Подать объявление

Дом №11 - вул. Ломоносова, №85-Б

1. . .4648. . .69
01 июнь 2018 11:13
Цитата "user-1":
Получен ответ ГАСК Украины на запрос о предоставлении публичной информации касательно подачи застройщиком документов на получение сертификата по 11 дому.

Коментарии по поводу запроса:
Все реквизиты на ответе имеются, в том числе, исходящий номер, дата, должность, фио, подпись. Я их специально затер перед выгрузкой в интернет.
Сегодня ушла жалоба на начальника ГАСК за непредоставление информации.
Во-вторых, в тот же день был подан ещё один запрос на предоставление публичной информации касательно плановой/внеплановой проверки ГАСКом строительного объекта (Эврики). Ответ на этот запрос не получен по состоянию на сейчас.

В-третьих, никаких подтверждающих документов о назначении/прохождении проверки на ЖК Эврика Аркадой предоставлено не было, ожидаемо.

Сегодня получили очередной перенос, уже запутался какой по счёту 4/5. Очевидно, нас тянут к началу отопительного сезона.
01 июнь 2018 11:15
Цитата "Dagda":
Ситуація загострюється дедалі більше. Які варіанти дій, сусіди?

Очень правильный вопрос, надо думать как действовать дальше.
01 июнь 2018 11:54
Да действительно, соседи давайте как то решать этот вопрос, это наши деньги и наше будущее
02 июнь 2018 16:56
Цитата "user-1":

Коментарии по поводу запроса:
Все реквизиты на ответе имеются, в том числе, исходящий номер, дата, должность, фио, подпись. Я их специально затер перед выгрузкой в интернет.
Сегодня ушла жалоба на начальника ГАСК за непредоставление информации.
Во-вторых, в тот же день был подан ещё один запрос на предоставление публичной информации касательно плановой/внеплановой проверки ГАСКом строительного объекта (Эврики). Ответ на этот запрос не получен по состоянию на сейчас.
В-третьих, никаких подтверждающих документов о назначении/прохождении проверки на ЖК Эврика Аркадой предоставлено не было, ожидаемо.

Сегодня получили очередной перенос, уже запутался какой по счёту 4/5. Очевидно, нас тянут к началу отопительного сезона.

Настільки дуже хочете внепланову перевірку, шо аж так нейметься
03 июнь 2018 02:05
Цитата "Emma_7":

Настільки дуже хочете внепланову перевірку, шо аж так нейметься

Что за бред вы пишете? Запрос о предоставлении информации о наличии или отсутствии проверки необходим для проверки информации товарища ИзАркады о прохождении проверки, который свои слова ничем не подкрепляет. Хотя, кому я это все рассказываю.
03 июнь 2018 06:28
Цитата "user-1":

Что за бред вы пишете? Запрос о предоставлении информации о наличии или отсутствии проверки необходим для проверки информации товарища ИзАркады о прохождении проверки, который свои слова ничем не подкрепляет. Хотя, кому я это все рассказываю.

Та невже?!Ви прям стали Понтієм Пілатом для Аркади. Так загрались, що забули, хто ви??? А ви, "шановний ініціатор позапланової перевірки" - інвестор, а не караючий, чи контролюючий орган, щоб створювати додаткові проблеми будівництву. У приватного забудовника і без вас вистачає проблем з чиновниками. Провсяквипадок почитайте, що означає слово -ІНВЕСТОР, а то складається враження, що ви або не в темі, або намагаєтесь зашкодити.
03 июнь 2018 07:49
Цитата "Emma_7":

Та невже?!Ви прям стали Понтієм Пілатом для Аркади. Так загрались, що забули, хто ви??? А ви, "шановний ініціатор позапланової перевірки" - інвестор, а не караючий, чи контролюючий орган, щоб створювати додаткові проблеми будівництву. У приватного забудовника і без вас вистачає проблем з чиновниками. Провсяквипадок почитайте, що означає слово -ІНВЕСТОР, а то складається враження, що ви або не в темі, або намагаєтесь зашкодити.

я не подписывал никаких писем о проведении проверки Аркады.
03 июнь 2018 09:55
Дак писем о проведении проверки вообще никто не подписывал. Кроме того, что Аркада сама е её инициировала, чтобы оправдать очередную задержку.
04 июнь 2018 08:31
Цитата "Emma_7":

Та невже?!Ви прям стали Понтієм Пілатом для Аркади. Так загрались, що забули, хто ви??? А ви, "шановний ініціатор позапланової перевірки" - інвестор, а не караючий, чи контролюючий орган, щоб створювати додаткові проблеми будівництву. У приватного забудовника і без вас вистачає проблем з чиновниками. Провсяквипадок почитайте, що означає слово -ІНВЕСТОР, а то складається враження, що ви або не в темі, або намагаєтесь зашкодити.

А якщо і ініціював перевірку, так що? Ми як інвестори маємо на це право, а от приватні компанії з будівництва щодо своїх проблем взагалі не повинні нам про це говорити, тому, що це наші гроші, і їм потрібно їх відпрацьовувати, а не ховатись за бюрократичними проблемами. Еврика, це великий комплекс і для планування такого проекту ризики потрібно було вкладувати не в наші терміни отримання квартир, а в свої терміни будівництва. А в нас, як було, так мабудь буде, ще довго - У приватного забудовника і без вас вистачає проблем з чиновниками.
04 июнь 2018 08:34
І взагалі, шановні, на фото чітко видно, що прибудинкова територія, ще не готова, то про яке отримання сертифікату могла йти мова до кінця травня, як писали представники Аркади.
05 июнь 2018 08:30
Цитата "ovonext":

А якщо і ініціював перевірку, так що? Ми як інвестори маємо на це право, а от приватні компанії з будівництва щодо своїх проблем взагалі не повинні нам про це говорити, тому, що це наші гроші, і їм потрібно їх відпрацьовувати, а не ховатись за бюрократичними проблемами. Еврика, це великий комплекс і для планування такого проекту ризики потрібно було вкладувати не в наші терміни отримання квартир, а в свої терміни будівництва. А в нас, як було, так мабудь буде, ще довго - У приватного забудовника і без вас вистачає проблем з чиновниками.

Ви не розумыєте свій статус в цій грі, як я і писала - не в темі. Нема розуміння як діяти в цій ситуації,шоб не зашкодити саме собі. Ви говорите про Аокаду відсторонено, а ви в тілі цього організму, поки ваші гроші працюють в ньому. Жаль, що відсутність сірої речовини, Всесвіт, компенсує надлишком енергії. Такі "лес рубят, щепки летят", що будуть мати в залишку від своїх дій - НЕ АНАЛІЗУЮТЬ, вони "чули дзвін, та не знають де він".І я не знаааааааю, як ще вам і вашим союзникам по перевіркам себе, пояснити, що дії ваші шкідливі!!! Бо, ЄДИНА, мета 4 тисяч інвесторів(про яких згадувала "ініціативна група" в листах і від імені яких підписувались, але своєї згоди вони на це НЕ ДАВАЛИ, ви їх використали) отримати на виході як прибуток - КВАРТИРУ, а не дирку від бублика. Тому на всяку вашу шкідливу(зупинка будівництва, штрафи....)дію, може бути протидія інвесторів.
05 июнь 2018 09:49
Цитата "изАркады":
Вопрос подключения домов №№10 и 11 - практически решен. Думаю в течении недель двух - будет вода.


Так вода уже есть?
05 июнь 2018 09:57
Мабуть коректніше буде питати про всі комунікації, бо там схоже, що більше питання в відведенні води, тобто в неготовності каналізаційних мереж.

изАркады, яка ситуація за нашим будинком? Що з комунікаціями, сертифікатом?
05 июнь 2018 10:06
У меня вообще ощущение, что мы имеем дело НЕ с затройщиком Аркада, который построил более сотни домов и ввел дома в эксплуатацию, а с шарашкиной конторой "РОГА и КОПЫТА".

И у этой конторы "РОГА и КОПЫТА" сидит чел и все пишет "УРА ТОВАРИЩИ-ИНВЕСТОРЫ!!!
НЬЮ ВАСЮКАМ БЫТЬ!!!
ВОТ-вот подождите!
Еще немножко потерпите!
Уже инструменты и документы понесли - но пока не донесли, но это ведь скоро будет, потерпите!

Вообщим то - да - се и через пень колоду будет все.
НУ че ж вы такие нетерпеливые?
Вода будет, свет будет - все будет.
Но не сегодня и не завтра, а скоро."
05 июнь 2018 10:49
Аркада!!!
1) Який поточний стан справ і в чому причина затримки? Якщо варіант відповіді - я не знаю, то:
2) Хто знає, хто відповідальний.
P. S. - ніхто мені так не написав про приєднання до ініціативної групи. Але, щоб не втрачати часу, попередньо домовився про можливий виїзд знімальної групи Інтер.
05 июнь 2018 11:25
Цитата "Dagda":

P. S. - ніхто мені так не написав про приєднання до ініціативної групи. Але, щоб не втрачати часу, попередньо домовився про можливий виїзд знімальної групи Інтер.

ВЫ об этом в центральной ветке напишите, думаю, найдете отклик там
05 июнь 2018 12:04
Цитата "Dagda":
Аркада!!!
1) Який поточний стан справ і в чому причина затримки? Якщо варіант відповіді - я не знаю, то:
2) Хто знає, хто відповідальний.
P. S. - ніхто мені так не написав про приєднання до ініціативної групи. Але, щоб не втрачати часу, попередньо домовився про можливий виїзд знімальної групи Інтер.


Я в шоке.. сделаете рейтинг каналу, а себе еще больше проблем. Нужно иногда думать и головой тоже.
05 июнь 2018 12:09
Цитата "Irina_VII":


Я в шоке.. сделаете рейтинг каналу, а себе еще больше проблем. Нужно иногда думать и головой тоже.


Я теж вважаю, що телеканал - погана ідея. На Аркаду діють тільки юридичні чинники. Як показує ситуація з "фантомною" перевіркою. Якщо це правада, що вона була, то очевидно, що її результатом стало пришвидшення робіт.

А яка буде користь від журналістів в цій ситуації?
05 июнь 2018 12:37
Цитата "Emma_7":

Ви не розумыєте свій статус в цій грі, як я і писала - не в темі. Нема розуміння як діяти в цій ситуації,шоб не зашкодити саме собі. Ви говорите про Аокаду відсторонено, а ви в тілі цього організму, поки ваші гроші працюють в ньому. Жаль, що відсутність сірої речовини, Всесвіт, компенсує надлишком енергії. Такі "лес рубят, щепки летят", що будуть мати в залишку від своїх дій - НЕ АНАЛІЗУЮТЬ, вони "чули дзвін, та не знають де він".І я не знаааааааю, як ще вам і вашим союзникам по перевіркам себе, пояснити, що дії ваші шкідливі!!! Бо, ЄДИНА, мета 4 тисяч інвесторів(про яких згадувала "ініціативна група" в листах і від імені яких підписувались, але своєї згоди вони на це НЕ ДАВАЛИ, ви їх використали) отримати на виході як прибуток - КВАРТИРУ, а не дирку від бублика. Тому на всяку вашу шкідливу(зупинка будівництва, штрафи....)дію, може бути протидія інвесторів.

Квартиру ми і так отримаємо, навіть якщо Аркада буде сильно проти цього, а з приводу організму, скажу так, Ви просто з клану такого типу людей, яким прийде квитанція щодо заборгованості з електричної енергії, то ви скоріше за всього підете ісплатите цей борг, хоча він взагалі не ваш, а от я з породи таких хто спочатку робереться, чому виник борг, а потім ще й заставить компанію здійснити перерахунок. і в кого по вашому відсутність сірої речовини. А гроші, які Аркада хоче заробити потрібно відпрацювати, а не кидати інвесторам кістку замість шматка м'яса.
05 июнь 2018 12:46
[list=][/list]
Цитата "Dagda":
Аркада!!!
1) Який поточний стан справ і в чому причина затримки? Якщо варіант відповіді - я не знаю, то:
2) Хто знає, хто відповідальний.
P. S. - ніхто мені так не написав про приєднання до ініціативної групи. Але, щоб не втрачати часу, попередньо домовився про можливий виїзд знімальної групи Інтер.

Я, например, против всяких ньюзвани и интеров. Эти каналы берутся за любой трешак и расчлененку.
Советуйтесь, прежде чем вступить в такое говно.

Зачем привлекать интер? Кто его смотрит из нормальных людей?
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .4648. . .69
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее