Подать объявление

Дом №15, ЖК "Эврика"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 50.
9/18%
2/4%
12/24%
13/26%
14/28%
1. . .109111. . .154
09 май 2018 16:21
Цитата "Torden":
Доброї пори доби, шановні сусіди!
Щойно з будівництва. Над 1-ою секцією над квартирами 3А-1 з'явилась іще одна люлька. Біля під'їздів дадалось пакунків мінвати, також складена арматура.
Всім гарного настрою;)


Отличные новости, спасибо!

А никто случайно не знает, с кем из аркады можно связаться, что бы в прямоугольном санузле 2-ки (65м) поставили на стояк тройник под унитаз?
Отдел продаж отправил в технадзор банка, но там трубку не берут в принципе.
09 май 2018 16:24
Цитата "avmal":


Отличные новости, спасибо!

А никто случайно не знает, с кем из аркады можно связаться, что бы в прямоугольном санузле 2-ки (65м) поставили на стояк тройник под унитаз?
Отдел продаж отправил в технадзор банка, но там трубку не берут в принципе.

Я теж про це думаю. Поділіться, будь ласка, якщо дізнаєтесь
10 май 2018 15:56
Цитата "Torden":
Доброї пори доби, шановні сусіди!
Щойно з будівництва. Над 1-ою секцією над квартирами 3А-1 з'явилась іще одна люлька. Біля під'їздів дадалось пакунків мінвати, також складена арматура.
Всім гарного настрою;)

Спасибо за фото!
Сдать в срок не успеют, конечно, но радует, что работа движется.
10 май 2018 21:19
А что этот тройник дает, подскажите, плз)
11 май 2018 02:55
Цитата "anita":
А что этот тройник дает, подскажите, плз)

Можна унітаз поставити
13 май 2018 11:17
Кто-то был поблизости? Есть изменения?
13 май 2018 18:34
Цитата "SimonSaid":
Кто-то был поблизости? Есть изменения?

Сегодня, со стороны Конева,ничего нового не было видно. Как в общем-то и на других домах
13 май 2018 19:52
Цитата "JuliaPopravka":

Сегодня, со стороны Конева,ничего нового не было видно. Как в общем-то и на других домах

Спасибо! Грустно читать.
14 май 2018 05:57
Цитата "SimonSaid":
Кто-то был поблизости? Есть изменения?

Доброго здоров'я, шановні сусіди!
Вчора був біля будівництва близько 15:00. Почепили додаткова люльку. Інших змін на нашому будинку не видно. Думав що заробляють міжпанельні шви - але цього, принаймні на північній стіні 1-ої секції, непомітно.

З іншого боку майже закрили фасад на сусідньому 14-му будинку. Завершують 18-й - небагато лишилось. До речі, незважаючи на вихідний день, працювали на 18-му будинку - щоправда 1 люлька з 1 висотником - пиляв і вкладав останній ряд плитки фасаду на північній стороні 1-ї секції.
Очевидно, що доки не закінчать облицювання фасадів цих двох будинків - роботи на нашому навряд чи розпочнуться.

Такі от справи! :ded:

Всім гарного робочого тижня :winky:
14 май 2018 07:26
Цитата "Torden":
До речі, незважаючи на вихідний день, працювали на 18-му будинку - щоправда 1 люлька з 1 висотником - пиляв і вкладав останній ряд плитки фасаду на північній стороні 1-ї секції.

Поправочка - працювали на 14-му!
Перепрошую за помилку.
14 май 2018 07:58
Цитата "Torden":

Доброго здоров'я, шановні сусіди!
Вчора був біля будівництва близько 15:00. Почепили додаткова люльку. Інших змін на нашому будинку не видно. Думав що заробляють міжпанельні шви - але цього, принаймні на північній стіні 1-ої секції, непомітно.

З іншого боку майже закрили фасад на сусідньому 14-му будинку. Завершують 18-й - небагато лишилось. До речі, незважаючи на вихідний день, працювали на 18-му будинку - щоправда 1 люлька з 1 висотником - пиляв і вкладав останній ряд плитки фасаду на північній стороні 1-ї секції.
Очевидно, що доки не закінчать облицювання фасадів цих двох будинків - роботи на нашому навряд чи розпочнуться.

Такі от справи! :ded:

Всім гарного робочого тижня :winky:

Спасибо Вам огромное за свеженькие фото и за информацию! :yes: :super:
14 май 2018 14:52
видели прогноз от oleg49 (((неужели все так плохо?! из Аркады подскажите когда планируете БТИ в нашем доме?
14 май 2018 15:33
Цитата "ytetyanka":
видели прогноз от oleg49 (((неужели все так плохо?! из Аркады подскажите когда планируете БТИ в нашем доме?

Да! Прогноз видела, Oleg49 проделал огромную работу :yes:
...но, все-таки, у меня есть сомнения, что он может высчитать как будет с нашим домом, ведь у нас самый перый дом, без отделки! Так что, остается надеяться на опереативное утепление и обшивку сканроком, а дальше, думаю, ничего не мешает сдать дом хотябы в октябре-ноябре этого года!!! :notsure:
14 май 2018 16:10
Цитата "ALena.P":

Да! Прогноз видела, Oleg49 проделал огромную работу :yes:
...но, все-таки, у меня есть сомнения, что он может высчитать как будет с нашим домом, ведь у нас самый перый дом, без отделки! Так что, остается надеяться на опереативное утепление и обшивку сканроком, а дальше, думаю, ничего не мешает сдать дом хотябы в октябре-ноябре этого года!!! :notsure:

Как-то я писал о негласном правиле - "живой очереди" по сдаче домов. Примеров, когда это правило нарушалось я не знаю. Это значит, что 15-й не сдастся раньше 18-го. Кроме того, внизу таблички есть строчка с комментариями. Обратите внимание когда начались фасадные работы в 14-м и 18-м доме. Оцените когда эти работы закончатся в 15-м. Добавьте время на входную группу, благоустройство.
14 май 2018 20:17
Почему-то я вижу задержку в 6 мес, а заселение или перед НГ или сразу после, но тут многое зависит от 14 дома, заезды, придомовая, сети.
15 май 2018 07:31
Цитата "Oleg49":

Как-то я писал о негласном правиле - "живой очереди" по сдаче домов.


Скоріш за все пан Oleg49 має рацію, оскільки, має бути забезпечений безпечний доступ до будинку для жителів, що неможливо досягти без завершення зовнішніх оздоблювальних робіт в сусідніх 14-го та(або) 18-го будинків та прилеглої до них території. З іншого боку, наш будинок не передбачає додаткові затрати людино-годин на роботи по внутрішньому оздобленні квартир. Звичайно, є ймовірність затримки на термін озвучений паном Oleg49, проте, як на мене, затримка все ж таки буде меншою. Після завершення робіт на 14-му та 18-му будинках, частина бригад перейде на облицювання нашого будинку. Ну а далі все буде залежати від швидкості та пріоритету робіт...

А загалом, прогнози - це дуже невдячна справа! :ded:

Як-то кажуть в Одесі "Будем посмотреть!"© :umnik:

P.S. щодо затримок - пригадується мені, що в наших договорах є пункт, щодо можливої компенсації 1,9% у випадку затримки введення в експлуатацію строком більше ніж на 3 міс. Треба буде перечитати договір :)
15 май 2018 09:32
Можу трохи порадувати Вас, шановні сусіди
15 май 2018 09:42
Цитата "JuliaPopravka":
Можу трохи порадувати Вас, шановні сусіди

Дякую!
З початком утеплення, сусіди! :)
15 май 2018 09:45
Цитата "SilverF":

Дякую!
З початком утеплення, сусіди! :)

Спасибо!
Начало радует, только грустно, что через 15 дней наш дом добавится к очереди домов первой линии с нарушением сроков сдачи.
15 май 2018 09:50
Цитата "JuliaPopravka":
Можу трохи порадувати Вас, шановні сусіди


Дякую!))) яка радість 😀
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .109111. . .154
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее