарегистрировано 20.04, значит с 21.04 оно на рассмотрении, которое может длиться неделю (по закону, на практике уже не решаюсь прогнозировать), т.е. до этой пятницы, потом выходные, потом праздники, так что ждем 03.05. Если опять не будет, придется переходить на следующий этап - писать в антикоррупционный,пусть сами разбираются где кто тормозит. Кому в отделе продаж говорят другие сроки - Ваше дело верить или нет. Информация с Шевченковской РГА, полученной в телефонном режиме.
26 апр 2017 12:32
Если вдруг кто не видел:

ПРО ЗМІНУ БАНКІВСЬКИХ РЕКВІЗИТІВ ДЛЯ ОПЛАТИ
Комунельне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє про нові банківські реквізити філії АТ «Укрексімбанк», які діють з 24 квітня 2017 р, для оплати за раніше придбані майнові права на об’єкти нерухомості.

Нові банківські реквізити:
КП «Житлоінвестбуд-УКБ»
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42
р/р 26004000026225
у філії АТ «Укрексімбанк» м. Києва
МФО 322313
Податковий номер 31958324
26 апр 2017 13:03
Это не касается этого объекта
03 май 2017 17:47
Ребята здравствуйте, подскажите дом когда ввели в эксплуатацию и заселен уже?? сколько примерно стоит 1ка
03 май 2017 20:48
Цитата "akaki":
Ребята здравствуйте, подскажите дом когда ввели в эксплуатацию и заселен уже?? сколько примерно стоит 1ка

Чекаємо поштову адресу.
53м-68т.у.о
04 май 2017 11:33
Цитата "ввд":

Чекаємо поштову адресу.
53м-68т.у.о

Ого. А откуда такие цены? КомфортСити за 1ку 58-63 т. просит...? Сколько же тогда 45 м.кв?:)
04 май 2017 12:52
Є хто продає квартири в цьому будинку? Тільки по адекватній ціні, тому що в середньому, те що просять виходить 1300 $/m2, коли поряд бізнес клас Smart Plaza за такою ж ціною
04 май 2017 16:45
Цитата "MaksMe":
Є хто продає квартири в цьому будинку? Тільки по адекватній ціні, тому що в середньому, те що просять виходить 1300 $/m2, коли поряд бізнес клас Smart Plaza за такою ж ціною

Над шумною дорогою - це бізнес клас,та ще ж стільки часу стояли недобудовами...
Але ж Вас цікавить,чомусь,цей будинок?
Ціна влаштовує в Smart,там і купуйте.
04 май 2017 18:02
Я б вже придбав, але в Smart Plaza дорого. Тому думав що тут буде значно дешевше, але хочуть стільки само :-). Стосовно цього будинку - також на верхніх поверхах шумно має бути. Яка різниця, що Smart Plaza стояла довгий час недобудована, факт той, що вже зараз здана, панорамні вікна, прямий ліфт в SportLife та Silpo/LaSilpo, який має бути вже взимку. Загалом я напевне щось не розумію в ціноутворені :-)
04 май 2017 18:25
А у нас вид на зоопарк, можно сверху смотреть,спустился на лифте и уже в зоопарке! А на верхних этажах как раз и не шумно, вы хоть понимаете, что пишете? Когда дом у дороги, какой там шум? И почему у нас должно быть шумно
04 май 2017 18:40
Вид на зоопарк якщо і вважати якоюсь перевагою, то в половини квартир її немає. Від Smart Plaza і від Вас йти однаково до самого входу в зоопарк. Так як вхід зі сторони проспекту, Smart Plaza на самому проспекті, а від Вас ще дійти до проспекту. Ну від Смарт до метро ближче, до парку КПІ. Стосовно шумоізоляції, то треба спробувати на вухо. Є фізика звукових хвиль, на перших поверхах Вашого будинку шуму проспекту не буде чути майже взагалі, так як інші будинки гаситимуть, починаючи з 15 поверху, що у Вас, що у Смарт Плазі буде те саме. Але стосовно шуму то більш шумоізоляція стін/вікон гратиме роль. А взагалі київський бізнес/преміум клас майже весь біля транспортних магістралей. В смарт плазі: понаромані вікна, на верхніх поверхах мегакрутий вид на місто, вищі стелі, кращі матеріали, парк на даху для мешканців, ліфти в шопінг/фітнес центри, парковка. Те, що при здачі квартири в оренду в Смарт Плазі можна буде просити в 1,5 рази більше це факт. Не подуймате, що я якийсь агент Смарт плази, там ще Старокиївський хороший варіант, і дешевший, плюс Повітрофлотський Квартал також дешевше, там вже не шумно. Я просто був здивований ціною для цього будинку от і все. Ніхто за 1300 за кв.м не буде тут нічого купувати, район почав активно розвиватись, можна ще додати ЖК Manhatan туди ж, при такому виборі маючи умовно ті ж 65 тисяч доларів я б якраз Ваш комплекс розглядав в саму останню чергу.
04 май 2017 19:18
Справа не в зоопарку і не в тому,скільки йти.
Чим Ви займаєтеся в нас????????
В нас хорошої якості будинок,обладнання,ліфти.Про свій будинок ми знаємо все !!!!!
Вам потрібно до інших забудовників,подивіться "Старокиївський" - це поряд, там де влаштує.
НАС НІ В ЧОМУ ПЕРЕКОНУВАТИ НЕ ПОТРІБНО!!!
05 май 2017 06:25
Цитата "ввд":

НАС НІ В ЧОМУ ПЕРЕКОНУВАТИ НЕ ПОТРІБНО!!!

Я просто шукаю варіанти, і нікого нічого переконувати не збирався, мені написали якісь аргументи, я дав відповідь. Все, о я шукаю, це квартиру за реальною ціною
Цитата "MaksMe":
Є хто продає квартири в цьому будинку? Тільки по адекватній ціні, тому що в середньому, те що просять виходить 1300 $/m2, коли поряд бізнес клас Smart Plaza за такою ж ціною

;)
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .6264. . .68
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx