Дом 4 - ЖК "Малахит"

ул. Богдановская, Соломенский р-н
malahit.domik.ua
користувач форуму
Ответов: 214
Та я розумію. В мене теж. Я ж неформально питаю
користувач форуму
Ответов: 26
Був сьогодні у відділі продажів, по отворам між верхнім краєм кладки і монолітом, сказали, що їх напевно замазують коли облаштовують фасад. Але зазначили, що до них із такими питаннями не зверталися і з підрядником у цьому плані проблем не було по третьому будинку, тож має і у четвертому все бути добре.
Також запитав чи не буде проблем із встановленням корзин під кондиціонери на четвертому будинку як було у третьому. Відповіли, що проблем у третьому - не було, всі зобов'язання забудовник виконав як було вказано в договорах і у четвертому так саме будуть корзини.
користувач форуму
Ответов: 45
Судячи з того, що я бачу в кімнатах, які здаються без оздоблення (санвузол), ці щілини запінені.

Щодо розташування кондиціонерів «згідно договору», то це вони нахабно брешуть, в додатку до Договору корзини для кондиціонерів розташовані між вікнами по горизонталі, в документації на будинок — також.
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Прочитала всі відгуки, і позитиву дуже мало! думаю взагалі чи не варто продати після завершення будівництва квартиру про яку так мріяла(...
користувач форуму
Ответов: 214
А що не так? Є кращі варіанти в такому місці і з таким порівняно надійним забудовником?
користувач форуму
Ответов: 26
40111 писал(а):Прочитала всі відгуки, і позитиву дуже мало! думаю взагалі чи не варто продати після завершення будівництва квартиру про яку так мріяла(...

Вас впринципі не влаштовує що позитиву мало, чи є якісь конкретні негативні моменти?
По перших двох будинках були проблеми з потопами і заміною кранів, по третьому наразі тільки якась не до кінця зрозуміла ситуація з корзинами під кондиціонери(які всеж встановлені).
При цьому забудовник - ок, локація - ок, матеріали - ок, темпи - ок, якість робіт - ок(завжди хочеться краще, але суттєвих проблем не бачу). Ціну - теж можна занести до плюсів, оскільки якщо порівнювати у цій ціновій категорії, то скрізь є нюанси, а тут все +- на рівні і видно за що платиш гроші. І ще великим плюсом, на мою думку, є дизайн комплексу без незасклених лоджій, які потім перетворюються на біло-сіро-чорно-коричневу частково засклену мозаїку(як Ліпінка наприклад).
Пред.

Вернуться в ЖК "Малахит"

dsf