Подать объявление

Дом №8 - вул. Ломоносова, №81-Б

1. . .397399. . .412
17 апр 2018 18:38
Цитата "Werter-09":

А чего соседа уламывать? Ему на халяву звукоизолируют пол. Ваша музыка ему не будет слышна, а вам его топот. За это в целом было бы не плохо компенсировать 50 проц затрат. То же самое с соседом снизу. Я буду пробовать так.
По материалу пока не определился, но дорогого решения не будет, это не ночной клуб с дискотекой. Думаю рулонной до 100 грн м2 максимум. Лучше 70 грн м2.

Думаєте є дешеві і одночасно дешеві рішення? Сам зараз вивчаю ці питання... Поділяться потім технологією і ціною.
Одна з компаній мені пропонувала таку технологію.
17 апр 2018 18:51
Цитата "Igoris":

Думаєте є дешеві і одночасно дешеві рішення? Сам зараз вивчаю ці питання... Поділяться потім технологією і ціною.
Одна з компаній мені пропонувала таку технологію.

Тоже смотрел на это решение, толстая стяжка, сильно толстая.
17 апр 2018 18:53
Цитата "Werter-09":

Вы удивитесь наверное, но у меня тоже первое вребя будет линолиум от застр лежать. А сосед на крайняк получит благо бесплатно и согласится. Уверен на 90 проц. Ну если упрется в конец, то может и не узнает.

В якості альтернативи шумки підлоги у сусіда зверху можна розглянути шумку стелі в себе... Правда рішення недешеві...
Хоча можна тільки в спальнях поробити як компроміс.
Технологію мені пропонували наступну.
Зразу додам і рішення для суміжних із сусідами стін, яке мені пропонували.
Все просто для розуміння технологій. Недешевих...
17 апр 2018 18:55
Цитата "DrFrog":

Тоже смотрел на это решение, толстая стяжка, сильно толстая.

Чомусь мені здається, що підложка проста де дасть бажаного ефекту... Хочу помилятися...
17 апр 2018 19:55
Стосовно стелі воно буде працювати у комплексі зі стінами, так як звукові хвилі не розповсюджуються лінійно. Звук буде передаватися у сусідів зверху на підлогу, а через підлогу на стіни. Найефективніше буде звукоізолювати підлогу сусіда тобто спочатку "шумодав". У випадку звукоізоляції стелі ви скоріше звукоізолюєте свого сусіда від певних ваших шумів (телевізора, розмов, криків).
17 апр 2018 20:01
Цитата "Igoris":

Чомусь мені здається, що підложка проста де дасть бажаного ефекту... Хочу помилятися...

Ну там не зовсім підложка, а підложка певної товщини, здається від 20мм. + армована стяжка певної мінімальної товщини. Звук по стяжці на стіни не передається і гаситься у звукоізоляторі. Але у такого рішення може бути мінус - усадка звукоізолятора з часом та можливий ефект "барабану" у вас (залежить від товщини стяжки, чим товще, тим краще).
18 апр 2018 07:19
Цитата "DrFrog":

Ну там не зовсім підложка, а підложка певної товщини, здається від 20мм. + армована стяжка певної мінімальної товщини. Звук по стяжці на стіни не передається і гаситься у звукоізоляторі. Але у такого рішення може бути мінус - усадка звукоізолятора з часом та можливий ефект "барабану" у вас (залежить від товщини стяжки, чим товще, тим краще).

А скільки виходить таке рішення по матеріалам і "під ключ"?
Яку дельту по звуку (і якому) таке рішення може дати?
Теж просто хочу знайти для себе прийнятне по грошах і ефекту рішення...
18 апр 2018 07:50
Цитата "Igoris":

А скільки виходить таке рішення по матеріалам і "під ключ"?
Яку дельту по звуку (і якому) таке рішення може дати?
Теж просто хочу знайти для себе прийнятне по грошах і ефекту рішення...

Залежить від "виробника" самого рішення. Мене зацікавило Максфорте екопанель. Знаю лище, що рішення для стіни 2*2.6м потягло на 5-6тис.
"Під ключ" варіанти навіть не дивився. Вартість цементної стяжки - взагалі складно спрогнозувати.
Сподобався варіант "сухої" стяжки від Кнауф, але вона боїться вологи.
18 апр 2018 08:24
Цитата "DrFrog":

Залежить від "виробника" самого рішення. Мене зацікавило Максфорте екопанель. Знаю лище, що рішення для стіни 2*2.6м потягло на 5-6тис.
"Під ключ" варіанти навіть не дивився. Вартість цементної стяжки - взагалі складно спрогнозувати.
Сподобався варіант "сухої" стяжки від Кнауф, але вона боїться вологи.

До речі, з приводу вибору технології, то немаловажливим фактором рахую саме стійкість до вологи (не дай Боже всяких підтоплень сусідами чи самостійно)...
18 апр 2018 15:42
Есть такая машина Хонда ,ЛЕГЕНДА.в ней стоит устройство подавляющее шумы и вибрации путем антирезонирования)))) :drink:
18 апр 2018 17:11
Шумоизолируем квартиру Хондами :yes:
20 апр 2018 13:03
Поступила сегодня устная информация о том, что положительное решение по присвоению почтового адреса уже есть от Города (ГлаваПу)! На следующей неделе Голосеевская администрация надеюсь поставит окончательную точку в этом процессе.
20 апр 2018 17:04
ИзАркады Добрі новини. Дякую.
Запитання до форумчан- а що з гарячою водою? Буде чи ні? Чи всі ставлять бойлери і не буде відбору? Дякую.
20 апр 2018 17:10
Цитата "Alex z":
ИзАркады Добрі новини. Дякую.
Запитання до форумчан- а що з гарячою водою? Буде чи ні? Чи всі ставлять бойлери і не буде відбору? Дякую.

Будет, когда будет кому платить за нее, надо что бы дом заселился, хотя бы наполовину.
20 апр 2018 20:09
Цитата "изАркады":
Поступила сегодня устная информация о том, что положительное решение по присвоению почтового адреса уже есть от Города (ГлаваПу)! На следующей неделе Голосеевская администрация надеюсь поставит окончательную точку в этом процессе.

Спасибо за хорошую новость. Ждем окончательной точки.
22 апр 2018 18:25
Кто завел интернет от Лямбды, скажите - как со скоростью? Соответствует условиям договора?
23 апр 2018 10:06
Цитата "л160":
Кто завел интернет от Лямбды, скажите - как со скоростью? Соответствует условиям договора?


Тариф за 130грн на 100 Мбіт/с / 40 Мбіт/c реально выдает 94,2Мбіт/с/39,7Мбіт/с по воздуху через вайфай. Меня качество устраивает
23 апр 2018 17:08
Я так розумію після адреси зразу обміри квартир будуть?
23 апр 2018 18:41
Цитата "I.V.":
Я так розумію після адреси зразу обміри квартир будуть?

Обмеры были год назад
25 апр 2018 04:52
Озвучьте предварительный адрес, интересна цифра.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .397399. . .412
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее