Подать объявление

Дом 9 ( ул. Киевская, 247 ) - ЖК "Лесной квартал"

1. . .7173. . .127
19 ноя 2017 20:26
Цитата "Mafia ":

Доречі,не погана ідея,я за,зустрітися сім'ями,познайомитися....

Я за!!!
20 ноя 2017 14:26
Ну что друзья, заезжал сегодня в ОП. На мой вопрос КОГДА? был ответ обмеры окончены делают паспорт (паспорта) и к концу ноября будут данные по доп метрам. Более детальной информации у них нет.Ничего больше не отвечают. Короче если ключи дадут к Новому году, то Слава Богу!
Честно, я зол и в отчаянье, думал уже ремонт делать, а тут....ладно сентябрь, октябрь,ну и с ноябрем согласен, но теперь ремонт аж в средине января 2018 мооожет :umnik: только начнется.Ах........
20 ноя 2017 14:45
Не расстраивайтесь!!!Если это Вас успокоит-то так же было и со вторым домом!!!!Третий квартал сдача по договору ,а ключи получили 25 декабря .
20 ноя 2017 14:54
Цитата "Nikaaa":
Не расстраивайтесь!!!Если это Вас успокоит-то так же было и со вторым домом!!!!Третий квартал сдача по договору ,а ключи получили 25 декабря .

Записали ребенка в садик напротив дома, думали 2-3 месяца экспресс ремонт (денежки уже нашли) и все нормальная семейная жизнь. Сей час приходится ребенка в тот же садик из Киева возить. Ладно прорвемся!
20 ноя 2017 16:09
Мабуть у всіх плани були на весну, літо, осінь...
Ну крім тих, хто квартиру для перепродажу купив(є і такі).
І ці нездійснені плани фінансово вдарили по кишенях кожного. Когось менше - когось більше.
В рекламах такого не пишуть чомусь:
"Ми чотири рази за півтора роки переносили здачу, але тепер ТОЧНО будівництво завершено! Ну ще трохи, і завершено!"
20 ноя 2017 16:57
Цитата "NOVOBUT":
Ну что друзья, заезжал сегодня в ОП. На мой вопрос КОГДА? был ответ обмеры окончены делают паспорт (паспорта) и к концу ноября будут данные по доп метрам. Более детальной информации у них нет.Ничего больше не отвечают. Короче если ключи дадут к Новому году, то Слава Богу!
Честно, я зол и в отчаянье, думал уже ремонт делать, а тут....ладно сентябрь, октябрь,ну и с ноябрем согласен, но теперь ремонт аж в средине января 2018 мооожет :umnik: только начнется.Ах........


Вы огорчены,потому что идет все не так, как вы планировали.Не расстраивайтесь,Я думаю,что ключики после десятого числа начнут вручать.В ОП не дают детальной информации,потому,что бы мы (Инвесторы)не расстраивались,в случае если вдруг информация не будет соответствовать сказанному.... Это же не от них зависит на данный момент,поэтому они не дают точных прогнозов.Деньги на ремонт у вас уже есть,это самый большой плюс,а сделать,вы его быстро сделаете :yes: :) и вуаля.....осталось чуть чуть потерпеть....
20 ноя 2017 20:08
Цитата "Mafia ":


Вы огорчены,потому что идет все не так, как вы планировали.Не расстраивайтесь,Я думаю,что ключики после десятого числа начнут вручать.В ОП не дают детальной информации,потому,что бы мы (Инвесторы)не расстраивались,в случае если вдруг информация не будет соответствовать сказанному.... Это же не от них зависит на данный момент,поэтому они не дают точных прогнозов.Деньги на ремонт у вас уже есть,это самый большой плюс,а сделать,вы его быстро сделаете :yes: :) и вуаля.....осталось чуть чуть потерпеть....

так, якщо є дах над головою, то чекати легше. в мене вже теж руки чешуться, але надміру поспішати не буду - особисто мене і на початку весни влаштують ключі. Але якщо хтось живе в орендованому, то уявляю як вже кортить.
21 ноя 2017 09:55
Дата: 21 Листопада 2017


ЗАВЕРШЕНО ОБМІРИ БТІ В БУДИНКУ №9

З радістю повідомляємо, що в будинку №9 ЖК «Лісовий квартал» завершено обміри для підготовки паспортів БТІ.

Найближчим часом документи будуть подані до Державної архітектурно-будівельної інспекції України для введення будинку в експлуатацію.


Новина із офіц сайту
21 ноя 2017 10:37
Цитата "Juls777":
Дата: 21 Листопада 2017


ЗАВЕРШЕНО ОБМІРИ БТІ В БУДИНКУ №9

З радістю повідомляємо, що в будинку №9 ЖК «Лісовий квартал» завершено обміри для підготовки паспортів БТІ.

Найближчим часом документи будуть подані до Державної архітектурно-будівельної інспекції України для введення будинку в експлуатацію.


Новина із офіц сайту


откуда такие новости? на сайте Лисового Квартала такой новости нет
21 ноя 2017 10:40
Цитата "Yeng":


откуда такие новости? на сайте Лисового Квартала такой новости нет

есть, смотрите в разделе Новости
21 ноя 2017 10:40
Цитата "Yeng":


откуда такие новости? на сайте Лисового Квартала такой новости нет

Обновите страничку.
21 ноя 2017 10:48
Цитата "Yeng":


откуда такие новости? на сайте Лисового Квартала такой новости нет



Новина з сайту Лісового кварталу в позиціїї - Новини! Я ж нижче написала з Офіційного сайту!))
21 ноя 2017 10:49
Цитата "юрок45":

Обновите страничку.


да, точно. хорошая новость!
21 ноя 2017 11:21
Цитата "Juls777":
Дата: 21 Листопада 2017


ЗАВЕРШЕНО ОБМІРИ БТІ В БУДИНКУ №9

З радістю повідомляємо, що в будинку №9 ЖК «Лісовий квартал» завершено обміри для підготовки паспортів БТІ.

Найближчим часом документи будуть подані до Державної архітектурно-будівельної інспекції України для введення будинку в експлуатацію.


Новина із офіц сайту

Ця новина була вже відома два тижні тому.
21 ноя 2017 12:05
Цитата "Mafia ":

Ця новина була вже відома два тижні тому.



як вона могла бути відома якщо сьогодні її вивісили на сайті?! на дату подивіться!
Хіба що вона була відома тільки якомусь окремому колу осіб! Я наприклад не була в курсі поки не прочитала вранці на сайті
21 ноя 2017 12:12
Цитата "Mafia ":

Ця новина була вже відома два тижні тому.


То чому ж Ви сюди не написали, якщо було відомо?
21 ноя 2017 12:23
То чому ж Ви сюди не написали, якщо було відомо?[/quote]
Якраз я і писала ,вище ,що телефонувала в ОП,сказали що обміри закінчилися,чекаемо технічний паспорт,...... Це ви мабуть не читаєте... :ded:
21 ноя 2017 12:25
ну говорити можна багато чого а це все ж таки офіційна інформація!
І взагалі не розумію Вашої агресії, до чого такі коментарі? Я поділилася інформацією не для того щоб розводити цей базар!
21 ноя 2017 12:51
//l-kvartal.com.ua/ua/news/zaversheny-ob mery-bti-v-dome-9.html
Завершено обміри бті в будинку №9
21 ноя 2017 15:13
Цитата "Juls777":
ну говорити можна багато чого а це все ж таки офіційна інформація!
І взагалі не розумію Вашої агресії, до чого такі коментарі? Я поділилася інформацією не для того щоб розводити цей базар!


Яка може бути агресія,коли збувається заповітна мрія :) Вибачте,якщо я вас чимось образила.Ви запитали,чому я про це не писала,я відповіла що писала раніше... :notsure:
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .7173. . .127
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее