Подать объявление

Дом №4 ( вул. Сергія Данченка, 30 ) - ул. Новомостицкая

1. . .2224. . .30
31 янв 2017 09:02
Цитата "blaugranasua":


По общей площади практически не отличается, думаю, расхождения будут максимум полметра
Но в планировке 55,89 размеры санузла не совпадают с планом.

Это Вы уже побывали в своей квартире и измерили? Если да, то есть и другие размеры?
31 янв 2017 10:20
Цитата "Compatriot":

Это Вы уже побывали в своей квартире и измерили? Если да, то есть и другие размеры?

Вы с какого этажа?
Конкретно это размеры квартиры на 4м этаже 4-2, но походу весь стояк так сделан.
Расстроил факт увеличения площади туалета и уменьшения ванны :(
Другие размеры отличаются от заявленных на пару сантиметров, не больше, а глубина комнат так вообще как в аптеке 4850мм.
31 янв 2017 10:31
Цитата "blaugranasua":

Вы с какого этажа?
Конкретно это размеры квартиры на 4м этаже 4-2, но походу весь стояк так сделан.
Расстроил факт увеличения площади туалета и уменьшения ванны :(
Другие размеры отличаются от заявленных на пару сантиметров, не больше, а глубина комнат так вообще как в аптеке 4850мм.

Я с другого дома, но с такой же планировкой :)
Просто, интересно было бы знать расстояние от стен до дверных проёмов, чтобы прикинуть, что влезет, нужна ли перепланировка небольшая и т.д.
01 фев 2017 12:37
заміри 4-3 65,98 кв.м. без балкона
01 фев 2017 12:42
кухня
кухня
01 фев 2017 12:43
велика кім
велика кімната 4-3 65,98
01 фев 2017 12:46
мал кім
маленька кімн 4-3 65,98
01 фев 2017 12:47
коридор
коридор
коридор
01 фев 2017 14:50
Цитата "ТЯрослава":
мал кім


Добрый день,а что это на полу в мал комнате под сине-красной проводкой(или что это?)) Какая-то подложка,клеенка? Что это?) Спасибл
01 фев 2017 17:12
Подскажите, в Ванной туалет предусмотрен?
02 фев 2017 07:18
Цитата "Igorenik":
Подскажите, в Ванной туалет предусмотрен?


Я не дізнавалася за правилами чи можливо це зробити, але у ванній точно такий самий стояк як в туалеті. На мій погляд це можливо.
02 фев 2017 07:26
Цитата "takidze":


Добрый день,а что это на полу в мал комнате под сине-красной проводкой(или что это?)) Какая-то подложка,клеенка? Что это?) Спасибл


Щось типу "Вспененный полиэтилен" як підложка під стяжку. З реклами: "материал обладает уникальным набором свойств – сочетает тепло-, шумо-, гидро- и пароизоляционные свойства, масло-, нефте- и бензостоек, экологически и гигиенически безопасен. В качестве упаковки не царапает поверхности изделий"
Синьо червона проводка схоже опалення, тому що кругом виходить до вікон. Чорна - електрика. тому що на кухні до місця плити. Це все так і буде в підлозі залито стяжкою.
12 фев 2017 19:29
Доброго вечора.Сьогодні знов пробувала зайти на будівництво-не пустили Можливо я щось не так роблю?! Підкажіть :???: Сказали, щоб я дзвонила в КМБ.
12 фев 2017 19:38
Цитата "Irinka ":
Доброго вечора.Сьогодні знов пробувала зайти на будівництво-не пустили Можливо я щось не так роблю?! Підкажіть :???: Сказали, щоб я дзвонила в КМБ.

Охорона безкоштовно не пропускає
12 фев 2017 20:21
як за гроші :faceoff: ??? Ви серйозно??? Чесне слово ШОКОВАНА.
12 фев 2017 20:29
Цитата "Irinka ":
як за гроші :faceoff: ??? Ви серйозно??? Чесне слово ШОКОВАНА.

офійійно це об'єкт де триває будівництво. Тобто присутність там сторонніх людей - це порушення правил безпеки.
Навряд вам там видають жилетку, каску та супровід по о'єкту.
Всі ці приємні екскурсії з фоточками та замірами по суті є незаконими, тож якшо вже хочеться, то треба йти на згоду з совістю та охороною до кінця
13 фев 2017 05:25
Цитата "Irinka ":
як за гроші :faceoff: ??? Ви серйозно??? Чесне слово ШОКОВАНА.

Це ж Україна ;)
13 фев 2017 07:54
Цитата "Irinka ":
Доброго вечора.Сьогодні знов пробувала зайти на будівництво-не пустили Можливо я щось не так роблю?! Підкажіть :???: Сказали, щоб я дзвонила в КМБ.


Ми двічі проходили без грошей. Ви для себе встановіть, що маєте туди потратипи і заходьте. Знайдіть відчинені ворота і йдіть впевнено, ні в кого не питайте. Поліцію не викликатимуть.
19 фев 2017 15:50
Доброго вечора сусіди. Поспішаю похвалитися, я нарешті попала в свою квартиру. :yes: Канєшно, болота я намішала-вся в глині - чекайте весни коли все підсохне. Що можу сказати, навряд ми до 1 вересня розпочнемо роботи в своїх домівках. Вибачте, але фото нема, боялася впасти, все розтавше , перерито. А ще панікувалала що виженуть ( На виході мене вже чекало три охоронця щоб насваритись)
19 фев 2017 16:40
А вчем вся проблема? В доме ничего не делают
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .2224. . .30
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее