Подать объявление

Дом на солнечных батареях или Преимущества альтернативной энергетики

11 дек 2010 11:39
Шановний Александр Прокопенко. Дуже хороша стаття. Потрібна нам ця система дармової енергетики і її треба впроваджувати в життя. Одне насторожує ваше відношення до китайських конкурентів. Не треба принижувати те що набагато дешевше вашого коштує. Ви напевно забули що міліони виробів електроніки виробляють в китаї і всі відомі бренди мають виробництво саме там. і наші українці теж мають право вибору продукції. Люба людина на еБай може купити в 5 разів дешевше як у вас це коштує. А те що ви хочете заробити по українськи тобто заробити в кілька разів з громадян більше як заробляють в світі то це є низько і ганебно.
11 дек 2010 11:39

Мир давно убедился в эффективности использования энергии Солнца. Киевский «Квазар» предлагает и нам поскорее оценить преимущества альтернативной энергетики, опираясь на точные формулы и расчеты.



Читать дальше >>

11 дек 2010 11:43
при моих энергозатрах ( отопление освещение) порядка 4000 грн в год, я могу (15000*8/4000)=30 лет пользоваться услугами газо и электроснабжения и не связываться ни с какими установками, при том, что аккумуляторы составляющие значительную часть затрат так долго не живут. Всё это хорошо только для тех, кто не знает куда деньги девать.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее