Подать объявление

Дом 3 - ЖК "Чарівне Місто"

1. . .456
02 май 2019 19:58
Всем привет. Никто не узнавал про поводу перепланировки? Сколько это стоит? До какого момента можно внести изменения? Можно ли предварительно подробный план квартиры взять, не такой как в ОП, а со всеми проемами и т.п. заранее спасибо за ответ :)
02 май 2019 20:15
Цитата "Brunetka_Kiev":
Всем привет. Никто не узнавал про поводу перепланировки? Сколько это стоит? До какого момента можно внести изменения? Можно ли предварительно подробный план квартиры взять, не такой как в ОП, а со всеми проемами и т.п. заранее спасибо за ответ :)

По першому будинку раніше процедура була приблизно наступною.
1. Для перепланування треба звернутися в відділ супроводу, де написати заяву на перепланування, на доступному в відкритому доступі плані квартири орієнтовно намалювати бажані зміни. Якщо вони будуть кардинальні (з пересуванням стін), то можливо це зробити до моменту завершення будування поверху, якщо не значні (додати якийсь перестінок) - то й пізніше.
2. Далі Ваші забаганки передаються архітектору, який їх, у разі погодження та можливості внесення змін до проекту, остаточно обговорює з Вами за символічну платню (2000,00 грн) деталі та у вигляді переробленої план-схеми передає будівельникам.
Не думаю, що наразі процедура перепланування сильно змінилась, проте варто поцікавитись у відділі супроводу клієнтів, який знаходився рік тому у офісі на вул. Сверстюка.
02 май 2019 21:32
Спасибо!
05 май 2019 17:41
Цитата "Brunetka_Kiev":
Всем привет. Никто не узнавал про поводу перепланировки? Сколько это стоит? До какого момента можно внести изменения? Можно ли предварительно подробный план квартиры взять, не такой как в ОП, а со всеми проемами и т.п. заранее спасибо за ответ :)

Я месяц назад обратился в ОП на Сверстюка по перепланировке девушки. До момента пока не построен ваш этаж, можно внести изменения. Но я столкнулся с одной существенной проблемой: по ДБН площадь одной из жилых комнат должна составлять минимум 17м.кв. Мне необходимо от комнаты 18 м.кв. отрезать 3 м.кв. в пользу прихожей.
Подробный план есть у архитектора строительства. За целый месяц со мной так и ни кто не вышел на связь.
08 май 2019 10:59
Цитата "Zhenya_Lee":

Я месяц назад обратился в ОП на Сверстюка по перепланировке девушки. До момента пока не построен ваш этаж, можно внести изменения. Но я столкнулся с одной существенной проблемой: по ДБН площадь одной из жилых комнат должна составлять минимум 17м.кв. Мне необходимо от комнаты 18 м.кв. отрезать 3 м.кв. в пользу прихожей.
Подробный план есть у архитектора строительства. За целый месяц со мной так и ни кто не вышел на связь.


Странно как это у них вдруг это проблема, если есть планировки где одна из жилых комнат 16 с хвостиком квадратов, а другая 10 или 11 квадратов. Т.е. нет этих 17 квадратов. Или я чтото не так поняла.
09 май 2019 10:55
Цитата "Лесная Мавка":

Странно как это у них вдруг это проблема, если есть планировки где одна из жилых комнат 16 с хвостиком квадратов, а другая 10 или 11 квадратов. Т.е. нет этих 17 квадратов. Или я чтото не так поняла.

Этот хвостик хорошо округляется до целого числа.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .456
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее