Подать объявление

Дом 9 ( ул. Киевская, 247 ) - ЖК "Лесной квартал"

1. . .4547. . .127
17 июнь 2017 17:09
Цитата "Катерина.Катя":

Предупредили только, что может быть изменена цена КВ м добавочных, пока 10.37 насколько помню

Це ви про дадткові після обмірів? Чи про якісь інші?
17 июнь 2017 17:10
Цитата "Света+Вова":
У частного нотариуса приблизительно 1200грн. у государственного 300грн.

А нескладно потрапити до державного нотаріуса? Черг немає?
17 июнь 2017 19:47
Цитата "olegpass":

Це ви про дадткові після обмірів? Чи про якісь інші?

Речь о добавочных КВ м
19 июнь 2017 06:24
Цитата "Heroes":
Мене спантеличила ширина дверей грузового ліфта. В інших грузових ліфтах, де я бував (не в лісовом кварталі), двері широченні (около 2 метрів).

Ну про 2 метри - це фантастика :blah: Так зазвичай двері вагтажного ліфта ширші ніж у пасажирського, проте аж ніяк не двометрові. Та й нема сенсу робити їх надто широкими. Будь-який вантаж, який ви можете перевезти вантажним ліфтом має ввійти в ваші вхідні двері до квартири, а це всього 90 см. Тож робити двері ліфта значно ширшими за цей стандарт недоцільно. ІМХО.
19 июнь 2017 08:51
Цитата "norus2":

Ну про 2 метри - це фантастика :blah: Так зазвичай двері вагтажного ліфта ширші ніж у пасажирського, проте аж ніяк не двометрові. Та й нема сенсу робити їх надто широкими. Будь-який вантаж, який ви можете перевезти вантажним ліфтом має ввійти в ваші вхідні двері до квартири, а це всього 90 см. Тож робити двері ліфта значно ширшими за цей стандарт недоцільно. ІМХО.


може не 2 метра, а 1,6 :)
слушне зауваження, а в нашому будинку двері вагтажного ліфта ширші ніж у пасажирського !?? 90 см? тому що здалося що не ширші (можливо 70), але я не міряв, лише оцінив методом "на глаз" :ded:
21 июнь 2017 08:59
уже заселились 4 дома, и как то не было отзывов о том что чтото у кого то не влезло в грузовой лифт) для меня если честно тоже грузовые лифты которые не в ширь а вгубь непривычные и кажется что туда ничего не может поместиться) но на практике все туда помещается так как выше правильно написали - что потом еще нужно чтобы через входную дверь вещь можно было занести)
самое габаритное это мебель - но она всегда в разобранном виде в квартиру заноситься, остальное все в основном мелкое)
21 июнь 2017 13:25
Цитата "Sholpan":
уже заселились 4 дома, и как то не было отзывов о том что чтото у кого то не влезло в грузовой лифт) для меня если честно тоже грузовые лифты которые не в ширь а вгубь непривычные и кажется что туда ничего не может поместиться) но на практике все туда помещается так как выше правильно написали - что потом еще нужно чтобы через входную дверь вещь можно было занести)
самое габаритное это мебель - но она всегда в разобранном виде в квартиру заноситься, остальное все в основном мелкое)

Ого, я тоже не слышала. Все как-то влазит, не всегда конечно удобно.
23 июнь 2017 12:15
Начали красить 3ю секцию со двора, и по-ходу торец дома со стороны эпицентра тоже покрашен
23 июнь 2017 13:32
Цитата "motoshved":
Начали красить 3ю секцию со двора, и по-ходу торец дома со стороны эпицентра тоже покрашен

Пофарбований чи прогрунтований під фарбу???

На торці першої секції (третя секція - та що ближче до сільпо, а перша до епіцентру) білий грунт вже більше тижня, як з'явився, проте то ще не фарба.
23 июнь 2017 14:08
Цитата "norus2":

Пофарбований чи прогрунтований під фарбу???

На торці першої секції (третя секція - та що ближче до сільпо, а перша до епіцентру) білий грунт вже більше тижня, як з'явився, проте то ще не фарба.

Ну хай буде прогрунтований, колір білий, то схоже на фарбу. Зрозуміло, що це не фінішне фарбування.
23 июнь 2017 14:24
а хто знає, який буде взагалі відтінок дома?
такий як в будинку біля сільпо (жовтуватий) чи ближче до 6-го (фіолетовий з відтінками) чи може ще якийсь? 8-)
23 июнь 2017 20:41
Фото сделано 19.06
24 июнь 2017 15:26
фото
24 июнь 2017 18:15
Не знаю, как остальным, а мне обидно, что наш домик будет такого же цвета, как и 6-ой. Понимаю, что все равно, какого цвета будет дом, но все же.. Думала, будет такой же, как и 1-ый.
25 июнь 2017 03:40
мне наоборот расцветка 6 и 2 домов больше нравится, чем 1го
25 июнь 2017 03:41
Цитата "Nelka":
фото

спасибо! поймали важный момент!)
25 июнь 2017 05:15
Як хоч ці кольори називаються, хтось знає? :)
Або може конкурс влаштуємо на назву?
Можливо колись прийдеться пояснювати гостям орієнтири свого житла...
Типу - "підходьте до будинку кольору осінньої грози"! ;)
25 июнь 2017 09:05
Цитата "alexsashkalg":
мне наоборот расцветка 6 и 2 домов больше нравится, чем 1го


Каждому не угодишь))
26 июнь 2017 08:47
Цитата "AVinogradova":
Не знаю, как остальным, а мне обидно, что наш домик будет такого же цвета, как и 6-ой. Понимаю, что все равно, какого цвета будет дом, но все же.. Думала, будет такой же, как и 1-ый.

Мені також колір першого більше до вподоби, проте я не бачу підстав для поганого настрою, вже підбирють колір, скоро будуть фарбувати, скоро фініш і отримаємо ключі. Все це настільки радує, що мені жоден колір не здатен зіпсувати настрій. :)

Доречі, всі будинки в ЛК мають триколірну схему фарбування. В нас же на фотці 4 кольори, дві пари темний/світлий. Я думав вони виберуть одну з пар, а третій колір буде фоновий (білий наприклад як в 6-тому будинку). Чи то всі чотири будуть на нашому будинку?! Якщо вибирати з двох пар, то краще було б щоб обрали варіант той що зправа. Бо ліва пара буде затемна...
26 июнь 2017 09:18
Сусіди,а є схема-розміщення будинків лісового кварталу? По пам’яті лише розумію де 9-й, 6, 10, 11, 5, а де 2-й і 1-й забувається :???:
Колір будинку 9 буде схожий на 6-й, я вірно зрозумів? :shuffle:
:thanks: :thanks: :thanks:
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .4547. . .127
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее