Подать объявление

Дом №8 - вул. Ломоносова, №81-Б

1. . .401403. . .412
17 май 2018 13:44
Цитата "Enderion":
Лифты у нас в разные дни работают по разному. Три месяца назад ездили тихо, два месяца назад в шахте начал стрекотать какой-то ударный механизм, его слышно на кухне. Надеюсь, починят. В целом, лифт в квартире не слышно.

а двери,которые отделяют коридорчик с лифтами, не стучат? Не досмотрели,тоже взяли квартиру прямо напротив грузового лифта, теперь переживаю,что кроме лифта, еще и эти двери будут хлопать
17 май 2018 14:16
Цитата "Chief007":

а двери,которые отделяют коридорчик с лифтами, не стучат? Не досмотрели,тоже взяли квартиру прямо напротив грузового лифта, теперь переживаю,что кроме лифта, еще и эти двери будут хлопать


двери все время открыты
17 май 2018 17:36
Цитата "Sergii123":
Добрый день, счатливым жителям дома №8. Хотелось бы узнать у тех кто уже живет в доме, в трешке которая граничит с лифтами, как слышно лифт на средних этажах. Есть желание приобрести квартиру в похожем доме, но боюсь шума.
Спасибо.

На 21 в трешке которая примыкает к лифтовой шахте,вообще не слышно
18 май 2018 05:12
Всем спасибо за отзывы :super: :hi:
18 май 2018 07:11
Цитата "18-2":
Ну хоть один дом довели до ума - и то хорошо (1 сданный из 21 затеянного дома).
Если бы посмотрел на это дело раньше и со стороны - то даже не поверил-бы что такое может быть.

Цитата "EdTreg":

А коли планується видача документів для оформлення права власності?

Цитата "vkskif5":

Ура, таки домучали первенца. Инвестров дома 8 наконец то с окончанием длиного пути, можете оформлять регистрацию ПВ.

Цитата "kvapro":
Ребята, кто в курсе? Когда можно получить документы для оформления права собственности? Кто знает процедуру и перечень документов, кот.нужно взять с собой?


На жаль ще "не домучили".
Підключення мереж можливо після присвоєння адреси.
Отже після оформлення поштової адреси наступним етапом є укладання договорів на підключення до міських мереж (електро-, газо-, водопостачання та каналізації). Це відбудеться за наявності виконаних робіт відповідно до вимог "молополістів".
А потім оформлення "прав власності".
В іншому випадку навіть право власності не дозволить комфортно проживати.
Чекаємо, щоб по будинку 8 було все оформлено належним чином - це буде свідчити, що по житловому комплексу немає проблем. Тоді і до нашого будинку дойде черга.
18 май 2018 09:00
Доброго дня! Урааа за новину!!! Всих сусідів вітаю :pray: :pray: :pray:
Підкажіть, нас тепер будуть запрошувати на Ольгинську для оформлення ПВ, чи самому потрібно проявляти ініціатив? Дякую.
21 май 2018 15:49
Цитата "I.V.":
Доброго дня! Урааа за новину!!! Всих сусідів вітаю :pray: :pray: :pray:
Підкажіть, нас тепер будуть запрошувати на Ольгинську для оформлення ПВ, чи самому потрібно проявляти ініціатив? Дякую.

Я телефонував на Ольгинську. Мені повідомили, що на протязі місяця будуть виготовляти технічні паспорти на квартири. Рекомендували звертатися до них через місяць для оформлення права власності. Кажуть, що раніше - ніяк.
До речі, я на початку травня був у банку, написав заяву та надав довідку про сплату 100%.
22 май 2018 09:14
Цитата "Oleg_8_272":

Я телефонував на Ольгинську. Мені повідомили, що на протязі місяця будуть виготовляти технічні паспорти на квартири. Рекомендували звертатися до них через місяць для оформлення права власності. Кажуть, що раніше - ніяк.
До речі, я на початку травня був у банку, написав заяву та надав довідку про сплату 100%.


Дякую.
А заяву і довідку Вас просили написати і надати? Мені здається в мене брали довідку коли я їздила сплачувати комунальні і отримувати перепустку.
23 май 2018 07:29
Знайшла сьогодні
23 май 2018 07:46
23 май 2018 09:18
Это из домика и взято. И зачем оно здесь? 8-)
24 май 2018 14:30
Ребят, я хочу инвестировать в данную стройку. Ваш дом сдан. Поделитесь мнением? Какие документы на руках? Вижу есть адрес. Присвоили ли вам почтовый индекс?
24 май 2018 18:46
Цитата "phoenixheart":
Ребят, я хочу инвестировать в данную стройку. Ваш дом сдан. Поделитесь мнением? Какие документы на руках? Вижу есть адрес. Присвоили ли вам почтовый индекс?

Если готовы к задержке 3-9мес то берите смело. Адрес есть, ждем пакет бумажек что бы пойти оформить право собственности
24 май 2018 20:08
Цитата "phoenixheart":
Ребят, я хочу инвестировать в данную стройку. Ваш дом сдан. Поделитесь мнением? Какие документы на руках? Вижу есть адрес. Присвоили ли вам почтовый индекс?

Если готовы к задержке 13-19мес то берите смело. Адрес есть, ждем пакет бумажек что бы пойти оформить право собственности
24 май 2018 20:26
Цитата "АнDрей":

Если готовы к задержке 13-19мес то берите смело. Адрес есть, ждем пакет бумажек что бы пойти оформить право собственности


8 будинок на 13 місяців затримали?
24 май 2018 20:31
Цитата "kvitka_kvitka":


8 будинок на 13 місяців затримали?

в 8-ом есть свободные квартиры?
24 май 2018 21:03
Цитата "АнDрей":

в 8-ом есть свободные квартиры?


Так їх і нема в жодному будинку, який затримують. А вгадати строки пізніших будинків просто неможливо.
25 май 2018 05:56
Цитата "kvitka_kvitka":

А вгадати строки пізніших будинків просто неможливо.

Так АнDрей минимальный срок задержки сдачи последующих домов написал в принципе правильно.
25 май 2018 07:38
Цитата "kvitka_kvitka":


8 будинок на 13 місяців затримали?

на 7 мес.
25 май 2018 08:54
Цитата "Lucarelli":

Так АнDрей минимальный срок задержки сдачи последующих домов написал в принципе правильно.

Час покаже... Зараз ніхто того не знає, хіба що Аркада...
Просто, якби ще потім якісь санкції можна було накладати за такі категоричні висловлювання, бо наговорити можна багато :)
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .401403. . .412
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее