Подать объявление

Дом "Дубровиця" (№11) - вул. Бориса Гмирі, 12б

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 36.
4/11%
6/17%
8/22%
15/42%
3/8%
1. . .211213. . .221
13 янв 2018 08:15
Цитата "zest4life":

так и есть, один автомат на все розетки, кроме розетки для плиты и та, что в ванной


в ванную тоже отдельный кабель лежит? силовой?
13 янв 2018 22:19
Цитата "Spawn_one":
Уважаемые жители 3х комнатных квартир 84кв. м. Подскажите пожалуйста по электро разводке в квартире, при сдаче дома все розетки были на одном автомате (кроме силовой на плиту) или каждая комната отдельно? (я с 16го дома Аскания, дом идентичный) Хочу до сдачи добавить немного розеток, через электриков со стройки, так они говорят, что застройщик вешает все розетки на один автомат и крутят на новую разводку в комнаты с дополнительными автоматами. Правда ли это? а то как-то странно, чтоб в трешке был один автомат на все комнаты :hm:

У меня электрик после строителей спокойно все развел на четыре автомата без прокладки новых линий. Единственное место куда заводил - маленький санузел.
14 янв 2018 07:05
Цитата "Александр1017":

У меня электрик после строителей спокойно все развел на четыре автомата без прокладки новых линий. Единственное место куда заводил - маленький санузел.

через тоннели тянул?
14 янв 2018 11:04
Цитата "Spawn_one":

через тоннели тянул?

Думаю, имелось ввиду, что линии от розеток раздельные и просто сведены в один щиток и накинуты на один автомат. Доставляете пару автоматов, раскидываете на них группы и все пучком.

Но я там не был, свечку не держал... :)
14 янв 2018 11:18
Цитата "Spawn_one":

через тоннели тянул?

В санузел из спальни от розетки по жолобам в плите, что на полу.
14 янв 2018 12:10
Цитата "botanic2000":

Думаю, имелось ввиду, что линии от розеток раздельные и просто сведены в один щиток и накинуты на один автомат. Доставляете пару автоматов, раскидываете на них группы и все пучком.

Но я там не был, свечку не держал... :)


узнать бы точно... а то, чтоб сделать все комнаты на отдельные автоматы, насчитали больше 50м
14 янв 2018 13:47
Цитата "botanic2000":

Думаю, имелось ввиду, что линии от розеток раздельные и просто сведены в один щиток и накинуты на один автомат. Доставляете пару автоматов, раскидываете на них группы и все пучком.

Но я там не был, свечку не держал... :)

Да, так все и біло.
14 янв 2018 14:43
огромное спасибо за информацию, буду понимать о чем говорить с электриками :yes:
14 янв 2018 22:35
У меня в двушке в Галицком электрички такое начудили, что я до сих пор ищу где они соединили все освещение. Ориентировочно нащупал три скрутки по четыре провода за выключателем в коридоре. А чтобы сделать нормальное разделение электрички по секциями мне пришлось в комнатах и в коридоре раскрыть в полу каналы вдоль стен.И конечно научился утапливая щиток под автоматы в стену
15 янв 2018 05:32
Цитата "Pasha5":
У меня в двушке в Галицком электрички такое начудили, что я до сих пор ищу где они соединили все освещение. Ориентировочно нащупал три скрутки по четыре провода за выключателем в коридоре. А чтобы сделать нормальное разделение электрички по секциями мне пришлось в комнатах и в коридоре раскрыть в полу каналы вдоль стен.И конечно научился утапливая щиток под автоматы в стену

Подскажите какой щиток Вы устанавливали и как утапливали? Там вроде глубина 11см на них
15 янв 2018 08:19
Доброго дня, шановні мешканці будинку по вулиці Гмирі Бориса, 12 Б, другий підїзд. Хочу підняти тему- ПЕРФОРАТОРИ І ДРЕЛІ на вихідних. В суботу, коли вся країна святкувала Меланки та Старий новій рік, мені та моїм гостям було зіпсовано настрій прекрасною людиною з перфоратором, це наш доброзичливий сусід з 543 квартири!!! Велике вам дякую.
На прохання вимкнути свій апарат, чоловік відповів- ідіть на вулицю. Це відповідь була матері з дитиною (дякую, що без матів). Наряд поліції нічого з цим не зміг, на жаль, зробити. Ну зачитали статтю, ну сказали, що так не можна... А він як довбав свою підлогу так і довбе, а разом з підлогою і нерви мені і моїй родині.
Велике прохання до всіх мешканців будинку- давайте щось робити з цими ПЕРФОРАТОРЩИКАМИ на вихідних. Якщо ми збиремось, підемо чоловік 10 в гості до цих ДЯТЛІВ, може хоч так до совісті цих гастрабайтерів достукаємось.

Нагадую

Закон України: “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”
Стаття 24. Захист населення від шкідливого впливу шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів
Проведення на захищених об'єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з двадцять першої до восьмої години, а у святкові та неробочі дні - цілодобово.
15 янв 2018 08:23
Доброго дня, шановні мешканці будинку по вулиці Гмирі Бориса, 12 Б, другий підїзд. Хочу підняти тему- ПЕРФОРАТОРИ І ДРЕЛІ на вихідних. В суботу, коли вся країна святкувала Меланки та Старий новій рік, мені та моїм гостям було зіпсовано настрій прекрасною людиною з перфоратором, це наш доброзичливий сусід з 543 квартири!!! Велике вам дякую.
На прохання вимкнути свій апарат, чоловік відповів- ідіть на вулицю. Це відповідь була матері з дитиною (дякую, що без матів). Наряд поліції нічого з цим не зміг, на жаль, зробити. Ну зачитали статтю, ну сказали, що так не можна... А він як довбав свою підлогу так і довбе, а разом з підлогою і нерви мені і моїй родині.
Велике прохання до всіх мешканців будинку- давайте щось робити з цими ПЕРФОРАТОРЩИКАМИ на вихідних. Якщо ми збиремось, підемо чоловік 10 в гості до цих ДЯТЛІВ, може хоч так до совісті цих гастрабайтерів достукаємось.

Нагадую

Закон України: “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”
Стаття 24. Захист населення від шкідливого впливу шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів
Проведення на захищених об'єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з двадцять першої до восьмої години, а у святкові та неробочі дні - цілодобово.
15 янв 2018 10:48
Цитата "iMan":
Там вроде глубина 11см на них

У меня стена 16 см. Применял щит Hager Cosmos VR112TD.
Под него ниша глубиной 72мм. Остаток 9 см. - вполне достаточно для прочности участка стены.
15 янв 2018 17:14
Цитата "МЛ":
....Наряд поліції нічого з цим не зміг, на жаль, зробити. Ну зачитали статтю, ну сказали, що так не можна... .

Это наши новые реалии по Деконоидзе-Аваковски........дармоеды, хоть бы протокол на него составили. :maniac:
16 янв 2018 17:53
Сусіди! Що з опаленням? Батареї холодні. На коридорі перевірили -- включено, не перекрито.
Тільки у мене така проблема чи ще у кого?
Підкажіть, до кого звертатися у такому випадку... Телефон і под.
16 янв 2018 18:15
Цитата "k.ordinat":
Сусіди! Що з опаленням? Батареї холодні. На коридорі перевірили -- включено, не перекрито.
Тільки у мене така проблема чи ще у кого?
Підкажіть, до кого звертатися у такому випадку... Телефон і под.

Похоже у всех.
А в коридоре в шкафу основная магистраль тоже холодная?
16 янв 2018 18:17
Так, холодна.
Якщо зараз не вирішити, то з такою температурою за вікном, як зараз, з системою опалення в нашому будинку можуть бути великі проблеми.
16 янв 2018 19:41
У нас тепло есть, все в порядке(2 секция)
16 янв 2018 20:31
Цитата "LostLock":
У нас тепло есть, все в порядке(2 секция)

У нас тоже(2 секция). Но не было, отключали. Косьержка подтвердила.
17 янв 2018 04:42
Цитата "Pasha5":

У меня стена 16 см. Применял щит Hager Cosmos VR112TD.
Под него ниша глубиной 72мм. Остаток 9 см. - вполне достаточно для прочности участка стены.

Спасибо
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .211213. . .221
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее