Подать объявление

Дом 9 ( ул. Киевская, 247 ) - ЖК "Лесной квартал"

1. . .3941. . .127
27 апр 2017 11:21
Я не скептик, но ещё не праздники и ещё не лето, в прошлом году по весне тоже активность была, а летом просто заглохли, при чем по всем объектам был тормоз. Надеемся на лучшее, что к осени будет радость. Скажите что-то кто-то узнавал про кладовки м паркоместа по стоимости и когда начнется продажа
27 апр 2017 11:35
Зараз 9- ий будинок приблизно іде по стопами 2-го будинку, який був зданий в IV кварталі 2015 року. Тільки 2-ий почали утепляти в травні 2015 і люльок на ньому було меньше. Я думаю, що наший будинок здати в вересні- жовтні реально.
27 апр 2017 11:44
Цитата "Катерина.Катя":
Я не скептик, но ещё не праздники и ещё не лето, в прошлом году по весне тоже активность была, а летом просто заглохли, при чем по всем объектам был тормоз. Надеемся на лучшее, что к осени будет радость. Скажите что-то кто-то узнавал про кладовки м паркоместа по стоимости и когда начнется продажа


А що Ви маєте на увазі - паркоместа? На скільки я знаю, то паркоместа продаються тільки в Зеленому Кварталі, а тут хто перший поставить того і "тапки". Чи може щось змінилося?
28 апр 2017 06:15
Цитата "lk9house":
Зараз 9- ий будинок приблизно іде по стопами 2-го будинку, який був зданий в IV кварталі 2015 року. Тільки 2-ий почали утепляти в травні 2015 і люльок на ньому було меньше. Я думаю, що наший будинок здати в вересні- жовтні реально.



До вересня-жовтня реально доробити фасад :yes: та його й треба обовязково до дощів закінчити :umnik: а от в середині я впевнена вони ще й непочинали бо поки вони не закінчать 6-ий на наш не перейдуть :@-: тому логічно чекаємо поки здадуть 6-ий :popkorn:
28 апр 2017 07:29
ІнвесторN, звідки впевненість така?
Ви там були? ;)
01 май 2017 20:05
Цитата "lk9house":


А що Ви маєте на увазі - паркоместа? На скільки я знаю, то паркоместа продаються тільки в Зеленому Кварталі, а тут хто перший поставить того і "тапки". Чи може щось змінилося?

Може, є якісь новини стосовно паркінгу для ЛК? Може, якщо не кылькаповерховий, то просто наземний якийсь буде передбачений? Може, кудись в бік епіцентру?
02 май 2017 19:02
Всем хорошего вечера и немного свежих фото!
03 май 2017 04:41
розбирають другий кран...
03 май 2017 10:19
Цитата "alexsashkalg":
Всем хорошего вечера и немного свежих фото!

Дякую за фото!
03 май 2017 12:20
Цитата "olegpass":

Може, є якісь новини стосовно паркінгу для ЛК? Може, якщо не кылькаповерховий, то просто наземний якийсь буде передбачений? Може, кудись в бік епіцентру?


- в бік епіцентру велика парковка для клієнтів епіцентру. Якщо там залишити авто, чи це небезпечно ? :) :ded:
03 май 2017 13:41
Цитата "Heroes":
в бік епіцентру велика парковка для клієнтів епіцентру. Якщо там залишити авто, чи це небезпечно ?

Не більш небезпечно ніж просто лишити авто під будинком.

Проте напевне, це не сподобається керівництву епіцентру, вони ж бо свою парковку утримують для приваблення клієнтів, а не для зручності місцевого населення, а якщо там поставить свої машини хоча б третина від жителів найближчих будинків ЛК (9-го, 10-го, 11-го, 5-го), то парковка буде забита повністю.

Псувати машини вони звісно не стануть, в них є легальні можливості відвадити хитрих пожильців ЛК. Від введення погодинної оплати за парковку, до простого закриття в'їздів на ніч (як робить броварський термінал). Тож парковка епіцентру вона ніби є, але особливо б я на неї не розраховував. Після сдачі всіх будинків ЛК навантаження на неї стане непомірним, і протидія з боку адміністрації епіцентру цілком ймовірна. ІМХО.
08 май 2017 06:11
Всем привет! Скажите,со стороны Киевской красить не начали еще? если кто может ,сделайте пожалуйста фото
08 май 2017 07:23
Фото пятничные. Но сомневаюсь, что что-то поменялось, выходные все-таки
08 май 2017 07:25
спасибо :-)
08 май 2017 08:12
Цитата "Vadik13":
Фото пятничные. Но сомневаюсь, что что-то поменялось, выходные все-таки

Спасибо)
08 май 2017 10:39
Цитата "Vadik13":
Фото пятничные. Но сомневаюсь, что что-то поменялось, выходные все-таки

а балконы тоже утепляют внутри? или мне кажется ?
08 май 2017 13:02
Открытые утепляют, застекленные нет.
09 май 2017 07:07
Не совсем понимаю, балконы будут стеклить или нет?
09 май 2017 08:22
Цитата "Yelik":
Не совсем понимаю, балконы будут стеклить или нет?

Конечно же нет
09 май 2017 10:01
Цитата "Yelik":
Не совсем понимаю, балконы будут стеклить или нет?

поверьте,на много дешевле будет самому постеклить)
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3941. . .127
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее