Подать объявление

"Дом на Бестужева", пер. Бестужева, 1 - "Интерстрой"

ЗастройщикИнтербудсервис
Сдача ЖК2014 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 7.
4/57%
1/14%
1/14%
0/0%
1/14%
1. . .456
11 окт 2015 16:50
Шановні сусіди, підведемо підсумки!!!
Пройшов ще один рік, прийшла ще одна зима, а газу як не було так і немає, хтось скоро вже по третьому кругу буде переклеювати шпалери і переложувати ламінат після чергової зими!
Зробити право власності ні на квартири ні на гаражі, після багатьох спроб, так нікому не вдалося (крім однієї всім відомої людини) і по достовірній інформації не вдасться, бо в нас проблема з документами, деяким людям вже по 3!!!!!!!! разу відмовляють і будуть відмовляти далі!!!
Пропоную небайдужим, в наступну суботу 17.10.2015 об 11:00 зустрітись в дворі будинку для вироблення якоїсь стратегії, куди і як нам всім рухатись далі, чекати далі не вистачає терпіння!!!!! Запросимо людину яка вже має право власності , хай розкаже всім нам як його робити!!! :???: :???: :???:
27 окт 2015 15:55
Завершены работы по подключению дома к городскому газоснабжению. Произведен пуск газа по стоякам.

С Уважением. Отдел продаж.
27 окт 2015 18:16
Ув.Жильцы. Пожалуйста подтвердите факт наличия газа в вашем доме. Заранее спасибо!
27 окт 2015 19:59
Плюсуюсь к вопросу. Хотелось бы послушать жильцов.
01 ноя 2015 00:22
Неужели так трудно ответить! Я так понимаю, молчание знак согласия, все хорошо!
15 ноя 2015 11:23
Знаю от застройщика:
- газ по стоякам пустили;
- есть положительное решение суда для выдачи документов;
- сейчас люди оформляют правоустанавливающие документы.
15 ноя 2015 18:37
Цитата " all right":
Знаю от застройщика:
- газ по стоякам пустили;
- есть положительное решение суда для выдачи документов;
- сейчас люди оформляют правоустанавливающие документы.

Знаю від інвестора, бо я є інвестор!
Газ є тільки в директора (право властності аналогічно), у всіх інших не має газу, бо немає прав власності, права власності законно отримати не можливо(бо неправильне призначення землі та купа арештів землі, які треба знімати). Право власності можливо зробити але ціна питання 500 у.о. для квартири, у люлей таких грошей немає, чекаємо щоб зробити по закону (200 грн. ), поки що в будинку комфортно проживає тільки одна людина, збудував за наші гроші, сам і живе!!!!! Забудовник як завжди розказує казочки!!!
16 ноя 2015 20:51
Цитата "streem":

Знаю від інвестора, бо я є інвестор!
Газ є тільки в директора (право властності аналогічно), у всіх інших не має газу, бо немає прав власності, права власності законно отримати не можливо(бо неправильне призначення землі та купа арештів землі, які треба знімати). Право власності можливо зробити але ціна питання 500 у.о. для квартири, у люлей таких грошей немає, чекаємо щоб зробити по закону (200 грн. ), поки що в будинку комфортно проживає тільки одна людина, збудував за наші гроші, сам і живе!!!!! Забудовник як завжди розказує казочки!!!


Наконец то дождался ответа. Спасибо.
А вы не думали решить коллективно, сброситься по 100 у.о все вместе, так сказать скидка за опт? Если известна цена решения, значит это "рынок" и можно торговаться. Кстате почему 500 а не 1000 или 235? Кто составлял смету?
17 ноя 2015 06:44
сума така і не змінюється!
01 янв 2016 11:52
С НОВЫМ ГОДОМ!!!
10 янв 2016 13:37
Шановні сусіди!
Ну що, з документами та газом з горем пополам розібралися, залишилось здати будинок на баланс в ЖЕК, а з цим як раз і проблеми!
По будинку перемерзають труби з водою, перемерзають димоходи (спрацьовує сигналізація і відключається котел ) пічник який займається димоходами знаходиться в ЖЕКу, смітника немає, сміття потрібно виносити крадькома в інші двори, сніг в дворі ніхто не чистить, а це все обов'язки ЖЕКу! Пошту отримати на цю адресу не можливо. В кого які думки на цей рахунок, можливо почнемо знов збиратись і вирішувати щось з ЖЕКом, бо як завжди Н.В. в стороні!!!!
11 янв 2016 15:58
Люди проінвестували у свій головний біль. Я думав що цей будинок вже давно заселений і повноцінно функціонує. Але ж ні, це було б занадто просто.
18 июнь 2016 10:40
Добрый день всем. У нас в этом доме квартира. Документы все есть. Проблема в том, что нет лицевых счетов на комунальные. стоит водяной счетчик, но нет на нем пломбы. подскажите, пожалуйста, куда нам обращаться. Города не знаем. приехали из другого. Напишите хотя бы адрес ЖЕКа, или телефоны. любая стоящая информация по этой теме.
Спасибо)
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .456
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее