Подать объявление

Дом 3 ( ул. Киевская, 243а ) - ЖК "Лесной квартал"

1. . .3537. . .41
10 фев 2017 19:20
Собственно вот, нарушили все пункты, описываемые в следующих статьях. При этом вчера уверенно полтора часа брали на понт 20 человек на собрании:

Об’єднання може бути створено лише власниками квартир та
нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку (багатоквартирних
будинках). Установчі збори об’єднання у новозбудованих
багатоквартирних будинках можуть бути проведені після державної
реєстрації права власності на більше половини квартир та
нежитлових приміщень у такому будинку.
{ Частина перша статті 6 в редакції Закону N 417-VIII ( 417-19 )
від 14.05.2015 }

Для створення об'єднання скликаються установчі збори.

Скликання установчих зборів здійснюється ініціативною групою,
яка складається не менш як з трьох власників квартир або нежилих
приміщень.
{ Частина третя статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 417-VIII ( 417-19 ) від 14.05.2015 }

Повідомлення про проведення установчих зборів направляється
ініціативною групою не менше ніж за 14 днів до дати проведення
установчих зборів. Повідомлення направляється в письмовій формі і
вручається кожному співвласнику під розписку або шляхом поштового
відправлення (рекомендованим листом). У повідомленні про
проведення установчих зборів зазначається, з чиєї ініціативи
скликаються збори, місце і час проведення, проект порядку денного.
{ Частина четверта статті 6 із змінами, внесеними згідно із
Законом N 417-VIII ( 417-19 ) від 14.05.2015 }
10 фев 2017 19:30
Как отбирают деньги

Процесс создания ОСМД определяет Закон «Об объединении совладельцев многоквартирных домов» от 29.11.2001 № 2866-III. Его нормы никак не препятствуют застройщикам создавать «карманные» ОСМД. Делается это так: застройщик инициирует проведение учредительного собрания. На него приглашаются еще несколько лояльных ему собственников квартир в новостройке.

Обязательно нужно, чтобы на собрании присутствовали собственники более 50% жилых и нежилых помещений в доме, иначе его не признают легитимным. Но сложностей в этом вопросе никогда не возникает. По словам юристов, застройщик до сдачи дома в эксплуатацию вполне законно оформляет право собственности на все квартиры на свое имя и как их владелец принимает решение на учредительном собрании о создании ОСМД с «удобным» для него главой правления.

И только после этого он переписывает введенную в эксплуатацию недвижимость на имя своих покупателей. А тем временем руководство ОСМД заключает договор на обслуживание дома с эксплуатирующей организацией, которая по «странному» стечению обстоятельств принадлежит именно девелоперу этого жилого комплекса.

Потом все просто: остается лишь заставить владельцев квартир подписать договор с таким частным ЖЭКом.
10 фев 2017 19:34
Цитата "levgen":
закон Украины о ОСББ //zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2866-14
Проясните если кому не лень "-Об'єднання відповідає за своїми зобов'язаннями коштами і
майном об'єднання,"------------" Майно об'єднання утворюється з:

майна, переданого йому співвласниками у власність;"--- не про квартиры ли наши здесь мова и если нет то что конкретно за майно имеется ввиду
10 фев 2017 19:47
Как отбирают деньги

Процесс создания ОСМД определяет Закон «Об объединении совладельцев многоквартирных домов» от 29.11.2001 № 2866-III. Его нормы никак не препятствуют застройщикам создавать «карманные» ОСМД. Делается это так: застройщик инициирует проведение учредительного собрания. На него приглашаются еще несколько лояльных ему собственников квартир в новостройке.

Обязательно нужно, чтобы на собрании присутствовали собственники более 50% жилых и нежилых помещений в доме, иначе его не признают легитимным. Но сложностей в этом вопросе никогда не возникает. По словам юристов, застройщик до сдачи дома в эксплуатацию вполне законно оформляет право собственности на все квартиры на свое имя и как их владелец принимает решение на учредительном собрании о создании ОСМД с «удобным» для него главой правления.

И только после этого он переписывает введенную в эксплуатацию недвижимость на имя своих покупателей. А тем временем руководство ОСМД заключает договор на обслуживание дома с эксплуатирующей организацией, которая по «странному» стечению обстоятельств принадлежит именно девелоперу этого жилого комплекса.

Потом все просто: остается лишь заставить владельцев квартир подписать договор с таким частным ЖЭКом.
10 фев 2017 20:28
Как отбирают деньги

Процесс создания ОСМД определяет Закон «Об объединении совладельцев многоквартирных домов» от 29.11.2001 № 2866-III. Его нормы никак не препятствуют застройщикам создавать «карманные» ОСМД. Делается это так: застройщик инициирует проведение учредительного собрания. На него приглашаются еще несколько лояльных ему собственников квартир в новостройке.

Обязательно нужно, чтобы на собрании присутствовали собственники более 50% жилых и нежилых помещений в доме, иначе его не признают легитимным. Но сложностей в этом вопросе никогда не возникает. По словам юристов, застройщик до сдачи дома в эксплуатацию вполне законно оформляет право собственности на все квартиры на свое имя и как их владелец принимает решение на учредительном собрании о создании ОСМД с «удобным» для него главой правления.

И только после этого он переписывает введенную в эксплуатацию недвижимость на имя своих покупателей. А тем временем руководство ОСМД заключает договор на обслуживание дома с эксплуатирующей организацией, которая по «странному» стечению обстоятельств принадлежит именно девелоперу этого жилого комплекса.

Потом все просто: остается лишь заставить владельцев квартир подписать договор с таким частным ЖЭКом.
13 фев 2017 10:40
Я проглянув статут і знайшов цікавий пункт, яким забудовник навічно нав'язав нам свого УПРАВИТЕЛЯ ТОВ "Житло Уют Сервіс" (ЖУС) та суттєво ускладнив вирішення інших важливих питань..
Пункт 3.2.13.
"Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосували співвласники, які разом мають більше половини від загальної кількості голосів співвласників. Рішення про обрання та відкликання управителя, затвердження та зміну умов договору з управителем, про скасування або визнання таким, що втратило чинність рішення будь-якого іншого статутного органу об'єднання, зокрема правління та ревізійної комісії (ревізора) об'єднання, про розірвання та/або припинення та/або відмову від договору з управителем вважається прийнятим, якщо за нього проголосували усі співвласники одноголосно. Рішення про визначення переліку та розмірів внесків і платежів співвласників, порядок управління та користування спільним майном, передачу у користування фізичним та юридичним особам спільного майна, затвердження статуту та/або внесення змін до нього, а також про реконструкцію та капітальний ремонт багатоквартирного будинку або зведення господарських споруд вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала не менше як дві третини загальної кількості усіх співвласників."
Тобто щоб змінити УПРАВИТЕЛЯ (ЖУС) потрібно щоб співвласники проголосували одноголосно. Всі розуміють що це не можливо. Є сенс говорити що ми всі вже стали заручниками ЖУСа та його тарифоутворення?!
14 фев 2017 16:55
Цитата "VVolf":
Я проглянув статут і знайшов цікавий пункт, яким забудовник навічно нав'язав нам свого УПРАВИТЕЛЯ ТОВ "Житло Уют Сервіс" (ЖУС) та суттєво ускладнив вирішення інших важливих питань..
Пункт 3.2.13.
"Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосували співвласники, які разом мають більше половини від загальної кількості голосів співвласників. Рішення про обрання та відкликання управителя, затвердження та зміну умов договору з управителем, про скасування або визнання таким, що втратило чинність рішення будь-якого іншого статутного органу об'єднання, зокрема правління та ревізійної комісії (ревізора) об'єднання, про розірвання та/або припинення та/або відмову від договору з управителем вважається прийнятим, якщо за нього проголосували усі співвласники одноголосно. Рішення про визначення переліку та розмірів внесків і платежів співвласників, порядок управління та користування спільним майном, передачу у користування фізичним та юридичним особам спільного майна, затвердження статуту та/або внесення змін до нього, а також про реконструкцію та капітальний ремонт багатоквартирного будинку або зведення господарських споруд вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала не менше як дві третини загальної кількості усіх співвласників."
Тобто щоб змінити УПРАВИТЕЛЯ (ЖУС) потрібно щоб співвласники проголосували одноголосно. Всі розуміють що це не можливо. Є сенс говорити що ми всі вже стали заручниками ЖУСа та його тарифоутворення?!


Разом батька легше бити. Треба щоби всі отримували найскоріше права власності і будемо дивитись, що і як. З таким успіхом можемо більшістю проголосувати і внести зміни до статуту, а також поміняти голову ОСББ, інше питання хто захоче реально ним бути і за це треба би платити зарплатню, і я впевнений що за зп нижче 5000грн мало хто буде згоден варити це все
16 фев 2017 06:24
Доброе утро. Можно оплачивать платёжки в "приват24"?
16 фев 2017 06:44
Можно платить где вам удобно.
16 фев 2017 15:31
Цитата "dolphik":


Разом батька легше бити. Треба щоби всі отримували найскоріше права власності і будемо дивитись, що і як. З таким успіхом можемо більшістю проголосувати і внести зміни до статуту, а також поміняти голову ОСББ, інше питання хто захоче реально ним бути і за це треба би платити зарплатню, і я впевнений що за зп нижче 5000грн мало хто буде згоден варити це все

Ніхто цим займатись не буде. В людей купа проблем і планів. Жителі не знайомі, багатьох взагалі нема. Голова ремонтом зайнята. На таке мабуть і розрахунок.
19 фев 2017 20:20
Цитата "Diezel":

Ніхто цим займатись не буде. В людей купа проблем і планів. Жителі не знайомі, багатьох взагалі нема. Голова ремонтом зайнята. На таке мабуть і розрахунок.

Если это осбб ничего не изменит и не проявит себя с лучшей стороны делами - люди всё поймут и молчать не будут- пускай это будет хоть трижды клон от застройщика или от жуса но если они будут не рыба ни мясо то нафиг они людям надо со своим апатичным бездействием
20 фев 2017 14:28
Цитата "Diezel":

Ніхто цим займатись не буде. В людей купа проблем і планів. Жителі не знайомі, багатьох взагалі нема. Голова ремонтом зайнята. На таке мабуть і розрахунок.

Ви праві, в нашому будинку також створили ОСББ не спитавши власників, вірніш вони видали нам право власності після того, як було створено ОСББ... По гарячому всі хотіли щось робити... З того часу пройшло більше чим 7 місяців, ніхто дане питання ніразу не підняв... Так що люди до всього звикають. (власник квартири в будинку №2)
20 фев 2017 16:32
Если кто знает -проясните пожалуйста ситуацию---- если как говорят у нас есть осбб- то зачем нам подписывать договор с жус после вступления в право власности--- ведь само это осбб должно напрямую заключать договор с жусом- а мы по отдельности с водоканалом и электромережею ------- или я в чём то неправильно освидчен
20 фев 2017 20:41
Цитата "elektric72":

Ви праві, в нашому будинку також створили ОСББ не спитавши власників, вірніш вони видали нам право власності після того, як було створено ОСББ... По гарячому всі хотіли щось робити... З того часу пройшло більше чим 7 місяців, ніхто дане питання ніразу не підняв... Так що люди до всього звикають. (власник квартири в будинку №2)

И все это вполне объяснимо: осбб - это не только вероятная возможность сэкономить, это еще полкило геморроя тому, кто ввяжется. Все хотят быстро, дешево, качественно и чужими руками. А так обычно не бывает. я так думаю.
21 фев 2017 18:06
Цитата "Lucky Luke":

И все это вполне объяснимо: осбб - это не только вероятная возможность сэкономить, это еще полкило геморроя тому, кто ввяжется. Все хотят быстро, дешево, качественно и чужими руками. А так обычно не бывает. я так думаю.
На счёт меня Вы ошиблись - я не хочу быстро дёшево и чужими руками---- соседи с которыми познакомился тоже так не хотят- есть более естесвенные способы и методы жизни в человеческом обществе
22 фев 2017 10:11
Підтримаю Андрія.
Не треба з жителів кварталу робити стадо баранів.
Всі хочуть НОРМАЛЬНО.
25 фев 2017 12:44
Цитата "АНДРЕЙ0712":
На счёт меня Вы ошиблись - я не хочу быстро дёшево и чужими руками---- соседи с которыми познакомился тоже так не хотят- есть более естесвенные способы и методы жизни в человеческом обществе

И возглавить осбб готовы? думаю, именно это имел в виду предыдущий оратор под "чужими руками". Успех мероприятия на 95% зависит от главы и его команды.
25 фев 2017 12:53
Цитата "levgen":
По словам юристов, застройщик до сдачи дома в эксплуатацию вполне законно оформляет право собственности на все квартиры на свое имя и как их владелец принимает решение на учредительном собрании о создании ОСМД с «удобным» для него главой правления.

И только после этого он переписывает введенную в эксплуатацию недвижимость на имя своих покупателей.

Что-то юрист недоговаривает - насколько я знаю, при инвестировании или покупке в новострое право собственности оформляется на основании договора о паевом участии в кооперативе или форвардного контракта. Где тут возможность оформить промежуточно право собственности на третье лицо? :notsure: на каком основании?
25 фев 2017 20:26
Цитата "Yura.":

И возглавить осбб готовы? думаю, именно это имел в виду предыдущий оратор под "чужими руками". Успех мероприятия на 95% зависит от главы и его команды.
Даже если я готов(или не готов) - не про сие была уся ця мова- осбб уже материзовалось(как и председатель)- про это исписано 2 последних страницы на этой ветке(и не только на этой)(как же можно что то возглавить - если это уже возглавлено)- явление это произошло ещё до того как кто то не то что успел захотеть сделать чужими руками а и вообще никто не успел подумать про осбб (дом ну просто сверхновый ещё)--- лично мне не посчастливилось побывать ни на одном собрании- хочется посмотреть на результаты первых пару месяцев деятельности общества- есть несколько проблемок- по разрешению(или не разрешению) которых можно будет сказать про действенность этой организации P.S. Для начала можно было бы убрать две безобразные мусорки на свои места по генплану(ждём весны)- поставить миниатюрные блокираторы против заезда и парковки машин на нашу придомовую территорию(как в 1 доме)-( тоже чего то ждём), наконец поставить дом на балланс города по электроэнергии (нормальный тариф а не тройной)- (платим тройной и чего то ждём)--- вот хотя бы эти мелочи для начала
20 март 2017 07:47
Были на выходных возле дома, снег весь давно растаял, но мусорники никто не убрал, все завалено строймусором возле баков.. Ну просто уже слов нет, опять что-ли надо звонить в ЖУС и слушать их обещания(((((((Может кто звонил недавно?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3537. . .41
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее