Подать объявление

Дом №11 - вул. Ломоносова, №85-Б

1. . .666869
19 авг 2018 13:36
А какой порядок. Вначале договор в главном офисе подписать, потом за ключами к прорабу и с ним проверять электричество?
19 авг 2018 18:11
Цитата "Земляника":


Молча
И то и другое запрещённо

Ну дехто може і молча, але загалом ситуації непорівнювані. Заборона на скління балконів - такий собі анахронізм.
Від скління балконів не пошкоджується будинок і його конструктивна міцність як у випадку із виносом несних стін.
Це думаю ясно?
І від скління балконів є навіть плюси: якщо сусід зверху засклиться - то на ваш балкон точно нічого не буде протікати на відміну від випадку із незаскленим балконом сусіда зверху, коли така можливість з'являється...
Тому ще раз: якщо дії сусідів не призводять до зменшення міцності будинку загалом і до дискомфорту сусідів, то такі дії не будуть сприйматися оточуючими вштики.
І навпаки: якщо будуть тупо виноситися несні стіни - мовчати народ не буде.
Надіюсь все ясно і не молча описав?
19 авг 2018 18:31

Апологетам прирівняння виносу несних стін до скління балконів присвячується (інформація про нові ДБН):
https://ua.news/ua/v-ukrayini-uzakonyly-sklinnya-balkoniv-zhytlovyh-budynkiv/
В подільшому такі порівняння буду вважати розмиванням вини безвідповідальних недумаючих ні за себе, ні за інших індивідуумів...

21 авг 2018 06:37
Шановні сусіди.

Можливо хтось знає що це за дроти у ванній так неприкольно проходять (2 кімнати 65кв ванна незрозумілої форми)
І можливо у когось є план (зновуж таки для 2 кімнатної квартири 65 кв) де проходять елетричні дроти, труби опалення.

Дуже не хотілось би пошкодити щось при демонтажу (особливо при демонтажу плитки у ванних кімнатах)

Дякую.
22 авг 2018 16:11
Стою біля 11 будинку, хтось явно зносить стіну (хочеться надіятись, що перегородку в 3к). Перфоратор розривається і якийсь Котигорошко лупить кувалдою.
24 авг 2018 05:53
Цитата "motos":
Поздравляю всех соседей с получением долгожданных ключей.

Еще хочу спросить как обстоят дела с интернетом в доме. Есть уже какой-то провайдер?

В доме провайдер //lambda.net.ua
28 авг 2018 06:33
Уважаемые!
А лифты работают? ведь кто-то уже начал ремонт?
28 авг 2018 07:01
Работают. Кто то уже и живет
28 авг 2018 07:04
Работает один грузовой лифт. Профиль 2.5 метра еле влазит...
07 сен 2018 09:20
Вчера (06сентября) был в доме №11.

Кому интересно (приложил фото)- уже видна тенденция что больше 50% были на квартирах.

Поделитесь контактами сантехника и плиточника если остались довольны работой.
Мне уже актуально. Заранее благодарю.
07 сен 2018 16:46
Сегодня 108 квартира затопила стояк, по информации вода дошла с 16 минимум до 9 этажа.
10 сен 2018 06:50
Цитата "Сержант":
Сегодня 108 квартира затопила стояк, по информации вода дошла с 16 минимум до 9 этажа.
А что случилось?
12 сен 2018 14:58
Сегодня обнаружил что когда кто-то сливал с верхнего этажа цементный раствор в канализацию, то у меня течет сливная труба. Сижу и думаю что его теперь делать. Зашить гипсом и забыть, или все же менять? Подозрение падает на резинки на стыках.

P.S. У меня вода вообще отключена в квартире.
16 сен 2018 20:03
Цитата "motos":
Сегодня обнаружил что когда кто-то сливал с верхнего этажа цементный раствор в канализацию, то у меня течет сливная труба. Сижу и думаю что его теперь делать. Зашить гипсом и забыть, или все же менять? Подозрение падает на резинки на стыках.

P.S. У меня вода вообще отключена в квартире.

Поменял резинки и вроде нормально.
28 сен 2018 12:34
Информации о присвоении почтового адреса по вашему дому также нет.
02 окт 2018 07:07
Цитата "изАркады":
Информации о присвоении почтового адреса по вашему дому также нет.

Доброе утро. А когда планируется, хоть примерно?
02 окт 2018 12:03
Информация по присвоению адреса на сегодня следующая - распоряжение о присвоении находится на подписи у главы района, надеюсь к концу недели оно будет у Застройщика.
08 окт 2018 12:45
Подскажите, а много жильцов в доме у вас? Мы ждем ключи уже, думаю,сразу можно будет заезжать жить или не реально?
09 окт 2018 06:07
Цитата "Chief007":
Подскажите, а много жильцов в доме у вас? Мы ждем ключи уже, думаю,сразу можно будет заезжать жить или не реально?

Як тільки мені видали ключі, так я і заїхав жити. Жити реально, першим ділом потрібно поставити бойлер і замінити серцевину замка.
Однак не забувайте що у вас попереду "крадіжка кабелю", що змусить чекати, а потім встановлення лічильників електроенергії. І це все може затягнутись до двох місяців...
Надіюсь у вас такого не буде.
І пильнуйте за зносом стін, реально третина жителів планує зносити несучі стіни :faceoff:
У нас дійшло до того, що вибиті шматки стін у мішках стоять у коридорах (не біля квартир), в 24:00 мішки ще стоять, а в 6:00 ранку їх вже нема 6-)
Люди знають що ініціативна група шукає порушників і вивозять виламані стіни вночі!
І у вас буде те ж саме, а от кількість розвалених стін залежить від вас самих.
09 окт 2018 09:30
у нас планировки другие в №7, думаю, обойдемся без выбивания стен.
А бойлер,думаете , обязательно? ВОды горячей не будет? Мы хотим заселиться сразу, не страшно,когда мало жильцов?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .666869
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее