Подать объявление

ул. Драгоманова, 2, ( дом 6 )

1. . .137139. . .160
01 дек 2016 10:33
Добрый день.Подскажите пожалуйста если мы ремонт планируем начинать с весны то подписать договор с жеком, произвести установку счетчиков и т.д, необходимо после получения акта или весной. Извините за возможно глупый вопрос, но в голове уже "каша".
01 дек 2016 10:38
Посмотрите для начала ваш договор. В моем договоре в пункте 6.6 указано, что после открытия объекта и подписания акта приема-передачи квартиры, покупатель в течение 20 календарных дней обязан подписать договор с эксплуатирующей организацией. Иначе - штраф 1000 грн. за каждый месяц задержки.
01 дек 2016 10:49
Спасибо, уже нашла, теперь все понятно. Еще вопрос: а свидетельство о праве собственности как лучше оформлять (стоимость, время) через Киевгорстрой или самим??? Кто уже сталкивался???
01 дек 2016 10:57
Цитата "Инвестор13":
Добрый день.Подскажите пожалуйста если мы ремонт планируем начинать с весны то подписать договор с жеком, произвести установку счетчиков и т.д, необходимо после получения акта или весной. Извините за возможно глупый вопрос, но в голове уже "каша".


Получив документы о праве собственности на об"ект недвижимости Вы обязаны заключить Договор с експлуатирующей дом организацией.(требование Закона Украины про надання житлово-комунальних послуг). Даже если Вы начнете пользоваться квартирой не сейчас то приборы учета покажут это. Но начисление отопления квартиры и мест общего пользования Вам будет обязательно.
01 дек 2016 11:40
Цитата "Инвестор13":
Спасибо, уже нашла, теперь все понятно. Еще вопрос: а свидетельство о праве собственности как лучше оформлять (стоимость, время) через Киевгорстрой или самим??? Кто уже сталкивался???


В КГС сказали, что обращаться нужно к нотариусу после получения справки о 100-% оплате, акта имущественных прав и тех.паспорта на квартиру.
вот еще информация:
//domik.ua/novosti/registraciya-nedvizhi mosti-v-2016-godu-poshagovaya-instrukciy a-n249017.html
01 дек 2016 12:38
Цитата "Житло-сервис":

Получив документы о праве собственности на об"ект недвижимости Вы обязаны заключить Договор с експлуатирующей дом организацией.(требование Закона Украины про надання житлово-комунальних послуг). Даже если Вы начнете пользоваться квартирой не сейчас то приборы учета покажут это. Но начисление отопления квартиры и мест общего пользования Вам будет обязательно.


Сергей Александрович, на встрече Вы говорили, что можно оформление права собственности делать через Вашу организацию. Уточните, пожалуйста, условия и куда именно обращаться. Спасибо.
01 дек 2016 12:48
У нас в договоре указано что по доверенности от нас Киевгорстрой самостоятельно осуществляет оформление права собственности для нас( за наши деньги). Вот почему и возник даный вопрос. При оформленни док. пенсионный сбор 1% платим или нет????
01 дек 2016 13:40
Цитата "Инвестор13":
У нас в договоре указано что по доверенности от нас Киевгорстрой самостоятельно осуществляет оформление права собственности для нас( за наши деньги). Вот почему и возник даный вопрос. При оформленни док. пенсионный сбор 1% платим или нет????

нет, не платите
01 дек 2016 15:57
Цитата "Житло-сервис":


Получив документы о праве собственности на об"ект недвижимости Вы обязаны заключить Договор с експлуатирующей дом организацией.(требование Закона Украины про надання житлово-комунальних послуг). Даже если Вы начнете пользоваться квартирой не сейчас то приборы учета покажут это. Но начисление отопления квартиры и мест общего пользования Вам будет обязательно.


Вопрос к представителю Житло-сервис.
Т.е. Вы хотите сказать, что даже если ремонт я планирую начать только весной и отапливать квартиру мне сейчас нет необходимости, начисление отопления квартиры все равно будет? В таком случае в чем смысл поквартирных счетчиков тепла?
01 дек 2016 16:05
Я думаю, что он имел в виду, что за места общего пользования нужно будет платить с момента подписания договора с жеком. А вот за квартиру исключительно с момента установки счетчика и строго по его показаниям. То есть, если вы не будете там жить и отключите подачу теплоносителя поворотом вентиля в шкафу, где находится счетчик, то счетчик не будет считать, следовательно вы не будете платить за отопление квартиры.
02 дек 2016 11:32
Цитата "Mikeuri":
Я думаю, что он имел в виду, что за места общего пользования нужно будет платить с момента подписания договора с жеком. А вот за квартиру исключительно с момента установки счетчика и строго по его показаниям. То есть, если вы не будете там жить и отключите подачу теплоносителя поворотом вентиля в шкафу, где находится счетчик, то счетчик не будет считать, следовательно вы не будете платить за отопление квартиры.


Так конечно логично. Спасибо
04 дек 2016 18:39
Подскажите кто нибудь знает о гидрандантах в однокомнатых квартирах. Будут ли на них стоять счётчики на воду и какое давление воду в них будет подаваться ( если будет вообще)
С трудом себе представляю что на них кто то будет вешать шланг и потом бегать по квартире в каске и тушит пожары . А вот водклучить к ним слив воды в туалете или електрический душ звучит как заманчивая идея
04 дек 2016 18:59
АУ шановний форумчанин Gazon а де мої чесно виграні 0,5 литра Джемесон - ви якщо мені не зраджує пам"ять 23.08.2016 об 19-12 прийняли парі, що ключі у Вашому будинку будуть видавати до початку опалювального сезону (який як відомо у місті Киеві розпочався 10 жовтня 2016 року, а у нашому будинку 30 жовтня підключили перші квартири). Дивись сторінку 112 форуму 6 будинку. Я це до того, що як у нас так і у Вас, ключи почали видавати мабуть місяці через два після отримання поштової адреси. Ну то таке. Поздоровляю Вас шановні сусіди, кожного вечора йду додому і з радістю нараховую все більше і більше вікон що світяться у наших будинках
04 дек 2016 20:29
Так ось, шановний пан teseleo. Пан gazon прийняв ваше парі про те, що ключі будуть отримані до кінця осені. Читайте уважніше його пост.

Цитата "gazon":

А я ради поддержки, иннициативной группы, Ваше пари принимаю! Что бы хоть морально поддержать всех тех, кто хочет получить ключи осенью, и у кого хватает времени заниматься общими вопросами по дому. Только не до начала отопительного сезона, а до конца осени кто-то да получит заветные ключики!


Перші ключі були отримані 1 листопада. До кінця осені аж цілий місяць. А "опалювальний сезон" в нашому домі почався 28 листопада. Тобто до кінця осені вже були деякі інвестори і з клюічами, і з усіма лічильниками, і з опаленням. Так що, як не крути, але ви програли. Більш того, у черзі до жеку я познайомився з одним цікавим інвестором, який вже майже закінчив ремонт. Бреше чи ні, не знаю. Але, якщо так, то ключі він отримав правдами, або неправдами точно до першого листопада. Але це окрема історія.

А від себе прошу вас вибачитись за те, що дозволили сказати в мою адресу, що я ввожу в оману інвесторів пустою балаканиною:
Цитата "teseleo":
шановний пан не затикайте мені рота, форум від для того існує, щоб висказувати свою власну думку - бачив я сьогодні Вашу ініціативну групу, можу фото надіслати - 12 чоловік- не треба людей вводити в оману пустою балаканиною - будемо боротися за осінь а отримаємє весну - ні в якому разі не зловтишаюся з Вашого становища - але факти річ уперта - за сим прощавайте
04 дек 2016 22:11
Цитата "Mikeuri":
Так ось, шановний пан teseleo. Пан gazon прийняв ваше парі про те, що ключі будуть отримані до кінця осені. Читайте уважніше його пост.



Перші ключі були отримані 1 листопада. До кінця осені аж цілий місяць. А "опалювальний сезон" в нашому домі почався 28 листопада. Тобто до кінця осені вже були деякі інвестори і з клюічами, і з усіма лічильниками, і з опаленням. Так що, як не крути, але ви програли. Більш того, у черзі до жеку я познайомився з одним цікавим інвестором, який вже майже закінчив ремонт. Бреше чи ні, не знаю. Але, якщо так, то ключі він отримав правдами, або неправдами точно до першого листопада. Але це окрема історія.

А від себе прошу вас вибачитись за те, що дозволили сказати в мою адресу, що я ввожу в оману інвесторів пустою балаканиною:

прощавайте і ви вельмишановний пане функціонер - на останок завтра вийдіть на свіже повітря та порахуйте віконця у вашому домі після заходу сонця, які світяться але це і дійсно окрема історія
04 дек 2016 22:30
Ви, коли пропонували парі, начебто ключі мали на увазі, а не вікна. Нє?
То майте чемність, та вибачтесь за наклеп в мою адресу.
Да, і Jameson для пана, з яким ви спорили, все ще в силі.
05 дек 2016 07:24
Цитата "Mikeuri":
Ви, коли пропонували парі, начебто ключі мали на увазі, а не вікна. Нє?
То майте чемність, та вибачтесь за наклеп в мою адресу.
Да, і Jameson для пана, з яким ви спорили, все ще в силі.

ну и что это такое господа Микиери и Инвестор В, а я вроде к вам и не обращался (это я Вам на великом и могучем обращаюсь видать на рідній мові чтобы понятно было.
Ну хоть форум свой читайте вот например руководитель експлуатирующей организации Вам пишет цитирую "В таком режиме будем работать еще месяц. С 01.01.2017 дом будет официально введен в експлатацию"
Это раз а во вторых я Вам даю цитату со своего "пари" Пропоную парі на бутилку Джемесона 0,5 литра - моя думка що у Вас справи будеть йти таким же чином як і у нас всіх (на жаль)- а Ви вважаєте що до початку опалювального сезону Ви отримаєте ключі". НУ ЧТО ТУТ НЕ ЯСНО - это два
А в третих ну это же и ежику ясно что когда реально люди живут окна светяться ИЛИ НЕ ЯСНО?
05 дек 2016 07:30
Цитата "teseleo":

ну и что это такое господа Микиери и Инвестор В, а я вроде к вам и не обращался (это я Вам на великом и могучем обращаюсь видать на рідній мові чтобы понятно было.
Ну хоть форум свой читайте вот например руководитель експлуатирующей организации Вам пишет цитирую "В таком режиме будем работать еще месяц. С 01.01.2017 дом будет официально введен в експлатацию"
Это раз а во вторых я Вам даю цитату со своего "пари" Пропоную парі на бутилку Джемесона 0,5 литра - моя думка що у Вас справи будеть йти таким же чином як і у нас всіх (на жаль)- а Ви вважаєте що до початку опалювального сезону Ви отримаєте ключі". НУ ЧТО ТУТ НЕ ЯСНО - это два
А в третих ну это же и ежику ясно что когда реально люди живут окна светяться ИЛИ НЕ ЯСНО?


Ну и совсем уже ВСЕМ понятно что отопительный сезон в населенном пункте начинается не тогда когда Вы вентиль у себя в квартире открыли, а когда средняя температура наружного воздуха + 5, а в г. Киеве в этом году это было 10 ОКТЯБРЯ (ЖОВТНЯ, OKTOBER). Дальше продолжать ???? Вопросы есть???
05 дек 2016 07:40
О! Господин сеящий негатив! Вот скрин о принятии мной пари...
05 дек 2016 09:04
Цитата "gazon":
О! Господин сеящий негатив! Вот скрин о принятии мной пари...

ну дійсно О ГОСПОДІ цитую "а Ви дійсно вважаєте що отримаєте ключі до початку опалювального сезону" ... кожен мав на увазі свої умови... з додатками та доповнюваннями я так розумію?. Є така приказка "песіміст" це інформований оптіміст. Я дуже радий Вашим перемогам, але.... тенденції здачі об"єктів в єксплуатацію від українських забудовників, у тому числі флагмана КГС є і будуть. Он подивится на ЖК Традіція Пчілки, 3, вже 2 місяці стоїть будинок без заселення, мабуть Забудовник вирішує усі проблеми з підключенням будинку до мереж ? В нашому випадку так і було ощіційно відкрили 22 червня, ключі почали видавати 27 червня. АЛЕ !!!!! Я зайшов у квартиру і у мене було ВСЕ у відповідності з додатком до договору - вода, електроенергія, опалювальні прилади, лічільники. І я вважаю це вірним. Я не записувався у чергу на встановлення того, за що я вже і так сплатив чималі кошти. І не торчав на квартирі в очікуванні приходу слюсаря чи електрика. Да чекали довго сертіфікат будинок отримав 27 жовтня 2015, а потім КГС довго і наполегливо не платив земельний пай і відповідно будинку не надавали поштову адресу. На сайті КГС керівники лили воду що очікують змін у законодавстів стосовно оплати коштів на розвиток інфраструктури міста. АЛе не сталося як гадалося - тому змушені були у травні оплатити 3 будинок у червні наш 1, а потім пошло поїхало майже одночастно 4 і 5. Ну а там і до Вас черга дійшла. Ось Вам і причина того що у Вас вдалося трохи бистріше, а не у усяких там ініціативних групах не відомо ким вибраних і не відоме ким уповноважених приймати рішення. У мене знайомий купив квартиру у Вашому будинку - я його питаю, а ти знаешь ціх людей ну ту ініціативну групу -- ні каже не знаю і знати не хочу.. у мене є договір- підрядник повинен виконати усі свої зобов"язання - ну чого це я буду витрачати свій час за власні кошти. Пробачте що так розлого написав - ось у цьому і є суть проблеми і як вона вирішувалася КГС для введення в єксплуатацію Вашого будінку
Ну і на останок питаннячко - а керівник ЖЕКу теж сіє негатив ??? Ну сказала же Вам людина - офіційно будинок буде здано в експлуатацію 01.01.2017. Отже і заселення як це водиться буде здійснюватися мабуть після того ????
У принципі усе сказав - було приємно спілкуватися з людьми не байдужими. Под лежачий камень як кажуть ....
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .137139. . .160
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее