Дом 5 - ЖК "Файна Таун"

Шевченковский р-н, Нивки, ул. Салютная
faynatown.domik.ua
новий користувач
Ответов: 12
Вітаю інвесторів дому 0501. Як Вам наш Фасад на фоні інших поруч? Чи не занадто він блідий та сірий ? Я не можу описати навіть цей колір. Якийсь блідо фіолетовий чи щось таке. Наш будинок як бідний родич поруч з тим яскраво чорно-оранжевим...
новий користувач
Ответов: 15
інвестор31 писал(а):Вітаю інвесторів дому 0501. Як Вам наш Фасад на фоні інших поруч? Чи не занадто він блідий та сірий ? Я не можу описати навіть цей колір. Якийсь блідо фіолетовий чи щось таке. Наш будинок як бідний родич поруч з тим яскраво чорно-оранжевим...

Вітаю, може я чогось не розумію, але де ви побачили там фіолетовий?
новий користувач
Вітаю, може я чогось не розумію, але де ви побачили там фіолетовий?[/quote]

То може підкажете який то колір? І як він Вам? Співпадає з Архітектурним Ансамблем))))) ? Усі в ряд яскраві: жовтий, помаранчевий і тут - наш - чорно-сірі будні...!!!
новий користувач
Покажіть який саме. Я не бачу жодного схожого на фіолетовий
новий користувач
Вітаю! Шановні інвестори, очевидно його тоді фарбували і він мав фіолетовий відтінок. Та те, що на виході ще гірше - він чорно-сірий. Прошу Вас, сходіть подивіться наживо цей архітектурний ансамбель та напишіть свою думку як він Вам у порівнянні з іншими фасадами жк. Я засмучений таким страшним фасадом(
новий користувач
Я живу тут поруч, і майже щодня проходжу по Салютній. Те що я бачу - дуже схоже на те, що було на макеті, тому іншого і не чекаю.
На мій смак - ОК. Не занадто контрастно і не виїдає очі.
новий користувач
інвестор31 писал(а):Вітаю! Шановні інвестори, очевидно його тоді фарбували і він мав фіолетовий відтінок. Та те, що на виході ще гірше - він чорно-сірий. Прошу Вас, сходіть подивіться наживо цей архітектурний ансамбель та напишіть свою думку як він Вам у порівнянні з іншими фасадами жк. Я засмучений таким страшним фасадом(

Отличный фасад, гармонично вписывается в общую картину. Вы вбсолютно зря переживаете
Пред.

Вернуться в Живой квартал "Файна Таун"

dsf

цена: 26 000 грн./м2
тел: (067) 474 23 70

цена: от застройщика
тел: (044) 495 44 44

цена: от 30 824 грн./м2
тел: (044) 494 11 11

цена: от 23 500 грн./м2
тел: (044) 333 42 33

цена: 19 621 грн./м2