Подать объявление

Дом №11 - вул. Ломоносова, №85-Б

1. . .4850. . .69
07 июнь 2018 14:46
Цитата "Dagda":
"Судячи із Ваших слів, ви вже щось вирішили"- я вирішив діяти (але тільки погодивши з іншими). Ми скільки могли продовжували контракт з теперішньої оренди, але в серпні мусимо заселятися або шукати нове помешкання для тимчасової нової оренди і волокти туди всі наші речі. Чекати ми вже стомилися.
Щодо Інтера - так канал з самим високим рейтингом в Україні, на якому працюють різні люди, іноді з діаметрально протилежними поглядами. Щодо попередніх домовленостей, вони так і залишаться домовленостями, без нашої з вами згоди.
Що ж поганого у тому, що я пропоную варіанти? Що поганого у тому, що я виношу їх на обговорення?
Погано якраз те, що як би обережно і лояльно я не намагався узгодити питання, найдуться ті, які обізвуть зрадофілом.
Що ж, нічого нового...

Друже, ти не зрадофіл, але не тягни, будь ласка, ту помийку сюди...
07 июнь 2018 14:56
Цитата "Dagda":
"Судячи із Ваших слів, ви вже щось вирішили"- я вирішив діяти (але тільки погодивши з іншими). Ми скільки могли продовжували контракт з теперішньої оренди, але в серпні мусимо заселятися або шукати нове помешкання для тимчасової нової оренди і волокти туди всі наші речі. Чекати ми вже стомилися.
Щодо Інтера - так канал з самим високим рейтингом в Україні, на якому працюють різні люди, іноді з діаметрально протилежними поглядами. Щодо попередніх домовленостей, вони так і залишаться домовленостями, без нашої з вами згоди.
Що ж поганого у тому, що я пропоную варіанти? Що поганого у тому, що я виношу їх на обговорення?
Погано якраз те, що як би обережно і лояльно я не намагався узгодити питання, найдуться ті, які обізвуть зрадофілом.
Що ж, нічого нового...

Я не розумію, чого Ви повинні перед кимось оправдовуватись, це ваше життя і ваші кошти ви вклали в цю інвестицію і тому, лише Вам вирішувати, яким чином покращити питання, щодо отримати своє проінвестоване житло в термін і тільки в термін, а не так аяк забагається іншим, ви ж читали, що декому навіть 9 місяців, це нормально, а про інших ніхто і не думає, ці равлики бояться, що від вашого Інтера, вони не отримають квартир, але ж вони не розуміють, що квартир вони можуть і неотримати, тільки із за того, що Аркада, вже давно робить те, що вигідно лише їй. Тому робіть все, для того, щоб вони зрозуміли (Аркада), що за ними слідкують і їх не бояться. Дякую.
о
08 июнь 2018 06:47
Що ж, тоді питання закрите.
08 июнь 2018 14:22
Проверка ГАСКа продлена, на какой срок ещё не известно, Застройщик предоставил весь запрашиваемый пакет документов, изучают.
Параллельно Застройщиком ведётся работа с ГАСКом по получению Сертификата соответствия по дому.
09 июнь 2018 02:25
Цитата "изАркады":
Проверка ГАСКа продлена, на какой срок ещё не известно, Застройщик предоставил весь запрашиваемый пакет документов, изучают.
Параллельно Застройщиком ведётся работа с ГАСКом по получению Сертификата соответствия по дому.

Ликбез для Аркады:
Відповідно до абз. 10 п.7 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 553:
Строк проведення позапланової перевірки не може перевищувати десяти робочих днів, а у разі потреби може бути одноразово продовжений за письмовим рішенням керівника відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю чи його заступника не більше ніж на два робочих дні.
Итого 05.06 + 2 рабочих дня= 08.06. проверка закончена
09 июнь 2018 13:20
Я бачу, що, як тільки відпало питання інтеру, шановні сусіди і сусідки (особливо) різко злилися. Що ж, у мене немає претензій до аркадівських ботів - вони відпрацьовують з/п. А ви, реальні інвестори 11, невже вам по цимбалах?
11 июнь 2018 12:44
Агов, всі боти розбіглися, немає кому писати?
11 июнь 2018 14:21
Dagda, давайте действовать, поддержижаю.
12 июнь 2018 06:40
По вашему дому начнётся промывка воды со следующей недели.
Ожидаем получение сертификата соответствия по вашему дому так же как и по 10 дому в этом месяце.
Как начнётся "промывка" воды по Вашему дому сразу сообщим.
12 июнь 2018 07:21
Цитата "Dagda":
Агов, всі боти розбіглися, немає кому писати?

А що таке циблали?
12 июнь 2018 08:05
20 апреля.
Цитата "изАркады":
Вопрос подключения домов №№10 и 11 - практически решен. Думаю в течении недель двух - будет вода.

14 мая.
Цитата "изАркады":
По воде на сегодня, увы конкретики еще нет.
По ГАСКу, сертификату - к концу мая должен быть сертификат, такова стоит перед службами заказчика и подрядчика задача.

12 июня.
Цитата "изАркады":
По вашему дому начнётся промывка воды со следующей недели.
Ожидаем получение сертификата соответствия по вашему дому так же как и по 10 дому в этом месяце.
Как начнётся "промывка" воды по Вашему дому сразу сообщим.
12 июнь 2018 09:38
Цитата "mik":
20 апреля.

14 мая.

12 июня.

:super: :super: :super:
Очень показательная хронология.
Показывает всю сущность Эврики ( Аркады)
Особенно понравился май
Мне вот интересно ( и как инвестору Эврики ) , а кто нибудь из заказчика или подрядчика ( см. май) был наказан за то что не справился с задачей - лишен премии, части з/п, уволен в конце, концов.Подрядчику не заплатили деньги, уменьшили выплаты......
или из-за задержки с подачей воды кого то наказали...
Я думаю нет.
Вот одна из причин долгоиграющей сдачи домов
12 июнь 2018 09:39
Цитата "mik":
20 апреля.

14 мая.

12 июня.

+++
Повільно, але впевнено.
6-)
З водою не знаю, але мізки промивають нам точно.
12 июнь 2018 14:52
Цитата "изАркады":
По вашему дому начнётся промывка воды со следующей недели.
Ожидаем получение сертификата соответствия по вашему дому так же как и по 10 дому в этом месяце.
Как начнётся "промывка" воды по Вашему дому сразу сообщим.

Перефразую на мову зрозумілу інвесторам
Води нема і найближчим часом не намічається.
Сертифікат в цьому місяці теж можна не чекати. Якщо дійсно забудовник не подавав документи на введення в експлуатацію будинку до ГАСКу (опублікований документ за 25.05.2018.) то в цьому місяці можна не розраховувати на введення в експлуатацію, бо після комісії будуть усувати недоліки.
15 июнь 2018 07:30
ІзАркади, ви (чи ваш колега) обіцяли сертифікат на будин до кінця травня.
На дворі вже 15 червня, де сертифікат?
В кінці місяця знову перенесення?
Що з водою?
Ви що там собі думаєте?
Не відмовчуйтесь
15 июнь 2018 08:56
1 Листопада все буде )))) :smoke:
будуть намагатись до початку опалювального віддати будинок
початок опалювального 15 жовтня - але так як, то є бізнес по українськи то все одно трохи затримають я думаю на тижні так 2
отже кінець жовтня - 1 листопада все буде :ded:
15 июнь 2018 09:06
Видимо война войной, а отпуск - он отпуск. По расписанию.
Ну или в Польшу командировка, работников переманивать, по которым "відток спеціалістів-будівельників за кордон".

А вообще, предлагаю начинать процесс привлечения к отвественности работников отдела обратной связи с доверителями. Потому что, выполнение ими преступного наказа руководства - не давать никакй информации, водить инвесторов за нос, кормить обещаними - это тоже преступление. Не считая того что они не выпонляют качественно свою основную работу по информированию доверителей, коммуникация на очень низком уровне.
А зарплату получают думаю во время (за наши с Вами деньги).
15 июнь 2018 09:20
Цитата "kuzmenko86":
1 Листопада все буде )))) :smoke:
будуть намагатись до початку опалювального віддати будинок
початок опалювального 15 жовтня - але так як, то є бізнес по українськи то все одно трохи затримають я думаю на тижні так 2
отже кінець жовтня - 1 листопада все буде :ded:

Зачем вы пишите свои прогнозы не указывая год? :)
Сейчас абсолютно не ясно на какой стадии получение сертификата ГАСКа. Будет сертификат, тогда можно будет строить прогнозы.
15 июнь 2018 10:57
Цитата "kuzmenko86":
1 Листопада все буде )))) :smoke:
будуть намагатись до початку опалювального віддати будинок
початок опалювального 15 жовтня - але так як, то є бізнес по українськи то все одно трохи затримають я думаю на тижні так 2
отже кінець жовтня - 1 листопада все буде :ded:

До першого листопада я особисто закидаю Аркаду листівками, офіційними листами і перевірками.
Потрібно пам'ятати що після першої черги є ще друга, третя і тд.
Якщо зараз таке твориться у нас то їм можна очікувати затримку 2-2,5 роки
І чим далі тим більша прірва...
18 июнь 2018 10:05
Відразу зазначу для особливо нетерпимих до критики Аркади - це не пост про зраду, це спроба спілкування з сусідами...
Отже, ситуація довкола першої черги пригнічує. Затримка жахлива, світла в кінці цього тунелю не видно. "З Аркади" мовчить. Те, що будівництво "закінчене" не говорить про те, що будинки будуть здані. Прибудинкова і комунікації фактично стоять на місці. Турбує кількість виставлених на продаж квартир по "переуступці". Турбує кількість вірогідних "ботів", якими Аркада намагається потушити невдоволення і розголос цього невдоволення (і тут, що більш вірогідно, вони хочуть насмоктати побільше бабла і звалити, або, що менш вірогідно, працюють над здачею і не хочуть ускладнень).
Сусіди, які ваші думки та прогнози, які дії ми можемо організувати?
Традиційно - "з Аркади", які новини?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .4850. . .69
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее