Подать объявление

Дом №14, ЖК "Эврика"

1. . .6062. . .205
18 май 2017 08:48
Цитата "ghost_stone":

с чего вдруг? правда про корзины вроде никто не говорил. Просто крепления....

Я толко даже про крепления ничего не слышал. Но готов дополнительно доплатить за нормальные корзины!!
18 май 2017 08:53
Цитата "DrFrog":

Я толко даже про крепления ничего не слышал. Но готов дополнительно доплатить за нормальные корзины!!
18 май 2017 09:58
Цитата "V200":

Это реально ни о чём (((. О креплениях ни слова. Что аркада подразумевает под этой фразой даже в ОП не знают.
18 май 2017 10:13
Цитата "DrFrog":

Это реально ни о чём (((. О креплениях ни слова. Что аркада подразумевает под этой фразой даже в ОП не знают.

думаю что это будет вот такое //climanova.ru/wp-content/uploads/2015/0 2/%D0%9A%D1%80%D0%BE%D0%BD%D1%88%D1%82%D 0%B5%D0%B9%D0%BD-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0% BA%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8%D 0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0.png
глупо надеяться на что то более серьезное )
18 май 2017 12:38
Нам в 15-м дали вот такие вот схемы размещения кондиционера (одного!) на балконной панели.
18 май 2017 13:07
Цитата "Рональд":
Нам в 15-м дали вот такие вот схемы размещения кондиционера (одного!) на балконной панели.


В 18м тоже прописано, что будет место для установки кондиционера. Но такой бумаги не давали.
18 май 2017 13:13
Цитата "nikluz":


В 18м тоже прописано, что будет место для установки кондиционера. Но такой бумаги не давали.


Это потому, что 15-й дом самый крутой :smoke:
18 май 2017 13:20
Цитата "Рональд":


Это потому, что 15-й дом самый крутой :smoke:

...странно...(( Я из 15 дома, но у меня такой схемы тоже нет! :no: ...обязательно теперь уточню в отделе продаж! 6-) 6-)
18 май 2017 13:24
Цитата "ALena.P":

...странно...(( Я из 15 дома, но у меня такой схемы тоже нет! :no: ...обязательно теперь уточню в отделе продаж! 6-) 6-)


Ну вот, я расшарил, теперь эта схема есть у всех :shuffle:
18 май 2017 13:31
Цитата "Рональд":


Ну вот, я расшарил, теперь эта схема есть у всех :shuffle:

:super: спасибо! :yes:
18 май 2017 13:33
Цитата "Рональд":


Ну вот, я расшарил, теперь эта схема есть у всех :shuffle:

Спасибо :super: . Я так понял. что схему подключения кондиционеров они упростили по-мксимуму, т.е. без лишнего гемора для себя.
18 май 2017 14:57
Цитата "ALena.P":

...странно...(( Я из 15 дома, но у меня такой схемы тоже нет! :no: ...обязательно теперь уточню в отделе продаж! 6-) 6-)

А вы когда оформляли?мы 3 недели назад и у нас есть такая схема в договоре
18 май 2017 18:23
Цитата "Рональд":
Нам в 15-м дали вот такие вот схемы размещения кондиционера (одного!) на балконной панели.


Ця схема виглядає дуже дивно і непрофесійно. При такому розміщенні уся вібрація зовнішнього блоку буде передаватися на балконну плиту. Це гучний звук і ризик виникнення мікротріщин.

Зазвичай при такому розташуванні зовнішнього блоку роблять металеві рейки на рівні плити перекриття, до якої вони й кріпляться. У балконній плиті лише отвори для них. Тоді вібрація передається на перекриття, а не балконну плиту, де успішно гаситься за рахунок великої маси.
18 май 2017 19:04
Цитата "tumick":


Ця схема виглядає дуже дивно і непрофесійно. При такому розміщенні уся вібрація зовнішнього блоку буде передаватися на балконну плиту. Це гучний звук і ризик виникнення мікротріщин.

Зазвичай при такому розташуванні зовнішнього блоку роблять металеві рейки на рівні плити перекриття, до якої вони й кріпляться. У балконній плиті лише отвори для них. Тоді вібрація передається на перекриття, а не балконну плиту, де успішно гаситься за рахунок великої маси.


Маємо те, що маємо
18 май 2017 20:25
Цитата "tumick":


Ця схема виглядає дуже дивно і непрофесійно. При такому розміщенні уся вібрація зовнішнього блоку буде передаватися на балконну плиту. Це гучний звук і ризик виникнення мікротріщин.

Зазвичай при такому розташуванні зовнішнього блоку роблять металеві рейки на рівні плити перекриття, до якої вони й кріпляться. У балконній плиті лише отвори для них. Тоді вібрація передається на перекриття, а не балконну плиту, де успішно гаситься за рахунок великої маси.

Підтримую. Я вже писав, поки не побачу зразки роботи, прайси, відомості про компанію на їх сайті, а також запропоноване рішення з монтажу, ніякі договори підписувать не буду и платити гроші теж.
Якщо запропонують кондіціонер на балконну плиту - допобачання :nunu:
Не зможуть запропонувати злив в кананалізацію в 2-к 65м.кв. в кімнаті 17м.кв.- допобачення.
19 май 2017 06:45
Цитата "Oleg49":

Підтримую. Я вже писав, поки не побачу зразки роботи, прайси, відомості про компанію на їх сайті, а також запропоноване рішення з монтажу, ніякі договори підписувать не буду и платити гроші теж.
Якщо запропонують кондіціонер на балконну плиту - допобачання :nunu:
Не зможуть запропонувати злив в кананалізацію в 2-к 65м.кв. в кімнаті 17м.кв.- допобачення.

Щось я дуже сумніваюся що хтось навадиться робити злив у каналізацію - це ж треба робити під сканроком.
19 май 2017 07:24
После поднятия кв м, в прайсе появились две квартиры.
19 май 2017 08:00
Цитата "DrFrog":

Щось я дуже сумніваюся що хтось навадиться робити злив у каналізацію - це ж треба робити під сканроком.

У мене буде. Таке рішення більш просте і технічно правильне.
Злив в каналізацію робиться з внутрішнього блоку кондиціонера. Кондиціонер розташувуємо на стіні, що межує з ванною.
Трубку з конденсатом через отвір в стіні виводимо у ванну. Спускаємо вниз по стіні у ванні до каналізаціЇ. Не забуваємо зробити гідрозатвор (петля з трубки).
19 май 2017 08:07
Цитата "Oleg49":

У мене буде. Таке рішення більш просте і технічно правильне.
Злив в каналізацію робиться з внутрішнього блоку кондиціонера. Кондиціонер розташувуємо на стіні, що межує з ванною.
Трубку з конденсатом через отвір в стіні виводимо у ванну. Спускаємо вниз по стіні у ванні до каналізаціЇ. Не забуваємо зробити гідрозатвор (петля з трубки).


А зачем столько гемора? Сколько там воды натекает в течении дня?
19 май 2017 09:19
Цитата "Рональд":


А зачем столько гемора? Сколько там воды натекает в течении дня?

1. Не хочу еще одну трубку тянуть под фасадом.
2. Не хочу чтоб капало не головы.
3. В домах бизнес класса слив в канализацию.
Может ведро за сутки накапать.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .6062. . .205
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx