Дом "Corner" ( Корнер ), ул. Пожарского, 16б

Деснянский р-н

Обсуждения жилых комплексов на левом берегу Киева.
Отзывы о застройщиках, форумы жильцов.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
0
Голосов нет
Плохо
0
Голосов нет
Нормально
0
Голосов нет
Хорошо
0
Голосов нет
Отлично
2
100%
 
Всего голосов : 2
Представник проекту
Повідомлень: 13
Реєстрація: 28.09.2017
Репутація: 0
julson 29.11.2017 писал(а): чего чего? 8-)
вы сами читали что написали? :faceoff:
то есть сперва вы построите индивидуальный частный дом, где все вкладчики будут иметь не квартиры, а только долю от общего дома, ну например 1/50?
а потом согласно http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0774-07 обязуетесь подготовить опять проектную документацию и разделить один дом на всех выделив каждому документально по квартире?
упппс неувязочка " 3.11. За наявності самочинно збудованих (реконструйованих,
перепланованих) об'єктів нерухомого майна документи щодо виділу
готуються тільки після визнання права власності на них відповідно
до закону."
то есть если вы задекларировали строительство индивидуального частного дома, а построили по факту много квартирный, то ваша схема не сработает :olen:


Добро дня, шановна (шановний) Julson! Дякуємо Вам за цікавість до нашого будинку!
Ми завжди раді відповісти на всі Ваші питання.

Згідно чинного законодавства України одним із способів оформлення відносин між забудовником та майбутнім покупцем житла є підписання попереднього договору у нотаріальній формі, в якому предметом виступає об’єкт права власності – квартира з відповідними характеристиками. Cаме у такий спосіб між нами та покупцями оформлюються взаємовідносини купівлі-продажу квартир.
Цивільний кодекс,
Стаття 635. Попередній договір писал(а):
1. Попереднім є договір, сторони якого зобов'язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором.
Законом може бути встановлено обмеження щодо строку (терміну), в який має бути укладений основний договір на підставі попереднього договору.
Істотні умови основного договору, що не встановлені попереднім договором, погоджуються у порядку, встановленому сторонами у попередньому договорі, якщо такий порядок не встановлений актами цивільного законодавства.
Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена, - у письмовій формі.
2. Сторона, яка необґрунтовано ухиляється від укладення договору, передбаченого попереднім договором, повинна відшкодувати другій стороні збитки, завдані простроченням, якщо інше не встановлено попереднім договором або актами цивільного законодавства.
3. Зобов'язання, встановлене попереднім договором, припиняється, якщо основний договір не укладений протягом строку (у термін), встановленого попереднім договором, або якщо жодна із сторін не направить другій стороні пропозицію про його укладення…


З огляду на викладене вище твердження щодо відсутності у вкладників права власності на майбутні квартири або отримання частки в будинку 1/50 не відповідають дійсності.

julson 29.11.2017 писал(а):«а потом согласно http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0774-07 обязуетесь подготовить опять проектную документацию и разделить один дом на всех выделив каждому документально по квартире?»


У п 1.1. Інструкції щодо поділу, на яку Ви посилаєтесь зазначено:

Цитата:
«1.1. Ця Інструкція визначає порядок проведення робіт з поділу, виділу та розрахунку часток житлових будинків, будівель, споруд, іншого нерухомого майна (далі - об'єкти нерухомого майна), крім земельних ділянок, та застосовується суб’єктами господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна (далі – суб’єкти господарювання) при підготовці ПРОЕКТНИХ документів щодо можливості проведення робіт з поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна.»


Документ який визначає можливість поділу є Висновок щодо технічної можливості поділу та технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна.
У Висновку немає даних та можливості зазначити щось щодо проектної документації, тому її робити не потрібно.
Також просимо звернути увагу на Постанову КМУ від 25 грудня 2015 р. № 1127, відповідно до якої:
Цитата:
54. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно, утворене шляхом поділу майна, у тому числі в результаті виділення окремого об’єкта нерухомого майна із складу нерухомого майна, що складається з двох або більше об’єктів, або об’єднання майна, проводиться за умови наявності технічної можливості такого поділу або об’єднання нерухомого майна та можливості використання такого майна як самостійного об’єкта цивільних правовідносин…
… Для державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, що створюється шляхом поділу або об’єднання, подаються:
документ, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна до його поділу або об’єднання (крім випадків, коли право власності на такий об’єкт вже зареєстровано в Державному реєстрі прав);
документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта (крім випадків, коли об’єкт нерухомого майна створюється шляхом поділу або об’єднання без проведення будівельних робіт, що відповідно до законодавства потребують отримання дозволу на їх проведення);
технічний паспорт на новостворений об’єкт нерухомого майна;
документ, що підтверджує присвоєння об'єкту нерухомого майна адреси (крім випадків поділу або об’єднання таких об'єктів нерухомого майна, як квартира, житлове або нежитлове приміщення тощо).


В нашому випадку після отримання документу про право власності ми отримуємо нові технічні паспорти та проводимо державну реєстрацію права власності на квартири.
Що стосується вищевказаного документу, який відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, то він на момент поділу не потрібен, оскільки ми не будемо проводити будівельні роботи.
Крім того, документ, що підтверджує присвоєння об'єкту нерухомого майна адреси, то він також не потрібен, оскільки на квартири адреса не присвоюється.

julson 29.11.2017 писал(а):3. «упппс неувязочка " 3.11. За наявності самочинно збудованих (реконструйованих, перепланованих) об'єктів нерухомого майна документи щодо виділу готуються тільки після визнання права власності на них відповідно до закону."


Зазначений п. 3.11 стосується самочинно збудованих об’єктів нерухомого майна. Клубний будинок Корнер зводиться відповідно до дозвільної документації, отже не є самочинно збудованим.
julson 29.11.2017 писал(а):«то есть если вы задекларировали строительство индивидуального частного дома, а построили по факту много квартирный, то ваша схема не сработает».

Компанія РК Девелопмент завжди діє у межах та у спосіб передбачений чинним законодавством України, тим паче, у своїй діяльності нами не використовується ніякі «схеми». За час існування нашої компанії вищевказаним, законодавчо передбаченим, способом було оформлено багато об'єктів нерухомого майна, що підтверджується правом власності на квартири.

julson 29.11.2017 писал(а): «Строится 5 этажей, но считается малоэтажным домом?
ага, а в это же время
Малоповерхова забудова - забудова території одно-, дво-, триповерховими житловими будинками різних типів.ДБН В.2.2-15-2005»

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що
Цитата:
"Відповідно до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Держбуду України від 24.05.01 № 127 (зі змінами), залежно від кількості поверхів багатоквартирні будинки поділяють на малоповерхові (1– 4 поверхи) та багатоповерхові (5 поверхів та вище)"
, однак Клубний будинок «Корнер» знаходиться в садибній забудові. А відповідно до ДБН360-92** Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень п. 3.19. -
Цитата:
Район садибної забудови може бути сформований окремими житловими чи блокованими будинками з присадибними (приквартирними) ділянками з господарськими будівлями або без них. Забудова цих районів не повинна перевищувати 4-х поверхів.


julson 29.11.2017 писал(а):ДБН В.2.2-15-2005 "Будинки і споруди. Житлові будинки.
Поверх мансардний (мансарда) - поверх у горищному просторі, фасад якого повністю
або частково утворений поверхнею (поверхнями) похилої чи ламаної покрівлі.
мансарда - это отдельный этаж. а значит этажей у вас пять!
какая разница сколько этажей, если у вас по документам строится котедж (садибний будинок), а не многоквартирный.

Мансардний поверх клубного будинку Корнер спроектовано відповідно до вимог ДБН. При його проектуванні також дотримані і враховані всі вимоги , які передбачені діючими нормативними документами.

Ми надзвичайно вдячні Вам і дуже цінуємо Вашу думку!

З радістю у майбутньому будемо детально ознайомлювати відвідувачів форуму з правовою позицією, щоб мінімізувати можливості її не повного, не точного або неправильного розуміння, а також з метою виключення випадків введення в оману та/або заплутування читачів форуму.

З повагою, колектив відділу продажів клубного будинку CORNER.
Вернуться к началу
Повідомлень: 2486
Реєстрація: 30.05.2013
Репутація: 68
CORNER club писал(а): між нами та покупцями оформлюються взаємовідносини купівлі-продажу квартир.

З огляду на викладене вище твердження щодо відсутності у вкладників права власності на майбутні квартири або отримання частки в будинку 1/50 не відповідають дійсності.Документ який визначає можливість поділу є Висновок щодо технічної можливості поділу та технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна.
У Висновку немає даних та можливості зазначити щось щодо проектної документації, тому її робити не потрібно.
Також просимо звернути увагу на Постанову КМУ від 25 грудня 2015 р. № 1127, відповідно до якої:

спасибо. подитожим ваш обширный спич.
1. получается, что вы получаете деньги за обещание продать квартиры, которых еще не существует в природе (в этом суть схемы предварительных договоров).
2. но по разрешительной документации вы не строите многоквартирный дом, а строите одноквартирный индивидуальный. то есть вы обещаете продать то, чего как я сказала пока нет и согласно разрешительной документации на ваш дом быть не может вообще.
3. далее вы планируете сперва зарегистрировав право собственности на весь дом как один объект (кстати на кого? - на застройщика или ваших вкладчиков? это важно) поделить объект на квартиры.
но вот незадача - нельзя поделить на квартиры то, что принадлежит одному лицу - застройщику. ибо смысл раздела как раз выделение из общей долевой собственности доли совладельца.
а значит делить возможно исключительно после оформления доли общего дома на вкладчика (покупателя), а значит сперва они получат таки право собственности не на квартиру а на долю в общем доме и не смогут ее (свою якобы квартиру) продать без согласия всех остальных совладельцев. более того, они даже пользоваться ею по закону без согласия остальных не могу - например поселить кого захотят.
4. и вот после этого вы планируете якобы разделить один дом на всех и создать несколько объектов. но опять таки незадача - это по документам индивидуальный дом, а вы построили многоквартирный, а это уже самострой, так как многоквартирный дом вам никто строить там не разрешал.
а значит разделить самострой на квартиры вы тоже не сможете.

прям куда не кинь снова клин :titanic:
возвращаемся к п. 3
а как вы планируете оформить на каждого вкладчика сперва право собственности на долю, чтобы потом этому каждому выделить отдельную квартиру, если как вы сами сказали у вас договор предварительный не доли, а отдельной квартиры? значит и основной договор обязан быть не на долю, а на квартиру. а без начального оформления права собственности на долю вы не имеете право вкладчику эту долю выделить потом как отдельную квартиру.
в общем, уважаемый отдел продаж, чем больше вы пишите, тем больше вы убеждаете общественность, что объект ваш обычный самострой!!!
так как вы сами признались, что по документам на частный дом строите многоквартирный.
а получить право собственности на квартиры ваши вкладчики не смогут никогда, потому что указанная вами схема неправдоподобна и вы обманываете людей обещая оформить документы, которые вы не сможете оформить по вышеуказанным мной основаниям.
буду рада, если вы будете писать еще))
чем больше вы пишите, тем больше подтверждений незаконности вашего строительства и никто кроме вас не сможет обосновать это так аргументировано :olen:
Вернуться к началу
Повідомлень: 2486
Реєстрація: 30.05.2013
Репутація: 68
Moozg писал(а):
Проверьте, может код все же 1122.2
Обдно будет если такой проект, который реально зацепил, окажется очередным "проблемным объектом"(( :'(

нет. всё верно.
у них на сайте висит скан уведомления.
согласно в нем изложенным данным проектная документация на этот одноквартный котедж не разрабатывалась вообще, а сам дом строится якобы хоз. способом.
то есть один человек сам себе его и строит без привлечения подрядчика :faceoff:
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 13
Реєстрація: 28.09.2017
Репутація: 0
Добро дня!

Повідомляємо, що генеральним підрядником будівництва клубного будинку Корнер є компанія «Перша будівельно-монтажна група» (pbgc) - компанія з багаторічним досвідом роботи та великим портфелем завершених об’єктів. Ліцензія від 30.11.2015 р. №2013023649.

Проектантом будинку є компанія «New Vision Project» (n-vision.pro) - високопрофесійна творча команда з 20 фахівців, яка розробляє концептуально нові, сучасні та продумані архітектурні рішення у будь-якій галузі будівництва.
Проектна документація знаходиться у відділі продажу, де з нею може ознайомитись кожен бажаючий.
Технічний нагляд за будівництвом здійснює Шумахер Валерій Іванович (номер сертифікату АА 002574 від 17.07.2013 р.)
На момент подання повідомлення про початок будівельних робіт ще не були підписані договори з виконавцями робіт.

З метою чергового спростування інформації, яка була викладена у попередніх постах прикріплюємо сканкопії витягів з державного реєстру прав на нерухоме майно спочатку на житловий будинок, потім здійснено поділ на квартири у будинку відповідно до п. 54 Постанови Кабінету Міністрів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" від 25 грудня 2015 р. № 1127, який побудований на землі з таким самими цільовим призначенням (деякі данні прихованні на прохання власників нерухомого майна).

Цитата:
Будинок до поділу

Цитата:
Квартира у цьому будинку після поділуКрім того, повідомляємо, що однією з пріоритетних цілей нашої компанії є повне, якісне, всебічне і об’єктивне інформування потенційних клієнтів та зацікавлених осіб про всі аспекти нашої діяльності. Ми завжди діяли і діємо в межах встановленого діючим законодавством правового поля.
Ми також завжди раді і з задоволенням долучаємося до аргументованої фактами експертної дискусії.

З повагою, колектив відділу продажів клубного будинку CORNER.
Вернуться к началу
Повідомлень: 2486
Реєстрація: 30.05.2013
Репутація: 68
CORNER club писал(а):Проектантом будинку є компанія «New Vision Project» (n-vision.pro)
Проектна документація знаходиться у відділі продажу, де з нею може ознайомитись кожен бажаючий.
Технічний нагляд за будівництвом здійснює Шумахер Валерій Іванович (номер сертифікату АА 002574 від 17.07.2013 р.)
На момент подання повідомлення про початок будівельних робіт ще не були підписані договори з виконавцями робіт.

а вы уже внесли изменения в уведомление?
потому что согласно той документации, которая у вас в офисе, никакая проектная документация на ваш дом даже не разрабатывалась.
сканированиепов.jpg
Вернуться к началу
Повідомлень: 2
Реєстрація: 09.11.2017
Репутація: 0
А почему где-то стены толстые,где-то тоньше? Это так должно быть? И когда новые фото появятся?
Вернуться к началу
Повідомлень: 11
Реєстрація: 06.09.2017
Репутація: 0
Так по другому строить не могут только как индивидуальный дом, на коммуникации обращайте внимание, без хорошего вложения застройщиком на КНС и на очистку воды в будущем будут платить инвесторы
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 13
Реєстрація: 28.09.2017
Репутація: 0
Добрий день шановні відвідувачі форуму! Перш за все вітаємо Вас з Новорічними святами, бажаємо Вам міцного здоров'я, наснаги і всіляких гараздів та з радістю відповідаємо на Ваші запитання.

«Товсті стіни» – це цегляні зовнішні стіни, їх ширина складає 380 мм. Менш «товсті» – це внутрішні міжкімнатні стіни, шириною 120 мм.
На практиці це означає, що ми не лише зводимо каркас для наглядності темпів будівництва, а і демонструємо клієнтам вже готові реальні планування їх майбутніх помешкань.
CORNER будується лише з високоекологічних матеріалів найвищої якості та підключається до всіх необхідних міських комунікацій.
Внутрішні та зовнішні стіни будинку укладаються з високоякісної черевної цегли. Основною перевагою червоної цегли, як будівельного матеріалу є її звукоізоляційні, теплозберігаючі властивості та екологічне природне походження. Стіни будинку додатково утеплюються мінеральною ватою (товщиною 10 см.). Для довідки: такий шар мінеральної вати по своїй теплопровідності дорівнює 0,5 метровій цегляній стіні. Що значно зменшує витрати як на опалення приміщення квартири взимку так і на його охолодження влітку.
Вернуться к началу
Повідомлень: 134
Реєстрація: 27.03.2017
Репутація: -3
Добрый вечер. какое отопление планируется? Котел или центральное?
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 13
Реєстрація: 28.09.2017
Репутація: 0
Galaxy_1999 писал(а):Добрый вечер. какое отопление планируется? Котел или центральное?


Доброго дня! Дякуємо за Ваш інтерес до нашого будинку!

Опалення квартир у CORNER буде індивідуальним. У кожній квартирі буде встановлено теплові лічильники та радіатори з терморегуляторами. Тепло і гаряча вода у кожну квартиру буде подаватися з котельні, яка розміщена на цокольному поверсі будинку. Котельня буде обладнана високоефективним автоматизованим твердопаливним котлом, за рахунок якого та завдяки енергозбереженню стін будинку, платежі мешканців за опаленню будуть значно нижче ніж по місту Києву.
Вернуться к началу
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 6549
Реєстрація: 03.04.2017
Репутація: 7
Обзор от Domik.ua в котором упоминается Дом "Corner":
Экспертиза законности строительства клубного дома «Corner»
Вернуться к началу
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 6549
Реєстрація: 03.04.2017
Репутація: 7
Обзор от Domik.ua в котором упоминается Дом "Corner":
ТОП-5 малоэтажных новостроек Левого берега Киева
Вернуться к началу
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Повідомлень: 35697
Реєстрація: 16.12.2011
Репутація: 274
photo_2018-06-11_15-25-05.jpg
photo_2018-06-11_15-25-08.jpg
photo_2018-06-11_15-25-10.jpg
Вернуться к началу
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 6549
Реєстрація: 03.04.2017
Репутація: 7
Літні знижки у клубному будинку «Corner»

Влітку 2018 року забудовник підготував знижку на квартири у клубному будинку «Corner» у розмірі 12%.
publication_256769_imgbaa6b6ac714e40ad580578d45d486113.png
Вернуться к началу
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 6549
Реєстрація: 03.04.2017
Репутація: 7
Квартири у першій та третій черзі клубного будинку «Corner» вже з документами

Будівництво клубного будинку «Corner» триває, а квартири у 1-й та 3-й секціях вже з правом власності. Введення в експлуатацію трьох секцій житлового будинку планується у кінці 2018 року.
publication_256783_imgb8cc6339a741aaab69142cd5d452ba20.png
Вернуться к началу
Повідомлень: 13
Реєстрація: 05.07.2018
Репутація: 0
тут есть кто уже вложился в корнер? как продвигается строительство последнего дома???
Вернуться к началу
Повідомлень: 10
Реєстрація: 05.07.2018
Репутація: 0
vikavik писал(а):тут есть кто уже вложился в корнер? как продвигается строительство последнего дома???


да-да! хорошо было бы увидеть ход строительства. фото с площадки имеются?
Вернуться к началу
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Повідомлень: 35697
Реєстрація: 16.12.2011
Репутація: 274
photo_2018-07-12_17-01-19.jpg
photo_2018-07-12_17-01-21.jpg
Вернуться к началу
Повідомлень: 13
Реєстрація: 05.07.2018
Репутація: 0
Domik - Новострой писал(а):


спасибо за фото!

А какой будет инфраструктура комплекса?
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 13
Реєстрація: 28.09.2017
Репутація: 0
Доброго дня! Corner буде забезпечений власною інфраструктурою. Територія повністю огороджена, працюватиме відеоспостереження. Поруч з в’їздом до будинку буде розташований зарядний пристрій для електрокарів. У внутрішньому дворі ми облаштуємо 4 зони відпочинку! А, саме: зона барбекю, лаунж-зона, дитячий та спортивний майданчики. Внутрішній двір буде повністю пішохідним, закритим від автомобілів. . Також у другій секції розташована простора, світла вхідна група. На фото Ви можете побачити планування відпочинкових зон.
Vhg1 — копия (2).jpg
Вхідна група.jpg
_Благоустрій (дит.майданчик+кросфіт).png
_Благоустрій 1 ( очаг+зона барбекю).jpg
Вернуться к началу
Пред.След.

Вернуться в Отзывы о новостройках Киева на левом берегуdsf

 
цена: от 60 750 грн./м2
тел: (044) 22 000 22
 
цена: от 25 601 грн./м2
тел: (044) 299 44 80
 
цена: от 43 560 грн./м2
тел: (044) 333 40 33
 
цена: от 16 000 грн./м2
тел: (067) 240 00 05
 
цена: от 47 707 грн/м2
тел: (044) 290 33 40
 
цена: от 20 880 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: от 22 000 грн./м2
тел: (044) 338 17 17
 
цена: от застройщика
тел: (044) 495 44 44