Подать объявление

Дом "Галицький" (№ 12) - вул. Бориса Гмирі, 14

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
3/12%
4/15%
6/23%
7/27%
6/23%
1. . .227229. . .251
17 ноя 2017 02:40
Цитата "Скретч":

Якщо туалет і ванну використовувати за призначенням, то достатньо одного туалету і ванної для толпи в 6-7 чол.

Нет, ну можно конечно туалет под кладовку/чулан переделать, оставив только один совмещенный санузел.
Представляю ситуацию когда один человек ванну принимает, а 5-6 остальных к унитазу в очередь записываются. Особенно вечером или утром.
:bath: :wc:
17 ноя 2017 13:16
Цитата "Murena 2017":

Нет, ну можно конечно туалет под кладовку/чулан переделать, оставив только один совмещенный санузел.
Представляю ситуацию когда один человек ванну принимает, а 5-6 остальных к унитазу в очередь записываются. Особенно вечером или утром.
:bath: :wc:

Туалет і ванну мав на увазі як різні приміщення. Сумісні не визнаю.
17 ноя 2017 15:55
Цитата "Скретч":

Туалет і ванну мав на увазі як різні приміщення. Сумісні не визнаю.

7 человек сказали вам спасибо. :yes:
18 ноя 2017 14:40
?
18 ноя 2017 16:09
Цитата "Скретч":
?


Будет официальная информация о присвоении адреса на сайте Аркады, табличку сменят. Не вижу проблемы. Пока висит адрес стройки.
18 ноя 2017 17:53
Кстати вечером табличка с адресом и баннер "Галицький" на доме подсвечены ?
18 ноя 2017 17:56
Цитата "ВиталийВ":


Будет официальная информация о присвоении адреса на сайте Аркады, табличку сменят. Не вижу проблемы. Пока висит адрес стройки.


Табличку с адресом Гмыри 14 снимут с Черемоша, если она там есть, и повесят на Галицкий. А табличка с адресом 12А, как и все остальное, бесплатно достанется Храму. Там у них на заборе уже висит взятая с Галицкого схема проезда транспорта на стройплощадке 12 дома. ;)
20 ноя 2017 10:27
Добрый день. Подскажите плз ключи выдают либо после получения права собственности либо нужно после подписания договора с аркадовским жеком ? Спасибо
20 ноя 2017 12:22
якщо всі забули, то 27 жовтня лишали заяву на зустріч. аркада успішно проігнорувала лист :notsure:
аркада турбується про своїх інвесторів :super:
20 ноя 2017 15:41
Цитата "taktik2010":
Добрый день. Подскажите плз ключи выдают либо после получения права собственности либо нужно после подписания договора с аркадовским жеком ? Спасибо


Саме так. Або права власності, або ЖЕК. Перше ще треба (сподіваюсь трохи) почекати, а друге як на мене, це шкуродерство...
20 ноя 2017 16:01
Цитата "Інвестор-":


Саме так. Або права власності, або ЖЕК. Перше ще треба (сподіваюсь трохи) почекати, а друге як на мене, це шкуродерство...


В аркадівсьому жеку набагато вище ціни ? Зараз я ще не можу оформити ПВ ? Якщо оформлю який буде жек в цьому випадку ?
20 ноя 2017 16:14
Цитата "Інвестор-":


Саме так. Або права власності, або ЖЕК. Перше ще треба (сподіваюсь трохи) почекати, а друге як на мене, це шкуродерство...

Да, но деньги вперед - только после подписания вами Акта приема-передачи квартиры вы можете заключить договор с ЖЭКом (если на момент подписания Акта, дому еще не присвоен адрес) или получить на руки документы для регистрации ПС (если на момент подписания Акта, дому уже присвоен адрес) и самостоятельно провести регистрацию ПС (за ваш счет естественно). И только после того как у Вас на руках будет выписка из Реестра недвижимости или Договор с ЖЭКом вы сможете получить в ЖЭКе КЛЮЧИ от вашей квартирки.
20 ноя 2017 16:15
Цитата "barabaka1":
якщо всі забули, то 27 жовтня лишали заяву на зустріч. аркада успішно проігнорувала лист :notsure:
аркада турбується про своїх інвесторів :super:



Я не забув, чекав поки буде відповідь і тут напишуть коли приходити.
А то що аркада ігнорує своїх інвесторів, то це вже ні кого не дивує...! :faceoff:

Тому і не сильно швидко розбирають в них зараз квартири. Втрата репутації для аркади мабуть ні чого не вартує...
20 ноя 2017 16:27
Цитата "Інвестор-":



Я не забув, чекав поки буде відповідь і тут напишуть коли приходити.
А то що аркада ігнорує своїх інвесторів, то це вже ні кого не дивує...! :faceoff:

Тому і не сильно швидко розбирають в них зараз квартири. Втрата репутації для аркади мабуть ні чого не вартує...

Квартиры перестали разбирать не только в Аркаде. На рынке зависли тысячи квартир в сданых новостроях, по ним у покупателя огромный выбор при отсутствии риска. Доходность инвестирования в недвижимость сильно упала, цены практически не растут, курс валюты стабилизировался. Предсказать потребность рынка в новых квартирах со следующего года - занятие не благодарное. :umnik:
20 ноя 2017 20:08
Цитата "Murena 2017":

Да, но деньги вперед - только после подписания вами Акта приема-передачи квартиры вы можете заключить договор с ЖЭКом (если на момент подписания Акта, дому еще не присвоен адрес) или получить на руки документы для регистрации ПС (если на момент подписания Акта, дому уже присвоен адрес) и самостоятельно провести регистрацию ПС (за ваш счет естественно). И только после того как у Вас на руках будет выписка из Реестра недвижимости или Договор с ЖЭКом вы сможете получить в ЖЭКе КЛЮЧИ от вашей квартирки.

а в случае подписания договора с жеком аркады регистрация ПС бесплатна ?
20 ноя 2017 20:45
Цитата "taktik2010":


В аркадівсьому жеку набагато вище ціни ? Зараз я ще не можу оформити ПВ ? Якщо оформлю який буде жек в цьому випадку ?


Я так розумію що ви тут на форумі новенький(ка). Вітаємо! :hi:
Так от, раджу почитати форум швиденько, не затримуючи на сварках та всякому такому...
А як що коротко, отримати права власності можно буде лише коли будинок отримає адресу та будуть подані всі документи. "Читайте повідомлення Murena 2017, там більш детально розписано." Аркадівскій жек без прав власності хоче на перед передоплату за три місяці. 6-) Коли будуть права власності, то з початку буде аркадівскій жек, а потім подивимось... Як що жек буде виконувати свої зобов'язання повністю, не буде лупити скаженні тарифи (що навряд), то залишиться жек. Але я більш відаю перевагу ОСББ. Але тільки від мене мало що залежить, треба більшість. А як показує практика, більшість пасивна... :notsure:
20 ноя 2017 21:44
Цитата "Інвестор-":


Я так розумію що ви тут на форумі новенький(ка). Вітаємо! :hi:
Так от, раджу почитати форум швиденько, не затримуючи на сварках та всякому такому...
А як що коротко, отримати права власності можно буде лише коли будинок отримає адресу та будуть подані всі документи. "Читайте повідомлення Murena 2017, там більш детально розписано." Аркадівскій жек без прав власності хоче на перед передоплату за три місяці. 6-) Коли будуть права власності, то з початку буде аркадівскій жек, а потім подивимось... Як що жек буде виконувати свої зобов'язання повністю, не буде лупити скаженні тарифи (що навряд), то залишиться жек. Але я більш відаю перевагу ОСББ. Але тільки від мене мало що залежить, треба більшість. А як показує практика, більшість пасивна... :notsure:

Дякую. я та розумію всі хто вже живе в будинку або робить ремонт вже платить аркадівсьому жеку ?
20 ноя 2017 23:55
Цитата "taktik2010":

Дякую. я та розумію всі хто вже живе в будинку або робить ремонт вже платить аркадівсьому жеку ?

:yes:
21 ноя 2017 05:35
Цитата "Інвестор-":


Я так розумію що ви тут на форумі новенький(ка). Вітаємо! :hi:
Так от, раджу почитати форум швиденько, не затримуючи на сварках та всякому такому...
А як що коротко, отримати права власності можно буде лише коли будинок отримає адресу та будуть подані всі документи. "Читайте повідомлення Murena 2017, там більш детально розписано." А як показує практика, більшість пасивна... :notsure:

Да за вами окрім буковок ніякої активності не спостерігається.
21 ноя 2017 09:51
Цитата "barabaka1":

Да за вами окрім буковок ніякої активності не спостерігається.


Вибачте, ви мене особисто знаєте, ви бачите всі мої дії?! :???:
Яку активність на форумі ви від мене хочете крім, як ви написали "буковок"?!!

Не пишіть дурниці! :faceoff:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .227229. . .251
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее