Подать объявление

Дом №11 - вул. Ломоносова, №85-Б

1. . .5961. . .69
07 авг 2018 15:22

Демонтували частину бетонного паркану біля будинку №7
07 авг 2018 19:35
Цитата "LAWSEN":
Кому интересен процесс обслуживания ЖЕКом Аркады домов патриотики: //forum.domik.ua/ekspluataciya-domov-i-o bsuzhdenie-raboty-zhekov-zhk-patriotika- t33204-340.html

Від такого ЖЕКу треба позбавлятися. Нажаль це не так швидко як хочеться.
07 авг 2018 19:48
Цитата "1Yurik":
Бойлер однозначно потрібно ставити, перший час без нього ніяк, тимбільше аркада може дуууууже затягнути з подачою гарячої води від котельні.
АЛЕ, після пуску котельні я залишу бойлер як запасний варіант і включатиму тільки коли буде профілактика. І дуже рекомендую так зробити всім. Бо є люди які не будуть ставити бойлери (у кожного свої причини). Так от, ті люди будуть страждати через дорогивизну (не рентабельно постачати гарячою водою 20-30% квартир), або взагалі цю послугу можуть відключитияк, як вище писали через не рентабельність.
Тож потрібно думати не тільки за себе а і за інших, тоді ми зможемо відчути всі переваги дахової котельні.
Я правий?

Всі переваги дахової котельні можна відчути лише у власному осбб. Тарфи, аркадівського жеку не нижчі ніж по Києву. Тому про економію з даховою котелнею можете забути.
З тим-же 2х зонним лічильником навіть опалення вночі буде дешевшим ніж з дахової котельні з їхньою політикою ціноутворення!
07 авг 2018 21:48
Цитата "MTaras":
[attachment=0]20180807_132942282_iOS.jpg[/attachment]
Демонтували частину бетонного паркану біля будинку №7


Спасибо за фото :)
09 авг 2018 19:29
В 10 уже заселение, когда в 11 будет?
10 авг 2018 04:40
Звонил вчера в Аркаду, сказали что ключи будут уже на следующей неделе давать.
10 авг 2018 07:41
Заселение фактическое начнется на следующей неделе, думаю вторник-среда, на сегодня это вся информация. В понедельник ближе к концу дня буду точно знать дату начала заселения.
10 авг 2018 11:18
Цитата "изАркады":
Заселение фактическое начнется на следующей неделе, думаю вторник-среда, на сегодня это вся информация. В понедельник ближе к концу дня буду точно знать дату начала заселения.


Виктор (изАркады), объясните что происходит с придомовой территорией 13-го дома Эврики?
Почему не ведётся никаких работ?
Прошло 1,5 недели, как вы дали задачу Гулею привести её в порядок до 15-го числа (чтобы подать документы в ГАСК), а за территорию так никто и не брался?
В чем причина?
10 авг 2018 12:35
Цитата "Investor_+":


Виктор (изАркады), объясните что происходит с придомовой территорией 13-го дома Эврики?
Почему не ведётся никаких работ?
Прошло 1,5 недели, как вы дали задачу Гулею привести её в порядок до 15-го числа (чтобы подать документы в ГАСК), а за территорию так никто и не брался?
В чем причина?


+1 к вопросу!
12 авг 2018 14:15
Цитата "изАркады":
Заселение фактическое начнется на следующей неделе, думаю вторник-среда, на сегодня это вся информация. В понедельник ближе к концу дня буду точно знать дату начала заселения.

Уже обещают заселять, а я все не могу на просмотр попасть. Прораб вечно переносит встречу.
12 авг 2018 18:02
Цитата "motos":

Уже обещают заселять, а я все не могу на просмотр попасть. Прораб вечно переносит встречу.

Что вам мешает прийти с договором ФФБ, стать возле входа в дом (очереди на просмотр уже давно закончились), вызвонить прораба и объясниться с ним на привычном ему диалекте русского языка?
13 авг 2018 13:33
Информация по дате заселения следующая - 16.08.(четверг) начнется выдача ключей и заселение.
13 авг 2018 14:10
Кто-то знает - можно ли оплатить там деньги какие и заключить договор с жеком в аркаде что возле комплекса или в центральное ехать нужно?

И какая там последовательность действий?
*Пришел проверил свет
*Подписал что принимаешь
*в банк проплатил все
*вернулся за ключами ?
14 авг 2018 11:29
Только в центральном
14 авг 2018 13:19
Добавил во вложение вариант размещения бойлера. В тот угол хорошо стает узкий бойлер.
14 авг 2018 13:54
Цитата "Сержант":
Добавил во вложение вариант размещения бойлера. В тот угол хорошо стает узкий бойлер.
надо смотреть по факту, где аркада поставит стояки. т.к. угол хороший, но посредине может идти труба:)
14 авг 2018 19:53
Цитата "Сержант":
Добавил во вложение вариант размещения бойлера. В тот угол хорошо стает узкий бойлер.

Поміняйте ванну з умивальником місцями, і місце розміщення бойлера стане кращим.
15 авг 2018 06:20
Доброї пори доби, шановні майбутні сусіди по масиву!

Ви в курсі, що у вашому будинку буде жити ідіот недалекоглядна людина?

Вашій увазі потенційна "дірка" в безпеці всього будинку №11. Якісь індивідуми вирішили, що "это мАя квартира, что хочу то и делаю"© наплювавши на колективну безпеку всього будинку - знесли припічок і, що важливіше, поріг в зовнішній стіні, що є несучим елементом.

Нема слів - одні емоції...

Щиро співчуваю сусідам цього "товаріща"©!
15 авг 2018 06:41
Цитата "Torden":
Доброї пори доби, шановні майбутні сусіди по масиву!

Ви в курсі, що у вашому будинку буде жити ідіот недалекоглядна людина?

Вашій увазі потенційна "дірка" в безпеці всього будинку №11. Якісь індивідуми вирішили, що "это мАя квартира, что хочу то и делаю"© наплювавши на колективну безпеку всього будинку - знесли припічок і, що важливіше, поріг в зовнішній стіні, що є несучим елементом.

Нема слів - одні емоції...

Щиро співчуваю сусідам цього "товаріща"©!

Це в 11 будинку?
Хто дозволив?
Ще ключі не видавали
15 авг 2018 06:42
:faceoff: Який поверх? Номер квартири?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .5961. . .69
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее