Подать объявление

Дом №11 - вул. Ломоносова, №85-Б

1. . .6062. . .69
15 авг 2018 06:46
Цитата "DIMON18":
:faceoff: Який поверх? Номер квартири?


Пане DIMON18, це Вам потрібно вирішувати це питання з вашим прорабом.
Просто, Ви ж розумієте, це загрожуватиме, як мінімум, тріщинами на стінах, а як максимум - навіть говорити про це не хочеться.

Формуйте ініціативну групу - вирішуйте це питання якомога скоріше - все таки це безпека, здоров'я та життя вас та ваших рідних.
15 авг 2018 06:48
Цитата "Torden":

вирішуйте це питання якомога скоріше


ну а по факту, в исходное никак нельзя вернуть? арматуру ж не засверлишь обратно...
15 авг 2018 06:55
Цитата "lira_d24":


ну а по факту, в исходное никак нельзя вернуть? арматуру ж не засверлишь обратно...


По закону - штраф (кількасот k UAH) і зобов'язання відновити цілісніть несучого елементу, шляхом пісилення конструкції.
15 авг 2018 06:58
Цитата "Torden":

По закону - штраф (кількасот k UAH) і зобов'язання відновити цілісніть несучого елементу, шляхом пісилення конструкції.


за штраф в 200к читал, а вот интересует способ усиления, так как не представляю как это можно сделать, чтоб было хотя бы не хуже чем по заводу..
15 авг 2018 07:01
Цитата "Torden":
Якісь індивідуми вирішили, що "это мАя квартира, что хочу то и делаю"© наплювавши на колективну безпеку всього будинку - знесли припічок і, що важливіше, поріг в зовнішній стіні, що є несучим елементом.

Это точно 11-ый? В нем же еще не выдавали ключи и не пускали на ремонты. Когда кто-то успел это сделать?
Это могли сделать только аркадовские строители. Интересно, они действовали с ведома прораба и банка?
15 авг 2018 07:03
Цитата "mik":

Это точно 11-ый? В нем же еще не выдавали ключи и не пускали на ремонты. Когда кто-то успел это сделать?



Точно 11-й!
15 авг 2018 07:14
Цитата "Torden":


Пане DIMON18, це Вам потрібно вирішувати це питання з вашим прорабом.
Просто, Ви ж розумієте, це загрожуватиме, як мінімум, тріщинами на стінах, а як максимум - навіть говорити про це не хочеться.

Формуйте ініціативну групу - вирішуйте це питання якомога скоріше - все таки це безпека, здоров'я та життя вас та ваших рідних.

Я інвестор з будинку №23 і розумію, що таке несучі будівельні конструкції.
15 авг 2018 07:26
Цитата "Torden":
Доброї пори доби, шановні майбутні сусіди по масиву!

Ви в курсі, що у вашому будинку буде жити ідіот недалекоглядна людина?

Вашій увазі потенційна "дірка" в безпеці всього будинку №11. Якісь індивідуми вирішили, що "это мАя квартира, что хочу то и делаю"© наплювавши на колективну безпеку всього будинку - знесли припічок і, що важливіше, поріг в зовнішній стіні, що є несучим елементом.

Нема слів - одні емоції...

Щиро співчуваю сусідам цього "товаріща"©!


Пане изАркади, враховуючи, що заселення по 11-му будинку розпочинається тільки завтра, то дууууууууже ймовірно (99,9%), що винесення частини несучої стіни сталося з відома будівельників та прораба. Скоріше за все будівельники це самі і зробили, так сказати підзаробили...
Наполегливо прошу прийняти відповідні міри до таких горе-будівельників й прорабів та НЕДОПУСТИТИ ТАКОГО в інших будинках, що здаються/здаватимуться/будуються!!!
Ви по суті передаєте громаді будинок з порушеними несучими конструкціями.
Це НЕБЕЗПЕЧНО!!!
15 авг 2018 08:18
Тогда инвесторам нужно узнать номер квартиры и начать прокачивать этот вопрос начиная с завтрашнего дня сначала с прорабом, потом с технадзором Аркады, так тут 100% вина застройщика и он должен ликвидировать последствия за свой счет.
15 авг 2018 08:27
Сьогодні був у будинку.
З прорабом дивились фото. На фото 10й будинок!
А тим хто каже що наш - рекомендую підійти до 10го і подивитись з якого ракурсу зроблене фото
15 авг 2018 08:29
Иначе можно постить это фото с хештегом #аркадасдаетаварийныедома.
15 авг 2018 08:52
Цитата "Torden":
Доброї пори доби, шановні майбутні сусіди по масиву!

Ви в курсі, що у вашому будинку буде жити ідіот недалекоглядна людина?

Вашій увазі потенційна "дірка" в безпеці всього будинку №11. Якісь індивідуми вирішили, що "это мАя квартира, что хочу то и делаю"© наплювавши на колективну безпеку всього будинку - знесли припічок і, що важливіше, поріг в зовнішній стіні, що є несучим елементом.

Нема слів - одні емоції...

Щиро співчуваю сусідам цього "товаріща"©!


клинические мудаки... :faceoff:
15 авг 2018 09:23
Цитата "Torden":
Доброї пори доби, шановні майбутні сусіди по масиву!

Ви в курсі, що у вашому будинку буде жити ідіот недалекоглядна людина?

Вашій увазі потенційна "дірка" в безпеці всього будинку №11. Якісь індивідуми вирішили, що "это мАя квартира, что хочу то и делаю"© наплювавши на колективну безпеку всього будинку - знесли припічок і, що важливіше, поріг в зовнішній стіні, що є несучим елементом.

Нема слів - одні емоції...

Щиро співчуваю сусідам цього "товаріща"©!


Очень похоже на фото дома №10
15 авг 2018 09:50
Цитата "ololoev":


Очень похоже на фото дома №10



....Все-таки вид из 11-го
15 авг 2018 09:54
[quote="1Yurik"]Сьогодні був у будинку.
З прорабом дивились фото. На фото 10й будинок!
А тим хто каже що наш - рекомендую підійти до 10го і подивитись з якого ракурсу зроблене фото[/quote это дом номер 11!
15 авг 2018 09:56
Теперь срочно необходимо проверить весь дом на наличие таких квартир!
15 авг 2018 10:00
Цитата "Святослав Л.":



....Все-таки вид из 11-го


Согласен! :faceoff:
15 авг 2018 10:13
Как по мне все-таки это с 10 дома. Они уже заселены, делают ремонты и ракурс больше подходит
15 авг 2018 10:17
Цитата "Torden":
Доброї пори доби, шановні майбутні сусіди по масиву!

Ви в курсі, що у вашому будинку буде жити ідіот недалекоглядна людина?

Вашій увазі потенційна "дірка" в безпеці всього будинку №11. Якісь індивідуми вирішили, що "это мАя квартира, что хочу то и делаю"© наплювавши на колективну безпеку всього будинку - знесли припічок і, що важливіше, поріг в зовнішній стіні, що є несучим елементом.

Нема слів - одні емоції...

Щиро співчуваю сусідам цього "товаріща"©!


А откуда Вы взяли фото?
15 авг 2018 10:21
это фото точно с 11 дома!!!! и с 10 этажа!! :faceoff: <:(
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .6062. . .69
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее