Подать объявление

Дом №11 - вул. Ломоносова, №85-Б

1. . .3032. . .69
17 ноя 2017 18:30
И еще одно. Так же, может кому-то будет интересно. Дом в Патриотике как и в Эврике панельный. У нас стана балкона и кухни выходит на общий балкон и лестничную клетку. Сделан ремонт. Заметила, что на кухне мокреет угол. Начал цвести. Вызвала инженера с ЖЕКа, начали разбираться. Подозрение, что застройщик оставил щель между плитами, из-за перепада температур собирается конденсат. Потому, если у вас квартира будет так же выходить на лестничную клетку, имейте ввиду, такой случай не первый....к сожалению. Лучше знать заранее, чем столкнуться после сделаного ремонта
17 ноя 2017 18:38
Цитата "MTaras":

Будь яка інформація корисна!:)
Єдине, особисто мені не зовсім зрозуміле, яким чином ЖЕК має відношення до перепланування? Я так розумію, це стосується несучих стін?
Дякую!

Переплагування в панельках взагалі заборонені. Можна тільки прибрати стіну біля кухні в 3к. Про це йдеться? Поясніть, будь ласка.
17 ноя 2017 19:08
Цитата "Pi-man":

Переплагування в панельках взагалі заборонені. Можна тільки прибрати стіну біля кухні в 3к. Про це йдеться? Поясніть, будь ласка.

Якщо питання до мене, то саме це я і маю на увазі. Перегородка на кухні 3к.
18 ноя 2017 06:53
Цитата "Elena__26":
На вопрос, какое отношение ЖЕК имеет к перепланировке? Эта ситуация по дому была сплошь и рядом. У соседей лично знаю, выносили стену 8 см., пришел представитель ЖЕКа, молча вырубил свет, поставил пломбы. Составил акт, какие стены нужно укрепить...Все!

І який тоді вірний алгоритм, якщо дуже хочеться знести перегородку? І які стіни потрібно укріпляти?
Дякую!
18 ноя 2017 09:00
Цитата "Elena__26":
И еще одно. Так же, может кому-то будет интересно. Дом в Патриотике как и в Эврике панельный. У нас стана балкона и кухни выходит на общий балкон и лестничную клетку. Сделан ремонт. Заметила, что на кухне мокреет угол. Начал цвести. Вызвала инженера с ЖЕКа, начали разбираться. Подозрение, что застройщик оставил щель между плитами, из-за перепада температур собирается конденсат. Потому, если у вас квартира будет так же выходить на лестничную клетку, имейте ввиду, такой случай не первый....к сожалению. Лучше знать заранее, чем столкнуться после сделаного ремонта

это щели между панелями. их или плохо заделывают, или дома дают усадку и плиты расходятся... и это грозит не только тем у кого стены на лестницу выходят. у меня в комнате такое случилось на внешней стене. зимой прилично дуло.
Т.к. квартира съемная, а хозяева активности по поводу жилья не проявляют - я просто приподнял обои и задул туда прозрачного герметика для ванной... вроде пока все норм...
18 ноя 2017 09:58
Цитата "MTaras":

Якщо питання до мене, то саме це я і маю на увазі. Перегородка на кухні 3к.

Зрозуміло, дякую. Може і добре, якщо ЖЕК слідкує, щоб не робили неузгоджених перепланувань - зменшує ризик, що хтось знесе несучу стіну :notsure:
18 ноя 2017 12:55
Цитата "Pi-man":

Зрозуміло, дякую. Може і добре, якщо ЖЕК слідкує, щоб не робили неузгоджених перепланувань - зменшує ризик, що хтось знесе несучу стіну :notsure:

Погоджуюся, що контроль потрібен.
Але питання як діяти, якщо потрібно демонтувати перегородку? Одразу йти в ЖЕК? Які стіни і як укріплювати? І яким чином ЖЕК контролює цей процес?
18 ноя 2017 16:20
Цитата "MTaras":

Погоджуюся, що контроль потрібен.
Але питання як діяти, якщо потрібно демонтувати перегородку? Одразу йти в ЖЕК? Які стіни і як укріплювати? І яким чином ЖЕК контролює цей процес?

Подивіться с.323 форуму 8го будинку. Там є інфо з цього питання.
18 ноя 2017 20:00
Схоже в будинку буде жити колонія бобрів, кожен вже думає як скоріше виламати стіни та конструкції ))
19 ноя 2017 11:15
Введення в експлуатацію 31.01.2018
Передача під заселення 31.03.2018

На сайте не изменили ещё, но 10,12,13 домах уже. Учитывая что линейка домов пойдет одновременно должно быть актуально и для вас.
21 ноя 2017 08:10
Сегодня на нашем сайте, в личном кабинете, разместят результаты обмеров БТИ.
21 ноя 2017 08:20
Цитата "изАркады":
Сегодня на нашем сайте, в личном кабинете, разместят результаты обмеров БТИ.

Підкажіть, будь ласка, як потрапити в особистий кабінет? Ніде у себе пароля не знайшов.
Дякую
21 ноя 2017 08:23
Цитата "MTaras":

Підкажіть, будь ласка, як потрапити в особистий кабінет? Ніде у себе пароля не знайшов.
Дякую


Остання сторінка в договорі!
21 ноя 2017 08:24
Цитата "MTaras":

Підкажіть, будь ласка, як потрапити в особистий кабінет? Ніде у себе пароля не знайшов.
Дякую

У Вас в кінці договору є цей пароль, там де підписи і реквізити. Подивіться уважніше.
21 ноя 2017 08:29
Цитата "изАркады":
Сегодня на нашем сайте, в личном кабинете, разместят результаты обмеров БТИ.

Як справи з запуском опалення?
Ви писали, що у понеділок буде нарада і щось проясниться.
21 ноя 2017 08:36
Цитата "1Yurik":

Як справи з запуском опалення?
Ви писали, що у понеділок буде нарада і щось проясниться.

Впевнений, що Ви переглядаєте всі "гілки" форуму даного масиву, і на будинку №13 я прокоментував дане питання, інформація стосується будинків №№7-13.
Є певні позитивні зрушення, але остаточно ще питання не вирішено. Буде підтверджена інформація по опаленню обовязково проінформую.
21 ноя 2017 09:04
Цитата "изАркады":

У Вас в кінці договору є цей пароль, там де підписи і реквізити. Подивіться уважніше.

Дякую! Знайшов :)
21 ноя 2017 10:47
21 ноя 2017 11:12
Когда ожидать информацию по отоплению? Известна дата следующего совещания? Какова ситуация, какие есть проблемы с отоплением?
ИзАркады, дайте нам знать. Уже вечером отрицательная температура.
21 ноя 2017 11:22
Прораб на просмотре квартиры сказал что зимой отопление не дадут точно
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3032. . .69
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее