Подать объявление

Дом №8 - вул. Ломоносова, №81-Б

1. . .209211. . .412
24 май 2017 05:16
Цитата "Ihor K.":
Може хтось хочу відмовитись то ще встигне. Я встиг і задоволений, бо хочу класти теплу підлогу і не треба буде збивати плитку, яку вони кладуть. Плитка до речі не дуже гарна - сіра.

А в якій формі відмовлялися, кому, що писали?
24 май 2017 06:07
Цитата "Ihor K.":
Те, що я бачив сьогодні зараз штукатурять стіни. та кладуть плитку. тому що в деяких квартирах вона вже лежить, а в деяких ще немає. Може хтось хочу відмовитись то ще встигне. Я встиг і задоволений, бо хочу класти теплу підлогу і не треба буде збивати плитку, яку вони кладуть. Плитка до речі не дуже гарна - сіра.


Можно подробнее как и с кем вы договаривались (нужен ли отказ официальный, письменый)

Смотря на ситуацию которая слаживается с нашим домом, пора кажыся собирать список инвесторов, для быстрого обзвона или информирования, возможно нам придеться митинговать или ишо как проявлять свою активность, а для этого лучше иметь возможность побыстрому всех собрать. Как вам идея? Впринципе могу собрать список !
24 май 2017 10:32
Цитата "DrFrog":

А в якій формі відмовлялися, кому, що писали?


Приходите на будмайданчик, кажете що вам потрібна Ірина, щоб написати заяву на відмову від якихось робіт по ремонту. При собі треба мати ФФС(копія підійде) та паспорт.
24 май 2017 10:34
Цитата "vkskif":


Можно подробнее как и с кем вы договаривались (нужен ли отказ официальный, письменый)

Смотря на ситуацию которая слаживается с нашим домом, пора кажыся собирать список инвесторов, для быстрого обзвона или информирования, возможно нам придеться митинговать или ишо как проявлять свою активность, а для этого лучше иметь возможность побыстрому всех собрать. Как вам идея? Впринципе могу собрать список !


Треба офіційна заява, в попередньому пості написав, що і як.
24 май 2017 10:35
До речі бачили як по дурному зроблені вимикачі світла на рівні плечей, а не знизу як в нормальних сучасних квартирах.
24 май 2017 11:13
Цитата "Ihor K.":
До речі бачили як по дурному зроблені вимикачі світла на рівні плечей, а не знизу як в нормальних сучасних квартирах.

Совок стайл, типа чтобы дети не могли включать свет (баловаться по совковски)
24 май 2017 11:29
Возможно ли установить туалет в ванную комнату, планировка 2Б-2 ?
24 май 2017 12:21
Цитата "Skypewalker":

Совок стайл, типа чтобы дети не могли включать свет (баловаться по совковски)

Аха-ха... Это не от баловства детей было сделано, а от случайных включений проходя мимо в теесных комнатушках. Да и нету каких-то "европейских" стандартов где прописано размещение розеток на уровне пола (чтобы каждый раз кланяться) и выключателей на уровне пояса. Когда делал ремонт 5 лет назад заморочился этим вопросом, в итоге оказалось, что размещение электроточек - вопрос удобства пользования конкретными людьми. А дети и выключатели - отдельный вопрос никак не связанный с баловством "по совковски", если ребёнку в 2-3 года понравится клацать выключателем, то вы его не остановите.
24 май 2017 12:52
Разводка проводов под освещение через потолок идет, размещение выключателей сверху это всего лишь экономия кабеля
24 май 2017 16:44
Цитата "living space":


На зустрічі була мова про координаційну групу 3-4 чол!... і можливість огляден раз на 2 тижні.. Групу ніхто так і не сформував! :)))


Все так и было. Подтверждаю.
24 май 2017 16:54

Вот таблица https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Pzm5odRmmk3kd2CQ8vBlNihdgB2mdSQ_OgDRB-so2Pw/edit?usp=sharing, записываемся.
Если кто идет - делает фото, что бы понимать разницу. Предлагаю 3 человека в 1 секцию и 3 человека во вторую.
Можно на завтра договориться.
Время для посещения можете указывать в соответствующем столбце. Учитывайте, что работают они вроде до 19.00 (могу и ошибаться)

24 май 2017 16:55
Цитата "DrFrog":

А в якій формі відмовлялися, кому, що писали?


відмова від укладання плитки в санвузлі тягне за собою купу нюансів. Так, потім для того щоб фахівці поклали нову плитку потрібно буде замовляти демонтаж обладнання (ванни, умивальника та унітазу), а потім платити за повторний монтаж... якось так... здавати будуть по нормам, що викладені у договорі.. і ніякі перестанвки до здачі не дозволяють.
24 май 2017 18:03
Цитата "living space":


відмова від укладання плитки в санвузлі тягне за собою купу нюансів. Так, потім для того щоб фахівці поклали нову плитку потрібно буде замовляти демонтаж обладнання (ванни, умивальника та унітазу), а потім платити за повторний монтаж... якось так... здавати будуть по нормам, що викладені у договорі.. і ніякі перестанвки до здачі не дозволяють.

Демонтаж сантехприладів взагалі не проблема, особливо в порівнянні з демонтажем плитки. Особливо враховуючи, що всю сантехніку треба переробити якісніше.
25 май 2017 06:37
Цитата "Mity1980":
Вот таблица https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Pzm5odRmmk3kd2CQ8vBlNihdgB2mdSQ_OgDRB-so2Pw/edit?usp=sharing, записываемся.
Если кто идет - делает фото, что бы понимать разницу. Предлагаю 3 человека в 1 секцию и 3 человека во вторую.
Можно на завтра договориться.
Время для посещения можете указывать в соответствующем столбце. Учитывайте, что работают они вроде до 19.00 (могу и ошибаться)


Изменил даты посещения
1) На 30 мая - время наверное на 17.00-18.00
2) Следующее посещение на 14 июня, на такое же время 17.00-18.00
Еще раз дублирую ссылку https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Pzm5odRmmk3kd2CQ8vBlNihdgB2mdSQ_OgDRB-so2Pw/edit?usp=sharing
25 май 2017 07:25
Цитата "Mity1980":


Изменил даты посещения
1) На 30 мая - время наверное на 17.00-18.00
2) Следующее посещение на 14 июня, на такое же время 17.00-18.00
Еще раз дублирую ссылку https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Pzm5odRmmk3kd2CQ8vBlNihdgB2mdSQ_OgDRB-so2Pw/edit?usp=sharing

Если мы планируем очередную встречу 13-го. То просмотр тоже должен быть 13-го.
25 май 2017 09:28
Цитата "Oleg49":

Если мы планируем очередную встречу 13-го. То просмотр тоже должен быть 13-го.

Наверное что-то пропустил, а где договаривались за 13 июня?
25 май 2017 09:46
Цитата "Mity1980":

Наверное что-то пропустил, а где договаривались за 13 июня?

В ветке 13-го.
25 май 2017 12:30
Цитата "Skyred":



Складіть графік відвідувань. Наприклад кожен день ТРИ рази: на 10-00, 14-00, 18-00
Тоді не буде безсистемного ходіння.


Зачем так часто?! :faceoff: Ну давайте каждый час! Чего уж... Не будем давать работать совсем, поставим себе за цель-отвлекать. :neprav: Так, смотри, к НГ и заселимся.
25 май 2017 18:33
Цитата "Oleg49":

Если мы планируем очередную встречу 13-го. То просмотр тоже должен быть 13-го.

Встреча 13-го в первую очередь для инвесторов 13-го, и проходить должна возле 13-го дома.
Учитывайте, пожалуйста.
25 май 2017 19:13
Цитата "DrFrog":

Демонтаж сантехприладів взагалі не проблема, особливо в порівнянні з демонтажем плитки. Особливо враховуючи, що всю сантехніку треба переробити якісніше.



Відмовитися від ремонту (частини ремонту) можна у вагончику на вході у двір 8-го будинку. Там дівчина/жіночка приймає такі заяви. Я відмовилася від установки плитки у санвузлі. Однак для того щоб її туди положили у майбутньому потрібно буде винести усе обладнання (ванна, унітаз, умивальник) а потім встановлювати заново. Можна відмовитися й від установки цього обладнання. Тоді все просто в упаковці залишать у квартирі. Але боязно, що залишити можуть без якихось деталей.. може краще робити демонтаж/монтаж?

У цьому зв"язку є наступна інформація. Сьогодні ходила дивитися свою нещасну студійку. А там ще стіни голі.. :(( "Рєбятки" які її відкривали повідомили, що на базовому ремонті від Аркади суттєво економлять (те що він економний не секрет, однак..), зокрема стверджували, що для того щоб шпалери під покраску нормально "лягали" потрібно у 2 рази більше (2 слої??) наносити штукатурки/шпакльовки! А Аркада її не дає стільки по нормам?? Може таке бути чи хлопці просто "розводили " на витрати. І ще сказали, що мол якщо не доплатити (по суті не оплатити ще раз ремонт по ринковим цінам!!! у приватному порядку), то зроблять на тяп-ляп !! На що я заперечила, що що за дурня і до того ж буде ж ще період на виправленя "ляпів". Розвести на витрати їм мене так і не вийшло. Однак можна зробити висновк, що з робітниками на майданчику справи мати НЕ ВАРТО! І виникає питання чи дійсно Аркада відверто халтурить на матеріалах.. чи їх розтягують такі "добродії".. а потім намагають втерти, що там завідома чогось суттєво не вистачає??? І чи не підкладуть мені якусть пакость роботяги за те, що не вийшло збити кешу??
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .209211. . .412
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx