Подать объявление

Дом №12 - ул. Маршала Конева, 5Д

1. . .128130. . .162
21 июнь 2018 12:14
тим часом НА отримали адресу, а будинки ще добудовують.....
щось я вже й дуже радію, що вибрала Аркаду :(
21 июнь 2018 12:49
Цитата "SweetHome_OldWest":
тим часом НА отримали адресу, а будинки ще добудовують.....
щось я вже й дуже радію, що вибрала Аркаду :(

НА не мониторю. В НА мне не понравились планировки и отсутствие вентилируемого фасада. Но судя по публикации задержка в НА почти год.
"первым инвесторам ЖК «Новая Англия» обещали, что строительство домов первой очереди закончится в 3 квартале 2017 года. Но, к сожалению, к середине 2 квартала 2018 года первые дома так до конца и не достроены — хотя официально все они сданы в эксплуатацию в 1 квартале 2018 года.
До сих пор продолжается работа над фасадами и внутренней отделкой трех сданных в эксплуатацию домов, а инвесторы ждут, когда же им передадут обещанные квартиры, подключат дома к водоснабжению и канализации и позволят делать в квартирах ремонт. По словам сотрудников отдела продаж, этот момент, скорее всего, наступит в июне-июле 2018 года."
ПС. Для меня "сдача дома в 3-м квартале" означает 01.07, а не 31.09
21 июнь 2018 13:53
Ні, не рік - обіцяли жовтень-листопад, і на сьогодні вже будинок введений
21 июнь 2018 13:55
питання знову ж в тому - чому будинок ввели в такому стані, та ще й адресу дали!
і так, мені дуже хочеться "зайти на ремонт"
21 июнь 2018 14:33
Цитата "Oleg49":

Я дуже розумію бажання інвесторів. :)
Але процедура отримання (світло, вода і т.д) наступна:
- акт прийому-передачі;
- тристоронній договір з надання комунальних послуг;
- кошти на рахунок експлуатуючої організації:
- ключі;
- підключення світла, води з фіксацією показників лічильників.

Я, наприклад, готовий підписати всі акти прийому-передачі, тристоронні договори, заплатити кошти на три місяці вперед одразу після введення будинку в експлуатацію (повторюся: так як Аркада йде офіційно через комісію ДАБІ, а не рішалово, то сертифікат і введення в експлуатацію мають означати, що в будинку вже буде вода, світло, каналізація), і зразу зайти на ремонт.
Я багато хочу?)
21 июнь 2018 14:42
Цитата "Igoris":

Я, наприклад, готовий підписати всі акти прийому-передачі, тристоронні договори, заплатити кошти на три місяці вперед одразу після введення будинку в експлуатацію (повторюся: так як Аркада йде офіційно через комісію ДАБІ, а не рішалово, то сертифікат і введення в експлуатацію мають означати, що в будинку вже буде вода, світло, каналізація), і зразу зайти на ремонт.
Я багато хочу?)


Сертифікат відповідності - документ, що засвідчує
відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній
документації, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

І це не означає, що в будинку підключені комунікації.
21 июнь 2018 14:50
Цитата "Volan4ik":


Сертифікат відповідності - документ, що засвідчує
відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній
документації, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

І це не означає, що в будинку підключені комунікації.

Навіть за наявності комунікацій два-три тижні - рекордно короткий термін, між ключами і сертифікатом.
21 июнь 2018 18:39
Цитата "Volan4ik":


Сертифікат відповідності - документ, що засвідчує
відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній
документації, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

І це не означає, що в будинку підключені комунікації.

А здача будинку в експлуатацію не передбачає підключення будинку до комунікацій?
21 июнь 2018 18:40
Цитата "Oleg49":

Навіть за наявності комунікацій два-три тижні - рекордно короткий термін, між ключами і сертифікатом.

Що робиться в ці два-три тижні?
21 июнь 2018 19:14
Цитата "Igoris":

А здача будинку в експлуатацію не передбачає підключення будинку до комунікацій?


Зазвичай ні, підключення комунікацій проводиться після отримання сертифікату. А тут по часу як пощастить.
22 июнь 2018 06:47
Цитата "Volan4ik":


Зазвичай ні, підключення комунікацій проводиться після отримання сертифікату. А тут по часу як пощастить.

Ясно(
22 июнь 2018 07:07
Цитата "Igoris":

Що робиться в ці два-три тижні?

Не знаю.
Але з тих будинків в Патриотиці, що я аналізвав, тільки Степовий зміг показати такий рекордний термін.
ИХМО. Напевно, певна кількість інвесторів повинна прийняти квартири. Повинна з'явитись людина типу консьержа. Напевно, повинні бути якісь перепустки на перший час. :notsure: Про це згадувалось на форумах Патріотики.
24 июнь 2018 10:16
Где же информация после вчерашних "походилок"?
24 июнь 2018 22:09
Цитата "LAWSEN":
Где же информация после вчерашних "походилок"?

Как говорится не все так просто. Это я о проблеме больших файлов.
Итак по существу:
Чего нет:
- обои – 4 этажа
- розетки, выключатели
- ручки
- частично плинтуса
- чуть-чуть крыша
- надо доделать территорию за домом
- воды нет.
Т.е. В общем всего понемногу.
Хорошее, и даже очень хорошее – это техэтаж. Сухой и грамотно сделанный (ЖК Молодёжный проигрывает). Надеюсь порадовал инвесторов 24-го этажа.
Плохое (или хорошее?) - объем работы еще на месяц.
Снова хорошее – есть шансы на сертификат к 1-му августа. Я оцениваю вероятность в 80%.
И снова плохое – соответственно будет перенос.
В принципе, ничего нового, все идет +- по прогнозу. И это радует.
Ниже будет видео по 12-му. Но можно высмотреть как крепится корзина кондиционера на 14-м. Рекомендую нажать на паузу и внимательно рассмотреть.
Формат видео 1920х1080 50кадров сек. Видео идет с флешки на моем достаточно старом ТВ. Т.е. и у остальных должно пойти.
Что еще. Гугл заставил порезать файл на 2 части. По привычке добавил фоновую музыку.
https://drive.google.com/open?id=14EwaIU57FAYRCxL3rqkRVOIGgJxEml89
https://drive.google.com/open?id=1np3E2ypzyz1afb3aArNtLQPp94p19kEw
24 июнь 2018 22:28
Видео техэтажа очень редкое. Ниразу на форумах не встречал фото и видео.
25 июнь 2018 06:19
Цитата "Oleg49":

Как говорится не все так просто. Это я о проблеме больших файлов.
Итак по существу:
Чего нет:
- обои – 4 этажа
- розетки, выключатели
- ручки
- частично плинтуса
- чуть-чуть крыша
- надо доделать территорию за домом
- воды нет.
Т.е. В общем всего понемногу.
Хорошее, и даже очень хорошее – это техэтаж. Сухой и грамотно сделанный (ЖК Молодёжный проигрывает). Надеюсь порадовал инвесторов 24-го этажа.
Плохое (или хорошее?) - объем работы еще на месяц.
Снова хорошее – есть шансы на сертификат к 1-му августа. Я оцениваю вероятность в 80%.
И снова плохое – соответственно будет перенос.
В принципе, ничего нового, все идет +- по прогнозу. И это радует.
Ниже будет видео по 12-му. Но можно высмотреть как крепится корзина кондиционера на 14-м. Рекомендую нажать на паузу и внимательно рассмотреть.
Формат видео 1920х1080 50кадров сек. Видео идет с флешки на моем достаточно старом ТВ. Т.е. и у остальных должно пойти.
Что еще. Гугл заставил порезать файл на 2 части. По привычке добавил фоновую музыку.
https://drive.google.com/open?id=14EwaIU57FAYRCxL3rqkRVOIGgJxEml89
https://drive.google.com/open?id=1np3E2ypzyz1afb3aArNtLQPp94p19kEw

ДЯкую за інфо! А на яких саме поверхах без шпалер? І по комунікаціях що обіцяють? Як зустріч минула?
25 июнь 2018 06:59
Олег, спасибо за информацию.
25 июнь 2018 07:09
Цитата "Pi-man":

ДЯкую за інфо! А на яких саме поверхах без шпалер? І по комунікаціях що обіцяють? Як зустріч минула?

8-11 якщо не помиляюясь. Планують все доробити за 4 тижні. Зустріч була конструктивною, отримали всю інформацію що планували. Якість ремонтів прийнятна на думку Kelli Opa та мою.
25 июнь 2018 09:35
Цитата "Oleg49":

8-11 якщо не помиляюясь. Планують все доробити за 4 тижні. Зустріч була конструктивною, отримали всю інформацію що планували. Якість ремонтів прийнятна на думку Kelli Opa та мою.

Можна вірити :yes:
Ще раз дякую.
25 июнь 2018 10:47
:super:
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .128130. . .162
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее